REFRESH

Rukomet » Sutra » Sve utakmice

FRANCUSKA: Starligue

17:00Nantes - Selestat -:-

HRVATSKA: Premijer Liga

18:00Kaštela - Rudar -:-
18:00Osijek - Moslavina -:-

NJEMAČKA: Bundesliga

14:00Wetzlar - Kiel -:-
16:05Hamm-Westfalen - Hannover-Burgdorf -:-
16:05Leipzig - Flensburg-H. -:-
16:05Magdeburg - Lemgo -:-
16:05Melsungen - Bergischer -:-

ŠPANJOLSKA: Liga ASOBAL

17:30La Rioja - Anaitasuna -:-
19:00Atl. Valladolid - Ademar -:-

AUSTRIJA: OHB Cup

17:00Hohenems - Fuchse -:-

AUSTRIJA: WHA - Žene

18:00OdgođenoMGA Handball Ž - Atzgersdorf Ž -:-

AZIJA: Prvenstvo Azije - žene - Playoff

06:00Iran Ž - Kina Ž -:-
08:00Japan Ž - Južna Koreja Ž -:-

BJELORUSIJA: Division 1

10:30BGUFK Minsk - Masheka -:-
11:00Kronon - Meshkov Brest -:-
13:00Aist Kitaya - Gomel -:-

CRNA GORA: Prva liga

18:00Sutjeska Nikšić - Brskovo -:-
19:00Partizan Tivat - Mornar -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

10:30Plzen - Frydek-Mistek -:-

DANSKA: Herre Handbold Ligaen

16:00Lemvig - Aalborg -:-

DANSKA: 1. Division

15:00Tønder - Ringsted -:-

EUROPA: Liga Prvaka - Žene

14:00Ljubljana Ž - Odense Ž -:-
16:00Bietigheim Ž - Brest Bretagne Ž -:-
16:00CSM Bucuresti Ž - Ferencvaros Ž -:-

EUROPA: European League Women - Preliminarna runda

11:00Zeleznicar Ž (Srb) - BVB Dortmund Ž (Ger) -:-
13:30Gran Canaria Ž (Esp) - Sola Ž (Nor) -:-
14:00Bruhl Ž (Sui) - Vaci Ž (Hun) -:-
16:00H 65 Hoor Ž (Swe) - Ramnicu Valcea Ž (Rou) -:-
18:00Mosonmagyarovar Ž (Hun) - Buzau Ž (Rou) -:-
18:00Zaglebie Ž (Pol) - Podravka Vegeta Ž (Cro) -:-
20:30Savehof Ž (Swe) - Thuringer Ž (Ger) -:-

EUROPA: European Cup

16:00AEK Athens (Gre) - Alingsås (Swe) -:-
18:00Gorenje (Slo) - Partizan Beograd (Srb) -:-
18:30Runar (Nor) - Polva Serviti (Est) -:-
19:00Anorthosis Famagusta (Cyp) - Differdange (Lux) -:-
19:00Sesvete (Cro) - KH Besa Famgas (Kos) -:-

EUROPA: European Cup Women

14:00Konyaalti Ž (Tur) - Galychanka Lviv Ž (Ukr) -:-
14:30Sao Pedro Sul Ž (Por) - Izmir Ž (Tur) -:-
16:00Michalovce Ž (Svk) - Lugi Ž (Swe) -:-
17:00Borac Ž (Bih) - Benfica Ž (Por) -:-
18:00Cair Ž (Mkd) - Maccabi Arazim Ramat-gan Ž (Isr) -:-
18:00Madeira SAD Ž (Por) - IBV Ž (Ice) -:-
20:00Slavia Prag Ž (Cze) - H 71 Ž (Fai) -:-

HRVATSKA: 1. HRL Women

18:15ZARK Split Ž - Split 2010 Ž -:-
18:30Dugo Selo Ž - Sesvete Ž -:-

ISLAND: Olis Deildin

18:00KA - Grotta -:-
19:00Stjarnan - Afturelding -:-

LATVIJA: SynotTip Virsliga

13:00ASK/LSPA - Vainode -:-

NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen

18:00Haslum HK - Kristiansand -:-

NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen women

18:00Aker Ž - Tertnes Ž -:-
18:00Romerike Ravens Ž - Larvik Ž -:-

NORVEŠKA: 1. Division

15:00Melhus - Herulf -:-
16:00Charlottenlund - Follo -:-
16:00Notteroy - Oslo-Studentenes IK -:-
17:00Ros - Fyllingen -:-
17:00Viking TIF - Nordstrand -:-
18:00Ryger Stavanger - Bergen -:-

NORVEŠKA: 1.Division - Žene

16:00Levanger Ž - Fyllingen Ž -:-
16:00Oppsal Ž - Charlottenlund Ž -:-
16:00Storhamar 2 Ž - Junkeren Ž -:-
17:00Flint Ž - Follo Ž -:-
18:00Fjellhammer Ž - Haslum Ž -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

17:00Elbflorenz - Lübeck-Schwartau -:-

POLJSKA: I Liga

13:00Grunwald Poznan - Gorzyce Wielkie -:-
17:00Jeziorak - Koscierzyna -:-

POLJSKA: I Liga Women

13:00Rzeszow Ž - San Jaroslaw Ž -:-
13:00Varsovia Ž - Uniwersytet Warszawski Ž -:-
15:00Brodnica Ž - AZS Poznan Ž -:-

RUMUNJSKA: Liga Nationala

11:00Dinamo Bucuresti - Buzau -:-
18:15CSM Focsani - CSM Constanta -:-

RUMUNJSKA: Liga Nationala - Žene

10:00CSM Slatina Ž - Dunarea Braila Ž -:-
16:00Mioveni Ž - Bistrita Ž -:-

SJEV. MAKEDONIJA: Superleague

14:00Prilep - Butel Skopje -:-

SJEV. MAKEDONIJA: Superleague Women

11:30ZRK Skopje Ž - Spartak Ž -:-
15:00Ovce Pole Ž - Kuzman Vardar Ž -:-
16:00Astibo Ž - Gjorche Petrov Ž -:-
18:00Despina Ž - Struzanka Ž -:-

SLOVAČKA: Extraliga

10:30Martin - Bojnice -:-

SLOVENIJA: 1.A DRL - Žene

18:00Celje Ž - Aklimat Ptuj Ž -:-

SRBIJA: ARKUS Liga Women

18:00RK Bor Ž - Nis Ž -:-

ŠPANJOLSKA: Division de Honor Plata

12:00Caserio Ciudad Real - Ciudad Real -:-
12:30Antequera - Malaga -:-

ŠVEDSKA: Handbollsligan

17:30Hallby - Hammarby -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

15:00IFK Ystads - Skanela -:-

ŠVEDSKA: SHE Women

15:00Hallby Ž - Kungalvs Ž -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene

15:00Boden Ž - Örebro Ž -:-
16:00Eskilstuna Ž - Ystads Ž -:-

ŠVICARSKA: Schweizer Cup

16:00Appenzell - Geneve -:-

ŠVICARSKA: SPL - Žene

19:30Nottwil Ž - Amicitia Zurich Ž -:-

TURSKA: Superlig Women

11:00Adasokagi Ž - Gorele Ž -:-
13:00Yalikavak Ž - Uskudar Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - rukomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.