Košarka » 01.04.2024 » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
ITALIJA: Lega A
19:00Virtus Bologna - Pistoia -:-SAD: NBA
23:00Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers -:-23:00Charlotte Hornets - Los Angeles Clippers -:-
23:00Toronto Raptors - Philadelphia 76ers -:-
23:00Washington Wizards - Miami Heat -:-
00:00Houston Rockets - Dallas Mavericks -:-
00:00Minnesota Timberwolves - Chicago Bulls -:-
00:00New York Knicks - Oklahoma City Thunder -:-
00:00San Antonio Spurs - Golden State Warriors -:-
02:00Sacramento Kings - Utah Jazz -:-
00:00Charlotte Hornets - Boston Celtics -:-
00:00Detroit Pistons - Memphis Grizzlies -:-
00:00Indiana Pacers - Brooklyn Nets -:-
00:00Orlando Magic - Portland Trail Blazers -:-
ARGENTINA: Liga A
01:00Argentino - Union De Santa Fe -:-00:00Obras - Comunicaciones Mercedes -:-
AUSTRIJA: Superliga - Stupanj gubitnika
16:30Kapfenberg - Vienna Timberwolves -:-16:30Oberwart - Furstenfeld -:-
16:30Vienna - BBC Nord -:-
AUSTRIJA: Superliga - Stupanj pobjednika
14:30Klosterneuburg - UBSC Graz -:-16:30Wels - Swans Gmunden -:-
18:00St. Polten - Traiskirchen -:-
AUSTRIJA: Superliga Women - Playoff
17:00UBI Graz Ž - St. Polten Ž -:-AZIJA: WASL - Gulf League - Play Offs
20:00Kazma - Kuwait SC -:-BOLIVIJA: Libobasquet
00:00Carl A-Z - Univ. Sucre -:-BRAZIL: NBB
00:00Franca - Sao Jose -:-BRAZIL: LBF - Žene
22:30Catanduva Ž - Blumenau Ž -:-BUGARSKA: NBL - Stupanj pobjednika
17:00Chernomorets - Spartak Pleven -:-CIPAR: Division A - Stupanj pobjednika
14:00AEK - Apollon -:-17:00Keravnos S. - Apoel -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: NBL - Stupanj pobjednika
14:00Nymburk - Kolin -:-ČILE: LNB
23:00Deportes Castro - Valdivia -:-23:15Ancud - Liceo Pablo Neruda -:-
23:30Espanol Osorno - Puerto Montt -:-
23:45Las Animas - CD Puerto Varas -:-
DANSKA: Basketligaen - Stupanj pobjednika
18:15Bakken Bears - Randers -:-EUROPA: ABA League
17:00Crvena zvezda - Studentski Centar -:-EUROPA: BNXT League - Stupanj pobjednika
14:00Groningen - Oostende -:-EUROPA: Latvia-Estonian League - Playoff
16:00Rigas Zelli - VEF Riga -:-17:00Pärnu - BC Kalev/Cramo -:-
FINSKA: I Divisioona Women - Playoff
15:00Puhuttaret Ž - BC Nokia Ž -:-15:00Turun NMKY Ž - Torpan Pojat Helsinki II Ž -:-
GRČKA: Basket League - Stupanj gubitnika
18:15AEK Athens - Marousi -:-IZRAEL: Israel Cup
18:30Maccabi Tel Aviv - Maccabi Ironi Ramat Gan -:-KANADA: Super League
00:00London - Newfoundland Rogues -:-KINA: CBA
12:35Sichuan - Jiangsu Dragons -:-13:00Shenzhen - Shanghai -:-
LITVA: LKL
16:30Neptunas - Mazeikiai -:-16:50Lietkabelis - Zalgiris Kaunas -:-
NIZOZEMSKA: WBL Women - Stupanj pobjednika
18:00Binnenland Ž - Triple Threat Ž -:-NJEMAČKA: BBL
14:30Gottingen - Braunschweig -:-POLJSKA: Basket Liga
14:30Zielona Gora - Gdynia -:-16:30Szczecin - Spojnia Stargard -:-
19:00Slask Wroclaw - Ostrow Wielkopolski -:-
RUSIJA: VTB United League - Stupanj gubitnika
18:00Runa Basket Moscow - Samara -:-RUSIJA: VTB United League - Stupanj pobjednika
17:00CSKA Moskva - Lokomotiv Kuban -:-RUSIJA: Super League - Playoff
14:00Temp Sumz Revda - Novosibirsk -:-17:00Khimki M. - Dome-Springs Izhevsk -:-
ŠVEDSKA: Superettan
14:00KFUM Kalmar - Djurgarden -:-ŠVICARSKA: SB League - Playoff
15:00Lausanne Basket - SAM Massagno -:-17:00Neuchatel - Vevey Riviera -:-
18:30BBC Monthey - Geneva Lions -:-
18:30Sdent BBC Nyon - Fribourg Olympic -:-
UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL
18:00Manchester Giants - Sheffield Sharks -:-Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.