REFRESH

Košarka » Sutra » Sve utakmice

FRANCUSKA: LNB

15:15Ada Blois - Boulogne-Levallois -:-
15:15Cholet - Le Mans -:-
20:00JL Bourg - Limoges -:-
20:00Pau-Orthez - Fos-sur-Mer -:-

HRVATSKA: Premijer liga

18:00Alkar - Škrljevo -:-
20:00Bosco - Furnir -:-
20:00GKK Šibenka - Cibona -:-

ITALIJA: Lega A

20:00Verona - Treviso -:-

SAD: NBA

01:00Detroit Pistons - Charlotte Hornets -:-
01:00Indiana Pacers - Sacramento Kings -:-
01:00Washington Wizards - Portland Trail Blazers -:-
01:30Boston Celtics - Phoenix Suns -:-
02:00Houston Rockets - Toronto Raptors -:-
02:00Minnesota Timberwolves - Orlando Magic -:-
02:00San Antonio Spurs - Philadelphia 76ers -:-
03:00Utah Jazz - Atlanta Hawks -:-
00:00Brooklyn Nets - Washington Wizards -:-
00:00New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers -:-

ŠPANJOLSKA: ACB

18:00Joventut - Manresa -:-
18:00Real Betis - Murcia -:-
20:45Gran Canaria - Unicaja -:-
20:45Obradoiro CAB - Bilbao -:-

TURSKA: Super Lig

11:00Manisa - Tofas -:-
13:30Bahcesehir Kol. - Turk Telekom -:-
16:00Galatasaray - Petkim Spor -:-
18:30Pinar Karsiyaka - Besiktas -:-

ARGENTINA: Liga A

01:00Union De Santa Fe - San Lorenzo -:-

ARGENTINA: Liga Femenina Women

16:00Riachuelo Ž - Montmartre Ž -:-
00:00Rocamora Ž - Berazategui Ž -:-

AUSTRALIJA: NBL

07:30Illawarra Hawks - Tasmania JackJumpers -:-
10:00Brisbane Bullets - NZ Breakers -:-

AUSTRALIJA: WNBL Women

08:30Southside Ž - Sydney Ž -:-
11:30Perth Lynx Ž - Townsville Ž -:-

AUSTRIJA: Superliga

15:30BBC Nord - Wels -:-
19:00Furstenfeld - Vienna Timberwolves -:-
19:00Kapfenberg - Vienna -:-
19:00Oberwart - Traiskirchen -:-

AUSTRIJA: Zweite Liga

17:00Salzburg - Wagram -:-
18:00Celovec - Dornbirn Lions -:-
18:00Kufstein - Vienna United -:-
18:00Mattersburg - Jennersdorf -:-
18:00Raiders Tirol - Worthersee Piraten -:-

AUSTRIJA: Superliga Women

12:45UBSC-DBBC Graz Ž - DBB LZ OO Ž -:-

AZIJA: ABL

11:00Singapore Slingers - Eastern Long Lions -:-
13:00Zamboanga Valientes - Macau Black Bears -:-

BELGIJA: Top Division Women

20:30Namur Ž - Laarne Ž -:-

BJELORUSIJA: Premier League

12:00Impuls - Grodno -:-
12:00Rubon - Minsk 2 -:-
13:00Gomel - Borisfen -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

16:30Zrinjski - Slavija -:-
18:00Široki Brijeg - Promo -:-
19:00Posušje - Mrkonjić Grad -:-
20:00Budućnost - Bosna Royal -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH Women

17:30Orlovi Ž - Lavovi Ž -:-
19:00Jedinstvo Dzenex Ž - Leotar Trebinje Ž -:-
19:00Play Off Sarajevo Ž - Banovići Ž -:-
20:30Feniks Ž - Mladi Krajisnik Ž -:-

BRAZIL: NBB

23:30Sao Jose - Bauru -:-
19:00Sao Paulo - Cearense -:-
22:00Brasilia - Uniao Corinthians -:-

