REFRESH

Rukomet » 24.09.2022 » Sve utakmice

FRANCUSKA: Starligue

20:00Chambery Savoie - Dunkerque 30:27

HRVATSKA: Premijer Liga

17:30Poreč - PPD Zagreb 19:32
19:00Dubrava - Kaštela 29:20
19:00Zamet - Rudar 24:30
19:14Bjelovar - Osijek 27:28
20:00Trogir - Moslavina 31:23

NJEMAČKA: Bundesliga

16:30Rhein-Neckar - Flensburg-H. 28:27
18:30Wetzlar - Göppingen 25:25

SLOVENIJA: 1. NLB Liga

19:00Dobova - Ivancna Gorica 29:26
19:00Jeruzalem Ormoz - Gradec 35:34
19:00Koper - Maribor 25:28

SRBIJA: ARKUS Liga

18:30Metaloplastika - Proleter 32:27
18:30Obilic Beograd - RK Toplicanin 29:21
19:00Kikinda - Vojvodina 23:31
19:00Rudar Kostolac - Samot 24:26

ŠPANJOLSKA: Liga ASOBAL

17:00Cuenca - La Rioja 33:26
18:30Huesca - Guadalajara 34:26
20:00Puente Genil - Barcelona 31:43
21:30Ademar - Cisne 39:32

AUSTRIJA: HLA

16:00Voslauer - Krems 23:36
18:00Handball Tirol - HSG Graz 24:25
19:00SC Ferlach/T. - Fuchse 32:29
19:30Aon Fivers - Barnbach/K. 34:25

AUSTRIJA: WHA - Žene

16:10Graz Ž - Ferlach/Feldkirchen Ž 23:28
18:00Hypo NÖ Ž - Tulln Ž 38:22
18:00roomz JAGS WV Ž - MGA Handball Ž 23:27
19:00Dornbirn/Schoren Ž - Atzgersdorf Ž 23:28
19:00Feldkirch Ž - Stockerau Ž 33:25

BELGIJA: Division 1

20:15Eynatten-Raeren - Merksem 34:26
20:15Houthalen - Tournai 33:28
20:15Izegem - Gent 27:24
20:15Kortrijk - Hubo Handbal 2 24:29
20:30Sasja KV - Kraainem 30:22

BJELORUSIJA: Division 1

15:30Kronon - SKA Minsk 20:44

BOSNA & HERCEGOVINA: Premijer Liga

17:00Bosna Visoko - Gračanica 30:31
19:00Hercegovina - Goražde 31:30
19:00Iskra - Kakanj 35:27
19:00Izvidac - Borac 36:29
19:00Konjuh - Gradačac 32:30
19:00Krivaja - Sloga Doboj 36:34
19:00Leotar - Sloboda Tuzla 30:20
19:00Vogosca - Maglaj 32:17

BUGARSKA: A RHG

14:00Dobrudja - Lokomotiv Gorna 29:38
14:00Osam Lovech - Chardafon Gabrovo 36:20
16:00Shumen - Fregata Burgas 34:23

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

16:30OdgođenoDukla Prague - Plzen -:-
17:00Lovosice - Zubri 30:28
17:00Nove Veseli - Presov 22:22
18:00Karvina - Jicin 34:25
18:00Koprivnice - Malomerice 36:29

DANSKA: Herre Handbold Ligaen

16:10Aalborg - Bjerringbro/Silkeborg 29:29

DANSKA: 1. Division

15:00Sydhavsøerne - Aarhus HC 26:30
15:30FIF - Ringsted 32:31
16:00Grindsted - HOJ 32:32

DANSKA: Kvindeligaen Women

14:30Ringkøbing Ž - Ajax København Ž 30:24
18:00Herning-Ikast Ž - NFH Nyk Ž 29:24

DANSKA: 1.Division - Žene

14:00Hadsten Ž - HIK Ž 35:24
14:00Ringsted Ž - Roskilde Ž 24:24
15:00AGF Ž - EH Aalborg Ž 22:29
15:00Sondermarkens Ž - DHG Ž 32:27

EUROPA: Liga Prvaka - Žene

16:00Ferencvaros Ž - Brest Bretagne Ž 20:21
16:00Most Ž - Ljubljana Ž 29:42
18:00Győr Ž - Metz Ž 24:28
18:00Kristiansand Ž - Odense Ž 34:27
18:00Lok. Zagreb Ž - Budućnost Ž 24:25

EUROPA: Baltic League

15:00HC Tallinn (Est) - Amber (Ltu) 24:25
16:00Dragunas Klaipeda (Ltu) - Raasiku/Mistra (Est) 25:26
16:00Granitas Kaunas (Ltu) - Viljandi (Est) 27:29
16:00Polva Serviti (Est) - Dobeles Tenax (Lat) 36:28
16:00Tapa (Est) - Sviesa (Ltu) 30:30

EUROPA: BENE-League

19:00KRAS/Volendam - Bevo HC 30:23
19:00Tachos - Vise 22:31
20:00Hurry-Up - Aalsmeer 27:31
20:15Eupen - Hubo Handbal 24:27
20:15Sporting Pelt - Bocholt 25:21
20:30Haacht - Limburg Lions 19:39

EUROPA: MOL Liga Women

15:00Pisek Ž - Lazne Kynzvart Ž 32:32
17:00Plzen Ž - Poruba Ž 30:23
17:30Michalovce Ž - Dunajska Streda Ž 20:19
18:00Sala Ž - Olomouc Ž 31:25

FINSKA: SM-liiga

16:00HIFK - BK-46 23:34
16:15ÅIFK - Riihimäen Cocks 19:46

FINSKA: SM-liiga - Žene

12:30GrIFK Ž - KyIF Ž 29:23
12:45HIFK Ž - SIF Ž 29:24

FRANCUSKA: Proligue

20:30Dijon - Massy Essonne 39:31

FRANCUSKA: Division 1 - žene

20:00Besancon Ž - Merignac Ž 31:25
20:00Nantes Ž - Saint Amand Ž 37:29

GRČKA: A1

14:00Vrilissia - Ionikos 29:28
15:00Diomidis Argous - XANTH 35:22
15:00Pylaias - AEK Athens 18:22
17:00Aeropos Edessas - Zafeirakis 23:21
17:00PAOK - Drama 32:20

HRVATSKA: 1. HRL Women

17:00Zamet Ž - Split 2010 Ž 26:34
17:00Zrinski Ž - Dugo Selo Ž 24:28
17:30Trogir Ž - Podravka Vegeta Ž 15:35
18:00Umag Ž - Koka Ž 26:27
18:30Sesvete Ž - Dalmatinka Ž 22:30

ISLAND: Olis Deild Women

15:30Fram Ž - Kopavogs Ž 39:14
16:00IBV Ž - Stjarnan Ž 22:24
18:00Selfoss Ž - Valur Ž 18:27

ITALIJA: Serie A

18:00Bozen - Campus Italia 42:37
18:00Meran - Secchia Rubiera 31:27
18:30Cassano - Carpi 30:28
18:30Pressano - Albatro 25:19
18:30Sassari - Romagna 34:25
19:00Brixen - Conversano 28:23
19:00Fasano - Fondi 32:28

ITALIJA: Serie A Women

17:30Ferrara Ž - Cassano Ž 30:27
18:00Pontinia Ž - Prato Ž 33:18
18:30Casalgrande Padana Ž - Brixen Ž 26:22
18:30Jomi Salerno Ž - Erice Ž 31:25
19:30Mestrino Ž - Teramo Ž 30:28
20:00Padova Ž - Mezzocorona Ž 30:30

LATVIJA: SynotTip Virsliga

16:00ASK/LSPA - HK Ogre/Miandum 29:31

LUKSEMBURG: AXA League - Prvi stupanj

20:15Differdange - Mersch 42:16
20:15Dudelange - Berchem 32:29
20:15Esch - Schifflange 43:25
20:15Kaerjeng - Diekirch 30:26
20:15Rumelange - Standard 19:21

MAĐARSKA: NB I

17:00Budakalasz - Budai Farkasok 31:30
18:00Balatonfuredi - Veszpremi KKFT 33:27
18:00Dabas - Szeged 26:37
18:00Komloi - Csurgoi 25:25
18:00NEKA - Cegledi 32:23

MAĐARSKA: NB I - žene

16:00Dunaujvarosi Ž - MTK Budapest Ž 25:23
18:00Bekescsabai Ž - Alba Fehervar Ž 23:25
18:00Kisvardai KC Ž - Budaors Ž 24:25

NIZOZEMSKA: Eredivisie

19:00Arnhem - PSV Handbal 32:32
20:00Havas - Dynamico 33:22
20:00Hellas - KRAS/Volendam 2 29:17
20:45Emmen - Aalsmeer 2 38:39
20:45Hercules - BFC 26:30
21:00Feyenoord - Houten 30:35

NIZOZEMSKA: Eredivisie Women

19:00Boer'n Trots Kaas Ž - Veneco Velo Ž 29:30
19:00JuRo Unirek Ž - Amsterdam Ž 24:40
19:00Vlug en Lenig Ž - Kwiek Ž 35:27
19:00Westfriesland SEW Ž - PSV Handbal Ž 36:21
20:30Quintus Ž - BFC Ž 41:21
21:00KRAS/Volendam Ž - HandbaL Venlo Ž 25:34

NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen women

16:00Sola Ž - Molde Ž 29:23

NORVEŠKA: 1. Division

18:00Notteroy - Ros 29:25

NORVEŠKA: 1.Division - Žene

16:30Fyllingen Ž - Haslum Ž 22:25

NORVEŠKA: NM Cup

16:00Follo - Baekkelaget 27:28
16:00Storhamar - Elverum 19:49

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

18:30Bietigheim-Metterzimmern - Ludwigshafen 29:31
19:00Balingen-W. - Großwallstadt 28:27
19:00Potsdam - Coburg 2000 25:30
20:00Eisenach - Lubeck-Schwartau 32:24

NJEMAČKA: 1. Bundesliga - žene

16:00Buxtehuder SV Ž - Leverkusen Ž 28:28
18:00Bensheim-Auerbach Ž - BVB Dortmund Ž 22:28
18:00Waiblingen Ž - Bad Wildungen Ž 24:35
18:00Zwickau Ž - Blomberg-Lippe Ž 28:34
19:30Metzingen Ž - Thuringer Ž 27:38

NJEMAČKA: 2. Bundesliga - žene

16:00W. Bremen Ž - Fuchse Berlin Ž 22:24
18:15Solingen Ž - J. Regensburg Ž 27:27
19:00Kurpfalz Baren Ketsch Ž - Nord Harrislee Ž 15:24
19:00Rosengarten Ž - TuS Lintfort Ž 33:26
19:30Nurtingen Ž - Rodertal Ž 31:20
20:00Schozach-Bottwartal Ž - Leipzig Ž 21:22

POLJSKA: Superliga

15:00Szczecin - Zabrze 26:33
17:00Wisla Plock - Zaglebie Lubin 31:16
17:00Wybrzeze Gdansk - Azoty-Pulawy 30:25
19:00MMTS Kwidzyn - Lomza Kielce 30:35

POLJSKA: Central League

17:00Olimpia Piekary - Olsztyn 34:29
18:00Nielba Wagrowiec - Gorzów Wlkp. 17:24
18:00Stal Mielec - Lodz 31:22
18:00Wielun - GKS Zukowo 30:26
18:00Zaglebie Sosnowiec - Zamosc 24:23
20:00Legionowo - Przemysl 32:25

POLJSKA: I Liga

13:30Dziewiatka Legnica - Gorzyce Wielkie 42:20
16:00Gryfino - Jeziorak 25:35
16:00Oborniki - Koscierzyna 29:33
16:00ZPRP Kielce - Przeworsk 23:37
16:30Nowa Sol - Swiebodzin 31:30
17:00Mazur Sierpc - Zwolen 17:28
17:00Wolsztyn - Katy Wroclawskie 20:26
17:30Konstantynow Lodzki - AWF Warszawa 37:22
18:00Ciechanow - Pabianice 30:27
18:00Konskie - Zawadzkie 41:24
18:00Real Astromal Leszno - Ol.Grodkow 29:30
18:00Trojka Ostroleka - Wisla Plock II 25:34
18:00Wisla Sandomierz - UMCS Lublin 39:38
18:30Legnica - Oborniki Slaskie 32:26
18:30Radzymin - Warszawianka 20:29
19:00Koscian - Grunwald Poznan 20:34
19:00UW Warszawa - SMS ZPRP Plock 32:24

