REFRESH

Nogomet » Juče » Tečajevi

EUROPA: Liga Prvaka - Kvalifikacije

18:00Flora (Est) - Legia (Pol) 0:1 [ 5.00 | 3.80 | 1.65 ]
18:00HJK (Fin) - Malmo FF (Swe) 2:2 [ 3.10 | 3.60 | 2.15 ]
18:00Omonia (Cyp) - Dinamo (Cro) 0:1 [ 3.00 | 3.40 | 2.30 ]
19:00Zalgiris (Ltu) - Ferencvaros (Hun) 1:3 [ 3.80 | 3.75 | 1.85 ]

EUROPA: Europa Conference League - Kvalifikacije

17:45Inter Escaldes (And) - Teuta (Alb) 0:3prod.
20:00Buducnost (Mne) - HB Torshavn (Fai) 0:2
20:00Hibernians (Mlt) - Folgore (San) 4:2

SVIJET: Olimpijske igre - Žene

10:00Novi Zeland Ž - Švedska Ž 0:2
10:00SAD Ž - Australija Ž 0:0
13:00Chile Ž - Japan Ž 0:1
13:00Kanada Ž - Velika Britanija Ž 1:1
13:30Brazil Ž - Zambija Ž 1:0
13:30Nizozemska Ž - Kina Ž 8:2

ALŽIR: Ligue 1

18:45Belouizdad - Bordj Bou Arreridj 1:0
18:45Constantine - Medea 2:0
18:45Magra - USM Alger 2:1
18:45Paradou - Oran 5:4
18:45Skikda - Bel Abbes 0:3
18:45Tlemcen - Mlila 2:1
19:00Relizane - Hussein Dey 0:0
22:00Biskra - Saoura 1:2
22:00Chlef - Setif 1:1
22:00JS Kabylie - MC Alger 2:1

ARGENTINA: Liga Profesional

23:00Talleres Cordoba - Arsenal Sarandi 2:0 [ 1.57 | 3.75 | 6.50 ]
01:15Argentinos Jrs - Newells Old Boys 1:0 [ 2.20 | 3.10 | 3.50 ]
21:30Huracan - Colon 1:1 [ 3.10 | 3.20 | 2.37 ]
23:45Aldosivi - Racing Club 0:2 [ 3.60 | 3.10 | 2.15 ]

AUSTRALIJA: NPL South Australian

12:00OdgođenoCampbelltown City - Sturt Lions -:-

AUSTRALIJA: Premier League - Brisbane

12:30Brisbane K. - Toowong 0:2
12:30Gravatt - Univ. of Queensland 2:1
12:30The Gap - Centenary Stormers 0:0

AUSTRIJA: Regionalliga West - Salzburg

18:30Saalfelden - Grodig 2:0

AUSTRIJA: Regionalliga West - Vorarlberg

18:30Rotenberg - Wolfurt 1:2

AUSTRIJA: ÖFB Cup

19:00Johann - Dornbirn 1:0 [ 6.50 | 4.50 | 1.36 ]
20:00ASV Siegendorf - St. Jakob/Ros 5:0 [ 1.22 | 6.00 | 9.00 ]

BELGIJA: Jupiler League

20:00Beerschot VA - Cercle Brugge 0:1 [ 2.37 | 3.60 | 2.75 ]

BOLIVIJA: Division Profesional

00:15J. Wilstermann - Blooming 2:1 [ 1.22 | 6.00 | 9.00 ]
02:30Oriente Petrolero - Aurora 1:0 [ 1.33 | 4.75 | 9.50 ]

BRAZIL: Serie A

23:00Juventude - Chapecoense-SC 1:0 [ 2.20 | 2.87 | 3.80 ]
01:00Cuiaba - Corinthians 1:2 [ 3.10 | 2.80 | 2.60 ]

BRAZIL: Copa do Brasil

00:15Criciuma - Fluminense 2:1 [ 6.50 | 3.40 | 1.61 ]

BRAZIL: Brasileiro U20

21:30Corinthians U20 - Fluminense U20 1:1

ČILE: Primera B

18:30Coquimbo - D. Puerto Montt 0:0

DANSKA: 1st Division

19:00Esbjerg - Vendsyssel 1:1 [ 2.00 | 3.40 | 3.80 ]

EKVADOR: Liga Pro - Drugi stupanj

02:00Delfin - Tecnico U. 1:1 [ 1.85 | 3.50 | 4.00 ]

FARSKI OTOCI: Premier League

20:0007 Vestur Sorvagur - Streymur 0:1
20:00Vikingur - Runavik 2:1

FARSKI OTOCI: 1. Deild

18:00Argir - Klaksvik 2 2:3
22:00Streymur 2 - FC Suduroy 4:1

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

17:30HJS Akatemia - EPS 1:1

FINSKA: Kansallinen Liiga Women

18:00Ilves Ž - HPS Ž 1:0

ISLAND: Inkasso-deildin

20:00Thor Akureyri - Fram 0:2

ISLAND: Urvalsdeild Women

21:15Throttur Ž - Keflavik Ž 3:0

JAPAN: J1 League

12:00G-Osaka - Oita 2:1 [ 2.10 | 3.25 | 3.60 ]

