REFRESH

Stolni tenis » Danas » Sve utakmice

OTHERS - MUŠKARCI: Challenger Series (Njemačka)

08:30Salifou A-K. (Fra) - Lorentz R. (Fra) 3:1
09:10Jezo F. (Ger) - Valuch A. (Svk) 0:3
09:10OtkazanoZeljko F. (Cro) - Valuch A. (Svk) -:-
09:50Kosowski J. (Pol) - Bankosz M. (Pol) 2:3
10:40Ishiy V. (Bra) - Picard V. (Fra) 3:1
11:10OtkazanoSalifou A-K. (Fra) - Zeljko F. (Cro) -:-
11:10Salifou A-K. (Fra) - Jezo F. (Ger) 3:0
11:50Kosowski J. (Pol) - Valuch A. (Svk) 2:3
12:35Ishiy V. (Bra) - Bankosz M. (Pol) 3:2
13:10Picard V. (Fra) - Lorentz R. (Fra) 0:3
13:50Salifou A-K. (Fra) - Kosowski J. (Pol) 2:3
14:30OtkazanoZeljko F. (Cro) - Lorentz R. (Fra) -:-
14:35Jezo F. (Ger) - Lorentz R. (Fra) 1:3
16:00Picard V. (Fra) - Bankosz M. (Pol) 3:0
16:40Ishiy V. (Bra) - Valuch A. (Svk) 3:0
17:20Jezo F. (Ger) - Kosowski J. (Pol) 0:3
17:20OtkazanoZeljko F. (Cro) - Kosowski J. (Pol) -:-
18:00Bankosz M. (Pol) - Lorentz R. (Fra) 0:3
18:40Picard V. (Fra) - Valuch A. (Svk) 3:2
19:20Salifou A-K. (Fra) - Ishiy V. (Bra) 3:1
20:00Kosowski J. (Pol) - Lorentz R. (Fra) 2:3
20:40Salifou A-K. (Fra) - Picard V. (Fra) 2:3
21:20Bankosz M. (Pol) - Valuch A. (Svk) 3:2
22:00Jezo F. (Ger) - Ishiy V. (Bra) 0:3
22:00OtkazanoZeljko F. (Cro) - Ishiy V. (Bra) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: Liga Pro (Rusija)

23:00Kolesnikov D. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) 0:3
23:00Petrov A. (Rus) - Yusipov T. (Rus) 2:3
23:15Myagkov S. (Rus) - Molodtsov D. (Rus) 0:3
23:30Marshalov V. (Rus) - Klavdenkov A. (Rus) 3:2
23:30Pravednov A. (Rus) - Zhurba N. (Rus) 1:3
23:45Tarasenkov N. (Rus) - Lavrinenko D. (Ukr) 3:2
23:45Yusipov T. (Rus) - Ogay S. (Rus) 0:3
00:05Merkushin Y. (Rus) - Kudryavtsev A. (Rus) 3:0
00:05Petrov A. (Rus) - Pravednov A. (Rus) 2:3
00:15Churin K. (Rus) - Myagkov S. (Rus) 1:3
00:20Kolesnikov D. (Rus) - Marshalov V. (Rus) 0:3
00:45Kudryavtsev A. (Rus) - Klavdenkov A. (Rus) 3:2
00:50Lavrinenko D. (Ukr) - Molodtsov D. (Rus) 3:0
01:00Ogay S. (Rus) - Zhurba N. (Rus) 3:1
01:15Yusipov T. (Rus) - Pravednov A. (Rus) 3:2
01:20Merkushin Y. (Rus) - Marshalov V. (Rus) 3:1
01:20Tarasenkov N. (Rus) - Myagkov S. (Rus) 1:3
01:50Klavdenkov A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) 3:0
01:50Molodtsov D. (Rus) - Churin K. (Rus) 3:2
01:50Zhurba N. (Rus) - Petrov A. (Rus) 3:0
02:10Pravednov A. (Rus) - Ogay S. (Rus) 3:2
02:20Marshalov V. (Rus) - Kudryavtsev A. (Rus) 3:2
02:25Myagkov S. (Rus) - Lavrinenko D. (Ukr) 3:1
02:40Zhurba N. (Rus) - Yusipov T. (Rus) 3:1
02:50Molodtsov D. (Rus) - Tarasenkov N. (Rus) 3:1
02:55Klavdenkov A. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) 3:0
03:05Ogay S. (Rus) - Petrov A. (Rus) 3:0
03:15Kudryavtsev A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) 3:1
03:20Lavrinenko D. (Ukr) - Churin K. (Rus) 3:1
03:30Pravednov A. (Rus) - Yusipov T. (Rus) 2:3
03:45Klavdenkov A. (Rus) - Kudryavtsev A. (Rus) 3:1
03:45Lavrinenko D. (Ukr) - Tarasenkov N. (Rus) 0:3
04:00Ogay S. (Rus) - Zhurba N. (Rus) 1:3
04:15Marshalov V. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) 2:3
04:15Molodtsov D. (Rus) - Myagkov S. (Rus) 1:3
06:35Muslikov S. (Rus) - Kozlovcev V. (Rus) 0:3
06:45Popov D. (Rus) - Belugin O. (Rus) 3:1
06:50Nikiforov O. (Rus) - Moklozyan S. (Rus) 3:0
07:00Vshivkov P. (Rus) - Kolmin A. (Rus) 0:3
07:15Sadkov A. (Rus) - Sinkovskiy V. (Rus) 3:0
07:15Tsvetkov V. (Rus) - Arutiunyan A. (Rus) 1:3
07:30Kozlovcev V. (Rus) - Vshivkov P. (Rus) 3:2
07:45Belugin O. (Rus) - Sadkov A. (Rus) 1:3
07:50Moklozyan S. (Rus) - Tsvetkov V. (Rus) 3:0
08:00Kolmin A. (Rus) - Muslikov S. (Rus) 2:3
08:15Arutiunyan A. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) 3:0
08:15Sinkovskiy V. (Rus) - Popov D. (Rus) 2:3
08:45Muslikov S. (Rus) - Vshivkov P. (Rus) 3:0
08:45Nikiforov O. (Rus) - Tsvetkov V. (Rus) 3:2
08:45Popov D. (Rus) - Sadkov A. (Rus) 3:2
09:05Kozlovcev V. (Rus) - Kolmin A. (Rus) 2:3
09:15Belugin O. (Rus) - Sinkovskiy V. (Rus) 0:3
09:15Moklozyan S. (Rus) - Arutiunyan A. (Rus) 1:3
09:45Moklozyan S. (Rus) - Tsvetkov V. (Rus) 3:2
09:45Muslikov S. (Rus) - Vshivkov P. (Rus) 3:2
09:45Sinkovskiy V. (Rus) - Belugin O. (Rus) 2:3
10:15Arutiunyan A. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) 2:3
10:15Popov D. (Rus) - Sadkov A. (Rus) 3:0
10:20Kolmin A. (Rus) - Kozlovcev V. (Rus) 3:2
10:45Demic Y. (Rus) - Shirshov A. (Rus) 2:3
10:45Minchenkov I. (Rus) - Lobanov A. (Rus) 3:0
10:55Basmanov D. (Rus) - Migalov I. (Rus) 0:3
11:05Sebekin D. (Rus) - Novikov I. (Rus) 3:2
11:15Glazun E. (Rus) - Zhurba N. (Rus) 0:3
11:25Cheklin M. (Rus) - Innazarov A. (Rus) 3:2
11:35Migalov I. (Rus) - Sebekin D. (Rus) 0:3
11:45Lobanov A. (Rus) - Glazun E. (Rus) 0:3
11:50Shirshov A. (Rus) - Cheklin M. (Rus) 3:0
12:00Novikov I. (Rus) - Basmanov D. (Rus) 3:1
12:15Innazarov A. (Rus) - Demic Y. (Rus) 0:3
12:15Zhurba N. (Rus) - Minchenkov I. (Rus) 0:3
12:30Basmanov D. (Rus) - Sebekin D. (Rus) 0:3
12:45Demic Y. (Rus) - Cheklin M. (Rus) 0:3
12:45Minchenkov I. (Rus) - Glazun E. (Rus) 0:3
13:00Migalov I. (Rus) - Novikov I. (Rus) 3:2
13:15Lobanov A. (Rus) - Zhurba N. (Rus) 3:0
13:15Shirshov A. (Rus) - Innazarov A. (Rus) 3:2
13:40Novikov I. (Rus) - Basmanov D. (Rus) 3:1
13:45OtkazanoDemic Y. (Rus) - Innazarov A. (Rus) -:-
13:45Zhurba N. (Rus) - Lobanov A. (Rus) 3:0
13:55Demic Y. (Rus) - Innazarov A. (Rus) 0:3
14:10Sebekin D. (Rus) - Migalov I. (Rus) 0:3
14:15Minchenkov I. (Rus) - Glazun E. (Rus) 1:3
14:15Shirshov A. (Rus) - Cheklin M. (Rus) 3:1
14:30Yakovlev A. (Rus) - Alekseev A. (Rus) 3:2
14:45Lanovenko S. (Rus) - Muslikov S. (Rus) 3:0
14:45Nemashkalo V. (Rus) - Antonov V. (Rus) 0:3
15:00Suraev-Korolev P. (Rus) - Artamonov N. (Rus) 1:3
15:15Abelmasov I. (Rus) - Semeshin P. (Rus) 3:0
15:15Simonov K. (Rus) - Sergeevich I. (Rus) 0:3
15:30Alekseev A. (Rus) - Suraev-Korolev P. (Rus) 2:3
15:45Antonov V. (Rus) - Abelmasov I. (Rus) 3:2
15:45Muslikov S. (Rus) - Simonov K. (Rus) 3:0
16:00Artamonov N. (Rus) - Yakovlev A. (Rus) 2:3
16:15Semeshin P. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) 3:0
16:15Sergeevich I. (Rus) - Lanovenko S. (Rus) 3:2
16:30Yakovlev A. (Rus) - Suraev-Korolev P. (Rus) 2:3
16:45Lanovenko S. (Rus) - Simonov K. (Rus) 3:0
16:45Nemashkalo V. (Rus) - Abelmasov I. (Rus) 1:3
17:00Alekseev A. (Rus) - Artamonov N. (Rus) 2:3
17:15Antonov V. (Rus) - Semeshin P. (Rus) 0:3
17:15Muslikov S. (Rus) - Sergeevich I. (Rus) 3:2
18:30Kasatkin V. (Rus) - Beliakov V. (Rus) 1:3
18:50Voronov A. (Rus) - Efimov M. (Rus) 1:3
19:00Ilin A. (Rus) - Balakin D. (Rus) 3:1
19:00Nikulin S. (Rus) - Vakar S. (Rus) 3:0
19:20Gribkov A. (Rus) - Moshkov I. (Rus) 0:3
19:25Medvedev S. (Rus) - Tarutin P. (Rus) 3:0
19:30Beliakov V. (Rus) - Ilin A. (Rus) 0:3
19:45Vakar S. (Rus) - Gribkov A. (Rus) 3:2
19:50Efimov M. (Rus) - Medvedev S. (Rus) 1:3
20:00Balakin D. (Rus) - Kasatkin V. (Rus) 3:0
20:15Moshkov I. (Rus) - Nikulin S. (Rus) 1:3
20:30Kasatkin V. (Rus) - Ilin A. (Rus) 2:3
20:30Tarutin P. (Rus) - Voronov A. (Rus) 1:3
20:45Nikulin S. (Rus) - Gribkov A. (Rus) 3:0
21:00Beliakov V. (Rus) - Balakin D. (Rus) 2:3
21:05Voronov A. (Rus) - Medvedev S. (Rus) 0:3
21:15Vakar S. (Rus) - Moshkov I. (Rus) 3:2
21:30Efimov M. (Rus) - Tarutin P. (Rus) 2:3
21:45Moshkov I. (Rus) - Gribkov A. (Rus) 2:3
22:15Ilin A. (Rus) - Balakin D. (Rus) 3:2
22:15Nikulin S. (Rus) - Vakar S. (Rus) 3:1
22:15Voronov A. (Rus) - Tarutin P. (Rus) 3:2
22:50Lavrinenko D. (Ukr) - Nemashkalo V. (Rus) 0:3
22:50Ogay S. (Rus) - Zhurba N. (Rus) 1:3
22:55Medvedev S. (Rus) - Efimov M. (Rus) 0:3
23:10Korogodsky I. (Rus) - Ivanov Vi. (Rus) 0:3
23:15Pronin O. (Rus) - Molodtsov D. (Rus) 0:3
3. setShagarov O. (Rus) - Turabekov T. (Rus) 1:1
1. setKlavdenkov A. (Rus) - Afanasev I. (Rus) 0:0
23:30Zhurba N. (Rus) - Yusipov T. (Rus) -:-
23:45Ivanov Vi. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) -:-
23:45Nemashkalo V. (Rus) - Churin K. (Rus) -:-
00:00Ogay S. (Rus) - Shagarov O. (Rus) -:-
00:15Korogodsky I. (Rus) - Klavdenkov A. (Rus) -:-
00:15Lavrinenko D. (Ukr) - Pronin O. (Rus) -:-
00:30Yusipov T. (Rus) - Turabekov T. (Rus) -:-
00:45Churin K. (Rus) - Molodtsov D. (Rus) -:-
00:45Kolesnikov D. (Rus) - Afanasev I. (Rus) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: Setka Cup (Ukrajina)

23:20Muliukin Y. (Ukr) - Kolbasenko O. (Ukr) 3:1
23:50Shukin D. (Ukr) - Droshchynskyi A. (Ukr) 3:1
07:00Kozachuk I. (Ukr) - Levshyn A. (Ukr) 2:3
07:05Paniotov A. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) 3:2
07:10Mateush V. (Ukr) - Avgustov A. (Ukr) 3:2
07:15Khakhamidi P. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) 3:0
07:35Lukatsky A. (Ukr) - Voronenkov V. (Ukr) 3:2
07:40Zarovnyi P. (Ukr) - Shtukovany R. (Ukr) 0:3
07:45Kolodii D. (Ukr) - Tkachenko Y. (Ukr) 1:3
07:45Kostuk B. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) 0:3
07:50Gatsenko I. (Ukr) - Myrzak V. (Ukr) 3:2
07:55Yemelianov T. (Ukr) - Ivchenko K. (Ukr) 0:3
08:10Bochkovskyi V. (Ukr) - Levshyn A. (Ukr) 3:2
08:10Ivchenko D. (Ukr) - Balakiriev M. (Ukr) 3:1
08:10Riadynskyi Y. (Ukr) - Yakymchuk Y. (Ukr) 3:2
08:15Muliukin Y. (Ukr) - Kovpak E. (Ukr) 3:2
08:20Hryshyn O. (Ukr) - Khomutovskiy Y. (Ukr) 3:0
08:25Oranskyi I. (Ukr) - Lytvynov V. (Ukr) 3:1
08:35Paniotov A. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) 0:3
08:40Kozachuk I. (Ukr) - Lukatsky A. (Ukr) 0:3
08:40Mateush V. (Ukr) - Shtukovany R. (Ukr) 1:3
08:45Khakhamidi P. (Ukr) - Tkachenko Y. (Ukr) 1:3
08:50Stroilov O. (Ukr) - Obukhov V. (Ukr) 2:3
08:55Peretiatko A. (Ukr) - Rybalka R. (Ukr) 0:3
09:05Balakiriev M. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) 3:1
09:05Bochkovskyi V. (Ukr) - Voronenkov V. (Ukr) 3:0
09:10Yakymchuk Y. (Ukr) - Avgustov A. (Ukr) 1:3
09:15Kovpak E. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) 3:0
09:20Gatsenko I. (Ukr) - Khomutovskiy Y. (Ukr) 1:3
09:25Yemelianov T. (Ukr) - Lytvynov V. (Ukr) 2:3
09:30Lukatsky A. (Ukr) - Levshyn A. (Ukr) 2:3
09:35Kostuk B. (Ukr) - Ivchenko D. (Ukr) 3:0
09:40Zarovnyi P. (Ukr) - Riadynskyi Y. (Ukr) 2:3
09:45Kolodii D. (Ukr) - Muliukin Y. (Ukr) 2:3
09:50Obukhov V. (Ukr) - Myrzak V. (Ukr) 1:3
09:55Rybalka R. (Ukr) - Ivchenko K. (Ukr) 3:2
10:05Kozachuk I. (Ukr) - Voronenkov V. (Ukr) 2:3
10:10Mateush V. (Ukr) - Yakymchuk Y. (Ukr) 2:3
10:10Paniotov A. (Ukr) - Balakiriev M. (Ukr) 3:1
10:20Hryshyn O. (Ukr) - Stroilov O. (Ukr) 3:1
10:20Khakhamidi P. (Ukr) - Kovpak E. (Ukr) 1:3
10:25Oranskyi I. (Ukr) - Peretiatko A. (Ukr) 3:1
10:35Ivchenko D. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) 1:3
10:40Bochkovskyi V. (Ukr) - Lukatsky A. (Ukr) 3:1
10:40Riadynskyi Y. (Ukr) - Shtukovany R. (Ukr) 3:2
10:45Muliukin Y. (Ukr) - Tkachenko Y. (Ukr) 3:1
10:50Gatsenko I. (Ukr) - Obukhov V. (Ukr) 0:3
10:55Yemelianov T. (Ukr) - Rybalka R. (Ukr) 3:0
11:05Kostuk B. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) 3:1
11:05Voronenkov V. (Ukr) - Levshyn A. (Ukr) 0:3
11:10Zarovnyi P. (Ukr) - Avgustov A. (Ukr) 1:3
11:15Kolodii D. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) 3:2
11:20Stroilov O. (Ukr) - Khomutovskiy Y. (Ukr) 2:3
11:25Peretiatko A. (Ukr) - Lytvynov V. (Ukr) 1:3
11:30Bochkovskyi V. (Ukr) - Kozachuk I. (Ukr) 3:1
11:35Paniotov A. (Ukr) - Ivchenko D. (Ukr) 1:3
11:40Mateush V. (Ukr) - Riadynskyi Y. (Ukr) 3:2
11:45Khakhamidi P. (Ukr) - Muliukin Y. (Ukr) 1:3
11:50Hryshyn O. (Ukr) - Myrzak V. (Ukr) 1:3
11:55Oranskyi I. (Ukr) - Ivchenko K. (Ukr) 2:3
12:05Kostuk B. (Ukr) - Balakiriev M. (Ukr) 3:0
12:10Lukatsky A. (Ukr) - Voronenkov V. (Ukr) 3:1
12:10Zarovnyi P. (Ukr) - Yakymchuk Y. (Ukr) 3:2
12:15Kolodii D. (Ukr) - Kovpak E. (Ukr) 3:2
12:20Gatsenko I. (Ukr) - Stroilov O. (Ukr) 3:1
12:25Yemelianov T. (Ukr) - Peretiatko A. (Ukr) 1:3
12:35Hnoievoi R. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) 2:3
12:40Bochkovskyi V. (Ukr) - Levshyn A. (Ukr) 3:1
12:40Shtukovany R. (Ukr) - Avgustov A. (Ukr) 3:1
12:50Hryshyn O. (Ukr) - Obukhov V. (Ukr) 1:3
12:50Tkachenko Y. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) 3:0
12:55Oranskyi I. (Ukr) - Rybalka R. (Ukr) 3:0
13:05Paniotov A. (Ukr) - Kostuk B. (Ukr) 3:1
13:10OtkazanoMateush V. (Ukr) - Zarovnyi P. (Ukr) -:-
13:15Khakhamidi P. (Ukr) - Kolodii D. (Ukr) 0:3
13:20Khomutovskiy Y. (Ukr) - Myrzak V. (Ukr) 0:3
13:25Lytvynov V. (Ukr) - Ivchenko K. (Ukr) 1:3
13:35Ivchenko D. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) 0:3
13:40Riadynskyi Y. (Ukr) - Avgustov A. (Ukr) 3:2
13:45Muliukin Y. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) 1:3
13:50Gatsenko I. (Ukr) - Hryshyn O. (Ukr) 3:2
13:55Yemelianov T. (Ukr) - Oranskyi I. (Ukr) 3:2
14:05Balakiriev M. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) 3:2
14:10Yakymchuk Y. (Ukr) - Shtukovany R. (Ukr) 1:3
14:15Kovpak E. (Ukr) - Tkachenko Y. (Ukr) 1:3
14:20Stroilov O. (Ukr) - Myrzak V. (Ukr) 1:3
14:25Peretiatko A. (Ukr) - Ivchenko K. (Ukr) 1:3
14:30Tkachenko A. (Ukr) - Akimov Y. (Ukr) 3:0
14:35Lykhytskyi O. (Ukr) - Solomko R. (Ukr) 3:1
14:45Stepankov S. (Ukr) - Lazuryk D. (Ukr) 3:2
14:50Obukhov V. (Ukr) - Khomutovskiy Y. (Ukr) 2:3
14:55Rybalka R. (Ukr) - Lytvynov V. (Ukr) 3:0
15:00Oleh K. (Ukr) - Antonyan A. (Ukr) 1:3
15:05Bilous V. (Ukr) - Turchenko T. (Ukr) 3:2
15:15Shukin D. (Ukr) - Nazarov A. (Ukr) 3:2
15:25Ivanov E. (Ukr) - Hrytsai A. (Ukr) 2:3
15:30Kokunin Y. (Ukr) - Volkov P. (Ukr) 3:1
15:35Makarenko R. (Ukr) - Sulim A. (Ukr) 3:1
15:50Kolbasenko O. (Ukr) - Lazuryk D. (Ukr) 3:0
15:55Pitsyk S. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) 3:0
16:00Tkachenko A. (Ukr) - Antonyan A. (Ukr) 2:3
16:05Lykhytskyi O. (Ukr) - Turchenko T. (Ukr) 2:3
16:15Stepankov S. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) 0:3
16:25Kobets V. (Ukr) - Holomoz A. (Ukr) 0:3
16:30Volkov P. (Ukr) - Akimov Y. (Ukr) 2:3
16:35Sulim A. (Ukr) - Solomko R. (Ukr) 1:3
16:45Kolbasenko O. (Ukr) - Nazarov A. (Ukr) 3:1
16:55Ivanov E. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) 3:2
17:00Oleh K. (Ukr) - Kokunin Y. (Ukr) 0:3
17:05Bilous V. (Ukr) - Makarenko R. (Ukr) 3:2
17:15Shukin D. (Ukr) - Lazuryk D. (Ukr) 1:3
17:25Holomoz A. (Ukr) - Hrytsai A. (Ukr) 1:3
17:30Tkachenko A. (Ukr) - Volkov P. (Ukr) 3:2
17:35Lykhytskyi O. (Ukr) - Sulim A. (Ukr) 1:3
17:45Stepankov S. (Ukr) - Nazarov A. (Ukr) 3:0
17:55Pitsyk S. (Ukr) - Kobets V. (Ukr) 3:0
18:00Kokunin Y. (Ukr) - Antonyan A. (Ukr) 2:3
18:05Makarenko R. (Ukr) - Turchenko T. (Ukr) 3:0
18:15Kolbasenko O. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) 3:0
18:20Teteruk M. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 0:3
18:25Ivanov E. (Ukr) - Holomoz A. (Ukr) 3:1
18:30Oleh K. (Ukr) - Akimov Y. (Ukr) 3:0
18:35Bilous V. (Ukr) - Solomko R. (Ukr) 2:3
18:45Nazarov A. (Ukr) - Lazuryk D. (Ukr) 0:3
18:50Halynskyi M. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) 3:1
18:55Kobets V. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) 1:3
19:00Tkachenko A. (Ukr) - Kokunin Y. (Ukr) 2:3
19:05Lykhytskyi O. (Ukr) - Makarenko R. (Ukr) 3:0
19:15Kolbasenko O. (Ukr) - Stepankov S. (Ukr) 3:0
19:20Teteruk M. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) 1:3
19:25Pitsyk S. (Ukr) - Hrytsai A. (Ukr) 2:3
19:30Oleh K. (Ukr) - Volkov P. (Ukr) 3:0
19:35Bilous V. (Ukr) - Sulim A. (Ukr) 0:3
19:50Halynskyi M. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 3:2
20:00Antonyan A. (Ukr) - Akimov Y. (Ukr) 3:0
20:00Ivanov E. (Ukr) - Kobets V. (Ukr) 2:3
20:05Turchenko T. (Ukr) - Solomko R. (Ukr) 3:1
20:20Teteruk M. (Ukr) - Halynskyi M. (Ukr) 0:3
20:25Pitsyk S. (Ukr) - Holomoz A. (Ukr) 3:0
20:30Tkachenko A. (Ukr) - Oleh K. (Ukr) 0:3
20:35Lykhytskyi O. (Ukr) - Bilous V. (Ukr) 3:2
20:50Moroz K. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 3:1
20:55Sokoltsov Y. (Ukr) - Hrytsai A. (Ukr) 3:0
21:00Kokunin Y. (Ukr) - Akimov Y. (Ukr) 0:3
21:05Makarenko R. (Ukr) - Solomko R. (Ukr) 3:0
21:20Halynskyi M. (Ukr) - Teteruk M. (Ukr) 3:0
21:25Ivanov E. (Ukr) - Pitsyk S. (Ukr) 0:3
21:30Volkov P. (Ukr) - Antonyan A. (Ukr) 3:1
21:35Sulim A. (Ukr) - Turchenko T. (Ukr) 2:3
21:50Kovalchuk O. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) 2:3
21:55Kobets V. (Ukr) - Hrytsai A. (Ukr) 3:2
22:25Holomoz A. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) 1:3
22:25Kovalchuk O. (Ukr) - Halynskyi M. (Ukr) 1:3
22:50Moroz K. (Ukr) - Teteruk M. (Ukr) 3:0
23:20Kovalchuk O. (Ukr) - Teteruk M. (Ukr) 3:0
23:50Moroz K. (Ukr) - Halynskyi M. (Ukr) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: TT Cup (Ukrajina)