BUGARSKA: NBL

17:00Yambol - Rilski Sportist -:-
17:30Beroe - Levski -:-
18:00Academic Plovdiv - Spartak Pleven -:-
18:00Cherno More - Balkan -:-
18:00Chernomorets - CSKA Sofia -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: NBL

18:00Brno - Kolin -:-
18:00Olomoucko - Nymburk -:-
18:00Opava - Decin -:-
18:00Ostrava - Hradec Kralove -:-
18:00Pardubice - Usti n. Labem -:-
18:00USK Prag - Slavia Prague -:-

ČILE: LNB

00:30Catolica - Leones Quilpue -:-
22:00Tinguiririca - Espanol Osorno -:-
22:30Temuco - Quilicura -:-
23:00Ancud - Puerto Montt -:-
23:30Deportes Castro - CD Puerto Varas -:-
00:00Valdivia - Puente Alto -:-
00:30Espanol de Talca - Las Animas -:-

DANSKA: Kup

16:00Næstved - Randers -:-
18:00Svendborg - Bakken Bears -:-

EUROPA: ABA League

17:00MZT Skopje - Cedevita Olimpija -:-
19:00Budućnost - FMP -:-

EUROPA: BNXT League

19:30Den Helder - Feyenoord -:-
20:00BAL Weert - Leiden -:-
20:30Belfius Mons - Okapi Aalst -:-
20:30Spirou Charleroi - Antwerp Giants -:-
20:30Spotter Leuven - Mechelen -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

14:00Latvijas Universitate - Tallinna Kalev -:-
16:00Pärnu - Valmiera Glass Via -:-
17:00Rapla - Tartu Ulikool -:-
17:30Prometey - BC Kalev/Cramo -:-

EUROPA: WABA League Women - Stupanj pobjednika

17:00Cinkarna Celje Ž - Duga Ž -:-

EUROPA: WBBL Women

14:00OdgođenoAistes LSU Kaunas Ž - Kibirkstis Vilnius Ž -:-
15:00Liepajas Papirs/LSSS Ž - Daugavpils Ž -:-

FILIPINI: Governors Cup

09:30NLEX Road Warriors - Phoenix Fuelmasters -:-
11:45Meralco Bolts - Blackwater Bossing -:-

FINSKA: Korisliiga - Stupanj gubitnika

14:00Pyrinto Tampere - BC Nokia -:-
15:00Lahti Basketball - Kobrat -:-
17:00UU-Korihait - Honka -:-

FINSKA: Korisliiga - Stupanj pobjednika

16:00Kataja - Helsinki Seagulls -:-

FINSKA: I Divisioona A

17:00Oulu - Helsingin NMKY -:-
17:30Kristika Turku - Huima -:-

FINSKA: Korisliiga Women - Stupanj gubitnika

14:00Torpan Pojat Helsinki Ž - HBA-Marsky Helsinki Ž -:-
14:00Vimpelin Veto Ž - Lappeenranta Ž -:-

FINSKA: Korisliiga Women - Stupanj pobjednika

16:00Espoo Team Ž - Forssan Alku Ž -:-
16:00PeKa Ž - Pyrinto Ž -:-

FINSKA: I Divisioona Women

12:00Lahti Basketball Ž - HBA Ž -:-

FRANCUSKA: Pro B

20:00Chalon/Saone - Angers -:-
20:00Chalons-Reims - Quimper -:-
20:00Orleans - Evreux -:-

FRANCUSKA: Espoirs U21

16:30Gravelines-Dunkerque U21 - Nanterre U21 -:-
17:00JL Bourg U21 - Limoges U21 -:-
17:00Pau-Orthez U21 - Fos-sur-Mer U21 -:-
18:15Cholet U21 - Le Mans U21 -:-
18:30Ada Blois U21 - Boulogne-Levallois U21 -:-
19:30Lyon-Villeurbanne U21 - Dijon U21 -:-

FRANCUSKA: LFB - žene

18:30Lattes Montpellier Ž - Angers Ž -:-
20:00Landerneau Bretagne Ž - Tarbes GB Ž -:-
20:00Landes Ž - Toulouse Ž -:-
20:00Lyon Ž - ESB Villeneuve Ž -:-
20:00Union Hainaut Ž - Flammes Carolo Ž -:-

FRANCUSKA: Ligue 2 Women

20:00Calais Ž - Aulnoye AS Ž -:-
20:00Charnay Bourgogne Sud Ž - Avenir Chartres Ž -:-
20:00Graffenstaden Ž - Champagne Ž -:-
20:00Mondeville Ž - Monaco Ž -:-
20:00Montbrison Ž - Tronche Meylan Ž -:-

GRČKA: Basket League

15:00Peristeri - Apollon Patron -:-
16:00Promitheas - AS Karditsas -:-
18:15Aris - AEK Athens -:-

GRČKA: Elite League

15:00FEA Filadelfeia - Ermis Schimatari -:-
16:00Amyntas - AO Triton -:-
16:00Iraklis - Panerythraikos -:-
16:00Kavala - Agriniou -:-
16:00Koroivos - Psychikou -:-
16:00Marousi - NE Megaridas -:-
16:00Papagou - Aias Evosmou -:-

GRČKA: A1 Women

12:00Eleftheria Ž - Panathlitikos Ž -:-
12:00Esperides Kalliotheas Ž - PAOK Ž -:-
12:30Chania Ž - Panathinaikos Ž -:-
14:30GAS Evnikos Ž - Dafni Ž -:-
16:00Lefkadas Ž - Giannina Ž -:-
16:00Olympiakos Ž - Proteas Voulas Ž -:-

GRUZIJA: Superleague

08:00Gurjaani Delta - Olimpi Tbilisi -:-
10:00Titebi - Mega Tbilisi -:-
12:00Kavkasia - TSU -:-

HRVATSKA: Prva Liga

17:00Kaštela - Mladost -:-
17:00Omiš - Stoja -:-
18:00Hermes - Dubrovnik -:-
20:00Sonik Puntamika - Kvarner -:-

HRVATSKA: Premijer Liga Women

19:00Orka Ž - Medveščak Ž -:-

INDONEZIJA: IBL

05:30Satya Wacana - Evos Thunder -:-
08:00Hangtuah - Indonesia Patriots -:-
10:30Bima Perkasa Yogyakarta - Satria Muda -:-
13:00Bali United - Pacific Caesar Surabaya -:-

IRSKA: SuperLeague

18:00Templeogue - Killester -:-
19:00Eanna - DCU Saints -:-
20:00Moycullen - Ballincollig -:-
20:00UCD Marian - Belfast -:-
20:15KCYMS - Tralee Warriors -:-
20:30Sligo - Maree -:-

ITALIJA: Serie A2

20:30Urania Milano - Treviglio -:-

ITALIJA: Serie A1 - žene

14:30Sassari Ž - Campobasso Ž -:-
19:00Virtus Bologna Ž - Libertas Moncalieri Ž -:-
20:30Basket Crema Ž - San Giovanni Ž -:-
20:30Brixia Ž - Venezia Ž -:-
20:30Faenza Ž - Schio Ž -:-
20:30Lucca Ž - Valdarno Ž -:-
20:30San Martino Ž - Ragusa Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 Women - North

18:00Valbruna Bolzano Ž - Sanga Milano Ž -:-
18:30Vicenza Ž - Mantova Ž -:-
19:00Treviso Ž - Trieste Ž -:-
20:30Alpo VillaFranca Ž - Libertas Udine Ž -:-
20:30Carugate Ž - Broni Ž -:-
20:30Scrivia Ž - Ponzano Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 Women - South

18:30Roma-Nord Ž - Umbertide Ž -:-
19:00Matelica Ž - Empoli Ž -:-
19:30Cagliari Ž - Ancona Ž -:-
20:00Battipaglia Ž - San Salvatore Selargius Ž -:-

