m.Rezultati.com

REFRESH

Rukomet » Danas » Sve utakmice

oglasi

AUSTRIJA: HLA - Stupanj pobjednika

19:00Krems - HSG Graz -:-

AUSTRIJA: HLA - Ispadanje skupina

18:00Schwaz - Juri Union Leoben -:-
19:00SC Ferlach/T. - Aon Fivers -:-

AUSTRIJA: WHA - Žene

19:00Hypo NÖ Ž - Dornbirn/Schoren Ž -:-
19:00Wr. Neustadt Ž - Feldkirch Ž -:-
20:00Trofaiach Ž - Atzgersdorf Ž -:-

BELGIJA: Division 1

20:15Eynatten-Raeren - Kortrijk -:-
20:15Grace-Hollogne - Haacht -:-
20:15Merksem - Vise 2 -:-
20:15Tournai - Gent -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Premijer Liga

17:00Slavija - Leotar -:-
17:00Zrinjski Mostar - Sloga Doboj -:-
19:00Derventa - Borac -:-
19:00Gorazde - Brcko -:-
19:00MRK Sloga - Maglaj -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

18:00Brno - Dukla Prague -:-
18:00Koprivnice - Hranice -:-
18:00Zubri - Karvina -:-

DANSKA: Herre Handbold Ligaen

16:10Mors - Århus -:-

DANSKA: 1. Division

14:00Stoholm - Ajax København -:-
15:00Koge - Frederikshavn -:-
15:00Randers - HOJ -:-

DANSKA: HTH Ligaen Women

15:00EH Aalborg Ž - Ajax København Ž -:-
15:00Skanderborg Ž - Viborg Ž -:-
15:45Holstebro Ž - Randers Ž -:-

DANSKA: 1.Division - Žene

13:30AGF Ž - Ringsted Ž -:-
13:30Hadsten Ž - Sønderjyske Ž -:-
14:00Bjerringbro Ž - Vendsyssel Ž -:-
14:00Oddense-Otting Ž - Fredericia Ž -:-

EUROPA: Liga Prvaka

17:30Nantes - Szeged -:-
19:00Kristianstad - Vardar -:-

EUROPA: Liga Prvaka - Playoff

18:00Wisla Plock - Bjerringbro/Silkeborg -:-
19:00Sporting - Dinamo Bucuresti -:-

EUROPA: Liga Prvaka - Žene

13:30Copenhagen Ž - Buducnost Ž -:-
14:00CSM Bucuresti Ž - Győr Ž -:-
14:30Rostov Ž - Metz Ž -:-
18:15Kristiansand Ž - Ljubljana Ž -:-
19:30Ferencvaros Ž - Thuringer Ž -:-

EUROPA: EHF Cup

15:00Azoty-Pulawy - Granollers -:-
15:45Balatonfuredi - St. Raphael -:-
18:45Holstebro - Porto -:-
19:30La Rioja - Fuchse Berlin -:-
19:30Nexe - Eurofarm Rabotnik -:-

EUROPA: Baltic League

13:00Sviesa (Ltu) - Viljandi (Est) -:-
15:00Kehra (Est) - Polva Serviti (Est) -:-
16:00Dobeles Tenax (Lat) - Celtnieks Riga (Lat) -:-
16:00Granitas Kaunas (Ltu) - HC Tallinn (Est) -:-
17:00Riihimäen Cocks (Fin) - Zemaitijos Dragunas (Ltu) -:-

EUROPA: MOL Liga Women

15:00Pisek Ž - Poruba Ž -:-
16:00Plzen Ž - Olomouc Ž -:-
18:00Most Ž - Veseli Ž -:-
18:00Presov Ž - Zlin Ž -:-

EUROPA: BENE-League

18:00Vise - Nelo -:-
19:00KRAS/Volendam - Aalsmeer -:-
19:00Limburg Lions - Bocholt -:-
20:15Sasja KV - Hasselt -:-
20:15Tongeren - Eurotech/Bevo -:-
20:50Quintus - Hurry-Up -:-

FRANCUSKA: Proligue

20:30Massy Essonne - Nice -:-

FRANCUSKA: Coupe de France Women

20:00Fleury Loiret Ž - Nice Ž -:-
20:45Celles Ž - Havre Ž -:-
20:45St. Junien Ž - Stella Sports St. Maur Ž -:-

GRČKA: A1

16:00PAOK - Foivos -:-
17:00Aris - A.S.E. Douka -:-
17:00Diomidis Argous - Pylaias -:-
17:00Filippos Veria - Aeropos Edessas -:-
17:00XANTH - Drama -:-

