REFRESH

Futsal » Danas » Sve utakmice

oglasi

BJELORUSIJA: Premier League

17:00Dynamo BNTU - Dorozhnik Minsk -:-
17:00FC Granit - Territoriya Minsk -:-
17:00Gomel - Svetlogorsk -:-
17:00MFC Schuchin - Borisov -:-
17:00Stalitsa Minsk - Brest -:-
17:00UVD-Dinamo - Lidselmash -:-
17:00Vitebsk - Ohrana Dinamo -:-

DANSKA: Futsal Ligaen

13:00Sonderborg - Kolding IF -:-
13:30Saget - SBV 09 -:-
14:00Sohus Stige - Midtals -:-
15:15Norrebro - Albertslund -:-
18:00Brondbyernes - Fjordbold -:-

ESTONIJA: Saaliliiga

17:30Cosmos Tallinn - Narva SK Ganza -:-
18:00Narva - Sillamae NPM Silmet -:-

FINSKA: Liiga

14:00Leijona - Kemi -:-
14:00PJK - GFT -:-
15:00Ilves - Mad Max -:-
15:00Sievi - PP-70 -:-
15:00SoVo - KaDy -:-
16:00JoSePa - Tervarit -:-

FINSKA: Liiga Women

12:00Riemu Ž - Ilves Ž -:-
15:00FTK Ž - FC Sport Ž -:-
15:00GFT Prinsessat Ž - KaDy Ž -:-
16:00Ylojarven Ilves Ž - ACE Ž -:-

FRANCUSKA: D1

15:00Beaucaire - Toulouse -:-
16:00Acces - Paris -:-
16:00Garges - Toulon -:-
16:00Paris Acasa - Nantes Metropole -:-
18:00Bethune - Bicetre -:-
18:00Roubaix - Bastia -:-

HRVATSKA: 1. HMNL

19:30Alumnus - Uspinjača -:-

ITALIJA: Serie A

18:30Acqua e Sapone - Augusta -:-

JAPAN: F.League

05:00Vasagey Oita - Pescadola Machida -:-
05:30F-League selection - Fuchu Athletic -:-
06:00Voscuore Sendai - Bardral Urayasu -:-
08:00Shonan - Shriker Osaka -:-

LATVIJA: Optibet Virsliga

13:00Jekabpils - RABA -:-
17:00Rezekne - Nikars -:-
17:30Beitar - Petrow -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

19:30TPP Rotterdam - Zeemacht -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

15:00Hulloy - KFUM -:-
16:00Sjarmtrollan - Fredrikshald -:-
17:00Freidig - Sandefjord -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

16:00MOKS Bialystok - Piast Gliwice -:-

PORTUGAL: Liga SportZone

17:00Braga - Rio Ave -:-
19:00Burinhosa - Electrico -:-
19:00Modicus-Sandim - Fundao -:-
19:30Lombos - Futsal Azemeis -:-

RUSIJA: Superliga

09:00Sibiryak - CPRF -:-
11:00Yugra - Nefteyugansk -:-
15:00Novaja Generacija - Norilsky Nickel -:-
15:00Tyumen - Samara -:-
15:00Yekaterinburg - Ukhta -:-

RUSIJA: Second Division

10:00Berkut - Alga -:-
11:00Eleks Favorit - Dinamo Moscow -:-
12:00Almaz - Lipetsk -:-
12:00Yugra 2 - Spartak Moscow -:-
13:00Mospolitekh Moscow - Krasnaya gvardiya -:-
13:00Orgkhim - Astrakhan -:-

SLOVAČKA: 1. SLF

20:30Pinerola Bratislava - KPP Baraberi -:-

ŠPANJOLSKA: Liga Nacional

12:00Cartagena - Palma Futsal -:-
18:00ElPozo Murcia - O Parrulo -:-
18:00FS Peniscola RehabMedic - Antequera -:-
18:00Jaen - Catgas Santa Coloma -:-
18:00Levante - Osasuna Magna -:-
18:00Ribera Navarra - Zaragoza -:-
18:00Segovia - FS Valdepenas -:-
20:00Barcelona - Movistar Inter -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda Division

17:30Castellon - Mengibar -:-
18:15Manzanares FS - Noia -:-
19:00Tenerife - Gran Canaria -:-

ŠVEDSKA: Futsalligan

14:00Halmstads - Norrkoping -:-
15:00Boras - Hammarby -:-
15:00Uddevalla - Orebro FC -:-
17:00Goteborg - KFUM -:-
17:30Orebro SK - Skoftebyns -:-

TAJLAND: Thai League

08:00Bangkok City - Port FC -:-
08:00Department of Highways - Thakham -:-
08:00Kasem Bundit - Chonburi -:-
08:00Khonkaen - Samut Sakhon -:-
08:00Rajnavy - Bangkok Bts -:-
08:00Sisaket - Suratthani -:-
08:00Thai Tech - Cat FC -:-

UKRAJINA: Extra-Liga

11:00HIT Kiev - Zaporozhye -:-
11:00Khmelnytskyi - Kiev Npu -:-
11:00Odessa - Kherson -:-
12:00Kardinal Rivne - Lviv -:-
12:00Titan Pokrovskoye - Uragan -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - futsal uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju