REFRESH

Rukomet » 23.09.2022 » Sve utakmice

FRANCUSKA: Starligue

20:00Istres - Limoges 33:34
20:00Montpellier - Cesson 24:20
20:00Nimes - St. Raphael 35:30
20:30Creteil - Chartres 40:38
20:30Selestat - Aix 26:29

SLOVENIJA: 1. NLB Liga

19:00Krka - Krsko 29:23
19:00Slovan - Ribnica 31:35
19:00Trebnje - Urbanscape Loka 30:25

ŠPANJOLSKA: Liga ASOBAL

20:00CD Bidasoa Irun - Atl. Valladolid 33:28
21:30BM Sinfin - Benidorm 34:32

AUSTRIJA: HLA

18:30Linz - Bregenz 25:26
19:00Alpla HC Hard - West Wien 26:26

DANSKA: Herre Handbold Ligaen

18:00Ribe-Esbjerg - Lemvig 31:25
19:00Nordsjælland - Mors 25:26

DANSKA: 1. Division

19:30Raekker Molle - Otterup 36:26
20:00Skovbakken - Skive 28:34

DANSKA: Kvindeligaen Women

19:00Aarhus United Ž - Sønderjyske Ž 25:22

DANSKA: 1.Division - Žene

19:30Ejstrup/Haervejen Ž - Bjerringbro Ž 29:31

FRANCUSKA: Proligue

20:00Frontignan - Billere 29:28
20:15Besancon - Saran 30:31
20:30Bordeaux Bruges - Cherbourg 31:20
20:30Tremblay - Pontault 31:31
20:30Valence - Sarrebourg 25:28
20:30Villeurbanne - Strasbourg 35:23

FRANCUSKA: Division 1 - žene

20:00Chambray Touraine Ž - Bourg De Peage Ž 32:26
20:30Plan de Cuques Ž - Paris 92 Ž 22:28
20:30Toulon Ž - Dijon Ž 28:38

HRVATSKA: 1. HRL Women

19:00Bjelovar Ž - Osijek Ž 32:26

ISLAND: Olis Deildin

21:30FH Hafnarfjordur - Valur 28:33

IZRAEL: Division 1

12:15Hapoel Hevel Eilot - Asa Tel Aviv 28:34
13:00Hapoel Ramat Gan - Hapoel Ashdod 30:40
14:00Bnei Herzliya - Hapoel Le Zion 31:32
14:00Maccabi Avishai Motzkin - Nes Tziona 35:43
14:00MK Holon - Hapoel Kiriyat 33:27
15:00Ramat Hasharon - Maccabi Le Zion 37:29

MAĐARSKA: NB I

18:00Ferencvaros - Gyongyosi 41:28

MAĐARSKA: NB I - žene

18:00DVSC Schaeffler Ž - Mosonmagyarovar Ž 30:24
18:00NEKA Ž - Vaci Ž 28:30

NORVEŠKA: NM Cup

18:00Ryger Stavanger - Kristiansand 28:34

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

19:30N-Lubbecke - Elbflorenz 30:24
19:30Nordhorn-Lingen - Essen 27:23
19:30Wolfe Wurzburg - Dormagen 28:30
20:00Konstanz - Hagen 23:30

NJEMAČKA: 2. Bundesliga - žene

20:00Mainz Ž - Mainz-Bretzenheim Ž 31:27

POLJSKA: Superliga

19:00Kalisz - Chrobry Glogow 23:24

POLJSKA: I Liga

18:00SKPR Swidnica - Zielona Gora 29:30
19:45ZPRP Kielce II - Ostrowiec 29:31

RUMUNJSKA: Liga Nationala

17:00Potaissa Turda - Oradea 37:28

RUSIJA: Superleague - žene

16:00Izhevsk Ž - Dinamo-Sinara Ž 22:28
17:00Stavropol Ž - Krasnodar Ž 27:26
17:15Togliatti Ž - Astrahanochka Ž 21:23
18:00Zvenigorod Ž - Baltiyskaya Zarya Ž 41:31
18:30Rostov Ž - Adyif Ž 37:29

SLOVAČKA: Extraliga

19:00Bojnice - Nove Zamky 31:28
19:00Modra - Zahoraci 27:32
20:00Sala - Presov 20:50

SRBIJA: ARKUS Liga Women

19:00Vojvodina Ž - Radnicki Ž 32:30
20:00Kikinda Ž - Zeleznicar Ž 26:26

ŠPANJOLSKA: División de Honor Žene

21:00La Calzada Ž - Guardes Ž 24:22

ŠVEDSKA: Allsvenskan

19:30Vinslovs - Varberg 31:40

ŠVEDSKA: SHE Women

19:00Heid Ž - Skovde Ž 20:30

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - rukomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.