REFRESH

Rukomet » 01.10.2022 » Sve utakmice

FRANCUSKA: Starligue

19:00PSG - Creteil -:-
20:00Aix - Limoges -:-

HRVATSKA: Premijer Liga

18:00Gorica - Varaždin -:-
18:00Kaštela - Zamet -:-
18:00Metkovic - Rudar -:-
18:00Osijek - Trogir -:-
18:30RK KTC Krizevci - Moslavina -:-

NJEMAČKA: Bundesliga

18:30Flensburg-H. - Magdeburg -:-

SLOVENIJA: 1. NLB Liga

18:00Krka - Jeruzalem Ormoz -:-
19:00Ivancna Gorica - Trebnje -:-
19:00Krsko - Urbanscape Loka -:-
19:00Maribor - Slovan -:-
19:00Ribnica - Dobova -:-

SRBIJA: ARKUS Liga

18:00Proleter - Kikinda -:-
18:00Vojvodina - Obilic Beograd -:-
19:00RK Toplicanin - Pancevo -:-
19:00Samot - Metaloplastika -:-

ŠPANJOLSKA: Liga ASOBAL

16:15Barcelona - CD Bidasoa Irun -:-
17:30Guadalajara - Puente Genil -:-
19:00Anaitasuna - Cuenca -:-
20:30La Rioja - Huesca -:-

AUSTRIJA: HLA

18:00West Wien - Linz -:-
19:00Bregenz - Aon Fivers -:-
19:00Fuchse - Handball Tirol -:-
19:00HSG Graz - Alpla HC Hard -:-
19:00Krems - SC Ferlach/T. -:-

BELGIJA: Division 1

18:00Hubo Handbal 2 - Tournai -:-
20:00Kraainem - Merksem -:-
20:15Gent - Eynatten-Raeren -:-
20:15Houthalen - Izegem -:-
20:15Kortrijk - Sasja KV -:-

BJELORUSIJA: Division 1

11:30Aist Kitaya - BGUFK Minsk -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Premijer Liga

19:00Borac - Vogosca -:-
19:00Bosna Visoko - Leotar -:-
19:00Gračanica - Goražde -:-
19:00Gradačac - Hercegovina -:-
19:00Kakanj - Izvidac -:-
19:00Maglaj - Krivaja -:-
19:00Sloboda Tuzla - Iskra -:-
19:00Sloga Doboj - Konjuh -:-

BUGARSKA: A RHG

16:00Spartak Varna - Dobrudja -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

13:00Malomerice - Lovosice -:-
16:00Zubri - Brno -:-
17:00Strakonice - Nove Veseli -:-
17:30Hranice - Frydek-Mistek -:-
17:30Presov - Dukla Prague -:-
18:00Jicin - Plzen -:-
18:00Karvina - Koprivnice -:-

DANSKA: Herre Handbold Ligaen

16:00Bjerringbro/Silkeborg - Holstebro -:-

DANSKA: 1. Division

14:00Otterup - Grindsted -:-
15:00Ajax København - Aarhus HC -:-
15:00HOJ - Odder -:-
16:00Skovbakken - Sydhavsøerne -:-

DANSKA: 1.Division - Žene

15:00Roskilde Ž - Hadsten Ž -:-

EUROPA: BENE-League

19:00KRAS/Volendam - Haacht -:-
20:00Limburg Lions - Eupen -:-
20:00Tachos - Bocholt -:-
20:15Hubo Handbal - Aalsmeer -:-
20:15Sporting Pelt - Hurry-Up -:-
20:15Vise - Bevo HC -:-

EUROPA: Golden League - Denmark Women

13:30Nizozemska Ž - Norveška Ž -:-
16:00Danska Ž - Švicarska Ž -:-

FINSKA: SM-liiga

15:00BK-46 - Dicken -:-
15:00GrIFK - SIF -:-
15:00Riihimäen Cocks - HIFK -:-

FRANCUSKA: Proligue

20:30Sarrebourg - Villeurbanne -:-

GRČKA: A1

17:00AEK Athens - Aeropos Edessas -:-
17:00Drama - A.S.E. Douka -:-
17:00Ionikos - PAOK -:-
17:00Olympiacos SFP - Pylaias -:-
17:00XANTH - Vrilissia -:-
17:00Zafeirakis - Diomidis Argous -:-

ITALIJA: Serie A

16:00Campus Italia - Brixen -:-
16:30Albatro - Cassano -:-
18:00Carpi - Bozen -:-
18:00Secchia Rubiera - Fondi -:-
18:30Romagna - Meran -:-
19:00Conversano - Sassari -:-
19:00Pressano - Fasano -:-