IZRAEL: Super League

17:20Gilboa Galil - H. Haifa -:-
18:30Hapoel Tel-Aviv - Hapoel Holon -:-

JAPAN: B.League

05:00Shimane - Hokkaido -:-
06:00Hiroshima D. - Sun Rockers Shibuya -:-
06:00Ryukyu - Toyama -:-
06:05Shiga - NeoPhoenix -:-
07:05Gunma - SeaHorses Mikawa -:-
07:05Ibaraki Robots - Kyoto -:-
07:05Nagoya Fighting Eagles - Akita -:-
07:05Sendai - Diamond Dolphins -:-
07:05Yokohama - Chiba -:-
09:05Alvark - Osaka -:-
09:35Niigata - Utsunomiya Brex -:-
11:05Shinshu - Brave Thunders -:-

JUŽNA KOREJA: KBL

06:00Anyang - Seoul Thunders -:-
06:00Mobis Phoebus - Goyang -:-
08:00KoGas - Suwon KT -:-

JUŽNA KOREJA: WKBL - žene

10:00Hana 1Q Ž - Samsung Blue Minx Ž -:-

KANADA: U Sports

01:00UPEI - Saint Marys -:-
02:00Brock - Toronto -:-
02:00Guelph - Queens -:-
02:00Lakehead - TMU -:-
02:00Laurentian - Nipissing -:-
02:00UBC Okanagan - Victoria -:-
02:00University of Ottawa - Carleton -:-
03:00Manitoba - Winnipeg -:-
03:00Regina - Calgary -:-
03:00Saskatchewan - Alberta -:-
04:00Lethbridge - MacEwan -:-
04:00Mount Royal - Brandon -:-
04:00UBC - UFV -:-
04:00UNBC - Thompson Rivers -:-
21:00Laurier - Waterloo -:-
22:00Algoma - Ontario Univ. -:-
22:00Windsor - McMaster -:-
00:00UBC Okanagan - Victoria -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Peja - Rahoveci -:-
19:00Vellaznimi - Trepca -:-

KOSOVO: Superliga Women

12:00United Basketball Ž - Prishtina Ž -:-
15:00Bashkimi Ž - Vellaznimi Ž -:-

LITVA: LKL

16:00Prienai - Nevezis -:-
16:20Jonava - Rytas -:-

LITVA: NKL - Stupanj gubitnika

14:00Vilniaus Stekas - Kretinga -:-
15:00Klaipedos Neptunas - Delikatesas Joniskis -:-
15:00Palangos Kursiai - Vilkaviskis -:-

LITVA: NKL - Stupanj pobjednika

15:00Suduva-Mantinga - Kauno Atletas -:-
15:00Telsiai - Zalgiris Kaunas 2 -:-
18:30Silute - Vytis VDU -:-

MAĐARSKA: NB I. A

17:00Soproni KC - Zalakeramia -:-
18:00DEAC - Atomeromu Paks -:-
18:00Kormend - Budapesti Honved Se -:-
18:00Nyiregyhazi - OSE Lions -:-

NIZOZEMSKA: WBL Women - Stupanj gubitnika

19:00Martini Sparks Ž - Limburg Ž -:-
20:00Lekdetec Ž - Landslake Lions Ž -:-

NIZOZEMSKA: WBL Women - Stupanj pobjednika

18:45Jolly Jumpers Ž - Grasshoppers Ž -:-

NORVEŠKA: BLNO

16:00Froya - Asker -:-
17:00Ammerud - Tromso -:-

NORVEŠKA: Kvinneligaen - Žene

14:30Asker/Bærums Verk Ž - Tromsø Ž -:-
17:00Midtbyen Ž - Ullern Ž -:-

NJEMAČKA: Pro A

19:00Bremerhaven - Leverkusen -:-
19:00Giessen - Dresden -:-
19:00Kirchheim - Jena -:-
19:30Artland - Tubingen -:-
19:30Munster - Phoenix Hagen -:-
19:30Paderborn - Nurnberger -:-
19:30PS Karlsruhe - G. Dusseldorf -:-

NJEMAČKA: Pro B

14:00Bayern 2 - Koblenz -:-
15:30Ludwigsburg 2 - OrangeAcademy -:-
18:00Koln - Iserlohn -:-
18:00RSV Eintracht - Wedel -:-
19:00Coburg - Ehingen -:-
19:00Hanau - Lowen -:-
19:00Rhondorf - Herford -:-
19:30BIS Baskets Speyer - College Karlsruhe -:-
19:30Itzehoe - Vechta 2 -:-
19:30Leitershofen/Stadtbergen - Oberhaching -:-
19:30Schwelm - Bernau -:-

NJEMAČKA: DBBL - žene

14:00Alba Berlin Ž - Marburg Ž -:-
17:00Osnabruck Ž - Saarlouis Ž -:-
18:00Halle Ž - Eigner Angels Nordlingen Ž -:-
18:00TK Hannover Ž - Keltern Ž -:-

POLJSKA: Energa Basket Liga

15:30Lublin - Gdynia -:-
17:30Zielona Gora - Torun -:-
20:30Slask Wroclaw - Szczecin -:-

POLJSKA: 1. Liga

15:00Kotwica Kolobrzeg - Polonia Warszawa -:-
15:00Poznań - Alstom Krakow -:-
18:00Pelplin - Starogard Gdanski -:-
18:00WKK Wroclaw - MKKS Koszalin -:-
20:00Dziki Warszawa - Poli. Opolska -:-

POLJSKA: Energa Basket Liga - žene

15:00Polonia W. Ž - Torun Ž -:-
18:00Pruszkow Ž - Gorzow Ž -:-

PORTUGAL: LPB

15:30Esgueira - CAB Madeira -:-
16:00CD Povoa - Benfica -:-
16:00Sporting CP - FC Porto -:-
17:00Lusitania - Ovarense -:-
17:00Oliveirense - Imortal -:-
22:00Vitoria - Sangalhos -:-

PORTUGAL: LFB Women

12:00Olivais Ž - Benfica Ž -:-
17:00Quinta Dos Lombos Ž - Uniao Sportiva Ž -:-
18:30CAB Madeira Ž - Galitos Ž -:-
20:00Gdessa Barreiro Ž - Imortal Ž -:-
22:30AD Vagos Ž - Esgueira Ž -:-

RUMUNJSKA: Divizia A - Stupanj gubitnika

17:30Municipal Galati - CSM Targu Jiu -:-

RUMUNJSKA: Divizia A - Stupanj pobjednika

16:00Athletic Constanta - SCM Craiova -:-
16:30BCM Pitesti - CSM Oradea -:-
17:30Dinamo Bucharest - Cluj-Napoca -:-
17:30Voluntari - Rapid Bucharest -:-
19:00CSU Sibiu - BC Timisoara -:-

RUMUNJSKA: Liga National Women - Prvi stupanj

17:00Sepsi S. Ž - Rapid Bucuresti Ž -:-

RUSIJA: VTB United League - Stupanj gubitnika

14:00Minsk - Enisey -:-

SAD: NBA G League

01:00Greensboro Swarm - Grand Rapids Gold -:-
01:00Maine Celtics - College Park Skyhawks -:-
02:00Memphis Hustle - Delaware Blue Coats -:-
02:00Sioux Falls Skyforce - Birmingham Squadron -:-
02:00Wisconsin Herd - Windy City Bulls -:-
04:00Santa Cruz Warriors - Ontario Clippers -:-
19:00Oklahoma City Blue - Stockton Kings -:-
20:00Raptors 905 - Cleveland Charge -:-

SAD: NCAA

23:00Harvard - Yale -:-
00:00Dartmouth - Brown -:-
00:30Ball State - Eastern Michigan -:-
01:00Iona - Mt. St. Marys -:-
01:00Manhattan - Siena -:-
01:00Pennsylvania - Columbia -:-
01:00Princeton - Cornell -:-
01:00Quinnipiac - Fairfield -:-
01:00Rider - St. Peters -:-
01:00St. Louis - VCU Rams -:-
02:00Niagara - Canisius -:-
03:00Akron - Kent State -:-
03:00San Diego State - Boise State -:-
05:00Nevada - Air Force -:-
05:00UNLV - Fresno State -:-
18:00Cincinnati - UCF Knights -:-
18:00Georgetown - UConn -:-
18:00Iowa State - Kansas -:-
18:00IUPUI - Wisc. Green Bay -:-
18:00Rutgers - Michigan State -:-
18:00SE Louisiana - Texas A&M-CC -:-
18:00Virginia Tech - Virginia -:-
18:30UMass - Davidson -:-
19:00Baylor - Texas Tech -:-
19:00Bryant University - New Hampshire -:-
19:00Citadel - NC Greensboro -:-
19:00Delaware State - Morgan State -:-
19:00Detroit - IPFW -:-
19:00Fairleigh Dickinson - Wagner -:-
19:00Lafayette - Lehigh -:-
19:00N.C. State - Georgia Tech -:-
19:00Notre Dame - Wake Forest -:-
19:00Oakland - Cleveland State -:-
19:00St. Francis (NY) - Stonehill -:-
19:00UMass Lowell - NJIT -:-
19:00Vanderbilt - Ole Miss -:-
20:00Delaware - Coll Of Charltn -:-
20:00Gardner Webb - Presbyterian -:-
20:00George Washington - Duquesne -:-
20:00Georgia State - Southern Miss -:-
20:00Hartford - Chicago St -:-
20:00Holy Cross - Navy -:-
20:00Illinois (Chi.) - Evansville -:-
20:00Longwood - Campbell -:-
20:00Louisville - Florida State -:-
20:00Maine - UMBC Retrievers -:-
20:00Marquette - Butler -:-
20:00Memphis - Tulane -:-
20:00Mercer - VMI -:-
20:00Monmouth (N.J.) - Drexel -:-
20:00Northeastern - Elon -:-
20:00Ohio - Miami (Ohio) -:-
20:00Oklahoma State - TCU -:-
20:00Radford - Winthrop -:-
20:00Sacred Heart - Central Conn. St. -:-
20:00South Dakota Coyotes - North Dakota -:-
20:00Stetson - Central Arkansas -:-
20:00Tennessee - Auburn -:-
20:00Western Carolina - Chattanooga Mocs -:-
20:00William & Mary - NC Wilmington -:-
20:30Iowa - Illinois -:-
20:30Loyola (Ill). - George Mason -:-
20:30Western Michigan - Buffalo -:-
21:00Albany - Vermont -:-
21:00Arkansas State - Coastal Carolina -:-
21:00Clemson - Miami -:-
21:00Louisiana Monroe - South Alabama -:-
21:00Merrimack Warriors - St. Francis (PA) -:-
21:00Nebraska O. - Western Illinois -:-
21:00Samford - East Tennessee St -:-
21:00South Dakota St. - North Dakota St. -:-
21:30South Carolina - Arkansas -:-
22:00American - Colgate -:-
22:00Appalachian State - James Madison -:-
22:00Austin Peay - Queens Royals -:-
22:00Bellarmine - Jacksonville St. -:-
22:00Charlotte - Florida Atlantic -:-
22:00East Carolina - SMU Mustangs -:-
22:00Hofstra - Stony Brook -:-
22:00Indiana - Purdue -:-
22:00Indiana State - Murray State -:-
22:00Kansas State - Texas -:-
22:00LSU - Alabama -:-
22:00Tennessee Tech - SE Missouri State -:-
22:00UAB - Florida Intl -:-
22:00USC Upstate - NC Asheville -:-
22:00Western Kentucky - UTEP -:-
22:30Alabama State - Grambling St. -:-
22:30AR Little Rock - Siu Edwardsville -:-
22:30Eastern Illinois - Tennessee State -:-
22:30Lindenwood - Tenn. Martin -:-
22:30Southern Indiana - Morehead State -:-
23:00Alcorn State - Arkansas-Pine Bluff -:-
23:00Belmont - Illinois State -:-
23:00Boston College - Syracuse -:-
23:00Bowling Green - Northern Illinois -:-
23:00Lipscomb - Liberty -:-
23:00Loyola MD - Boston University -:-
23:00New Orleans - Incarnate Word -:-
23:00Norfolk State - Hampton -:-
23:00North Florida - Jacksonville -:-
23:00Sacramento State - Idaho -:-
23:00Tarleton - UTRGV -:-
23:00Texas Arlington - Sam Houston St. -:-
23:00Xavier - St. Johns -:-
23:30TX A&M Commerce - Mcneese State -:-
00:00Alabama A&M - Southern -:-
00:00Dartmouth - Yale -:-
00:00Denver - St. Thomas (Minn.) -:-
00:00Furman - Wofford -:-
00:00Harvard - Brown -:-
00:00Middle Tenn. St. - UTSA Roadrunners -:-
00:00Mississippi St. - Missouri -:-
00:00Montana State - Northern Colorado -:-
00:00Northern Iowa - Bradley -:-
00:00Pennsylvania - Cornell -:-
00:00Princeton - Columbia -:-
00:00Texas Southern - Florida A&M -:-
00:30Duke - North Carolina -:-
00:30Jackson State - Miss. Valley St. -:-
00:30Prairie View A&M - Bethune Cookman -:-

SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga

18:00Euro Nickel - Cair 2030 -:-
18:00Kozuv - Kumanovo -:-
18:00TFT Skopje - Gostivar -:-

SLOVAČKA: Extraliga

18:00Handlova - Prievidza -:-
18:00Levice - BKM Lucenec -:-
18:00Spisski Rytieri - Inter Bratislava -:-

SLOVAČKA: Slovakia Cup

18:00Iskra Svit - BC Komarno -:-

SLOVAČKA: Extraliga - žene - Stupanj gubitnika

15:00UMB Banska Bystrica Ž - Young Angels Kosice Ž -:-
18:00CBK Kosice Ž - Poprad Ž -:-

SLOVAČKA: Extraliga - žene - Stupanj pobjednika

17:00Ruzomberok Ž - Samorin Ž -:-
18:00Slavia Banska Bystrica Ž - Piestanske Cajky Ž -:-

SLOVENIJA: Liga Nova KBM

13:00Tajfun Sentjur - Krka -:-

SLOVENIJA: 1. SKL Women - Stupanj pobjednika

18:00ŽKK Domžale Ž - Jezica Ž -:-
20:30Triglav Ž - Konjice Ž -:-

SRBIJA: First League

18:00OKK Novi Pazar - OKK Beograd -:-
18:00Vršac - Mladost Zemun -:-
19:00Metalac - Sloboda -:-
20:00Cacak 94 - Tamis -:-

SVIJET: Champions League Americas

23:00Franca - Obras -:-
01:00Quimsa - Bigua -:-
23:00Obras - U. De Concepcion -:-

ŠPANJOLSKA: LEB Oro

18:30Oviedo - Palencia -:-
19:30Almansa - San Pablo Burgos -:-

ŠPANJOLSKA: LEB Plata

18:00Baskonia B - Real Canoe -:-
18:00Moron - Zornotza ST -:-
19:00Algeciras - Ponferrada -:-
19:00Cornella - Basquet L'Horta Godella -:-
19:00La Roda - Tizona Burgos -:-
19:00Tormes - Talavera -:-
19:30L'Hospitalet - Sant Antoni -:-
20:30Zamora - Navarra -:-

ŠPANJOLSKA: Liga Femenina - žene

17:15Uni Girona Ž - Zaragoza Ž -:-
18:00Jairis Ž - Valencia Ž -:-
18:15Bembibre Ž - Perfumerias Avenida Ž -:-
19:00Leganes Ž - Araski Ž -:-
19:30Cadi La Seu Ž - Ciudad de La Laguna Ž -:-
20:00Gernika Bizkaia Ž - IDK Gipuzkoa Ž -:-
20:30Barcelona CBS Ž - Ensino Ž -:-
21:00Gran Canaria Ž - Estudiantes Ž -:-

ŠVEDSKA: Superettan

13:00Wetterbygden Stars - Team4Q -:-
14:30Hogsbo - AIK Basket -:-
14:30IK Eos - Sloga Uppsala -:-
16:00Norrort - Helsingborg -:-
17:00Tureberg - Eskilstuna -:-

ŠVEDSKA: Basketligan Women

14:30Uppsala Ž - Lund Ž -:-
15:00Sodertalje Ž - Lulea Ž -:-
17:00Ostersund Ž - Norrkoping Ž -:-
17:30Hogsbo Ž - Sjuharads Ž -:-

ŠVEDSKA: Basketettan Women

12:00Ostersund 2 Ž - Alvik 2 Ž -:-
13:30Fryshuset Basket Ž - Lidingö Ž -:-
14:00RIG Mark Ž - Malbas Malmo Ž -:-
14:00Tureberg Ž - AIK Basket Ž -:-
15:30Lobas Ž - Norrkoping 2 Ž -:-
16:00RIG Lulea Ž - Umeå IK Ž -:-
16:00Wetterbygden Sparks 2 Ž - Eskilstuna Ž -:-
17:30Huddinge Ž - Helsingborg Ž -:-

ŠVICARSKA: SB League

17:30Sdent BBC Nyon - Lugano -:-
17:30Swiss Central Basket - Regio Basel -:-
18:00Geneva Lions - Fribourg Olympic -:-

ŠVICARSKA: SB League Women

17:30Alte Kanti Aarau Ž - Helios VS Ž -:-
17:30BBC Troistorrents Ž - Pully Ž -:-
17:30Fribourg Ž - Nyon Ž -:-

TAJVAN: P. League+

12:00Fubon Braves - New Taipei Kings -:-

TAJVAN: T1 League

09:30Taichung Suns - New Taipei CTBC DEA -:-
12:00Kaohsiung Aquas - TaiwanBeer HeroBears -:-

TURSKA: TBL

12:00Mersin BŞB - Fenerbahce 2 -:-
13:45Harem Spor - Ankara Kolejliler -:-
15:30Final Spor - Bornova -:-

TURSKA: TB2L - Prvi stupanj

11:00Istanbul BB - Ilkadim -:-
11:00Yalova Acarspor - Tesvikiye -:-
12:00Saray - Istanbul Basket -:-
13:00Istanbul Efendileri - Karamursel -:-
14:00Seyhan - Rino Seramik Porselen -:-
14:00Uskudar - Gaziantep GG -:-
16:00Cayirova - Nazilli -:-
16:30Aykanat Spor - Ilkler Sehri Usak -:-

TURSKA: KBSL Women

11:00Hatay Ž - Cankaya Ž -:-
12:00Rize Ž - Galatasaray Ž -:-
13:00Besiktas Ž - Antalya 07 Ž -:-
14:00Ormanspor Ž - Nesibe Aydin Ž -:-

TURSKA: TKBL Women

11:00Fenerbahce 2 Ž - Turgutlu Ž -:-
12:00Elazig Il Ozel Idare Ž - Bogazici Ž -:-
13:15Ferhatoglu Ž - Elazig Ž -:-
14:00Urla Bld Ž - Botas 2 Ž -:-
14:00Yalova Ž - Izmit Belediyespor Ž -:-
15:00Antalya Gunesi Ž - Emlak Konut Gelisim 2 Ž -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL

19:00Surrey Scorchers - Manchester Giants -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: WBBL Women

14:00Durham Palatinates Ž - Oaklands Wolves Ž -:-
14:00OdgođenoSevenoaks Suns Ž - BA London Lions Ž -:-
15:30Sevenoaks Suns Ž - Essex Rebels Ž -:-
15:30OdgođenoSevenoaks Suns Ž - Nottingham Wildcats Ž -:-
16:30OdgođenoCardiff Met Archers Ž - Essex Rebels Ž -:-
17:00OdgođenoLeicester Riders Ž - Caledonia Gladiators Ž -:-
17:00OdgođenoSheffield Hatters Ž - Nottingham Wildcats Ž -:-
20:30Newcastle Eagles Ž - Manchester Mystics Ž -:-

UKRAJINA: Superleague Women

11:00Vinnytski Blyskavky 2 Ž - Odessa Ž -:-

URUGVAJ: Liga Uruguaya

00:30Defensor Sporting - Urupan -:-
00:30Goes - Urunday -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.