REFRESH

Futsal » Danas » Tečajevi

HRVATSKA: SuperSport HMNL

20:00Olmissum - Osijek -:-

BJELORUSIJA: Premier League

14:30VITEN Orsha - Svetlogorsk -:-
17:30VRZ Gomel - Dynamo BNTU -:-

BUGARSKA: Premiere League

17:00SSK IU Varna - Amigo Northwest -:-
19:00FC Cherno more - CSKA Futsal -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Futsal liga

18:00Chrudim - Kadan -:- [ 1.01 | 19.00 | 21.00 ]

DANSKA: Futsal Ligaen

15:00Hjorring - Sonderborg -:-
17:00Kobenhavn - Vesterbro -:-
18:30Lystrup - Gentofte -:-
19:00Aalborg - Albertslund -:-

ESTONIJA: Saaliliiga - Playoff

18:00Sillamae NPM Silmet - Narva -:-

FINSKA: Liiga

12:00AU - KaDy 4:5
ProdužeciGFT - Mad Max 5:5
16:00ToPV - SoVo -:-
16:00VehU - Akaa -:-

FINSKA: Liiga Women

12:00FTK Ž - Halikko Ž 3:1
12:00Ilves Ž - FC Sport Ž 7:1
12:00RaiFu Ž - HIFK FS Ž 4:3
17:00Mad Max Ž - Ylojarven Ilves Ž -:-

FRANCUSKA: D1

16:30Etoile Lavalloise - Bethune -:-
16:30Herouville - Toulon -:-
18:45Paris - Toulouse -:-
18:45Paris Acasa - Goal Futsal -:-
21:00Nantes Metropole - Kingersheim -:-

GRČKA: Super League

20:30Ermis Zografou - Salamina -:-
21:00AEK Athens - Combra -:-

ITALIJA: Serie A

15:00Ciampino - Came Treviso -:- [ 4.33 | 5.50 | 1.40 ]
17:00Verona - Mantova -:- [ 3.75 | 6.00 | 1.44 ]
18:00Fortitudo Pomezia - Catania -:- [ 2.75 | 3.75 | 2.10 ]

KAZAHSTAN: Championship

10:00Ordabasy - Kairat Almaty 2:13
12:00MFC Aktobe - Rahmet Aktobe 5:1
12:00Semey - Astana 4:5
13:00Jastar Taldykorgan - Baiterek Uralsk 3:2
15:00Kaspiy Aktau - Ayat -:-

LATVIJA: Optibet Virsliga - Playoff

11:30RFS Futsal - Salaspils FA -:-
13:00Nikers - Nica -:-
14:00TFK Salaspils - Jekabpils -:-
14:30Riga FC - RABA -:-

MAĐARSKA: NB I - Stupanj gubitnika

19:00PTE-PEAK - Nyirbatori -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

10:30NTNUI - Vesteralen -:-
13:00Hulloy - Sjarmtrollan -:-
13:00KFUM - Vålerenga -:-
14:30HSIL - Utleira -:-
16:00Sandefjord - Freidig -:-

NJEMAČKA: Bundesliga

17:00Jahn Regensburg - HOT 05 Futsal -:-
18:30Bielefeld-Sennestadt - Hamburger SV -:-
20:00Sankt Pauli - Stuttgarter -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

17:00Legia Warszawa - Przemysl -:-

PORTUGAL: Liga Placard

16:00Braga - Ferreira do Zezere -:-
18:30Caxinas Poca Barca - Belenenses -:-
18:30Fundao - Leoes -:-
20:00Sporting - Lombos -:-

RUSIJA: Second Division

07:00Kuzbass Kemerovo - Fakel Novy Urengoy 1:3

RUSIJA: Russian Cup

08:00Yugra - Ukhta 3:2
12:00Norilsky Nickel - CPRF 4:2

RUSIJA: Championship Women

16:30OrelGU Ž - Aurora Ž -:-
17:00Kristall St. Petersburg Ž - Mospolitekh Ž -:-

ŠPANJOLSKA: Liga Nacional

16:00Noia - FS Valdepenas -:-
18:00Ribera Navarra - Movistar Inter -:-
19:30Alzira FS - Barcelona -:-
20:00ElPozo Murcia - Xota FS -:-
21:00Palma Futsal - Cartagena -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda Division

17:30Castellon - Colo Colo Zaragoza -:-
17:30OdgođenoLevante - O Parrulo -:-
18:00Antequera - Real Betis B -:-
18:30Mengibar - Leganes -:-
18:30Sala 5 Martorell CS - Melistar -:-
19:00Zaragoza - Ejido -:-

ŠPANJOLSKA: Primera Division Women

11:00Leganes Ž - Burela Ž 1:5
16:00Ourense SAD Ž - Majadahonda Ž -:-
17:00Alcantarilla Ž - Alcorcon Ž -:-
18:00At. Navalcarnero Ž - FSF O Castro Ž -:-
18:00Roldan Sala Ž - Mostoles Ž -:-
18:00Torcal Ž - Les Corts UBAE Ž -:-
18:30Poio Ž - Viaxes Amarelle Ž -:-
19:00Torreblanca Ž - Marin Ž -:-

ŠVEDSKA: Futsalligan

17:00Boras - Kalmar United -:-

ŠVICARSKA: Premier League

17:30Futsal Maniacs - Geneva -:-
19:00Bulle - Friends United -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - futsal uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.