06:55Gubarev I. (Ukr) - Marushchak V. (Ukr) 3:0
06:55Ivanov R. (Ukr) - Vakulin A. (Ukr) 3:1
07:25Vovk V. (Ukr) - Kebalo D. (Ukr) 2:3
07:30Elkhov A. (Ukr) - Presnyakov M. (Ukr) 1:3
07:35Tuchkevych V. (Ukr) - Melkumyan S. (Ukr) 3:2
07:40Paukov V. (Ukr) - Panchenko S. (Ukr) 3:0
07:45Gritsienko N. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) 3:2
07:50Plishilo V. (Ukr) - Mosuk N. (Ukr) 2:3
07:55Horbanenko O. (Ukr) - Baranovskiy S. (Ukr) 3:0
08:00Simonchuk D. (Ukr) - Skachenko S. (Ukr) 3:1
08:05Kovalenko Vi. (Ukr) - Kozyr I. (Ukr) 1:3
08:10Ilyushchenko S. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) 3:2
08:15Sydorenko A. (Ukr) - Belanchik D. (Ukr) 1:3
08:20Kotik A. (Ukr) - Didukh V. (Ukr) 3:1
08:30Yunchyk V. (Ukr) - Kibka Y. (Ukr) 1:3
08:35Ivanov R. (Ukr) - Kebalo D. (Ukr) 3:1
08:35Kovalchuk N. (Ukr) - Zholubak R. (Ukr) 3:1
08:40Gubarev I. (Ukr) - Presnyakov M. (Ukr) 0:3
08:45Myrza A. (Ukr) - Melkumyan S. (Ukr) 1:3
08:50Nesterenko A. (Ukr) - Panchenko S. (Ukr) 1:3
08:55Verbianyi V. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) 1:3
09:00Hordii A. (Ukr) - Mosuk N. (Ukr) 2:3
09:05Oleskevych O. (Ukr) - Tsybulin S. (Ukr) 0:3
09:10Skachenko S. (Ukr) - Vakulin A. (Ukr) 3:2
09:15Kozyr I. (Ukr) - Marushchak V. (Ukr) 1:3
09:20Tuchkevych V. (Ukr) - Ilyushchenko S. (Ukr) 2:3
09:25Paukov V. (Ukr) - Sydorenko A. (Ukr) 3:0
09:30Gritsienko N. (Ukr) - Kotik A. (Ukr) 3:0
09:35Plishilo V. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) 3:1
09:40Horbanenko O. (Ukr) - Kibka Y. (Ukr) 3:2
09:45Vovk V. (Ukr) - Simonchuk D. (Ukr) 1:3
09:50Elkhov A. (Ukr) - Kovalenko Vi. (Ukr) 2:3
09:55Myrza A. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) 3:0
10:00Nesterenko A. (Ukr) - Belanchik D. (Ukr) 2:3
10:05Verbianyi V. (Ukr) - Didukh V. (Ukr) 0:3
10:10Hordii A. (Ukr) - Zholubak R. (Ukr) 2:3
10:15Tsybulin S. (Ukr) - Baranovskiy S. (Ukr) 0:3
10:20Ivanov R. (Ukr) - Skachenko S. (Ukr) 3:0
10:25Gubarev I. (Ukr) - Kozyr I. (Ukr) 2:3
10:30Ilyushchenko S. (Ukr) - Melkumyan S. (Ukr) 0:3
10:35Sydorenko A. (Ukr) - Panchenko S. (Ukr) 1:3
10:40Kotik A. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) 0:3
10:45Kovalchuk N. (Ukr) - Mosuk N. (Ukr) 3:1
10:50Yunchyk V. (Ukr) - Oleskevych O. (Ukr) 3:0
11:00Kovalenko Vi. (Ukr) - Presnyakov M. (Ukr) 3:2
11:00Simonchuk D. (Ukr) - Kebalo D. (Ukr) 3:1
11:05Myrza A. (Ukr) - Ilyushchenko S. (Ukr) 1:3
11:10Nesterenko A. (Ukr) - Sydorenko A. (Ukr) 3:2
11:15Verbianyi V. (Ukr) - Kotik A. (Ukr) 2:3
11:20Hordii A. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) 3:1
11:25Horbanenko O. (Ukr) - Tsybulin S. (Ukr) 3:1
11:35Vovk V. (Ukr) - Vakulin A. (Ukr) 3:2
11:40Elkhov A. (Ukr) - Marushchak V. (Ukr) 2:3
11:40Tuchkevych V. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) 3:1
11:45Paukov V. (Ukr) - Belanchik D. (Ukr) 1:3
11:50Gritsienko N. (Ukr) - Didukh V. (Ukr) 3:1
11:55Plishilo V. (Ukr) - Zholubak R. (Ukr) 3:2
12:00Oleskevych O. (Ukr) - Kibka Y. (Ukr) 1:3
12:05Ivanov R. (Ukr) - Simonchuk D. (Ukr) 3:0
12:10Gubarev I. (Ukr) - Kovalenko Vi. (Ukr) 3:0
12:15Myrza A. (Ukr) - Tuchkevych V. (Ukr) 1:3
12:20Nesterenko A. (Ukr) - Paukov V. (Ukr) 1:3
12:25Verbianyi V. (Ukr) - Gritsienko N. (Ukr) 3:0
12:30Hordii A. (Ukr) - Plishilo V. (Ukr) 3:2
12:35Yunchyk V. (Ukr) - Baranovskiy S. (Ukr) 2:3
12:40Vovk V. (Ukr) - Skachenko S. (Ukr) 3:0
12:45Elkhov A. (Ukr) - Kozyr I. (Ukr) 3:1
12:50Holoborodko Y. (Ukr) - Melkumyan S. (Ukr) 1:3
12:55Belanchik D. (Ukr) - Panchenko S. (Ukr) 3:2
13:00Didukh V. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) 1:3
13:05Zholubak R. (Ukr) - Mosuk N. (Ukr) 0:3
13:10Horbanenko O. (Ukr) - Oleskevych O. (Ukr) 3:1
13:15Kebalo D. (Ukr) - Vakulin A. (Ukr) 0:3
13:20Presnyakov M. (Ukr) - Marushchak V. (Ukr) 3:0
13:25Ilyushchenko S. (Ukr) - Myrza A. (Ukr) 3:1
13:40Kotik A. (Ukr) - Didukh V. (Ukr) 2:3
13:40Plishilo V. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) 1:3
13:45Panchenko S. (Ukr) - Nesterenko A. (Ukr) 3:0
13:45Yunchyk V. (Ukr) - Tsybulin S. (Ukr) 3:2
13:50Ivanov R. (Ukr) - Vovk V. (Ukr) 0:3
13:55Gubarev I. (Ukr) - Elkhov A. (Ukr) 0:3
14:00Melkumyan S. (Ukr) - Tuchkevych V. (Ukr) 0:3
