REFRESH

Rugby » Juče » Sve utakmice

AUSTRALIJA: NRC - Playoff

06:00Force - Brisbane City 42:38

ENGLESKA: Premiership Rugby

16:00Exeter Chiefs - Harlequins 22:19
16:00Sale Sharks - Gloucester 16:18
16:00Saracens - Northampton Saints 25:27
16:00Worcester Warriors - Leicester Tigers 24:16

ENGLESKA: Greene King IPA Championship

15:00Ealing - Jersey 52:38
15:30Doncaster - Cornish Pirates 25:44
16:00Ampthill - Yorkshire 53:22
16:00Coventry R.F.C - Bedford Blues 26:19

FRANCUSKA: Top 14

15:30Montpellier - Stade Toulousain 33:22
18:00Agen - Stade Francais 27:14
18:00Brive - Bordeaux Begles 30:9
18:00Section Paloise - Castres Olympique 37:24
18:00Toulon - Bayonne 20:9
20:45La Rochelle - Racing 92 12:6

GRUZIJA: Didi 10

14:00AIA Kutaisi - Kharebi Rustavi 10:13
16:00Locomotive Tbilisi - Armazi Tbilisi 18:18

IRSKA: All Ireland League

15:30Ballynahinch - UCD 20:23
15:30Dublin University - Garryowen 37:19
15:30Young Munster - U.C.C. 14:20
17:00Cork Con - Lansdowne 21:17

ITALIJA: Top12

15:30Fiamme Oro - San Dona 26:19
16:00Cammi Calvisano - Colorno 43:10
16:00Emilia - Viadana 34:17
16:00Mogliano - Lazio 38:16
16:00Petrarca Padova - I Medicei 45:19
16:00Rugby Lyons - Rovigo 14:45

NIZOZEMSKA: Ereklasse - Stupanj gubitnika

15:00DSR-C - Waterland 50:7
15:00Hookers - Dukes 14:45
15:00Oemoemenoe - Amstelveense 20:16
15:00Oisterwijk - Eemland 10:32

NIZOZEMSKA: Ereklasse - Stupanj pobjednika

15:00Ascrum - Hilversum 12:111
15:00Castricumse - LRC DIOK 17:23
15:00Haagse - URC 31:22
16:00The Bassets - Gooi 24:26

NOVI ZELAND: Heartland Championships - 5.-8. mjesto

03:00West Coast - Poverty Bay 41:35
03:30Buller - South Cant 24:56

NOVI ZELAND: Heartland Championships - Playoff

03:00Thames Valley - Wanganui 15:20
03:30North Otago - Wairarapa 27:25

NOVI ZELAND: Mitre 10 Cup - Pobjednici- Playoff

03:05Tasman - Auckland 18:9
08:05Wellington - Canterbury 30:19

NOVI ZELAND: Mitre 10 Cup - Promocija - Playoff

05:35Hawke's Bay - Otago 44:39

NJEMAČKA: 1. Bundesliga

13:00Frankfurt - Heidelberger 33:13
13:00Hannover 78 - RK 03 Berlin 20:8
14:00Berlin Grizzlies - Hamburger 28:26
14:00Leipzig - Berliner 50:12
14:00Pforzheim - Neuenheim 12:35
17:00Heidelberg - Handschuhsheim 23:7

POLJSKA: Ekstraliga

14:00Budowlani Lublin - Pogon Awenta Siedlce 8:30
14:00Skra Warszawa - Arka 71:14
15:00Orkan Sochaczew - Master Pharm Lodz 35:14

PORTUGAL: CN Honra

16:00Agronomia - CDUP 24:12
16:00Cascais - Valdevez 77:7
16:00CDUL - Montemor 71:5
16:30Lousa - Belenenses 3:61

RUMUNJSKA: SuperLiga

10:00Buzau - Steaua Bucuresti 19:45
10:00Constanta - CSM Baia Mare 18:54

RUSIJA: Premier League - Playoff

11:00Krasny Yar Krasnoyarsk - Novokuznetsk 24:0
13:00Slava Moscow - Lokomotiv Penza 28:17
15:00Kuban - VVA-Podmoskovye 17:20

SVIJET: Svjetsko Prvenstvo - Playoff

09:15Engleska - Australija 40:16
12:15Novi Zeland - Irska 46:14

ŠKOTSKA: Tennent's Premiership

16:00OdgođenoCurrie - Aberdeen Grammar -:-
16:00GHA RFC - Jed-Forest 29:28
16:00Hawick - Glasgow Hawks 6:10
16:00Marr - Edinburgh Academical 20:20
16:00Selkirk - Musselburgh 60:26

ŠPANJOLSKA: Division de Honor

17:00Burgos - Alcobendas 18:24

WALES: Premiership

15:30Llandovery - Bridgend 40:13
15:30Llanelli - RGC 1404 34:43
15:30Merthyr - Aberavon 22:29
15:30Swansea - Newport 31:28
18:15Cardiff - Carmarthen 34:20

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - rugby uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.