REFRESH

Rukomet » 25.09.2022 » Sve utakmice

FRANCUSKA: Starligue

17:00Nantes - Ivry 33:28
17:00Toulouse - PSG 35:27

HRVATSKA: Premijer Liga

17:00Gorica - Metkovic 30:26
19:00Sesvete - RK KTC Krizevci 31:20

NJEMAČKA: Bundesliga

14:00Hannover-Burgdorf - Kiel 27:29
16:05Erlangen - Melsungen 34:34
16:05Lemgo - Leipzig 29:29
16:05Magdeburg - Minden 39:25

SLOVENIJA: 1. NLB Liga

18:00Gorenje - Celje 28:33

SRBIJA: ARKUS Liga

17:00Radnicki - Crvena zvezda 30:29
18:00Jugović - Partizan Beograd 22:27
18:00Pancevo - Dubocica 29:26

ŠPANJOLSKA: Liga ASOBAL

12:00Granollers - Anaitasuna 32:30
17:00Morrazo Cangas - Torrelavega 28:33

AUSTRIJA: WHA - Žene

17:30Fuchse Ž - Korneuburg Ž 32:24

BJELORUSIJA: Division 1

16:30Masheka - Gomel 32:30

BUGARSKA: A RHG

16:00HK Levski - Spartak Varna 33:31

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

17:00Brno - Hranice 30:22
18:00Frydek-Mistek - Strakonice 35:28

DANSKA: Herre Handbold Ligaen

16:00Fredericia - GOG 28:34

DANSKA: 1. Division

15:00Odder - Ajax København 27:28
16:30Roskilde - Tønder 28:28

DANSKA: 1.Division - Žene

17:30Gudme HK Ž - Holstebro Ž 25:34

EUROPA: Liga Prvaka - Žene

14:00Kastamonu Ž - Rapid Bucuresti Ž 26:33
16:00CSM Bucuresti Ž - Bietigheim Ž 28:28
16:00Esbjerg Ž - Storhamar Ž 35:25

EUROPA: Baltic League

13:00Dragunas Klaipeda (Ltu) - Viljandi (Est) 21:30
13:00Granitas Kaunas (Ltu) - Raasiku/Mistra (Est) 25:32
13:00HC Tallinn (Est) - Sviesa (Ltu) 27:29
13:00Tapa (Est) - Amber (Ltu) 33:20

EUROPA: MOL Liga Women

18:00Zlin Ž - Stupava Ž 28:28

ISLAND: Olis Deild Women

18:00Ka Thor Ž - Haukar Ž 26:25

JAPAN: JHL Women

11:00Hokkoku Bank Ž - Hiroshima Maple Reds Ž 35:28

LATVIJA: SynotTip Virsliga

12:00HK Ogre/Miandum - Latgols 46:31

MAĐARSKA: NB I

18:00Telekom Veszprem - Tatabanya 42:32

NIZOZEMSKA: Eredivisie

14:00Vrone/Berdos - Quintus 30:38
15:30Bevo HC 2 - EHC 36:28

NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen

17:00Arendal - Haslum HK 36:27

NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen women

15:30Aker Ž - Volda Ž 22:21
17:00Byåsen Ž - Fredrikstad Ž 29:34
18:00Tertnes Ž - Larvik Ž 30:27

NORVEŠKA: 1.Division - Žene

15:00Fjellhammer Ž - Junkeren Ž 35:34
16:00Charlottenlund Ž - Nordstrand Ž 28:30
16:00Levanger Ž - Larvik Turn Ž 33:24
17:00Flint Ž - Glassverket Ž 24:28
18:00Follo Ž - Gjerpen Ž 25:24
18:00Oppsal Ž - Storhamar 2 Ž 32:24

NORVEŠKA: NM Cup

14:30Åsane - Naerbo 28:41
15:30Tromsø - Nordstrand 20:39
17:00Bodo - Kolbotn 35:28
17:00Fyllingen - Sandnes 24:33
17:30Sandefjord TIF - Halden 21:29

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

16:00Motor - Rostock 27:24
17:00Dessauer - Huttenberg 26:27

NJEMAČKA: 1. Bundesliga - žene

16:30Oldenburg Ž - Halle-Neustadt Ž 24:24

NJEMAČKA: 2. Bundesliga - žene

16:00Herrenberg Ž - Göppingen Ž 27:36

POLJSKA: Central League

16:00Slask - Biala Podlaska 31:33

POLJSKA: I Liga

15:00SMS Kwidzyn - Gwardia Koszalin 31:38
17:30Szczypiorniak Olsztyn - USAR Kwidzyn 24:35

POLJSKA: Superliga - Žene

18:00Start Elblag Ž - Piotrcovia Ž 24:28

POLJSKA: I Liga Women

12:00Wroclaw Ž - Sosnica Gliwice Ž 29:31
15:30Uniwersytet Warszawski Ž - San Jaroslaw Ž 23:33
16:00Zory Ž - Cracovia Ž 36:24
17:00Lodz Ž - UMCS Lublin Ž 26:31
17:00Marcovia Ž - Radom Ž 21:33
17:00Swiebodzice Ž - Legnica Ž 32:31

PORTUGAL: 1a Divisao Women

16:00Benfica Ž - Sao Pedro Sul Ž 26:23

RUMUNJSKA: Liga Nationala - Žene

10:00CSM Galati Ž - Bistrita Ž 25:41
10:00Zalau Ž - Buzau Ž 24:30
17:00Craiova Ž - Mioveni Ž 31:27
17:00Targu Jiu Ž - CSM Slatina Ž 21:22

RUSIJA: Superleague

11:00Dynamo Sungul - Omsk 31:20
14:00Stavropol - CSKA Moscow 32:29
16:00Taganrog - Saratov 28:33

RUSIJA: Superleague - žene

10:30Izhevsk Ž - Astrahanochka Ž 27:41
12:00Fenix Ž - CSKA Moscow Ž 22:38
15:00Togliatti Ž - Dinamo-Sinara Ž 26:18

SJEV. MAKEDONIJA: Superleague

18:00Radovis - Eurofarm Pelister 21:37
18:30Tinex Prolet Skopje - Junior KV 32:21

SJEV. MAKEDONIJA: Superleague Women

16:00Despina Ž - Kuzman Vardar Ž 31:22
17:00Gevgelija Ž - Vardar SCJS Ž 24:33
17:30ZRK Skopje Ž - Kumanovo Ž 27:45
18:00Pelister 2012 Ž - Cair Ž 32:27

SLOVAČKA: Extraliga

16:00Topolcany - Martin 39:25

ŠPANJOLSKA: Division de Honor Plata

12:00Barcelona II - Horneo Alicante 29:32
12:00Burgos - Amenabar 40:30

ŠVEDSKA: Allsvenskan

16:15Amo HK - Drott 31:27
17:00Vasteras Irsta HF - Karlskrona 24:32

ŠVEDSKA: SHE Women

15:00Vasteras Ž - Kristianstad Ž 29:23

ŠVICARSKA: Schweizer Cup - žene

18:00Willisau Ž - Geneve Ž 27:21

TURSKA: Superlig

16:00Koycegiz Belediye - Trabzon 39:32
16:00Sakarya - Umraniye 40:27

TURSKA: Superlig Women

12:00Adasokagi Ž - Yalikavak Ž 30:32
14:00Anadolu Ž - Uskudar Ž 28:38
15:00Gorele Ž - Yenimahalle Ž 30:29
15:30Izmir Ž - Tekirdag Ž 39:31

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - rukomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.