REFRESH

Rukomet » 05.10.2022 » Sve utakmice

EUROPA: Liga Prvaka

18:45Celje - Nantes -:-
18:45Dinamo Bucuresti - Porto -:-
20:45GOG - Telekom Veszprem -:-

BJELORUSIJA: Division 1

12:30Meshkov Brest - Masheka -:-
16:30Kronon - Aist Kitaya -:-
17:30Gomel - SKA Minsk -:-

CRNA GORA: Prva liga

17:00Berane - Lovcen -:-
17:00Budućnost - Mornar -:-
17:00Danilovgrad - Brskovo -:-
17:00Jedinstvo - Komovi -:-
17:00Partizan Tivat - Budvanska Rivijera -:-
17:00Sutjeska Nikšić - HC Rudar -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

17:00Brno - Malomerice -:-
17:00Plzen - Presov -:-
18:00Dukla Prague - Strakonice -:-
18:00Frydek-Mistek - Zubri -:-
18:00Koprivnice - Jicin -:-
18:00Lovosice - Karvina -:-
19:30Nove Veseli - Hranice -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Czech Cup

18:00Liberec - Dvur Kralove -:-
19:30Telnice - Tatran Bohunice -:-

DANSKA: Kvindeligaen Women

18:30Esbjerg Ž - Ringkøbing Ž -:-
18:30Horsens Ž - Herning-Ikast Ž -:-
20:30NFH Nyk Ž - Aarhus United Ž -:-

ESTONIJA: Meistriliiga

18:00Viljandi - Polva Serviti -:-

EUROPA: BENE-League

20:00Tachos - Hurry-Up -:-

EUROPA: MOL Liga Women

17:00Dunajska Streda Ž - Zlin Ž -:-
17:30Slavia Prag Ž - Plzen Ž -:-
18:00Lazne Kynzvart Ž - Most Ž -:-

FINSKA: SM-liiga - Žene

18:30SIF Ž - Dicken Ž -:-

ISLAND: Olis Deild Women

20:00Stjarnan Ž - Ka Thor Ž -:-
21:30Valur Ž - Fram Ž -:-

ITALIJA: Serie A Women

18:30Cassano Ž - Brixen Ž -:-

LATVIJA: SynotTip Virsliga

18:30HK Ogre/Miandum - Salaspils -:-
19:00ASK/LSPA - MSG/LAT -:-

MAĐARSKA: NB I - žene

19:00Győr Ž - DVSC Schaeffler Ž -:-

NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen

18:30Haslum HK - Fjellhammer -:-

NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen women

18:00Larvik Ž - Molde Ž -:-
18:00Sola Ž - Volda Ž -:-
18:30Fana Ž - Tertnes Ž -:-
18:45Kristiansand Ž - Storhamar Ž -:-

NORVEŠKA: 1. Division

18:00Follo - Fyllingen -:-
18:00Melhus - Ros -:-
18:00Notteroy - Bergen -:-
18:00Ryger Stavanger - Viking TIF -:-
18:30Herulf - Nordstrand -:-

NORVEŠKA: 1.Division - Žene

17:30Junkeren Ž - Flint Ž -:-
18:00Fjellhammer Ž - Fyllingen Ž -:-
18:00Glassverket Ž - Oppsal Ž -:-
18:00Nordstrand Ž - Follo Ž -:-

NJEMAČKA: 1. Bundesliga - žene

19:30Bad Wildungen Ž - Bietigheim Ž -:-
19:30BVB Dortmund Ž - Oldenburg Ž -:-
19:30Thuringer Ž - Zwickau Ž -:-

POLJSKA: Superliga

19:00Zaglebie Lubin - Piotrkowianin Piotrków -:-

POLJSKA: Superliga - Žene

17:00Kobierzyce Ž - Zaglebie Ž -:-
18:00Galychanka Lviv Ž - Gniezno Ž -:-
19:30JKS Jaroslaw Ž - Start Elblag Ž -:-

PORTUGAL: Andebol 1

19:00Santo Tirso - Povoa -:-

RUMUNJSKA: Liga Nationala

16:30Timisoara - Steaua Bucharest -:-
17:00Bacau - Vaslui -:-
17:00Buzau - Minaur Baia Mare -:-
17:00CSM Constanta - Suceava -:-
17:00Odorhei - CSM Focsani -:-
17:00Potaissa Turda - CSM Bucuresti -:-

RUSIJA: Superleague - žene

18:30Baltiyskaya Zarya Ž - Fenix Ž -:-

SLOVENIJA: 1.A DRL - Žene

17:30Ljubljana Ž - Celje Ž -:-

SRBIJA: ARKUS Liga Women

18:00Bekament Ž - Vojvodina Ž -:-
18:00Medicinar Sabac Ž - Jagodina Ž -:-
18:00Mladost NP Ž - Kikinda Ž -:-
18:00Pancevo Ž - RK Bor Ž -:-
18:00Zeleznicar Ž - Nis Ž -:-

ŠPANJOLSKA: División de Honor Žene

19:00Bera Bera Ž - La Calzada Ž -:-
20:00Malaga Ž - BM Granollers Ž -:-

ŠVEDSKA: Handbollsligan

19:00Ystads IF - Hallby -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

19:00Varberg - Vasteras Irsta HF -:-

ŠVEDSKA: Swedish Cup Women - Playoff

19:00Hallby Ž - Önnereds Ž -:-
19:00Kroppskultur Dam Ž - Hoors Ž -:-
19:00Kungalvs Ž - Skara Ž -:-
19:00Lugi Ž - Aranas Ž -:-
19:00Skovde Ž - Lodde Vikings Ž -:-
19:00Tyresö Ž - Vasteras Ž -:-
19:30Karra Ž - Skuru Ž -:-

ŠVICARSKA: NLA

19:00Pfadi Winterthur - Suhr -:-

ŠVICARSKA: Schweizer Cup

20:15HV Herzogenbuchsee - Thun 2 -:-
20:45Uster 2 - Rheintal -:-

ŠVICARSKA: SPL - Žene

20:00Amicitia Zurich Ž - Kreuzlingen Ž -:-

TURSKA: Superlig Women

16:00Konyaalti Ž - Kastamonu Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - rukomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.