14:05Belanchik D. (Ukr) - Paukov V. (Ukr) 0:3
14:10Gritsienko N. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) 3:1
14:15Mosuk N. (Ukr) - Hordii A. (Ukr) 2:3
14:20Kibka Y. (Ukr) - Baranovskiy S. (Ukr) 3:1
14:25Simonchuk D. (Ukr) - Vakulin A. (Ukr) 1:3
14:30Kovalenko Vi. (Ukr) - Marushchak V. (Ukr) 0:3
14:35Halai D. (Ukr) - Sidorenko V. (Ukr) 3:1
14:40Zhuravlev A. (Ukr) - Voitenko Y. (Ukr) 1:3
14:50Zharskiy V. (Ukr) - Vadim T. (Ukr) 3:2
14:55Horbanenko O. (Ukr) - Yunchyk V. (Ukr) 3:0
15:00Skachenko S. (Ukr) - Kebalo D. (Ukr) 0:3
15:05Kozyr I. (Ukr) - Presnyakov M. (Ukr) 2:3
15:10Udod I. (Ukr) - Semeniuk I. (Ukr) 3:0
15:15Govorunets A. (Ukr) - Volynets O. (Ukr) 3:2
15:20Kostiuk O. (Ukr) - Tsykhotskiy A. (Ukr) 3:2
15:30Oleskevych O. (Ukr) - Baranovskiy S. (Ukr) 0:3
15:30Zenyuk D. (Ukr) - Zenyuk A. (Ukr) 1:3
15:35Popov M. (Ukr) - Alekseenko D. (Ukr) 1:3
15:40Laevskii M. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) 3:1
15:45Ulianchych M. (Ukr) - Sidorenko V. (Ukr) 0:3
15:55Levytskyi M. (Ukr) - Hilitukha S. (Ukr) 1:3
15:55Semenenko A. (Ukr) - Voitenko Y. (Ukr) 2:3
16:00Gaevy N. (Ukr) - Vadim T. (Ukr) 0:3
16:05Tsybulin S. (Ukr) - Kibka Y. (Ukr) 3:2
16:10Vakulenko D. (Ukr) - Alekseenko D. (Ukr) 3:0
16:15Popov M. (Ukr) - Laevskii M. (Ukr) 0:3
16:25Halai D. (Ukr) - Udod I. (Ukr) 0:3
16:30Shipilov A. (Ukr) - Tsykhotskiy A. (Ukr) 3:2
16:35Zharskiy V. (Ukr) - Zenyuk D. (Ukr) 1:3
16:35Zhuravlev A. (Ukr) - Govorunets A. (Ukr) 3:2
16:45Vakulenko D. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) 2:3
16:50Laevskii M. (Ukr) - Alekseenko D. (Ukr) 3:0
16:55Ulianchych M. (Ukr) - Semeniuk I. (Ukr) 3:2
17:00Semenenko A. (Ukr) - Volynets O. (Ukr) 1:3
17:05Kostiuk O. (Ukr) - Levytskyi M. (Ukr) 3:0
17:10Gaevy N. (Ukr) - Zenyuk A. (Ukr) 3:0
17:25Popov M. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) 1:3
17:25Vakulenko D. (Ukr) - Laevskii M. (Ukr) 3:1
17:30Udod I. (Ukr) - Sidorenko V. (Ukr) 3:1
17:35Govorunets A. (Ukr) - Voitenko Y. (Ukr) 3:2
17:40Shipilov A. (Ukr) - Hilitukha S. (Ukr) 3:1
17:45Zenyuk D. (Ukr) - Vadim T. (Ukr) 2:3
18:00Rubtsov E. (Ukr) - Alekseenko D. (Ukr) 2:3
18:00Vakulenko D. (Ukr) - Popov M. (Ukr) 3:0
18:05Ulianchych M. (Ukr) - Udod I. (Ukr) 1:3
18:10Semenenko A. (Ukr) - Govorunets A. (Ukr) 0:3
18:15Levytskyi M. (Ukr) - Tsykhotskiy A. (Ukr) 1:3
18:20Gaevy N. (Ukr) - Zenyuk D. (Ukr) 3:1
18:40Halai D. (Ukr) - Semeniuk I. (Ukr) 3:2
18:45Zhuravlev A. (Ukr) - Volynets O. (Ukr) 2:3
18:50Shipilov A. (Ukr) - Levytskyi M. (Ukr) 3:0
18:55Zharskiy V. (Ukr) - Zenyuk A. (Ukr) 2:3
19:10Ivanica Y. (Ukr) - Brezickyi O. (Ukr) 2:3
19:10Poltavets P. (Ukr) - Tytyunnik O. (Ukr) 1:3
19:15Ulianchych M. (Ukr) - Halai D. (Ukr) 3:2
19:20Semenenko A. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) 0:3
19:25Kostiuk O. (Ukr) - Hilitukha S. (Ukr) 3:2
19:30Gaevy N. (Ukr) - Zharskiy V. (Ukr) 2:3
19:40Puhach P. (Ukr) - Tytyunnik O. (Ukr) 1:3
19:50Poltavets P. (Ukr) - Ivanica Y. (Ukr) 3:0
19:50Semeniuk I. (Ukr) - Sidorenko V. (Ukr) 2:3
19:55Volynets O. (Ukr) - Voitenko Y. (Ukr) 3:1
20:00Shipilov A. (Ukr) - Kostiuk O. (Ukr) 2:3
20:05Zenyuk A. (Ukr) - Vadim T. (Ukr) 3:2
20:15Puhach P. (Ukr) - Brezickyi O. (Ukr) 3:0
20:20Ivanica Y. (Ukr) - Tytyunnik O. (Ukr) 0:3
20:35Hilitukha S. (Ukr) - Tsykhotskiy A. (Ukr) 3:1
20:50Puhach P. (Ukr) - Ivanica Y. (Ukr) 3:1
20:55Poltavets P. (Ukr) - Brezickyi O. (Ukr) 2:3
21:15Zenyuk A. (Ukr) - Zharskiy V. (Ukr) 3:0
21:30Brezickyi O. (Ukr) - Tytyunnik O. (Ukr) 3:1
21:30Puhach P. (Ukr) - Poltavets P. (Ukr) 3:0
21:45Kostiuk O. (Ukr) - Shipilov A. (Ukr) 1:3
22:10Brezickyi O. (Ukr) - Poltavets P. (Ukr) 3:0
22:10Puhach P. (Ukr) - Tytyunnik O. (Ukr) 3:1
22:40Solovey V. (Ukr) - Volokhov V. (Ukr) 1:3
22:50Mykhalus O. (Ukr) - Lohosha D. (Ukr) 0:3
23:05Kolesnik P. (Ukr) - Rubcov N. (Ukr) 2:3
4. setKhvysiuk A. (Ukr) - Treshchetka M. (Ukr) 1:2
23:45Chyzh P. (Ukr) - Lohosha D. (Ukr) -:-
00:05Solovey V. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) -:-
00:15Mykhalus O. (Ukr) - Khvysiuk A. (Ukr) -:-
00:45Chyzh P. (Ukr) - Treshchetka M. (Ukr) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: TT Star Series (Češka Republika)

08:00Koldas T. (Cze) - Bukin A. (Rus) 3:2
08:50Konecny T. (Cze) - Tregler T. (Cze) 3:1
09:20Wachowiak L. (Pol) - Nalepa K. (Cze) 0:3
09:45OtkazanoBrossier B. (Fra) - Gavlas A. (Cze) -:-
09:50Horejsi M. (Cze) - Gavlas A. (Cze) 2:3
10:35Koldas T. (Cze) - Konecny T. (Cze) 0:3
10:55Wachowiak L. (Pol) - Tregler T. (Cze) 0:3
11:15Gavlas A. (Cze) - Bukin A. (Rus) 3:0
11:30Horejsi M. (Cze) - Nalepa K. (Cze) 3:1
11:45OtkazanoBrossier B. (Fra) - Nalepa K. (Cze) -:-
12:00Koldas T. (Cze) - Wachowiak L. (Pol) 2:3
12:40Konecny T. (Cze) - Bukin A. (Rus) 3:1
13:05Horejsi M. (Cze) - Tregler T. (Cze) 0:3
13:15OtkazanoBrossier B. (Fra) - Tregler T. (Cze) -:-
13:30Gavlas A. (Cze) - Nalepa K. (Cze) 3:0
13:45Konecny T. (Cze) - Wachowiak L. (Pol) 3:1
14:10Koldas T. (Cze) - Horejsi M. (Cze) 0:3
14:25Nalepa K. (Cze) - Bukin A. (Rus) 3:1
14:45OtkazanoKoldas T. (Cze) - Brossier B. (Fra) -:-
14:55Gavlas A. (Cze) - Tregler T. (Cze) 1:3

