Košarka » 23.03.2024 » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
FRANCUSKA: LNB
16:00Le Portel - Ada Blois 94:8918:30Boulogne-Levallois - Dijon 82:77
18:30Chalon/Saone - Nancy 70:74
18:30Nanterre - JL Bourg 105:98
18:30Paris - Limoges 101:77
21:00Cholet - Saint Quentin 73:69
HRVATSKA: Premijer liga
16:00Bosco - Dubrava 82:9920:00Škrljevo - Alkar 71:99
ITALIJA: Lega A
19:00Pistoia - Treviso 83:8420:30Trento - Sassari 87:76
SAD: NBA
00:00Detroit Pistons - Boston Celtics 102:12900:00Toronto Raptors - Oklahoma City Thunder 103:123
01:00Miami Heat - New Orleans Pelicans 88:111
01:00Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers 104:91
01:00San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies 97:99
03:00Golden State Warriors - Indiana Pacers 111:123
03:00Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers 117:125
03:30Los Angeles Lakers - Philadelphia 76ers 101:94
18:00New York Knicks - Brooklyn Nets 105:93
00:00Orlando Magic - Sacramento Kings 107:109
00:30Atlanta Hawks - Charlotte Hornets 132:91
ŠPANJOLSKA: ACB
18:00Basquet Girona - Manresa 83:8418:00Granada - Unicaja 62:90
20:45MoraBanc Andorra - Zaragoza 85:80
20:45Obradoiro CAB - Breogan 83:72
TURSKA: Super Lig
13:30Merkezefendi - Turk Telekom 95:8116:00Bahcesehir Kol. - Çağdaş Bodrum Spor 89:86
18:30Besiktas - Pinar Karsiyaka 115:66
ALBANIJA: Superliga
18:00Apolonia Fier - Vllaznia 84:8619:00Beselidhja - Partizani Tirana 81:61
ARGENTINA: Liga A
01:00Argentino - Regatas 83:7100:00Platense - Boca Juniors 82:69
ARGENTINA: Liga Femenina Women - Clausura
00:00Rocamora Ž - Obras Ž 72:7100:30Instituto Ž - Montmartre Ž 62:48
01:00Juventud Ameghino Ž - Riachuelo Ž 78:46
01:00Quimsa Ž - Union Florida Ž 48:60
02:00Ciclista Olimpico Ž - Berazategui Ž 66:69
22:30Instituto Ž - Riachuelo Ž 52:57
00:00Ciclista Olimpico Ž - Union Florida Ž 61:58
00:00Quimsa Ž - Berazategui Ž 72:61
AUSTRALIJA: NBL1 Central
10:45Eastern Mavericks - Central Districts Lions 82:80prod10:45South Adelaide Panthers - Southern Tigers 81:77
10:45Sturt Sabres - Forestville Eagles 100:84
10:45Woodville Warriors - West Adelaide Bearcats 104:93
AUSTRALIJA: NBL1 Central Women
09:00Eastern Mavericks Ž - Central Districts Lions Ž 54:8309:00South Adelaide Panthers Ž - Southern Tigers Ž 65:84
09:00Sturt Sabres Ž - Forestville Eagles Ž 66:53
09:00Woodville Warriors Ž - West Adelaide Bearcats Ž 59:85
AUSTRIJA: Zweite Liga - Playoff
17:00Mistelbach - Kufstein 76:6818:00Worthersee Piraten - Wagram 77:75
AUSTRIJA: Superliga Women - Playoff
18:00St. Polten Ž - UBSC-DBBC Graz Ž 91:5120:15UBI Graz Ž - Duches Klosterneuburg Ž 54:74
BAHREIN: Premier League - Stupanj pobjednika
19:30Al Ittihad - Al Najma 92:87prodBELGIJA: Top Division Women
