REFRESH

Rukomet » Danas » Sve utakmice

oglasi

BOSNA & HERCEGOVINA: Premijer Liga

18:00RK Gracanica - Derventa -:-
19:00Brcko - MRK Sloga -:-
19:00Konjuh - Leotar -:-
19:00Vogosca - Sloga Doboj -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Czech Cup

18:00Dukla Prague - Nove Veseli -:-
18:00Karvina - Frydek-Mistek -:-

DANSKA: Santander Cup

18:30Skanderborg - Nordsjælland -:-
20:30Bjerringbro/Silkeborg - GOG -:-

ESTONIJA: Meistriliiga

18:00Arukula/Audentes - Viljandi -:-
18:00Polva Serviti - Kehra -:-

EUROPA: SEHA Liga

19:00Zeleznicar (Srb) - Nexe (Cro) -:-

FINSKA: SM-liiga

17:00Riihimäen Cocks - Atlas -:-
18:00GrIFK - ÅIFK -:-
18:00HIFK - SIF -:-
18:00HIK - BK-46 -:-

FRANCUSKA: Lidl Starligue

20:00Aix - Ivry -:-
20:00Dunkerque - Tremblay -:-
20:00St. Raphael - Istres -:-
20:15Chambery Savoie - Cesson -:-
20:30Toulouse - Pontault -:-
20:45Montpellier - Nimes -:-

GRČKA: Greek Cup

17:00AEK Athens - A.S.E. Douka -:-
17:00Pylaias - PAOK -:-
19:00Ionikos - Diomidis Argous -:-

NORVEŠKA: Grundigligaen

18:00Bodo - Fyllingen -:-
18:00Falk - Arendal -:-
18:00Kolstad - Halden -:-
18:00Runar - Elverum -:-
18:30Haslum HK - Baekkelaget -:-

NORVEŠKA: 1. Division

18:00Lillestrøm - Charlottenlund -:-
18:00Oslo-Studentenes IK - Sandnes -:-
19:00Vålerenga - Notteroy -:-
20:00St. Hallvard - Follo -:-

NJEMAČKA: DHB Pokal

19:00Magdeburg - Göppingen -:-

POLJSKA: Polish Cup Women

17:30Sosnica Gliwice Ž - Kobierzyce Ž -:-
18:00Lubicz Ž - Koscierzyna Ž -:-
18:00Olkusz Ž - Kielce Ž -:-
18:30Lodz Ž - Ruch Chorzów Ž -:-
18:30Swiebodzin Ž - Koszalin Ž -:-
18:30UMCS Lublin Ž - Jaroslaw Ž -:-
19:00Gniezno Ž - Piotrcovia Ž -:-
19:00Krapkowice Ž - Jelenia Gora Ž -:-

PORTUGAL: Andebol 1

19:30Benfica - Madeira -:-
21:30Boa Hora - Porto -:-

PORTUGAL: 1a Divisao Women

22:00Colegio de Gaia Ž - Maiastars Ž -:-

RUSIJA: Superleague

15:30Saratov - Ufimochka-UGNTU -:-

SLOVAČKA: Extraliga

18:00Hlohovec - Malacky -:-
18:00Nove Zamky - Presov -:-
18:00Povazska Bystrica - Modra -:-
18:00Sala - SKP Bratislava -:-

ŠPANJOLSKA: Copa del Rey

20:30Atl. Valladolid - CD Bidasoa Irun -:-
20:30Torrelavega - Teucro -:-
20:45Puente Genil - Puerto Sagunto -:-

ŠVEDSKA: Handbollsligan

19:15Kristianstad - IFK Ystads -:-

ŠVEDSKA: SHE Women

17:30Kristianstad Ž - Boden Ž -:-
19:00Skovde Ž - Skara Ž -:-

ŠVICARSKA: Schweizer Cup

19:30Thun - Kriens -:-

UKRAJINA: Superleague

13:00ZTR Zaporozhye - Portovik -:-
16:00ZTR Burevisnik - Donbass Donetsk -:-
16:30Motor - Odessa -:-
17:00CSKA Kiev - Polytechnik Lviv -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - rukomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju