REFRESH

Rukomet » 02.10.2022 » Sve utakmice

FRANCUSKA: Starligue

17:00St. Raphael - Nantes -:-

HRVATSKA: Premijer Liga

17:00Sesvete - Poreč -:-

NJEMAČKA: Bundesliga

14:00Melsungen - Fuchse Berlin -:-
16:05Göppingen - Gummersbach -:-
16:05Kiel - Hamburg -:-
16:05Stuttgart - Bergischer -:-

SLOVENIJA: 1. NLB Liga

16:00Celje - Koper -:-

SRBIJA: ARKUS Liga

18:00Dubocica - Radnicki -:-

ŠPANJOLSKA: Liga ASOBAL

12:00Atl. Valladolid - Morrazo Cangas -:-
17:00Cisne - Granollers -:-

BUGARSKA: A RHG

13:00Chardafon Gabrovo - HK Levski -:-
13:00Lokomotiv Gorna - Shumen -:-

CRNA GORA: Prva liga

16:00Danilovgrad - Berane -:-
18:00Brskovo - Budvanska Rivijera -:-
18:00Lovcen - HC Rudar -:-

DANSKA: Herre Handbold Ligaen

18:00GOG - Aalborg -:-

DANSKA: 1. Division

14:00Skive - Roskilde -:-
15:00Tønder - FIF -:-

ESTONIJA: Meistriliiga

16:00HC Tallinn - Viljandi -:-

EUROPA: Golden League - Denmark Women

13:30Švicarska Ž - Nizozemska Ž -:-
16:00Danska Ž - Norveška Ž -:-

FRANCUSKA: Proligue

16:00Caen - Frontignan -:-

ISLAND: Olis Deildin

16:00IBV Vestmannaeyjar - Hordur -:-

LATVIJA: SynotTip Virsliga

13:30Latgols - ASK/LSPA -:-
15:00Dobeles Tenax - HK Ogre/Miandum -:-

LUKSEMBURG: AXA League - Prvi stupanj

18:00Mersch - Rumelange -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

14:00Feyenoord - PSV Handbal -:-

NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen

18:00Runar - Naerbo -:-
18:00Sandnes - Baekkelaget -:-

NORVEŠKA: 1. Division

15:00Fyllingen - Herulf -:-
15:00Sandefjord TIF - Follo -:-
16:00Nordstrand - Ryger Stavanger -:-
17:00Bergen - Oslo-Studentenes IK -:-
18:00Ros - Charlottenlund -:-
19:00Viking TIF - Melhus -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga - žene

16:00Leipzig Ž - Rosengarten Ž -:-

POLJSKA: Superliga

12:05Lomza Kielce - Gwardia Opole -:-
13:00Wisla Plock - Piotrkowianin Piotrków -:-
15:00Ostrow Wielkopolski - Wybrzeze Gdansk -:-
17:00Unia Tarnow - Szczecin -:-
18:30Zabrze - Kalisz -:-

POLJSKA: Central League

16:00Slask - Zamosc -:-
17:00Przemysl - Stal Mielec -:-

POLJSKA: I Liga

11:30AWF Warszawa - Zwolen -:-
15:00Chrzanow - ZPRP Kielce II -:-
15:00Gorzyce Wielkie - Nowa Sol -:-
15:00Jeziorak - Szczypiorniak Olsztyn -:-
15:00Warszawianka - UW Warszawa -:-
16:00UMCS Lublin - ZPRP Kielce -:-
18:00Grunwald Poznan - Wolsztyn -:-

PORTUGAL: Andebol 1

18:00Madeira SAD - Maia-Ismai -:-

SJEV. MAKEDONIJA: Superleague

17:00Alkaloid - Struga -:-
17:00Butel Skopje - Kumanovo -:-
17:00Eurofarm Pelister 2 - Skopje 2020 -:-
17:00Junior KV - Eurofarm Pelister -:-
17:00Ohrid - Vardar 1961 -:-
17:00Prilep - Vardar Negotino -:-
17:00Radovis - Golden Art -:-
17:00Tikveš - Tinex Prolet Skopje -:-

SLOVAČKA: Extraliga

16:00Martin - Povazska Bystrica -:-
16:00Presov - Modra -:-

SLOVENIJA: 1.A DRL - Žene

18:00RK Ljubljana Ž - Logatec Ž -:-
19:00Koper Ž - Olimpija Ž -:-

ŠPANJOLSKA: Division de Honor Plata

18:00Ciudad Real - Sant Quirze -:-
18:00Eivissa - Barcelona II -:-
18:00Horneo Alicante - Caserio Ciudad Real -:-
18:00Puerto Sagunto - Antequera -:-

ŠVEDSKA: Handbollsligan

16:00Hammarby - Helsingborg -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

16:00Drott - Skanela -:-
16:00IFK Karlskrona - Varberg -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene

13:45Helsingborg Ž - Tyresö Ž -:-
14:00Eslov Ž - Örebro Ž -:-
17:00Aranas Ž - Skanela Ž -:-
18:00Eskilstuna Ž - AIK Ž -:-

ŠVICARSKA: NLA

16:00Suhr - Bern -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - rukomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.