Rukomet » Sutra » Tečajevi
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Oklade koje nudi bet365 - Kladi se sada!
EUROPA: Svjetsko Prvenstvo - Kvalifikacije - Druga faza
17:00Estonija - Island -:- [ 35.00 | 35.00 | - ]AUSTRIJA: WHA - Žene - Playoff
20:20Hypo NÖ Ž - Stockerau Ž -:-BOSNA & HERCEGOVINA: Premijer Liga
20:00Čapljina - Maglaj -:-20:00Goražde - Sloboda Tuzla -:-
20:00Gračanica - Vogošća -:-
20:00Izviđač - Konjuh -:-
20:00Krivaja - Sloga Doboj -:-
20:00Leotar - Hercegovina -:-
BUGARSKA: A RHG - Playoff
14:00Osam Lovech - Fregata Burgas -:-16:00Shumen - Lokomotiv Gorna -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga Women
15:00Pisek Ž - Slavia Prag Ž -:-16:00Lazne Kynzvart Ž - Most Ž -:-
DANSKA: Kvindeligaen Women - Playoff
14:00Esbjerg Ž - Herning-Ikast Ž -:- [ 1.32 | 10.00 | 4.75 ]DANSKA: Kvindeligaen Women - Relegacija
15:00Bjerringbro Ž - Holstebro Ž -:-EUROPA: Golden League - Norway
13:45Hrvatska - Argentina -:-16:15Norveška - Danska -:-
EUROPA: European League Women - Playoff
15:00Bistrita Ž - Dunarea Braila Ž -:- [ 1.70 | 8.00 | 2.55 ]18:00Storhamar Ž - Nantes Ž -:- [ 2.80 | 8.50 | 1.60 ]
EUROPA: MOL Liga Women - Mjesta
17:15Sala Ž - Dunajska Streda Ž -:-EUROPA: MOL Liga Women - Playout
17:30Plzen Ž - Poruba Ž -:-18:00Olomouc Ž - Zlin Ž -:-
HRVATSKA: 1. HRL Women
17:00Dugo Selo Ž - ŽARK Split Ž -:-20:00Rudar Labin Ž - Osijek Ž -:-
IZRAEL: Division 1 - Playoff
16:00Maccabi Le Zion - Ramat Hasharon -:-JAPAN: JHL
05:00Daido - Earth Friends BM -:-JAPAN: JHL Women
06:00Kagawa Bank Ž - Mie Violet Uris Ž -:-06:30Omron Yamaga Ž - Hokkoku Bank Ž -:-
07:00Hiroshima Maple Reds Ž - Sony Semiconductor Manufacturing Ž -:-
07:00Osaka Lovvits Ž - Prestige International Aranmare Ž -:-
07:30HC Nagoya Ž - The Terrace Hotels Ž -:-
LUKSEMBURG: AXA League - Ispadanje skupina
20:15Mersch - Bieles -:-20:15Rumelange - Schifflange -:-
20:15Standard - Museldall -:-
LUKSEMBURG: AXA League - Stupanj pobjednika
20:15Berchem - Differdange -:-20:15Dudelange - Esch -:-
20:15Kaerjeng - Diekirch -:-
MAĐARSKA: NB I - žene
17:00Budaors Ž - Alba Fehervar Ž -:-17:00Kisvardai KC Ž - Vasas Ž -:-
17:15Győr Ž - Ferencvaros Ž -:-
18:00Kozarmisleny Ž - DVSC Schaeffler Ž -:-
18:00Vaci Ž - Dunaujvarosi Ž -:-
NIZOZEMSKA: Eredivisie
19:00BFC - Vrone/Berdos -:-19:00Dynamico - PSV Handbal -:-
19:00Tachos - EHC -:-
20:45Hercules - Arnhem -:-
20:50Emmen - Watersley -:-
NIZOZEMSKA: Eredivisie Women - Stupanj gubitnika
19:00E&O Ž - KRAS/Volendam Ž -:-19:00PSV Handbal Ž - Boer'n Trots Kaas Ž -:-
NIZOZEMSKA: Eredivisie Women - Stupanj pobjednika
19:00Kwiek Ž - Venlo Ž -:-19:00Quintus Ž - Amsterdam Ž -:-
19:00Vlug en Lenig Ž - Veneco Velo Ž -:-
19:00Westfriesland SEW Ž - JuRo Unirek Ž -:-
NJEMAČKA: 1. Bundesliga - žene
18:00Bietigheim Ž - Oldenburg Ž -:-18:00Neckarsulmer Ž - Bad Wildungen Ž -:-