OTHERS - MUŠKARCI: Win Cup (Ukrajina)

23:15Kalenik S. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) 1:3
23:20OtkazanoKovalenko Vi. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) -:-
23:20Plyushch P. (Ukr) - Telugin Z. (Ukr) 2:3
23:40Yunusov E. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 2:3
23:55Litvinenko O. (Ukr) - Gusev V. (Ukr) 0:3
00:15Rodin A. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) 3:1
00:30Gusev V. (Ukr) - Telugin Z. (Ukr) 3:2
00:40OtkazanoGusev V. (Ukr) - Kovalenko Vi. (Ukr) -:-
00:50Yunusov E. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) 0:3
01:05Litvinenko O. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) 0:3
01:25Yunusov E. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) 0:3
01:40OtkazanoLitvinenko O. (Ukr) - Kovalenko Vi. (Ukr) -:-
01:40Litvinenko O. (Ukr) - Telugin Z. (Ukr) 0:3
02:00Rodin A. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) 3:2
02:20Gusev V. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) 0:3
02:40Khorolsky V. (Rus) - Kalenik S. (Ukr) 3:2
02:50OtkazanoPlyushch P. (Ukr) - Kovalenko Vi. (Ukr) -:-
02:50Plyushch P. (Ukr) - Telugin Z. (Ukr) 3:1
03:10Rodin A. (Ukr) - Yunusov E. (Ukr) 2:3
03:25Gusev V. (Ukr) - Litvinenko O. (Ukr) 3:0
07:00Derevynskyi D. (Ukr) - Stepanov D. (Ukr) 1:3
07:00Zemiantsev S. (Ukr) - Sazhniev V. (Ukr) 0:3
07:30Dyakov V. (Ukr) - Ivlev A. (Ukr) 3:1
07:30Zaychenko V. (Ukr) - Borodachev O. (Ukr) 2:3
07:30Zemiantsev S. (Ukr) - Malov O. (Ukr) 2:3
07:45Gutnichenko A. (Ukr) - Plakhteyev N. (Ukr) 0:3
08:00Sazhniev V. (Ukr) - Malov O. (Ukr) 1:3
08:00Zharko I. (Ukr) - Kievskiy Y. (Ukr) 1:3
08:05Derevynskyi D. (Ukr) - Borodachev O. (Ukr) 0:3
08:15Gutnichenko A. (Ukr) - Kidalov V. (Ukr) 0:3
08:30Dyakov V. (Ukr) - Kievskiy Y. (Ukr) 3:1
08:30Zaychenko V. (Ukr) - Stepanov D. (Ukr) 3:0
08:30Zemiantsev S. (Ukr) - Cherevko R. (Ukr) 3:2
08:45Reznichenko D. (Ukr) - Kidalov V. (Ukr) 3:2
09:00Derevynskyi D. (Ukr) - Zaychenko V. (Ukr) 1:3
09:00Sazhniev V. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) 1:3
09:00Zharko I. (Ukr) - Ivlev A. (Ukr) 1:3
09:15Reznichenko D. (Ukr) - Plakhteyev N. (Ukr) 3:0
09:30Borodachev O. (Ukr) - Stepanov D. (Ukr) 3:0
09:30Dyakov V. (Ukr) - Zharko I. (Ukr) 1:3
09:30Malov O. (Ukr) - Cherevko R. (Ukr) 3:0
09:45Gutnichenko A. (Ukr) - Reznichenko D. (Ukr) 3:1
10:00Cherevko R. (Ukr) - Sazhniev V. (Ukr) 3:2
10:00Kievskiy Y. (Ukr) - Ivlev A. (Ukr) 3:0
10:00Stepanov D. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) 3:2
10:15Kidalov V. (Ukr) - Plakhteyev N. (Ukr) 3:1
10:30Borodachev O. (Ukr) - Zaychenko V. (Ukr) 1:3
10:30Ivlev A. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) 2:3
10:35Malov O. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) 3:0
10:45Plakhteyev N. (Ukr) - Gutnichenko A. (Ukr) 1:3
11:00Borodachev O. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) 0:3
11:00Kievskiy Y. (Ukr) - Zharko I. (Ukr) 2:3
11:00Malov O. (Ukr) - Sazhniev V. (Ukr) 3:2
11:15Kidalov V. (Ukr) - Reznichenko D. (Ukr) 3:1
11:30Cherevko R. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) 1:3
11:30Kievskiy Y. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) 3:2
11:30Stepanov D. (Ukr) - Zaychenko V. (Ukr) 0:3
11:45Kidalov V. (Ukr) - Gutnichenko A. (Ukr) 3:0
12:00Ivlev A. (Ukr) - Zharko I. (Ukr) 0:3
12:00Sazhniev V. (Ukr) - Cherevko R. (Ukr) 2:3
12:00Zaychenko V. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) 3:2
12:15Plakhteyev N. (Ukr) - Reznichenko D. (Ukr) 0:3
12:30Cherevko R. (Ukr) - Malov O. (Ukr) 2:3
12:30Stepanov D. (Ukr) - Borodachev O. (Ukr) 0:3
12:30Zharko I. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) 3:1
12:45Reznichenko D. (Ukr) - Gutnichenko A. (Ukr) 3:2
13:00Ivlev A. (Ukr) - Kievskiy Y. (Ukr) 0:3
13:15Plakhteyev N. (Ukr) - Kidalov V. (Ukr) 1:3
13:30Gaynyuk V. (Ukr) - Litvinenko O. (Ukr) 3:0
13:30OtkazanoPlyushch P. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
13:45Kushko D. (Ukr) - Treshchyov E. (Ukr) 0:3
13:45Reva A. (Ukr) - Andreev O. (Ukr) 1:3
13:50Plyushch P. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) 3:0
14:00Chernetskiy I. (Ukr) - Bonishchuk T. (Ukr) 0:3
14:00Morgun G. (Ukr) - Shapoval A. (Ukr) 2:3
14:00Surzhik V. (Ukr) - Kireev S. (Ukr) 1:3
14:15Komendant Y. (Ukr) - Ptitsyn D. (Ukr) 3:0
14:20Kubrak S. (Ukr) - Pavlyuk R. (Ukr) 3:1
14:30Bonishchuk T. (Ukr) - Surzhik V. (Ukr) 3:0
14:30OtkazanoKim D. (Ukr) - Kireev S. (Ukr) -:-
14:30Smetenko V. (Ukr) - Ermolaev A. (Ukr) 0:3
14:30Yushko R. (Ukr) - Kireev S. (Ukr) 3:2
14:45Pavlyuk R. (Ukr) - Komendant Y. (Ukr) 1:3
14:45Treshchyov E. (Ukr) - Ptitsyn D. (Ukr) 3:0
15:00Litvinenko O. (Ukr) - Chernetskiy I. (Ukr) 3:0
15:00Morgun G. (Ukr) - Ermolaev A. (Ukr) 3:2
15:00Plyushch P. (Ukr) - Gaynyuk V. (Ukr) 3:2
15:15Andreev O. (Ukr) - Kubrak S. (Ukr) 0:3
15:15Kushko D. (Ukr) - Reva A. (Ukr) 3:1
15:30Chernetskiy I. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) 1:3
15:30Gaynyuk V. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) 0:3
15:30OtkazanoGaynyuk V. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
15:30Smetenko V. (Ukr) - Shapoval A. (Ukr) 0:3
15:45Kubrak S. (Ukr) - Kushko D. (Ukr) 3:0
15:45Reva A. (Ukr) - Treshchyov E. (Ukr) 0:3
16:00Kireev S. (Ukr) - Bonishchuk T. (Ukr) 0:3
16:00Morgun G. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) 1:3
16:00Surzhik V. (Ukr) - Litvinenko O. (Ukr) 0:3
16:15Komendant Y. (Ukr) - Andreev O. (Ukr) 1:3
16:15Ptitsyn D. (Ukr) - Pavlyuk R. (Ukr) 2:3
16:30Ermolaev A. (Ukr) - Shapoval A. (Ukr) 3:1
16:30OtkazanoKim D. (Ukr) - Bonishchuk T. (Ukr) -:-
16:30Litvinenko O. (Ukr) - Kireev S. (Ukr) 0:3
16:30Yushko R. (Ukr) - Bonishchuk T. (Ukr) 1:3
16:45Andreev O. (Ukr) - Ptitsyn D. (Ukr) 3:1
16:45Treshchyov E. (Ukr) - Pavlyuk R. (Ukr) 1:3
17:00Gaynyuk V. (Ukr) - Chernetskiy I. (Ukr) 3:0
17:00Plyushch P. (Ukr) - Surzhik V. (Ukr) 3:0
17:00Shapoval A. (Ukr) - Morgun G. (Ukr) 3:2
17:15Kushko D. (Ukr) - Komendant Y. (Ukr) 0:3
17:15Reva A. (Ukr) - Kubrak S. (Ukr) 0:3
17:30Chernetskiy I. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) 2:3
17:30OtkazanoChernetskiy I. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
17:30Ermolaev A. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) 3:1
17:30Surzhik V. (Ukr) - Gaynyuk V. (Ukr) 0:3
17:45Komendant Y. (Ukr) - Reva A. (Ukr) 3:1
17:45Kubrak S. (Ukr) - Treshchyov E. (Ukr) 2:3
18:00Bonishchuk T. (Ukr) - Litvinenko O. (Ukr) 3:1
18:00Ermolaev A. (Ukr) - Morgun G. (Ukr) 3:1
18:00Kireev S. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) 1:3
18:15Pavlyuk R. (Ukr) - Andreev O. (Ukr) 3:2
18:15Ptitsyn D. (Ukr) - Kushko D. (Ukr) 3:1
18:30OtkazanoKim D. (Ukr) - Litvinenko O. (Ukr) -:-
18:30Plyushch P. (Ukr) - Bonishchuk T. (Ukr) 2:3
18:30Shapoval A. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) 3:0
18:30Yushko R. (Ukr) - Litvinenko O. (Ukr) 0:3
18:45Kushko D. (Ukr) - Pavlyuk R. (Ukr) 1:3
18:45Treshchyov E. (Ukr) - Andreev O. (Ukr) 0:3
19:00Chernetskiy I. (Ukr) - Surzhik V. (Ukr) 3:1
19:00Gaynyuk V. (Ukr) - Kireev S. (Ukr) 3:2
19:00Smetenko V. (Ukr) - Morgun G. (Ukr) 1:3
19:15Kubrak S. (Ukr) - Komendant Y. (Ukr) 2:3
19:15Reva A. (Ukr) - Ptitsyn D. (Ukr) 0:3
19:30Kireev S. (Ukr) - Chernetskiy I. (Ukr) 3:2
19:30Shapoval A. (Ukr) - Ermolaev A. (Ukr) 3:1
19:30Surzhik V. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) 3:0
19:30OtkazanoSurzhik V. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
19:45Komendant Y. (Ukr) - Treshchyov E. (Ukr) 3:2
19:45Ptitsyn D. (Ukr) - Kubrak S. (Ukr) 0:3
20:00Bonishchuk T. (Ukr) - Gaynyuk V. (Ukr) 0:3
20:00Litvinenko O. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) 1:3
20:15Andreev O. (Ukr) - Kushko D. (Ukr) 2:3
20:20Pavlyuk R. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) 1:3
20:20OtkazanoPavlyuk R. (Ukr) - Reva A. (Ukr) -:-
20:45Dotsenko V. (Ukr) - Lukander D. (Ukr) 3:1
21:00Ushakov S. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) 0:3
21:20Boychuk V. (Ukr) - Shalgorodskiy N. (Ukr) 1:3
21:35Kovalenko O. (Ukr) - Chilikin A. (Ukr) 1:3
21:55Dotsenko V. (Ukr) - Shalgorodskiy N. (Ukr) 3:1
22:10Ushakov S. (Ukr) - Chilikin A. (Ukr) 0:3
22:30Boychuk V. (Ukr) - Lukander D. (Ukr) 3:2
22:45Kovalenko O. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) 3:0
23:05Dotsenko V. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) 0:3
3. setUshakov S. (Ukr) - Kovalenko O. (Ukr) 2:0
23:35Fashchevskyi I. (Ukr) - Volokhov V. (Ukr) -:-
23:40Shalgorodskiy N. (Ukr) - Lukander D. (Ukr) -:-
23:55Chilikin A. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) -:-
00:15Lukander D. (Ukr) - Dotsenko V. (Ukr) -:-
00:30Krol Y. (Ukr) - Ushakov S. (Ukr) -:-
00:35Fashchevskyi I. (Ukr) - Rubcov N. (Ukr) -:-
00:50Shalgorodskiy N. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) -:-

OTHERS - ŽENE: Setka Cup (Ukrajina)

14:40Tsiupko O. (Ukr) - Mikhailik Y. (Ukr) 3:0
15:10Mydvetska A. (Ukr) - Novosad A. (Ukr) 3:1
15:50Yureneva S. (Ukr) - Mikhailik Y. (Ukr) 3:1
16:15Tsiupko O. (Ukr) - Mydvetska A. (Ukr) 3:2
16:40Yureneva S. (Ukr) - Novosad A. (Ukr) 0:3
17:10Mydvetska A. (Ukr) - Mikhailik Y. (Ukr) 3:0
17:40Tsiupko O. (Ukr) - Novosad A. (Ukr) 0:3
18:10Yureneva S. (Ukr) - Mydvetska A. (Ukr) 1:3
18:40Novosad A. (Ukr) - Mikhailik Y. (Ukr) 2:3
19:10Yureneva S. (Ukr) - Tsiupko O. (Ukr) 1:3

OTHERS - ŽENE: TT Cup (Ukrajina)

08:00Kondratenko V. (Ukr) - Evtodii I. (Ukr) 0:3
08:35Khmelevskaia N. (Ukr) - Palamarchuk U. (Ukr) 3:1
09:05Telna H. (Ukr) - Evtodii I. (Ukr) 3:1
09:40Kondratenko V. (Ukr) - Khmelevskaia N. (Ukr) 3:1
10:15Telna H. (Ukr) - Palamarchuk U. (Ukr) 3:1
10:50Khmelevskaia N. (Ukr) - Evtodii I. (Ukr) 2:3
11:25Telna H. (Ukr) - Khmelevskaia N. (Ukr) 1:3
12:00Kondratenko V. (Ukr) - Palamarchuk U. (Ukr) 3:1
12:35Telna H. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) 0:3
13:10Palamarchuk U. (Ukr) - Evtodii I. (Ukr) 3:0
13:45Telna H. (Ukr) - Evtodii I. (Ukr) 3:1
14:20Kondratenko V. (Ukr) - Khmelevskaia N. (Ukr) 3:0

OTHERS - ŽENE: Win Cup (Ukrajina)

07:30Yaroshenko T. (Ukr) - Zaytseva V. (Ukr) 2:3
08:05Orobinskaya Y. (Ukr) - Lesnaya Y. (Ukr) 2:3
08:35Yaroshenko T. (Ukr) - Lesnaya Y. (Ukr) 3:0
09:00Orobinskaya Y. (Ukr) - Zaytseva V. (Ukr) 3:2
09:30Yaroshenko T. (Ukr) - Orobinskaya Y. (Ukr) 0:3
10:00Lesnaya Y. (Ukr) - Zaytseva V. (Ukr) 3:2
10:40Zaytseva V. (Ukr) - Yaroshenko T. (Ukr) 0:3
11:00Lesnaya Y. (Ukr) - Orobinskaya Y. (Ukr) 3:1
11:30Lesnaya Y. (Ukr) - Yaroshenko T. (Ukr) 3:2
12:00Zaytseva V. (Ukr) - Orobinskaya Y. (Ukr) 3:2
12:35Orobinskaya Y. (Ukr) - Yaroshenko T. (Ukr) 2:3
13:00Zaytseva V. (Ukr) - Lesnaya Y. (Ukr) 1:3

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - stolni tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.