POLJSKA: Superliga - Žene

16:00Koszalin Ž - Ruch Chorzów Ž 25:23
18:00Gniezno Ž - JKS Jaroslaw Ž 24:31

POLJSKA: I Liga Women

12:00Handball Warszawa Ž - Varsovia Ž 29:21
15:00SMS ZPRP Plock II Ž - Jutrzenka Plock Ž 21:23
17:00Bukowsko Dopiewski Ž - Sambor Tczew Ž 28:29
17:00Kielce Ž - SMS ZPRP Plock Ž 34:26
18:00Pogon Szczecin Ž - Koscierzyna Ž 35:34
18:30Pietrowice Wielkie Ž - Kalisz Ž 25:35
19:00Olkusz Ž - Jelenia Gora Ž 28:30

PORTUGAL: Andebol 1

16:00Belenenses - Aguas Santas 27:29
16:00Maia-Ismai - Vitoria 23:31
16:00Santo Tirso - Benfica 25:35
17:30Povoa - Viseu 37:25
18:00ABC Braga - Avanca 32:25
18:00Sporting - Madeira SAD 36:24
19:00Porto - Gaia 43:26

PORTUGAL: 1a Divisao Women

16:00Benfica Ž - Gil Eanes Ž 34:26
16:00Sao Pedro Sul Ž - Maiastars Ž 35:23
18:00Barros Ž - Colegio de Gaia Ž 20:23
18:00Madeira SAD Ž - CS Madeira Ž 27:22
22:15Alpendorada Ž - Alavarium Ž 26:20

RUMUNJSKA: Liga Nationala

14:45CSM Constanta - CSM Bucuresti 30:29
16:00Timisoara - Odorhei 35:29
16:30Bacau - Minaur Baia Mare 25:32
17:00Dinamo Bucuresti - CSM Focsani 41:33
17:00Vaslui - Suceava 26:25

SJEV. MAKEDONIJA: Superleague

12:30Golden Art - Eurofarm Pelister 2 20:28
17:00Struga - Prilep 25:25
17:30Skopje 2020 - Tikveš 20:29
18:30Vardar 1961 - Alkaloid 28:25
18:30Vardar Negotino - Butel Skopje 20:27
19:00Kumanovo - Ohrid 22:31

SJEV. MAKEDONIJA: Superleague Women

12:00Astibo Ž - Ovce Pole Ž 25:28
12:00Shampion Ž - Spartak Ž 39:30
18:00Gjorche Petrov Ž - Metalurg Skopje Ž 27:24

SLOVAČKA: Extraliga

18:00HK Kosice - SKP Bratislava 29:22

SRBIJA: ARKUS Liga Women

18:00RK Bor Ž - Bekament Ž 30:30
19:00Jagodina Ž - Pancevo Ž 35:18

ŠPANJOLSKA: Division de Honor Plata

18:00Zamora - Oviedo 27:29
18:30Antequera - Ciudad Real 24:26
18:30Nava - Novas 22:23
19:30Sant Quirze - Malaga 26:29
20:00Caserio Ciudad Real - Puerto Sagunto 29:30
20:30Boadilla - Alcobendas 31:33

ŠPANJOLSKA: División de Honor Žene

17:00BM Granollers Ž - Zuazo Barakaldo Ž 26:26
18:00Beti-Onak Ž - Aula Valladolid Ž 25:23
18:00Elche Mustang Ž - Gran Canaria Ž 25:26
18:00Malaga Ž - Porrino Ž 27:26
19:00Sporting La Rioja Ž - Bera Bera Ž 22:33

ŠVEDSKA: Handbollsligan

16:00Alingsås - Savehof 33:27
17:45Kristianstad - Guif 34:30

ŠVEDSKA: Allsvenskan

15:00Kungalvs HK - IFK Ystads 32:31
16:00IFK Karlskrona - Torslanda 28:27
16:00Skanela - Rimbo 33:21
16:15Tyreso - AIK Stockholm 27:25

ŠVICARSKA: NLA

18:00Basel - Thun 29:30
18:00St. Gallen - Suhr 37:29
18:45Kadetten - Pfadi Winterthur 31:35
19:00Kreuzlingen - Kriens 29:32

ŠVICARSKA: SPL - Žene

17:00Kreuzlingen Ž - Zug Ž 28:28
17:00Thun Ž - Winterthur Ž 28:28
18:00Amicitia Zurich Ž - Bruhl Ž 19:24
19:30Nottwil Ž - Herzogenbuchsee Ž 34:27

TURSKA: Superlig

14:00Nilufer Bld. - Hatay 28:31
15:00Beykoz Bld. - Mihaliccikspor 30:24
15:30Izmir BB - Ankaragucu 36:30

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - rukomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.