20:15Charleroi Ž - Namur Ž 76:72prod20:30Braine Ž - Waregem Ž 94:49
20:30Kortrijk Ž - Liege Ž 56:49
20:30Lummen Ž - Mechelen Ž 29:103
20:30Phantoms Ž - Brunehaut Ž 86:70
BJELORUSIJA: Premier League
12:00Impuls - Rubon 84:7713:00Borisfen - Gomel 111:59
13:30Minsk 2 - Grodno 76:88
BJELORUSIJA: Premier League Women
11:00BC Minsk youth Ž - Minsk Ž 64:7411:00Victoria Grodno Ž - Olimpia Grodno Ž 46:96
12:00Brest Ž - Horizont Minsk Ž 26:98
BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH
19:00Promo - Sloboda 73:7819:30Slavija - Orlovik 89:92
BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH Women
20:15Jumper Ž - Mladi Krajisnik Ž 85:7320:30Lavovi Ž - Leotar Trebinje Ž 87:60
BRAZIL: NBB
23:30Sao Jose - Brasilia 103:8523:30Unifacisa - Minas 98:96
00:00Mogi - Cerrado 70:65
00:00Sao Paulo - Uniao Corinthians 71:60
21:00Pinheiros - Corinthians Paulista 77:90
21:10Franca - Vasco 93:67
BRAZIL: LBF - Žene
01:00Sodie Mesquita Ž - Blumenau Ž 53:7420:00Sao Jose Ž - Catanduva Ž 74:55
22:30Sampaio Ž - SESI Araraquara Ž 68:59
BUGARSKA: NBL - Stupanj gubitnika
17:00Yambol - Levski 79:80BUGARSKA: NBL - Stupanj pobjednika
17:00Cherno More - Rilski Sportist 60:107ČEŠKA REPUBLIKA: NBL - All Stars
15:00East - West 88:97ČILE: LNB
00:00Catolica - Las Animas 81:7700:15Sportiva Italiana - Deportes Castro 95:81
00:30Puente Alto - Ancud 67:74
00:45Leones Quilpue - Espanol Osorno 81:56
23:00Sportiva Italiana - Ancud 71:82
23:15Puente Alto - Deportes Castro 87:64
23:30CD Puerto Varas - Puerto Montt 73:76
23:45Liceo Pablo Neruda - U. De Concepcion 57:95
00:00Valdivia - Espanol de Talca 98:65
00:15Catolica - Espanol Osorno 59:78
00:30Leones Quilpue - Las Animas 74:54
ČILE: LNB 2
23:00Aleman - Municipal Chillan 73:5923:00NapuštenoBoston C. C. - Sergio Ceppi 56:47
00:00Arturo Prat San Felipe - Quilpue Basquetbol 51:74
00:00Truenos De Talca - Arabe Valparaiso 74:78
DANSKA: Basketligaen - Stupanj gubitnika
18:00Kopenhagen - Herlev Wolfpack 85:73DANSKA: Kvindebasketligaen Women
14:00Aabyhoj Ž - Amager Ž 60:6614:00BMS Herlev Ž - Falcon Ž 68:57
EUROPA: ABA League
17:00Cedevita Olimpija - Mornar 105:8919:00Igokea - Krka 90:84
EUROPA: ABA League 2
12:00Pelister - Subotica 81:8815:00Helios Domžale - Podgorica 76:75
18:00TFT Skopje - GKK Šibenka 76:89
EUROPA: BNXT League - Stupanj gubitnika
17:00Feyenoord - Spotter Leuven 75:8019:30Den Helder - Okapi Aalst 69:81
EUROPA: BNXT League - Stupanj pobjednika
20:00BAL Weert - Liege 86:8420:00Groningen - Spirou Charleroi 78:72
20:00Leiden - Limburg 75:61
EUROPA: Latvia-Estonian League
15:00Prometey - Pärnu 101:7416:00Latvijas Universitate - Viimsi 84:71
18:00Rigas Zelli - BK Liepaja 81:79
EUROPA: WABA League Women - Playoff