JAPAN: JHL Women

06:30The Terrace Hotels Ž - Takayama Ž -:-

LATVIJA: SynotTip Virsliga

12:00Latgols - Salaspils -:-
14:00Vainode - HK Ogre/Miandum -:-

LUKSEMBURG: AXA League - Prvi stupanj

20:15Esch - Diekirch -:-
20:15Kaerjeng - Differdange -:-
20:15Schifflange - Berchem -:-
20:15Standard - Dudelange -:-

MAĐARSKA: NB I

16:00Veszpremi KKFT - Dabas -:-
18:00Budai Farkasok - Cegledi -:-
18:00Csurgoi - Budakalasz -:-
18:00Telekom Veszprem - Gyongyosi -:-
19:30Szeged - Ferencvaros -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

19:00Aalsmeer 2 - Vrone/Berdos -:-
19:00BFC - Bevo HC 2 -:-
19:00Dynamico - Emmen -:-
19:00Houten - Havas -:-
20:30Quintus - Hellas -:-
20:40EHC - Arnhem -:-
21:00KRAS/Volendam 2 - Hercules -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie Women

20:00PSV Handbal Ž - JuRo Unirek Ž -:-

NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen

18:00Kolstad - Arendal -:-
18:00Kristiansand - Halden -:-

NORVEŠKA: 1. Division

16:00Falk - Notteroy -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

19:30Huttenberg - Wolfe Wurzburg -:-

POLJSKA: Superliga

12:30Chrobry Glogow - MMTS Kwidzyn -:-
15:00Azoty-Pulawy - Zaglebie Lubin -:-

POLJSKA: Central League

17:00GKS Zukowo - Zaglebie Sosnowiec -:-
17:00Gorzów Wlkp. - Legionowo -:-
18:00Biala Podlaska - Nielba Wagrowiec -:-
18:00Lodz - Olimpia Piekary -:-
18:00Olsztyn - Wielun -:-

POLJSKA: I Liga

12:30SMS ZPRP Plock - Mazur Sierpc -:-
15:00Grudziadz - Oborniki -:-
16:00USAR Kwidzyn - Wejherowo -:-
17:00Koscierzyna - Gryfino -:-
17:00Zielona Gora - Legnica -:-
17:30Konstantynow Lodzki - Trojka Ostroleka -:-
18:00Ciechanow - Wisla Plock II -:-
18:00Przeworsk - Krakow -:-
18:00Swiebodzin - Real Astromal Leszno -:-
18:00Zawadzkie - Wisla Sandomierz -:-
18:30Oborniki Slaskie - Koscian -:-
19:00Katy Wroclawskie - Dziewiatka Legnica -:-
19:00Ostrowiec - Konskie -:-

POLJSKA: I Liga Women

14:00Jutrzenka Plock Ž - AZS Poznan Ž -:-
18:30Varsovia Ž - Lodz Ž -:-

PORTUGAL: Andebol 1

16:00Aguas Santas - Sporting -:-
16:00Benfica - Vitoria -:-
19:00Gaia - Belenenses -:-
19:00Viseu - ABC Braga -:-
19:30Avanca - Porto -:-

RUMUNJSKA: Liga Nationala

15:00Oradea - Buzau -:-
16:00Suceava - Odorhei -:-
17:00CSM Focsani - Timisoara -:-
17:00Vaslui - CSM Constanta -:-

SLOVAČKA: Extraliga

18:00SKP Bratislava - Topolcany -:-
18:30Nove Zamky - HK Kosice -:-
19:00Hlohovec - Sala -:-
19:00Zahoraci - Bojnice -:-

SVIJET: Internacionalne Prijateljske - Žene

17:45Slovačka Ž - Ukrajina Ž -:-

ŠPANJOLSKA: Division de Honor Plata

18:30Alcobendas - Zamora -:-
18:30Oviedo - Burgos -:-
19:00Novas - Boadilla -:-
21:00Villa de Aranda - Nava -:-

ŠVEDSKA: Handbollsligan

16:00Lugi - Skövde -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

14:30Torslanda - Amo HK -:-
16:00Karlskrona - IFK Ystads -:-
16:00Vinslovs - Kungalvs HK -:-
20:00AIK Stockholm - Vasteras Irsta HF -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene

14:00Ystads Ž - Karra Ž -:-

ŠVICARSKA: NLA

17:00Pfadi Winterthur - Kreuzlingen -:-
17:00Thun - Kadetten -:-
18:00Kriens - St. Gallen -:-
18:00Zürich - Basel -:-

ŠVICARSKA: Schweizer Cup - žene

16:00Emmen Ž - Weinfelden Ž -:-
17:30Ruswil/Wolhusen/Nottwil Ž - Goldach-Rorschach Ž -:-

TURSKA: Superlig

13:00Hatay - Koycegiz Belediye -:-
13:00Umraniye - Beykoz Bld. -:-
14:00Spor Toto - Sakarya -:-
14:00Trabzon - Besiktas -:-
15:30Izmir BB - Nilufer Bld. -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - rukomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.