18:00Zwickau Ž - Buxtehuder SV Ž -:-
19:00Halle-Neustadt Ž - BVB Dortmund Ž -:-
19:00Thuringer Ž - Blomberg-Lippe Ž -:-
19:30Metzingen Ž - Bensheim-Auerbach Ž -:-
NJEMAČKA: 2. Bundesliga - žene
18:00Waiblingen Ž - Grobenzell Ž -:-18:30W. Bremen Ž - Mainz Ž -:-
19:00HSG Freiburg Ž - Rodertal Ž -:-
19:00Rosengarten Ž - TuS Lintfort Ž -:-
19:30Nurtingen Ž - Kurpfalz Baren Ketsch Ž -:-
POLJSKA: Superliga - Stupanj gubitnika
18:00Gwardia Opole - Unia Tarnow -:-POLJSKA: Central League
14:00ZPRP Kielce - Szczecin -:-15:00Legnica - Slask Wroclaw -:-
15:10Stal Gorzow - Lodz -:-
POLJSKA: I Liga
15:00Jeziorak - Sambor Tczew -:-16:00Bydgoszcz - Gryfino -:-
17:00Olsztyn - Oborniki -:-
17:00Zielona Gora - Oborniki Slaskie -:-
19:30Swiebodzin - Zagiew Dzierzoniow -:-
POLJSKA: Superliga - Žene - Stupanj pobjednika
16:00Koszalin Ž - Zaglebie Ž -:-POLJSKA: Central League Women
17:00AZS Poznan Ž - Sambor Tczew Ž -:-17:00Jelenia Gora Ž - Sosnica Gliwice Ž -:-
17:00Pogon Szczecin Ž - Legnica Ž -:-
17:00Radom Ž - SPR Gdynia Ž -:-
19:00Zory Ž - Ruch Chorzów Ž -:-
POLJSKA: I Liga Women
15:00SMS ZPRP Plock Ž - Bukowsko Dopiewski Ž -:-16:00Kobierzyce II Ž - Swiebodzice Ž -:-
16:30Rzeszow Ž - San Jaroslaw Ž -:-
18:00Krapkowice Ž - Ruda Slaska Ž -:-
18:15Slask Wroclaw Ž - Grunwald Ruda Slaska Ž -:-
PORTUGAL: 1a Divisao Women - Stupanj pobjednika
17:45Benfica Ž - Colegio de Gaia Ž -:-19:00CJ Almeida Garrett Ž - ABC Braga Ž -:-
RUMUNJSKA: Liga Nationala - Žene
16:30Magura Cisnadiei Ž - Zalau Ž -:-17:00CSM Bucuresti Ž - Targu Jiu Ž -:-
17:00Mioveni Ž - Stiinta Bucharest Ž -:-
17:00Rapid Bucuresti Ž - Craiova Ž -:-
RUSIJA: Superleague - žene - 5.-8. mjesto
15:30Krasnodar Ž - Zvenigorod Ž -:-RUSIJA: Superleague - žene - Playoff
14:00CSKA Moscow Ž - Astrahanochka Ž -:-SLOVENIJA: 1.A DRL - Žene - 5.-8. mjesto
19:00Krka Ž - Velenje Ž -:-SLOVENIJA: 1.A DRL - Žene - Stupanj pobjednika
19:00Ajdovscina Ž - Celje Ž -:-SRBIJA: Superliga Women - Playoff
19:00Crvena zvezda Ž - Železničar Ž -:-19:00Jagodina Ž - Medicinar Šabac Ž -:-
SVIJET: Internacionalne Prijateljske
16:45Francuska - SAD -:-ŠVEDSKA: Handbollsligan Women - Playoff
14:00Savehof Ž - Skara Ž -:- [ 1.25 | 9.50 | 4.75 ]14:00Skuru Ž - Önnereds Ž -:- [ 3.00 | 8.00 | 1.55 ]
ŠVICARSKA: SPL - Žene - Relegacija
17:00Thun Ž - Herzogenbuchsee Ž -:-19:30Stans Ž - Aargau Ost Ž -:-
TURSKA: Superlig Women - 5.-8. mjesto
12:00Gorele Ž - Izmir Ž -:-15:00Uskudar Ž - Bursa BB Ž -:-
TURSKA: Superlig Women - Playoff
16:00Yalikavak Ž - Kastamonu Ž -:-UKRAJINA: Superleague - Stupanj gubitnika
09:00SKA Lviv - CSKA Kiev -:-11:00Karpaty Uzhgorod - Khmelnitsky -:-
UKRAJINA: Superleague - Stupanj pobjednika
13:00Izmayil - Motor -:-15:00Donbas Mariupol - Odessa -:-
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - rukomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.