16:30Cinkarna Celje Ž - Orlovi Ž 77:6119:30Budućnost Ž - Sloga Požega Ž 78:57
EUROPA: WBBL Women - Playoff
16:00Kibirkstis Vilnius Ž - Siauliai Ž 85:59FINSKA: Korisliiga - Stupanj gubitnika
16:00Kobrat - KTP Basket 83:74FINSKA: Korisliiga Women - Playoff
14:00Torpan Pojat Helsinki Ž - HBA-Marsky Helsinki Ž 110:5816:00PeKa Ž - Vimpelin Veto Ž 70:61
16:00Pyrinto Ž - Forssan Alku Ž 71:82
16:00Tapiolan Honka Ž - Kouvottaret Ž 66:85
FINSKA: I Divisioona Women - Playoff
13:00Pyrinto II Ž - Turun NMKY Ž 56:5813:00Tapiolan Honka II Ž - BC Nokia Ž 72:83prod
14:00Lappeenranta Ž - Puhuttaret Ž 61:55
16:00Lahti Basketball Ž - Torpan Pojat Helsinki II Ž 74:81
FRANCUSKA: Espoirs U21
11:30Le Mans U21 - Roanne U21 81:7213:00Le Portel U21 - Ada Blois U21 63:95
14:00Paris U21 - Limoges U21 80:84
15:00Boulogne-Levallois U21 - Dijon U21 66:91
15:00Chalon/Saone U21 - Nancy U21 48:89
15:00Monaco U21 - Strasbourg U21 65:77
15:00Nanterre U21 - JL Bourg U21 75:58
15:30Cholet U21 - Saint Quentin U21 102:68
FRANCUSKA: LFB - žene
19:00Landes Ž - Charnay Bourgogne Sud Ž 92:7620:00Angers Ž - La Roche Ž 65:61
20:00Union Hainaut Ž - Lyon Ž 70:59
FRANCUSKA: Ligue 2 Women
20:00Centre Federal BB Ž - Mondeville Ž 95:97prod20:00Champagne Ž - Montbrison Ž 58:63
20:00Feytiat Ž - Pays Voironnais Ž 98:63
20:00Graffenstaden Ž - Aulnoye AS Ž 48:81
20:00Nice Ž - Avenir Chartres Ž 89:68
20:00Tronche Meylan Ž - Toulouse Ž 81:70
GRČKA: Basket League
16:15Aris - Lavrio 84:6019:15AEK Athens - Peristeri 97:101
GRČKA: Elite League
15:00Amyntas - Iraklis 58:8415:00Eleftheroupoli - Koroivos 82:72
15:00Lefkadas - Harilaos Trikoupis 87:80
15:00Mykonos - Milon Aons 76:98
15:00NE Megaridas - Panerythraikos 74:70
15:00Panionios - Aias Evosmou 78:46
15:00Papagou - Ermis Schimatari 90:66
15:00Psychikou - Esperos 79:66
GRČKA: A2 Women
16:00Ioannina Ž - Panorama Ž 53:6017:30Terpsithea Glyfadas Ž - Danaoi Argous Ž 50:41
GRUZIJA: Superleague
10:00Kavkasia - Kutaisi 96:10012:30TSU - Mega Tbilisi 95:109
16:00Iverioni - Rashi 80:72
HRVATSKA: Prva Liga
15:00Jazine - Vrijednosnice Osijek 97:9317:00Omiš - Gorica 75:82
18:00Kvarner - Stoja 107:74
20:00Podstrana - Kaštela 72:84
HRVATSKA: Premijer Liga Women
16:00Pula Moviter Ž - FSV Rijeka Ž 86:5816:00Ragusa Dubrovnik Ž - Medveščak Ž 77:69prod
18:00Brod na Savi Ž - Trešnjevka 2009 Ž 62:95
20:00Novi Zagreb Ž - Šibenik Ž 67:79
INDONEZIJA: IBL
13:30Tangerang Hawks - Hangtuah 75:8514:00RANS PIK - Pelita Jaya 67:85
IRSKA: SuperLeague - Playoff
17:00Ballincollig - Killester 70:8320:00Eanna - Tralee Warriors 82:81
20:00Maree - Sligo 104:84
ISLAND: Icelandic Cup
17:00Tindastoll - Keflavik 79:92ITALIJA: Serie A2
17:00Luiss Roma - Cividale 68:8819:00Latina - Fortitudo Bologna 63:77