HRVATSKA: Premijer Liga

19:00Gorica - Dubrava -:-
19:00Poreč - Zamet -:-
19:00Vinkovci - Varaždin -:-
19:30Sesvete - Rudar -:-
20:30Umag - Rudan Labin -:-

HRVATSKA: 1. HRL Women

16:30Umag Ž - Lok. Zagreb Ž -:-
18:00Split 2010 Ž - Zrinski Ž -:-
19:00Bjelovar Ž - Osijek Ž -:-
19:00Dalmatinka Ž - Podravka Vegeta Ž -:-

ISLAND: Olis Deildin

18:00Akureyri - Fram -:-

ITALIJA: Serie A

17:00Gaeta - Fondi -:-
19:00Brixen - Bozen -:-
19:00Conversano - Pressano -:-
19:00Fasano - Siena -:-
19:00Meran - Trieste -:-
20:30Bologna - Cassano -:-
20:30Cologne - Cingoli -:-

ITALIJA: Serie A Women

16:00Jomi Salerno Ž - Leno Ž -:-
18:00Brescia Ž - Cassano Ž -:-
18:30Dossobuono Ž - Casalgrande Padana Ž -:-
18:30Oderzo Ž - Brixen Ž -:-

JUŽNA KOREJA: 1st League

05:00Doosan - Hanam 23:22

JUŽNA KOREJA: 1st League Women

07:00Seoul City Ž - Colorful Daegu Ž 26:28
09:00Gwangju City Ž - Sugar Gliders Ž 27:36

LITVA: Lietuvos Lyga

12:00Alytaus - Grifas -:-

MAĐARSKA: NB I

18:00Budakalasz - Mezokovesdi -:-
18:00Csurgoi - Vecses -:-
18:00Dabas - Komloi -:-

MAĐARSKA: NB I - žene

14:45Vaci Ž - Siofok KC Ž -:-
18:00Dunaujvarosi Ž - Bekescsabai Ž -:-
18:00MTK Budapest Ž - Erdi Ž -:-

MALTA: 1st Division - Stupanj pobjednika

13:45Kavallieri - Valletta -:-
15:15Aloysians - La Salle -:-
16:45Luxol - Swieqi -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

19:30Arnhem - Houten -:-
20:00Emmen - Aristos -:-
20:00Waalwijk - Smezo/BFC -:-
21:00KRAS/Volendam 2 - Hellas -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie Women

19:00Borhave Ž - Deurningen Ž -:-
19:00Dalfsen Ž - Foreholte Ž -:-
19:00Quintus Ž - JuRo Unirek Ž -:-
19:30Vlug en Lenig Ž - Westfriesland SEW Ž -:-
20:00HandbaL Venlo Ž - Amsterdam Ž -:-

NORVEŠKA: 1. Division

16:00Sandefjord TIF - Stavanger -:-
16:00St. Hallvard - Vålerenga -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

19:00Balingen-W. - Elbflorenz -:-
19:00Emsdetten - Huttenberg -:-
19:00Lubeck-Schwartau - Rimpar -:-
19:15Hamm-Westfalen - Ferndorf -:-
19:30Coburg 2000 - Aue -:-
19:30Großwallstadt - Dessauer -:-
19:30Wilhelmshavener - Dormagen -:-

NJEMAČKA: 1. Bundesliga - žene

16:00Buxtehuder SV Ž - Oldenburg Ž -:-
16:30Blomberg-Lippe Ž - Nellingen Ž -:-
18:00Halle-Neustadt Ž - Göppingen Ž -:-
18:00Neckarsulmer Ž - Bad Wildungen Ž -:-
19:00Bietigheim Ž - Metzingen Ž -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga - žene

17:00Nord Harrislee Ž - Gedern/Nidda Ž -:-
17:00Zwickau Ž - Beyerohde Ž -:-
17:30Rodertal Ž - Kirchhof Ž -:-
18:00Trier Ž - Herrenberg Ž -:-
19:00Rosengarten Ž - Mainz Ž -:-
19:30Fuchse Berlin Ž - W. Bremen Ž -:-
19:30Nurtingen Ž - TuS Lintfort Ž -:-
20:00Waiblingen Ž - Kurpfalz Baren Ketsch Ž -:-

POLJSKA: Superliga

16:00Vive Kielce - Piotrkowianin Piotrków -:-
17:00Wybrzeze Gdansk - Kalisz -:-
18:00Chrobry Glogow - Stal Mielec -:-
18:00Szczecin - Zaglebie Lubin -:-

POLJSKA: Superliga - Žene

16:00Jelenia Gora Ž - Koszalin Ž -:-
17:00Kobierzyce Ž - Lublin Ž -:-
18:00Start Elblag Ž - Kielce Ž -:-

PORTUGAL: Andebol 1

18:30ABC Braga - Madeira -:-
19:00Aguas Santas - Maia-Ismai -:-
21:00AC Fafe - Benfica -:-
22:00Arsenal - Boa Hora -:-
22:00SC Horta - Fermentoes -:-

PORTUGAL: 1a Divisao Women

19:00Alcanena Ž - CALE Ž -:-
19:00Barros Ž - Assomada Ž -:-
19:30Passos Manuel Ž - Alavarium Ž -:-
20:00Juvelis Ž - Maiastars Ž -:-

RUMUNJSKA: Liga Nationala - Žene

11:00Bistrita Ž - CSM Slatina Ž 25:24
16:00Danubius Galati Ž - Brasov Ž -:-
16:30Craiova Ž - Magura Cisnadiei Ž -:-

RUSIJA: Superleague

2. poluvrijemeSungul - Kaustik 25:22

SLOVAČKA: Extraliga - Stupanj pobjednika

18:00Piestany - Nove Zamky -:-
18:00Presov - Povazska Bystrica -:-
18:00Topolcany - Sala -:-

SLOVAČKA: Extraliga - Stupanj gubitnika

18:00Hlohovec - Modra -:-
18:00SKP Bratislava - Malacky -:-

SLOVENIJA: 1. NLB Liga

17:00Gorenje - Urbanscape Loka -:-
19:00Koper - Jeruzalem Ormoz -:-
19:00Maribor - RK Dol Tki Hrastnik -:-
19:30Ribnica - Trebnje -:-

SLOVENIJA: 1.A DRL - Žene

19:00Krka Ž - Celeia Zalec Ž -:-
20:00Ajdovscina Ž - RK Ljubljana Ž -:-

SRBIJA: Superliga

18:00Crvena zvezda - Partizan Beograd -:-
18:00Kikinda - Pancevo -:-
19:00Sloga - Mokra Gora -:-
19:00Spartak Vojput - Novi Pazar -:-

ŠPANJOLSKA: Liga ASOBAL

20:00Atl. Valladolid - Morrazo Cangas -:-
20:30Teucro - Anaitasuna -:-

ŠPANJOLSKA: Division de Honor Plata

18:00Cisne - Agustinos Alicante -:-
18:00Palma del Rio - Zamora -:-
18:30Antequera - Amenabar -:-
18:30Puerto Sagunto - Torrelavega -:-
18:30Santona - Barcelona II -:-
19:00Bordils - Ciudad Real -:-
19:00Villa de Aranda - Nava -:-
19:30Sant Marti - Novas -:-

ŠPANJOLSKA: División de Honor Žene

16:30BM Granollers Ž - Porrino Ž -:-
18:00Alcobendas Ž - Morvedre Ž -:-
18:00Elche Mustang Ž - Aula Valladolid Ž -:-
18:00Malaga Ž - Feve Gijon Ž -:-
19:30Valencia Ž - Gran Canaria Ž 0:10
19:30Zuazo Barakaldo Ž - Castellon Ž -:-

ŠVEDSKA: Handbollsligan

16:10Karlskrona - Guif -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

14:00Vasteras Irsta HF - Kungalvs HK -:-

ŠVEDSKA: SHE Women

15:00Skuru Ž - Kungalvs Ž -:-
16:15Vasteras Ž - H 65 Hoor Ž -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene

13:45Helsingborg Ž - Soder Ž -:-
14:00Eskilstuna Ž - Sparvagens Ž -:-
14:15Torslanda Ž - Hellton Ž -:-
15:00Drott Halmstad Ž - Skanela Ž -:-
15:00Eslov Ž - Aranas Ž -:-

ŠVICARSKA: NLA - Stupanj pobjednika

17:30Kadetten - Thun -:-

ŠVICARSKA: NLA - Ispadanje skupina

18:00Basel - Gossau -:-

ŠVICARSKA: SPL - Žene - Stupanj pobjednika

17:30Bruhl Ž - Thun Ž -:-
18:15Zug Ž - Nottwil Ž -:-

ŠVICARSKA: SPL - Žene - Relegacija - doigravanje

17:30Leimental Ž - Zurich Ž -:-
17:45HV Herzogenbuchsee Ž - Winterthur Ž -:-

TURSKA: Superlig Women

13:00Polatli Ž - Samsun Genclik Ž -:-
14:00Izmir Ž - Kastamonu Ž -:-
15:00Ardesen Ž - Aksaray Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - rukomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju