Košarka » 20.04.2024 » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
FRANCUSKA: LNB
16:00Cholet - Ada Blois -:-18:30Chalon/Saone - Nanterre -:-
18:30Gravelines-Dunkerque - Roanne -:-
18:30Le Mans - Boulogne-Levallois -:-
18:30Limoges - Nancy -:-
21:00Saint Quentin - Dijon -:-
HRVATSKA: Premijer liga
19:00Alkar - Dinamo Zagreb -:-19:00Škrljevo - Cibona -:-
ITALIJA: Lega A
19:00Tortona - Pesaro -:-20:30Cremona - Brescia -:-
SAD: NBA - Playoff
19:00Cleveland Cavaliers - Orlando Magic -:-21:30Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns -:-
00:00New York Knicks - Philadelphia 76ers -:-
SAD: NBA - Promocija - Playoff
01:00Miami Heat - Chicago Bulls -:-03:30New Orleans Pelicans - Sacramento Kings -:-
ŠPANJOLSKA: ACB
18:00Breogan - Gran Canaria -:-18:00Manresa - MoraBanc Andorra -:-
20:45Barcelona - Murcia -:-
20:45Palencia - Granada -:-
TURSKA: Super Lig
12:00Samsunspor - Bahcesehir Kol. -:-14:30Fenerbahce - Darussafaka -:-
17:00Merkezefendi - Çağdaş Bodrum Spor -:-
AFRIKA: BAL
16:00Bangui - City Oilers -:-19:00Al Ahly - Al Ahly -:-
ALBANIJA: Superliga - Playoff
18:00Apolonia Fier - Tirana -:-19:00Kamza Basket - Vllaznia -:-
ARGENTINA: Liga A
02:00Penarol - Platense -:-03:00Quimsa - Ferro -:-
16:30Boca Juniors - Union De Santa Fe -:-
AUSTRALIJA: NBL1 East
11:00Central Coast Crusaders - Hills Hornets -:-11:00Illawarra Hawks - Penrith P. -:-
11:00Sutherland - Maitland M. -:-
11:15Newcastle Falcons - Hornsby S. -:-
11:30Albury-Wodonga Bandits - Norths Bears -:-
11:30Canberra - Manly W. -:-
AUSTRALIJA: NBL1 East Women
09:00Central Coast Ž - Hills Hornets Ž -:-09:00Illawarra Hawks Ž - Penrith P. Ž -:-
09:00Newcastle Falcons Ž - Hornsby S. Ž -:-
09:00Sutherland Ž - Maitland Mustangs Ž -:-
09:30Albury Ž - Norths Bears Ž -:-
09:30Canberra Ž - Manly W. Ž -:-
AUSTRALIJA: NBL1 North
11:30Rockhampton Rockets - Brisbane Capitals -:-11:30South West Metro Pirates - Gold Coast Rollers -:-
11:30Sunshine Coast Phoenix - Northside Wizards -:-
12:00Southern District - Ipswich Force -:-
12:30Cairns Marlins - North Gold Coast Seahawks -:-
12:30Darwin Salties - Logan Thunder -:-
AUSTRALIJA: NBL1 North Women
09:30Rockhampton Ž - Brisbane Capitals Ž -:-09:30South West Metro Pirates Ž - Gold Coast Rollers Ž -:-
09:30Sunshine Coast Phoenix Ž - Northside Wizards Ž -:-
10:00Southern District Spartans Ž - Ipswich Force Ž -:-
10:30Cairns Ž - North Gold Coast Seahawks Ž -:-
10:30Darwin Salties Ž - Logan Thunder Ž -:-
AUSTRALIJA: NBL1 South
11:00Geelong - Frankston -:-11:30Ballarat - Ringwood -:-
11:30Nunawading - Hobart Chargers -:-
12:00Dandenong - Knox -:-
12:00Diamond Valley - Sandringham Sabres -:-
12:00Eltham - Kilsyth -:-
12:00Keilor Thunder - Casey Cavaliers -:-
12:30Waverley - Melbourne Tigers -:-
AUSTRALIJA: NBL1 South Women
09:00Geelong Ž - Frankston Ž -:-09:30Ballarat Ž - Ringwood Ž -:-
09:30Nunawading Ž - Hobart Chargers Ž -:-
10:00Dandenong Rangers Ž - Knox Ž -:-
10:00Diamond Valley Ž - Sandringham Ž -:-
