REFRESH

Odb. na pijesku » Danas » Sve utakmice

GBT - MUŠKARCI: Hamburg (Njemačka)

12:30Pfretzschner L./Sowa R. - Just M./Wust L. 2:0
13:30Kuhlborn J./Stadie E. - Becker P./Dollinger A. 2:1
14:30Sagstetter B./Sagstetter J. - Wolf G./Wolf P. 2:1
15:30Schneider R./Wernitz D. - Poniewaz B./Poniewaz D. 0:2

GBT - MUŠKARCI: Hamburg (Njemačka) - Stupanj gubitnika

16:30Betzien M./Walkenhorst A. - Just M./Wust L. 0:2
17:30Reinhardt J./Sievers M. - Becker P./Dollinger A. 0:2
18:30Harms M./Hauschild L. - Wolf G./Wolf P. 2:1
19:30Erdmann J./Timmermann T. - Schneider R./Wernitz D. -:-

GBT - ŽENE: Hamburg (Njemačka)

09:00Laggner J./Schmitt A. - Gernert M./Krohn A. 0:2
09:50Aulenbrock C./Ferger S. - Claasen L./Interwies N. 2:0
10:40Grune A.-L./Walkenhorst K.-K. - Christ C./Klatt S. 2:0
11:30Ittlinger S./Schneider I. - Schieder H.-M./Schurholz P. 2:0

GBT - ŽENE: Hamburg (Njemačka) - Stupanj gubitnika

13:00Hoppner M./Munkwitz A. - Laggner J./Schmitt A. 0:2
14:00Dinnies S./Krause A. - Claasen L./Interwies N. 0:2
15:00Halwas F./Hoffmann J. - Christ C./Klatt S. 0:2
16:00Schneider S./Seeber V. - Schieder H.-M./Schurholz P. 1:2

BPT FUTURES - WOMEN: Giardini Naxos (Italija)

09:00Mardones M. d. P./Del Carmen Depasiser Montecinos N. - Hollas H./Soomets L. 0:2
09:00Bianchi G./Scampoli C. - Ditta E./Dalmazzo A. 2:0
09:50Kendall B./Fleming J. - Descamps E./Kinna M. 2:1
09:50Zeimann A./Polley S. M. - Pelloia A./Mattavelli A. 2:0
10:40Stevens A./Johnson G. - Orsi Toth R./Eleonora G. 0:2
10:40Matsumoto R./Matsumoto N. - Cools S./Van Den Vonder L. 2:0
11:30Ceynowa A./Jundzill P. - Cali V./Tega M. 1:2
11:30Peralta C./Najul Rosas M. - Wang X./Zeng J. 1:2

BPT FUTURES - MEN: Giardini Naxos (Italija)

12:25Benzi D./Bonifazi C. - Piippo P./Pulkkinen T. 2:0
13:05Pedrosa J./Campos H. - Sengers M./Boehle D. 1:2
13:20Kufa R./Waber A. - Marchetto T./Viscovich M. 2:1
14:20Takken J./Guehrer M. - Hajos A./Streli B. A. 0:2
14:30Amieva B./Aveiro L. - Windisch J./Dal Corso G. 0:2
15:00Fuller B./O'Dea S. - Al Shereiqi H. K. A./Alhashmi M. 0:2
15:30Stankevicius P./Knasas A. - Abbiati A./Andreatta T. 2:0
15:55Azaad J. A./Bueno Torres M. - Doppler C./Kunert T. 0:2

BPT FUTURES - WOMEN: Giardini Naxos (Italija)

16:15Bianchin M./Scampoli C. - Hollas H./Soomets L. 2:1
16:40Ditta E./Dalmazzo A. - Mardones M. d. P./Del Carmen Depasiser Montecinos N. 2:0
16:50Pelloia A./Mattavelli A. - Descamps E./Kinna M. 2:0
17:05Zeimann A./Polley S. M. - Kendall B./Fleming J. 2:0
17:20Orsi Toth R./Eleonora G. - Matsumoto R./Matsumoto N. 2:1
18:05Stevens A./Johnson G. - Cools S./Van Den Vonder L. 0:2
18:40Peralta C./Najul Rosas M. - Ceynowa A./Jundzill P. 0:2
18:40Wang X./Zeng J. - Cali V./Tega M. 1:2

BPT FUTURES - MEN: Ios (Grčka)

08:00Mandilaris A./Kanellos I. - Ringoen N. G./Solhaug S. O. 2:1
08:00Kulzer S./Lorenz M. - Tipjan P./Taovato P. 2:0
08:50Elazar E./Ohana N. A. - Batrane I./Bialokoz F. 2:0
09:05Tzioumakas S./Chatzinikolaou D. - Bello Ja./Bello Jo. 1:2
09:45Surin J./Nakprakhong B. - Zurcher I./Jordan J. 0:2
10:05Papadimitriou T./Ioannidis P. - Dumek J./Sedlak J. 2:0
10:30Semerad T./Trousil T. - Bercik V./Dzavoronok M. 1:2
11:00Ntallas S./Kola A. - Trummer M./Friedl F. 0:2

BPT FUTURES - WOMEN: Ios (Grčka) - Playoff

11:35Thurin K./Thurin S. - Glagau E./Sorra R. 2:1
11:40Sinisalo I./Sinisalo S. - Manavi D./Kalamaridou M. 2:0
12:20Dormann A./Harnett A. - Karagkouni D./Agriodimou I. 2:0
12:30Dunarova M./Resova D. - Toko S./Pata M. 0:2

BPT FUTURES - MEN: Ios (Grčka) - Playoff

13:15Batrane I./Bialokoz F. - Papadimitriou T./Ioannidis P. 2:0
13:35Semerad T./Trousil T. - Kulzer S./Lorenz M. 0:2
14:00Trummer M./Friedl F. - Ringoen N. G./Solhaug S. O. 0:2
14:00Bello Ja./Bello Jo. - Surin J./Nakprakhong B. 2:0

BPT FUTURES - WOMEN: Ios (Grčka) - Playoff

15:00Kotnik T./Lovsin T. - Thurin K./Thurin S. 2:0
15:00Sinisalo I./Sinisalo S. - Dumbauskaite I./Grudzinskaite G. 0:2
15:50Toko S./Pata M. - Kociolek K./Lodej M. 1:2
15:55Klinger D./Klinger R. - Dormann A./Harnett A. 2:0

BPT FUTURES - MEN: Ios (Grčka) - Playoff

16:50Mandilaris A./Kanellos I. - Batrane I./Bialokoz F. 0:2
16:50Kulzer S./Lorenz M. - Elazar E./Ohana N. A. 1:2
17:30Zurcher I./Jordan J. - Ringoen N. G./Solhaug S. O. 0:2
18:00Bello Ja./Bello Jo. - Bercik V./Dzavoronok M. 1:2

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - odbojka na pijesku uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.