REFRESH

Tenis » Sutra » Sve utakmice

WTA - SINGL: Hua Hin (Tajland), tvrda podloga

08:00Bonaventure Y. (Bel) - Tsurenko L. (Ukr) -:-
08:00Boulter K. (Gbr) - Jang S. J. (Kor) -:-
09:30Zhu L. (Chn) - Wang Xiy. (Chn) -:-
09:30Wang Xin. (Chn) - Zuger J. (Sui) -:-
11:00Tararudee L. (Tha) - Bjorklund M. (Swe) -:-
11:00Sharma A. (Aus) - Zidansek T. (Slo) -:-

WTA - SINGL: Lyon (Francuska), tvrda podloga (dvorana)

11:00Bogdan A. (Rou) - Burel C. (Fra) -:-
11:00Brengle M. (Usa) - Zhang S. (Chn) -:-
11:00Cornet A. (Fra) - Osorio C. (Col) -:-
11:00Galfi D. (Hun) - Zanevska M. (Bel) -:-
11:00Garcia C. (Fra) - Martincova T. (Cze) -:-
11:00Kovinic D. (Mne) - Golubic V. (Sui) -:-
11:00Mladenovic K. (Fra) - Martic P. (Cro) -:-
11:00Parks A. (Usa) - Grabher J. (Aut) -:-
11:00Parrizas-Diaz N. (Esp) - Bondar A. (Hun) -:-
11:00Van Uytvanck A. (Bel) - Korpatsch T. (Ger) -:-

WTA - PAROVI: Hua Hin (Tajland), tvrda podloga

08:00Chan L./Guarachi A. - Hibino N./Khromacheva I. -:-
09:30Kumkhum L./Plipuech P. - Dart H./Watson H. -:-
11:00Fruhvirtova L./Kalinskaya A. - Kato M./Sutjiadi A. -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Burnie (Australija) - Kvalifikacije, tvrda podloga

00:00Papac T. E. (Aus) - Camus C. (Aus) -:-
00:00Takahashi Y. (Jpn) - Okamura I. (Jpn) -:-
00:00Winter E. (Aus) - Walkin B. (Aus) -:-
01:30Gaal C. (Aus) - Delaney Ja. (Aus) -:-
01:30Puttergill C. (Aus) - Romios M. C. (Aus) -:-
01:30Sumizawa D. (Jpn) - Pham D. (Aus) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Burnie (Australija), tvrda podloga

04:00Schoolkate T. (Aus) - Noguchi R. (Jpn) -:-
04:00Sekiguchi S. (Jpn) - Sweeny D. (Aus) -:-
04:00Uchiyama Y. (Jpn) - Fancutt T. J. (Aus) -:-
04:00Walton A. (Aus) - Mochizuki Y. (Jpn) -:-
05:30Chazal M. (Fra) - Shimizu Y. (Jpn) -:-
07:30Purcell M. (Aus) - Bolt A. (Aus) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Cleveland (SAD) - Kvalifikacije, tvrda podloga (dvorana)

23:30Baadi T. (Can) - Boitan G. A. (Rou) -:-
23:30Perez A. (Usa) - Sheehy J. (Usa) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Cleveland (SAD), tvrda podloga (dvorana)

16:00Ayeni A. (Usa) - Diallo G. (Can) -:-
16:00Chappell N. (Usa) - Krueger M. (Usa) -:-
16:00Ejupovic E. (Ger) - Sandgren T. (Usa) -:-
16:00Gomez E. (Ecu) - Clark E. (Usa) -:-
16:00Johnson S. (Usa) - Forejtek J. (Cze) -:-
16:00Kozlov S. (Usa) - Kypson P. (Usa) -:-
16:00Michelsen A. (Usa) - Sock J. (Usa) -:-
16:00Pinnington Jones J. (Gbr) - Escobedo E. (Mex) -:-
16:00Rybakov A. (Usa) - Kovacevic A. (Usa) -:-
16:00Smith K. (Usa) - Seelig K. (Usa) -:-
16:00Zhu E. (Usa) - Kirchheimer S. (Usa) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Koblenz (Njemačka), tvrda podloga (dvorana)

11:00Blancaneaux G. (Fra) - Safiullin R. (Rus) -:-
11:00Broady L. (Gbr) - Haase R. (Ned) -:-
11:00Brouwer G. (Ned) - Collignon R. (Bel) -:-
11:00Gerch L. (Ger) - Grenier H. (Fra) -:-
11:00Kolar Z. (Cze) - Bellier A. (Sui) -:-
11:00Masur D. (Ger) - Andreev A. (Bul) -:-
11:00Nardi L. (Ita) - Laaksonen H. (Sui) -:-
11:00Pospisil V. (Can) - Nava E. (Usa) -:-
11:00Rehberg M. H. (Ger) - Muller A. (Fra) -:-
11:00Topo M. (Ger) - Escoffier A. (Fra) -:-
11:00Zhang Z. (Chn) - Squire H. (Ger) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Tenerife 2 (Španjolska) - Kvalifikacije, tvrda podloga

12:00Giustino L. (Ita) - Moroni M. (Ita) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Tenerife 2 (Španjolska), tvrda podloga

12:00Alvarez Varona N. (Esp) - Caruso S. (Ita) -:-
12:00Brancaccio R. (Ita) - Milojevic N. (Srb) -:-
12:00Gakhov I. (Rus) - Harris L. (Rsa) -:-
12:00Giannessi A. (Ita) - Arnaldi M. (Ita) -:-
12:00Landaluce M. (Esp) - Bonadio R. (Ita) -:-
12:00Marcora R. (Ita) - Zekic M. (Srb) -:-
12:00Passaro F. (Ita) - Demin Y. (Rus) -:-
12:00Peniston R. (Gbr) - Clarke J. (Gbr) -:-
12:00Rodriguez Taverna S. (Arg) - Paire B. (Fra) -:-
12:00Shevchenko A. (Rus) - Krutykh O. (Ukr) -:-
12:00Stebe C-M. (Ger) - Misolic F. (Aut) -:-

CHALLENGER ŽENE - SINGL: Cali (Kolumbija), zemlja

17:00Arango E. (Col) - Zhao C. (Can) -:-
17:00Baptiste H. (Usa) - Kalieva E. (Usa) -:-
17:00Brancaccio N. (Ita) - Riera J. (Arg) -:-
17:00Ce G. (Bra) - Pigossi L. (Bra) -:-
17:00Falkowska W. (Pol) - Ormaechea P. (Arg) -:-
17:00Herazo Gonzalez M. (Col) - Strakhova V. (Ukr) -:-
17:00Jani R-L. (Hun) - Podoroska N. (Arg) -:-
17:00Kawa K. (Pol) - Bolsova Zadoinov A. (Esp) -:-
17:00Lizarazo Y. (Col) - Osuigwe W. (Usa) -:-
17:00Loeb J. (Usa) - Monnet C. (Fra) -:-
17:00Perez Garcia M. P. (Col) - You X. (Chn) -:-
17:00Zarazua R. (Mex) - Aney J. (Usa) -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.