10:00Eltham Ž - Kilsyth Ž -:-
10:00Keilor Thunder Ž - Casey Cavaliers Ž -:-
10:30Waverley Ž - Melbourne Tigers Ž -:-
AUSTRALIJA: NBL1 Central
08:15Norwood Flames - Eastern Mavericks -:-12:45Central Districts Lions - Sturt Sabres -:-
12:45North Adelaide Rockets - Forestville Eagles -:-
12:45South Adelaide Panthers - Woodville Warriors -:-
12:45West Adelaide Bearcats - Southern Tigers -:-
AUSTRALIJA: NBL1 Central Women
06:30Norwood Flames Ž - Eastern Mavericks Ž -:-11:00Central Districts Lions Ž - Sturt Sabres Ž -:-
11:00North Adelaide Rockets Ž - Forestville Eagles Ž -:-
11:00South Adelaide Panthers Ž - Woodville Warriors Ž -:-
11:00West Adelaide Bearcats Ž - Southern Tigers Ž -:-
AUSTRALIJA: NBL1 West
13:00East Perth Eagles - Perry Lakes Hawks -:-13:00Geraldton Buccaneers - Lakeside Lightning -:-
13:00Joondalup Wolves - Mandurah Magic -:-
13:00Perth Redbacks - Kalamunda Eastern Suns -:-
13:00Willetton Tigers - Warwick Senators -:-
14:00Goldfields Giants - South West Slammers -:-
AUSTRALIJA: NBL1 West Women
11:00East Perth Eagles Ž - Perry Lakes Hawks Ž -:-11:00Joondalup Wolves Ž - Mandurah Magic Ž -:-
11:00Perth Redbacks Ž - Kalamunda Eastern Suns Ž -:-
11:00Willetton Tigers Ž - Warwick Senators Ž -:-
12:00Goldfields Giants Ž - South West Slammers Ž -:-
AUSTRIJA: Superliga - Playoff
17:30Klosterneuburg - Kapfenberg -:-17:30Wels - UBSC Graz -:-
AUSTRIJA: Zweite Liga - Playoff
18:30Wagram - Mistelbach -:-BJELORUSIJA: Premier League - Playoff
12:00Minsk 2 - Borisfen -:-13:00Rubon - Impuls -:-
14:00Gomel - Grodno -:-
BJELORUSIJA: Premier League Women - Playoff
12:00Horizont Minsk Ž - Olimpia Grodno Ž -:-BOLIVIJA: Libobasquet
02:00Atletico Nacional - Kinwa -:-BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Stupanj pobjednika
18:00Borac Banja Luka - KK Bosna -:-18:00Mladost Mrkonjić Grad - Igokea -:-
18:00Široki Brijeg - Sloboda -:-
BRAZIL: NBB - Playoff
00:00Uniao Corinthians - Minas -:-01:00Sao Paulo - Unifacisa -:-
22:10Pinheiros - Vasco -:-
00:30Botafogo RJ - Flamengo -:-
BRAZIL: LBF - Žene
00:00Corinthians Ž - Ituano Ž -:-02:00Blumenau Ž - SESI Araraquara Ž -:-
00:30Ponta Grossa Ž - Catanduva Ž -:-
BUGARSKA: NBL - Stupanj pobjednika
18:00Rilski Sportist - Cherno More -:-CRNA GORA: Prva A Liga
14:00Milenijum - Pljevlja -:-18:00OdgođenoDečić - Primorje -:-
18:00OdgođenoMilenijum - Kotor -:-
18:00OdgođenoPljevlja - Studentski Centar -:-
19:00Danilovgrad - Primorje -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: NBL - Playoff
17:30Pardubice - Usti n. Labem -:-18:00Brno - Decin -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: ZBL - žene - Playoff
17:00USK Prague Ž - Zabiny Brno Ž -:-ČILE: LNB
01:45U. De Concepcion - Las Animas -:-02:15Ancud - Puerto Montt -:-
02:30Espanol de Talca - Espanol Osorno -:-
ČILE: LNB 2
02:30Stadio Italiano - Truenos De Talca -:-21:00Arabe Valparaiso - Boston C. C. -:-
EUROPA: BNXT League - Stupanj gubitnika
19:30Den Helder - Spotter Leuven -:-20:00Feyenoord - Belfius Mons -:-
20:30Okapi Aalst - Mechelen -:-
EUROPA: BNXT League - Stupanj pobjednika
20:00BAL Weert - Spirou Charleroi -:-20:00Leiden - Antwerp Giants -:-
EUROPA: Latvia-Estonian League - Playoff
18:30BC Kalev/Cramo - Prometey -:-FILIPINI: Kup
09:00Phoenix Fuelmasters - NLEX Road Warriors -:-12:15Rain Or Shine Paint. - Magnolia Hotshots -:-
FRANCUSKA: Pro B
20:00Orleans - Lille -:-FRANCUSKA: Espoirs U21
13:00Cholet U21 - Ada Blois U21 -:-13:00Monaco U21 - Le Portel U21 -:-
14:00Chalon/Saone U21 - Nanterre U21 -:-
15:00Limoges U21 - Nancy U21 -:-
15:30Le Mans U21 - Boulogne-Levallois U21 -:-
15:30Lyon-Villeurbanne U21 - Paris U21 -:-
17:00JL Bourg U21 - Strasbourg U21 -:-
17:00Saint Quentin U21 - Dijon U21 -:-
FRANCUSKA: Ligue 2 Women - Playoff
20:00Aulnoye AS Ž - Toulouse Ž -:-20:00Montbrison Ž - Avenir Chartres Ž -:-
GRČKA: Basket League - Stupanj pobjednika
16:15Aris - Kolossos Rhodes -:-GRČKA: Elite League - Playout
15:00Psychikou - Esperos -:-GRČKA: Elite League - Promocija - Playoff
15:00Iraklis - NE Megaridas -:-15:00Koroivos - Milon Aons -:-
GRUZIJA: Superleague - Playoff
12:00TSU - Kavkasia -:-17:00Gurjaani Delta - Iverioni -:-
HRVATSKA: Premijer Liga Women
18:00Trešnjevka 2009 Ž - Ragusa Dubrovnik Ž -:-20:00Pula Moviter Ž - Zadar Plus Ž -:-
INDONEZIJA: IBL
09:00Hangtuah - Kesatria Bengawan Solo -:-11:00Dewa United - Rajawali Medan -:-
13:00Satria Muda - Satya Wacana -:-
15:00Prawira Bandung - RANS PIK -:-
ITALIJA: Serie A1 - žene
20:30Battipaglia Ž - Ragusa Ž -:-20:30Brixia Ž - San Giovanni Ž -:-
20:30Sanga Milano Ž - Schio Ž -:-
20:30San Martino Ž - Sassari Ž -:-
20:30Venezia Ž - Oxygen Roma Ž -:-
20:30Virtus Bologna Ž - Campobasso Ž -:-
ITALIJA: Serie A2 Women - Gr. B
20:30Abano Terme Ž - Libertas Udine Ž -:-20:30Alpo VillaFranca Ž - Treviso Ž -:-
20:30Itas Alperia Bolzano Ž - Rovigo Ž -:-
20:30Matelica Ž - Ancona Ž -:-
20:30Roseto Ž - Vicenza Ž -:-
20:30Umbertide Ž - Trieste Ž -:-
20:30Vigarano Ž - Ponzano Ž -:-
JAPAN: B.League
06:05Yokohama - Nagoya Fighting Eagles -:-07:05Hiroshima D. - Osaka -:-
08:05Diamond Dolphins - Shimane -:-
08:05Gunma - Akita -:-
08:05Ibaraki Robots - Chiba -:-
08:05Kyoto - Saga -:-
08:05Utsunomiya Brex - Alvark -:-
09:05Sendai - Hokkaido -:-
10:05Sun Rockers Shibuya - NeoPhoenix -:-
10:35Toyama - Shinshu -:-
11:05Brave Thunders - SeaHorses Mikawa -:-
11:05Ryukyu - Nagasaki -:-
JAPAN: B2.League
08:00Fukushima - Yamagata Wyverns -:-08:00Koshigaya Alphas - Shiga -:-
09:00Kobe - Kumamoto -:-
10:00Fukuoka - Shizuoka -:-
10:00Iwate - Aomori -:-
10:00Nara - Ehime Orange Vikings -:-
10:40Niigata - Altiri Chiba -:-
JUŽNA KOREJA: KBL - Playoff
07:00Suwon KT - LG Sakers -:-KANADA: Super League
23:30Newfoundland Rogues - Sudbury -:-KAZAHSTAN: National League - Playoff
15:00Atyrau - Tobol Kostanay -:-15:00Irbis Almaty - Aktobe -:-
KINA: CBA - Playoff
13:35Guangdong - Zhejiang Guangsha -:-13:35Liaoning - Shenzhen -:-
LITVA: LKL
16:20BC Wolves - Pieno Zvaigzdes -:-LITVA: NKL - Playoff
15:00Kretinga - Jurbarkas -:-LUKSEMBURG: LBBL - Ispadanje skupina
20:00Musel Pikes - Kordall Steelers -:-LUKSEMBURG: LBBL - Playoff
19:30Amicale Steesel - Ettelbruck -:-LUKSEMBURG: LBBL Women - Playoff
19:00Grengewald Hueschtert Ž - Dudelange Ž -:-LUKSEMBURG: LBBL Women - Relegacija
18:00Musel Pikes Ž - Schieren Ž -:-MAĐARSKA: NB I. A - Playout
18:00Kaposvari - Kormend -:-18:00OSE Lions - Atomeromu Paks -:-
18:00Szedeak - KTE-Duna -:-
MAĐARSKA: Division 1 - žene - 5.-8. mjesto
19:00TFSE-MTK Ž - Vasas Csata Ž -:-MAĐARSKA: Division 1 - žene - Playoff
17:00DVTK Ž - Sopron Ž -:-17:00UNI Gyor Ž - Szekszard Ž -:-
MEKSIKO: LMBPF Women - Playoff
02:00Cinnamon Ž - Mieleras Ž -:-NIZOZEMSKA: WBL Women - Playoff
16:00Triple Threat Ž - Binnenland Ž -:-18:30Jolly Jumpers Ž - Den Helder Ž -:-
19:30Grasshoppers Ž - QSTA United Ž -:-
19:30Landslake Lions Ž - Leiden Ž -:-
NOVI ZELAND: NBL
09:30Bay Hawks - Canterbury Rams -:-NJEMAČKA: BBL
18:30Hamburg - Ludwigsburg -:-20:00Crailsheim Merlins - Bonn -:-
20:00Oldenburg - Braunschweig -:-
20:00Wurzburg - Rostock -:-
NJEMAČKA: Pro A
19:00Bayreuth - Paderborn -:-19:00Bochum - Giessen -:-
19:00Kirchheim - Frankfurt -:-
19:00Phoenix Hagen - Jena -:-
19:30Munster - Koblenz -:-
19:30PS Karlsruhe - Nurnberger -:-
19:30Trier - Vechta 2 -:-
POLJSKA: Basket Liga
15:30Dabrowa Gornicza - Gdynia -:-17:30Legia - Anwil Wloclawek -:-
19:30Czarni Slupsk - Dziki Warszawa -:-
20:30Lancut - GTK Gliwice -:-
POLJSKA: 1. Liga - Playoff
16:00Gornik Walbrzych - Kotwica Kolobrzeg -:-18:00Bydgoszcz - Poli. Opolska -:-
18:00Krosno - GKS Tychy -:-
20:00Slask Wroclaw II - Starogard Gdanski -:-
PORTORIKO: BSN
02:00San German - Capitanes De Arecibo -:-02:00Vaqueros de Bayamon - Criollos de Caguas -:-
PORTUGAL: LPB
16:00FC Porto - Sporting CP -:-16:00Galomar - Vitoria -:-
16:00Imortal - Ovarense -:-
18:00Benfica - CD Povoa -:-
18:00Oliveirense - Portimonense -:-
22:00Esgueira - Lusitania -:-
PORTUGAL: Proliga - Playoff
19:45Maia - CA Queluz -:-PORTUGAL: LFB Women - Playoff
12:00Benfica Ž - Gdessa Barreiro Ž -:-17:00Uniao Sportiva Ž - Esgueira Ž -:-
RUMUNJSKA: Divizia A - Playoff
19:00CSU Sibiu - Voluntari -:-RUMUNJSKA: Divizia A - Playout
18:00Valcea - CSM Focsani -:-RUSIJA: VTB United League - Kvalifikacije - Playoff
14:00Samara - MBA Moscow -:-RUSIJA: Super League - 9.-12. mjesto
13:00University-Ugra - Bars Rostov -:-16:00MBA Moscow 2 - Tambov -:-
RUSIJA: Super League - Playoff
18:00Khimki M. - Zenit Petersburg 2 -:-RUSIJA: Premier League Women - 9.-11. mjesto
13:00Novosibirsk Ž - Din. Moskva Ž -:-SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga - Playoff
19:00Gostivar - MZT Skopje -:-SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga Women - Playoff
11:00MZT Skopje Ž - Kriva Palanka Ž -:-18:00Kumanovo-Grizli Ž - Badel 1862 Skopje Ž -:-
SLOVAČKA: Extraliga - Playoff
18:00Iskra Svit - Spisski Rytieri -:-18:00Prievidza - Inter Bratislava -:-
19:00Levice - BKM Lucenec -:-
SLOVAČKA: Extraliga - žene - 5.-8. mjesto
17:00UMB Banska Bystrica Ž - Trencin Ž -:-18:00CBK Kosice Ž - Young Angels Kosice Ž -:-
SLOVAČKA: Extraliga - žene - Playoff
17:00MBK Ruzomberok Ž - Samorin Ž -:-18:00Piestanske Cajky Ž - Slavia Banska Bystrica Ž -:-
SLOVENIJA: Liga Nova KBM
13:00KK Triglav Kranj - Ilirija -:-19:00Helios Domžale - Rogaška -:-
19:00Podcetrtek - Šenčur -:-
19:00Tajfun Sentjur - LTH Castings -:-
SRBIJA: Superleague - Playoff
18:00FMP - Vojvodina Novi Sad -:-SRBIJA: 1. ZLS Women - Playoff
13:00Crvena zvezda Ž - Partizan Ž -:-15:00Mega MIS Ž - ZKK Kraljevo Ž -:-
ŠPANJOLSKA: LEB Oro
17:00Estela - Estudiantes -:-19:00Real Valladolid - Tizona Burgos -:-
19:30Hestia Menorca - Fuenlabrada -:-
20:00San Pablo Burgos - Oviedo -:-
ŠPANJOLSKA: LEB Plata - Pobjednici - Playoff
19:00Zamora - Cartagena -:-ŠPANJOLSKA: LEB Plata - Promocija - Playoff
17:15Basquet L'Horta Godella - Ponferrada -:-17:45Prat Joventut - Algeciras -:-
18:30Zornotza ST - Benicarlo -:-
19:30Albacete - CB Santfeliuenc -:-
20:00Sant Antoni - Enrique Soler -:-
ŠPANJOLSKA: LEB Plata - Relegacija - Playoff
18:00Almansa - L'Hospitalet -:-ŠPANJOLSKA: Liga Femenina - žene
19:00Araski Ž - Jairis Ž -:-19:00Cadi La Seu Ž - Valencia Ž -:-
19:00Celta Ž - Bembibre Ž -:-
19:00Ferrol Ž - Estudiantes Ž -:-
19:00IDK Gipuzkoa Ž - Ensino Ž -:-
19:00Perfumerias Avenida Ž - Gernika Bizkaia Ž -:-
19:00Uni Girona Ž - Gran Canaria Ž -:-
19:00Zaragoza Ž - Barcelona CBS Ž -:-
ŠVEDSKA: Basketligan Women - Playoff
16:00Norrkoping Ž - Lulea Ž -:-ŠVEDSKA: Basketettan Women
12:00Ostersund 2 Ž - RIG Lulea Ž -:-14:30IK Eos Utveckling Ž - Onsala Ž -:-
15:00Blackeberg Ž - Lulea 2 Ž -:-
15:00Eskilstuna Ž - Fryshuset Basket Ž -:-
16:00KFUM Kalmar Ž - Sodertalje 2 Ž -:-
16:00Malbas Malmo Ž - Brahe Ž -:-
ŠVICARSKA: SB League - Playoff
18:00Geneva Lions - Fribourg Olympic -:-TAJVAN: SBL
11:00Taiwan Beer - Bank of Taiwan -:-13:00Changhua - Yulon Luxgen Dinos -:-
TAJVAN: P. League+
08:30Kaohsiung Steelers - Fubon Braves -:-11:00Hsinchu Jko Lioneers - Taoyuan Pauian Pilots -:-
TAJVAN: T1 League
08:00Taiwan Beer Leopards - Taipei Taishin Mars -:-10:30Tainan TSG GhostHawks - New Taipei CTBC DEA -:-
TAJVAN: WSBL Women
07:00Chunghua Telecom Ž - Taiyuan Ž -:-09:00Taipower Ž - Cathay Life Ž -:-
TURSKA: TKBL Women - Playoff
14:00Bodrum Ž - Bursa Antspor Ž -:-UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL
18:00Manchester Giants - Newcastle Eagles -:-21:00Sheffield Sharks - Plymouth City Patriots -:-
UJEDINJENO KRALJEVSTVO: WBBL Women
15:00Manchester Giants Ž - Durham Palatinates Ž -:-16:15Cardiff Met Archers Ž - Newcastle Eagles Ž -:-
19:00Oaklands Wolves Ž - Essex Rebels Ž -:-
UKRAJINA: FBU Superleague - Playoff
13:00Dnipro - Rivne -:-URUGVAJ: Liga Uruguaya - Stupanj pobjednika
02:00Hebraica y Macabi - Penarol -:-02:15Nacional - Defensor Sporting -:-
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.