20:30Monferrato - Forli 75:77
20:30Treviglio - Pallacanestro Nardo 76:62
ITALIJA: Serie A1 - žene
19:00Battipaglia Ž - Sassari Ž 72:8320:30Brixia Ž - Schio Ž 68:87
ITALIJA: Serie A2 Women - Gr. A
16:00San Salvatore Selargius Ž - Broni Ž 36:6719:00Basket Roma Ž - Costa Masnaga Ž 42:65
20:30Carugate Ž - Mantova Ž 62:64
20:30Scrivia Ž - Libertas Moncalieri Ž 74:38
ITALIJA: Serie A2 Women - Gr. B
18:30Vigarano Ž - Matelica Ž 72:7519:00Treviso Ž - Ancona Ž 59:40
20:00Ponzano Ž - Roseto Ž 61:37
20:30Libertas Udine Ž - Alpo VillaFranca Ž 85:74
20:30Rovigo Ž - Trieste Ž 48:54
IZRAEL: Super League
19:00Nes Ziona - Hapoel Holon 74:7619:45Hapoel Tel-Aviv - H. Haifa 87:88
IZRAEL: Liga Leumit
20:00Elitzor Netania - Maccabi Rishon 85:78JAPAN: B.League
06:05Hiroshima D. - Diamond Dolphins 79:7006:05Shinshu - Osaka 86:89
07:05Hokkaido - Ibaraki Robots 96:81
07:05NeoPhoenix - Sun Rockers Shibuya 94:78
07:05SeaHorses Mikawa - Kyoto 87:71
07:05Utsunomiya Brex - Sendai 104:83
07:05Yokohama - Nagasaki 76:90
07:35Nagoya Fighting Eagles - Shimane 76:82
08:05Alvark - Chiba 81:62
08:05Brave Thunders - Saga 74:65
09:35Toyama - Gunma 69:84
10:05Ryukyu - Akita 78:81
JAPAN: B2.League
07:00Aomori - Yamagata Wyverns 78:9607:00Fukushima - Kobe 73:81
07:00Iwate - Koshigaya Alphas 72:82
07:00Kumamoto - Altiri Chiba 83:109
09:00Nara - Ehime Orange Vikings 74:81
09:00Shizuoka - Shiga 94:82
09:40Niigata - Fukuoka 85:81
JUŽNA KOREJA: KBL
07:00Suwon KT - KoGas 85:8110:00Seoul Knights - Seoul Thunders 84:75
10:00Wonju DB - Anyang JungKwanJang 68:96
KANADA: Super League
00:00Windsor - London 117:10722:30Newfoundland Rogues - Montreal Toundra 117:123prod
00:00Sudbury - KW Titans 122:127prod
KINA: CBA
12:35Jilin - Sichuan 105:8612:35Qingdao - Shanxi Zhongyu 118:113
12:35Zhejiang Guangsha - Ningbo Rockets 95:71
KOSOVO: Superliga
17:00Trepca - Bashkimi 92:7820:00Peja - Sigal Prishtina 88:98
LIBANON: Division 1
15:00Sagesse Al Hekmeh Beirut - Hoops 97:56LITVA: LKL
16:20Pieno Zvaigzdes - Nevezis 74:76LITVA: NKL - Playoff
15:00Vilkaviskis - Suduva-Mantinga 69:76LUKSEMBURG: LBBL - Ispadanje skupina
19:00Musel Pikes - Grengewald Hueschtert 88:74LUKSEMBURG: LBBL - Playoff
20:00Walferdange - Larochette 98:95prod20:30Amicale Steesel - Bertrange 91:72
20:30Esch - T71 Dudelange 78:54
LUKSEMBURG: LBBL Women - Stupanj pobjednika
17:30Bertrange Ž - Les Sangliers Wooltz Ž 92:6218:00Dudelange Ž - Contern Ž 73:61
18:30Amicale Steesel Ž - Grengewald Hueschtert Ž 64:83
MAĐARSKA: NB I. A
18:00DEAC - Budapesti Honved Se 73:7518:00KTE-Duna - Kaposvari 104:89
18:00OSE Lions - Atomeromu Paks 84:73
18:00Szolnoki Olaj - NKA Pecs 68:64
18:00Zalakeramia - Alba Fehervar 89:83
19:15Szombathely - Kormend 91:46
MAĐARSKA: Division 1 - žene
18:00Cegledi Ž - TFSE-MTK Ž 65:7318:00Sopron Ž - UNI Gyor Ž 75:74
18:00Szekszard Ž - DVTK Ž 81:78
18:00Szigetszentmiklos Ž - Vasas Csata Ž 76:85
18:00Ujbuda BEAC Ž - PEAC-Pecs Ž 71:81
MEKSIKO: CIBACOPA
02:45Angeles CDMX - Zonkeys de Tijuana 82:7403:15Astros - Rayos de Hermosillo 73:88
04:15Halcones de Obregon - Venados de Mazatlan 100:86
04:15Ostioneros de Guaymas - Pioneros de Los Mochis 95:83
04:30Caballeros de Culiacan - Frayles de Guasave 87:91
MEKSIKO: LMBPF Women - Playoff
03:00Mineras Ž - Cinnamon Ž 56:67NORVEŠKA: BLNO - Playoff
16:00Bærum - Kongsberg Miners 79:93NJEMAČKA: BBL
18:30Oldenburg - Heidelberg 99:7718:30Ulm - Wurzburg 87:79
20:00Crailsheim Merlins - Gottingen 80:76
NJEMAČKA: Pro A
18:00Bremerhaven - Kirchheim 78:8718:30Nurnberger - Vechta 2 78:90
19:00Bayreuth - Trier 76:99
19:00Bochum - Dresden 81:98
19:00Giessen - Munster 98:94
19:30Paderborn - Jena 77:73
19:30PS Karlsruhe - Artland 76:73
NJEMAČKA: Pro B
15:00Berlin Braves - Bernau 81:7318:00Breitenguessbach - Leitershofen/Stadtbergen 76:77
18:00Koln - Schwelm 94:74
18:00Lowen - Ehingen 102:98
18:00RSV Eintracht - Itzehoe 75:73
18:00Wolmirstedt - Rostock 2 116:83
19:00Coburg - Panthers Schwenningen 93:98
19:00Oberhaching - Ludwigsburg 2 104:93
19:00Wedel - Ibbenburen 80:63
19:30Iserlohn - Herford 93:89
POLJSKA: Basket Liga
14:30Spojnia Stargard - Slask Wroclaw 93:6717:30Trefl Sopot - Gdynia 85:69
19:30Dziki Warszawa - Anwil Wloclawek 67:95
POLJSKA: 1. Liga
16:00Niedzwiadki Chemart Przemysl - WKK Wroclaw 77:5018:00HydroTruck Radom - Krosno 73:74
20:00Alstom Krakow - AWF Katowice 96:80
PORTUGAL: LPB
16:00CD Povoa - Vitoria 75:7316:00Galomar - Esgueira 68:80
16:00Imortal - FC Porto 85:108
16:00Ovarense - Benfica 79:87
22:15Lusitania - Portimonense 75:92
PORTUGAL: Proliga - Stupanj gubitnika
16:00Academica - Barreirense 59:6419:45Galitos Aveiro - Ginasio Olhanense 94:91
22:00Sampaense - Benfica B 69:71
PORTUGAL: Proliga - Stupanj pobjednika
19:00Galitos Barreiro - Maia 83:71PORTUGAL: Taca de Portugal Women
16:00Quinta Dos Lombos Ž - Benfica Ž 52:6618:30Uniao Sportiva Ž - Gdessa Barreiro Ž 55:60
RUMUNJSKA: Divizia A - Stupanj gubitnika
17:00Petrolul Ploiesti - Laguna Bucuresti 82:6817:00Valcea - CSM Targu Jiu 96:100
18:00BC Timisoara - SCM Craiova 71:86
RUMUNJSKA: Divizia A - Stupanj pobjednika
16:15Brasov - CSM Oradea 75:8117:00CSM Constanta - Voluntari 74:93
17:00CSM Targu Mures - Rapid Bucharest 76:79
RUSIJA: Premier League Women
07:30Novosibirsk Ž - Nika Siktivkar Ž 93:8410:00Enisey Krasnoyarsk Ž - Neftyanik Omsk Ž 56:60
14:00Dynamo Kursk Ž - Nadezhda Ž 75:77
SAD: NBA G League
00:00Capital City Go-Go - Windy City Bulls 129:10700:00Greensboro Swarm - Oklahoma City Blue 113:110
03:00G League Ignite - Salt Lake City Stars 108:120
19:00Raptors 905 - Wisconsin Herd 85:105
00:00Greensboro Swarm - Oklahoma City Blue 95:112
00:00Motor City Cruise - Grand Rapids Gold 101:92
SAD: NCAA - Playoff
23:50Nebraska - Texas A&M 83:9800:10Duke - Vermont 64:47
00:25Purdue - Grambling St. 78:50
00:35Alabama - Coll Of Charltn 109:96
02:20Houston - Longwood 86:46
02:40Wisconsin - James Madison 61:72
02:55Utah State - TCU 88:72
03:05St. Marys (CA) - Grand Canyon 66:75
17:45Arizona - Dayton 78:68
20:15Kansas - Gonzaga 68:89
22:30North Carolina - Michigan State 85:69
23:10Iowa State - Washington State 67:56
00:10N.C. State - Oakland 79:73prod
SAD: NIT
16:30Seton Hall - North Texas 72:5819:00Cincinnati - Bradley 74:57
00:00Ohio State - Virginia Tech 81:73
SAD: CIT
21:00Norfolk State - Alabama A&M 81:66SAD: CBI
18:00Arkansas State - Bethune Cookman 86:8520:30UC San Diego - Chicago St 75:77
22:30Seattle - Delaware State 79:66
SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga
19:00Gostivar - Kozuv 104:7320:30Feniks 2010 - Rabotnički 69:98
21:00Euro Nickel - Cair 2030 93:94prod
SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga Women
11:00MZT Skopje Ž - Struga Ž 77:4218:30Kumanovo-Grizli Ž - Basket Kam Ž 76:61
SLOVAČKA: Extraliga
18:00Handlova - BC Komarno 70:7218:00Levice - Iskra Svit 92:91
18:00Prievidza - Inter Bratislava 96:67
19:00Spisski Rytieri - BKM Lucenec 101:69
SLOVAČKA: Extraliga - žene - Playoff
16:00CBK Kosice Ž - Samorin Ž 69:6617:00UMB Banska Bystrica Ž - Slavia Banska Bystrica Ž 37:113
18:00Young Angels Kosice Ž - Ruzomberok Ž 67:98
SLOVENIJA: Liga Nova KBM
13:00Rogaška - KK Triglav Kranj 79:4619:00Hopsi Polzela - Tajfun Sentjur 100:86
SLOVENIJA: 1. SKL Women
18:00Jezica Ž - Ilirija Ž 60:5118:00Triglav Ž - ŽKK Domžale Ž 77:50
SRBIJA: First League
19:00Joker - Metalac 105:7219:30Sloboda - Vršac 82:84
19:30Sloga - Leskovac Zdravlje 81:79
SRBIJA: 1. ZLS Women
14:00Mega MIS Ž - Duga Ž 108:3618:00Partizan Ž - ZKK Kraljevo Ž 99:78
ŠPANJOLSKA: LEB Oro
17:00Real Betis - Clavijo 94:8519:00Ourense - Estudiantes 92:71
19:30Hestia Menorca - Estela 84:68
20:00San Pablo Burgos - Gipuzkoa 75:70
ŠPANJOLSKA: LEB Plata
17:30Basquet L'Horta Godella - Mataro 70:6317:45Prat Joventut - Tarragona 100:84
18:30Ponferrada - Juventud Alcala 74:67
18:30Zornotza ST - La Roda 70:66
19:00Huelva - Moron 71:80
19:30Benicarlo - Cartagena 77:71
19:30L'Hospitalet - Sant Antoni 60:77
20:00Zamora - Albacete 92:69
20:15Huesca - Ciudad de Huelva 64:82
ŠPANJOLSKA: Spanish Cup Women
12:00Valencia Ž - Estudiantes Ž 77:5015:00Perfumerias Avenida Ž - Zaragoza Ž 61:73
ŠVEDSKA: Superettan
12:00RIG Mark - Eskilstuna 70:8613:00AIK Basket - IK Eos 81:67
15:00Sloga Uppsala - KFUM Fryshuset 94:100
16:00KFUM Kalmar - Hogsbo 81:90
16:00Norrort - Helsingborg 67:88
ŠVEDSKA: Basketligan Women
16:00AIK Basket Ž - Alvik Ž 67:8516:00Hogsbo Ž - Ostersund Ž 87:95prod
16:00Marbo Ž - Sodertalje Ž 83:79prod
16:00Norrkoping Ž - Lulea Ž 88:75
16:00Sjuharads Ž - Uppsala Ž 66:75
16:00Visby Ž - Lund Ž 86:64
ŠVEDSKA: Basketettan Women
13:30IK Eos Utveckling Ž - Brahe Ž 47:7914:00RIG Lulea Ž - Norrort Ž 104:34
15:00RIG Mark Ž - Sodertalje 2 Ž 67:59
15:30Lobas Ž - Kvarnby Lions Ž 81:78prod
18:30Lidingö Ž - Umeå IK Ž 62:63
ŠVICARSKA: SB League
17:30BBC Monthey - SAM Massagno 82:9717:30Vevey Riviera - Lugano 97:71
18:00Neuchatel - Lausanne Basket 87:71
ŠVICARSKA: SB League Women
17:00Helios VS Ž - Riva Basket Ž 87:90prod17:30Fribourg Ž - Pully Ž 88:69
17:30Nyon Ž - Alte Kanti Aarau Ž 90:52
18:00Baden Ž - BBC Troistorrents Ž 57:69
TAJVAN: SBL
10:00Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos 73:8112:00Taiwan Beer - Changhua 80:84
TAJVAN: P. League+
07:30Taoyuan Pauian Pilots - Formosa Dreamers 89:8510:00Kaohsiung Steelers - New Taipei Kings 102:109
TAJVAN: T1 League
07:00Taipei Taishin Mars - Kaohsiung Aquas 100:9409:30New Taipei CTBC DEA - Taiwan Beer Leopards 97:104
TAJVAN: WSBL Women
06:00Cathay Life Ž - Taipower Ž 72:7008:00Taiyuan Ž - Chunghua Telecom Ž 77:49
TURSKA: TBL
11:00Alagoz - Ankara Kolejliler 63:7512:45Konyaspor - Gaziantep 84:104
14:30Cayirova - Harem Spor 78:77
TURSKA: TB2L - Playoff
12:00CO Basket - Uskudar 51:3713:30Ayos Spor - Akhisar Belediye 79:52
14:00Karamursel - High Touch 61:73
14:00Sakarya BB - Tesvikiye 82:77
15:30Corlu - Cozum Ankara 85:48
16:00Nazilli - Istanbul Efendileri 82:60
TURSKA: KBSL Women - Playoff
12:00Ormanspor Ž - CBK Mersin Ž 75:8013:00Besiktas Ž - Nesibe Aydin Ž 89:71
13:00Fenerbahce Ž - Botas Ž 89:56
15:30Izmit Bld. Ž - Galatasaray Ž 64:90
UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL
18:00Cheshire Phoenix - Bristol Flyers 96:73UJEDINJENO KRALJEVSTVO: WBBL Women
16:00Oaklands Wolves Ž - Durham Palatinates Ž 84:7116:15Cardiff Met Archers Ž - Nottingham Wildcats Ž 58:76
17:00Essex Rebels Ž - Caledonia Gladiators Ž 56:66
20:30Newcastle Eagles Ž - Sheffield Hatters Ž 74:76
UKRAJINA: Superleague Women
12:00Dynamo Kyiv Ž - BC Rivne Ž 67:7915:00Kyiv Basket Ž - Vinnytski Blyskavky Ž 72:48
15:00Odessa Ž - Frankivsk Halichina Ž 59:68
URUGVAJ: Liga Uruguaya - Stupanj gubitnika
01:00Larre Borges - Bigua 109:111prod01:00Urupan - Trouville 87:95
01:15Goes - Malvin 87:92
URUGVAJ: Liga Uruguaya - Stupanj pobjednika
23:00Hebraica y Macabi - Defensor Sporting 103:96prodKladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.