KAMBODŽA: C-League

10:30Boeung Ket - Police Commissary 2:0

KINA: Super League - Prvi stupanj

12:00Chongqing Liangjiang Athletic - Guangzhou City 4:0 [ 4.75 | 3.75 | 1.70 ]
12:00Qingdao FC - Shenzhen 1:4 [ 11.00 | 5.00 | 1.22 ]
14:00Guangzhou FC - Shandong Taishan 2:1 [ 2.00 | 3.60 | 3.20 ]
14:00Henan Songshan Longmen - Cangzhou 2:1 [ 2.30 | 3.20 | 3.00 ]

KINA: Jia League

10:30Chengdu Rongcheng - Zibo Cuju 0:0
13:35Meizhou Hakka - Nantong Zhiyun 2:1
13:35Suzhou Dongwu - Kunshan 1:1
14:00Jiangxi Beidamen - Shaanxi Changan 0:5

KINA: Yi League

09:30Dongguan Guanlian - Kunming Zheng He Shipman 5:1
09:30Hunan Billows - Sichuan Minzu 0:5
09:30Shaanxi Beyond - Qingdao Manatee 0:3
09:30Shanxi Longjin - Hubei Istar 2:0
09:30Xian Wolves - Shaoxing Keqiao Yuejia 0:0
09:30Yanbian Longding - Quanzhou Yaxin 1:1
10:00Xiamen Egret Island - Qingdao Youth Island 1:0

KOLUMBIJA: Primera A - Clausura

03:05Pereira - Petrolera 0:2 [ 2.45 | 3.10 | 3.00 ]

LIBIJA: Premier League

17:00Al-Anwar - Ngom Ajdabiya 3:3
17:00Al-Nasr - Shabaab Al Jabal 2:1
17:00Al Taawun - Al Sadaqa 0:2
17:30Asswehly - Al Ittihad 0:0
17:30Mahalla Tripoli - Al Wehda 4:1

MALEZIJA: Super League

15:00Perak - Kuala Lumpur City 0:0
15:00OdgođenoPetaling Jaya CFC - Kedah -:-

MALEZIJA: Premier League

15:00Skuad Projek - Selangor 2 0:1
15:00Terengganu 2 - Negeri Sembilan 1:0

MAROKO: Botola Pro

20:30FUS Rabat - Chabab Mohammedia 2:0 [ 1.44 | 3.75 | 7.50 ]
20:30Moghreb Tetouan - Berkane 2:3 [ 2.45 | 2.75 | 3.00 ]
20:30Renaissance Zemamra - Rapide Oued Zem 1:1 [ 2.15 | 3.00 | 3.40 ]
20:30Youssoufia Berrechid - Tanger 1:0 [ 1.40 | 4.00 | 6.50 ]

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

03:00Cruz Azul - Mazatlan FC 0:2 [ 1.44 | 4.00 | 7.50 ]

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Tlaxcala - Dorados 1:1

MEKSIKO: Liga MX Women - Apertura

00:00Necaxa Ž - Pachuca Ž 1:2
02:00Leon Ž - Tigres Ž 0:2
04:00Tijuana Ž - Toluca Ž 2:0

NJEMAČKA: Regionalliga Nordost

18:30Jena - Altglienicke 1:2
19:00Auerbach - Berliner AK 07 1:3
19:00Babelsberg - Chemnitzer 2:1
19:00TB Berlin - Furstenwalde 3:1

NJEMAČKA: Regionalliga Bayern

18:00Nurnberg II - Unterhaching 5:1
18:30Aubstadt - SpVgg Bayreuth 1:2
18:30Eichstatt - Memmingen 3:2
18:30Furth II - Schweinfurt 1:4
18:30Rain/Lech - Aschaffenburg 0:2
19:00Augsburg II - Schalding 3:1
19:00Burghausen - Rosenheim 8:0
19:00Eltersdorf - Bayern II 2:6
19:00Heimstetten - Pipinsried 1:3
19:00Illertissen - Buchbach 0:1

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Nord

18:30Karlburg - Grossbardorf 1:1
18:30Neumarkt - Seligenporten 5:1
19:00Bamberg - Bayern Hof 7:1

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

01:0012 de Octubre - Olimpia Asuncion 1:3 [ 3.50 | 3.40 | 2.00 ]

PARAGVAJ: Division Intermedia

01:00San Lorenzo - Independiente F.B.C. 1:2

RUSIJA: Youth League

11:00Konoplev Academy U19 - Din. Moscow U19 3:1
11:00Ufa U19 - Sp. Moscow U19 1:0
13:00Rubin Kazan U19 - Ural U19 4:0
13:00Samara U19 - Nizhny Novgorod U19 0:2
15:00UOR U19 - Arsenal Tula U19 1:1
16:00Akhmat Grozny U19 - Sochi U19 1:2
16:00CSKA Moscow U19 - FK Strogino Moscow U19 2:1
17:00Krasnodar U19 - FK Rostov U19 1:2
17:00Lok. Moscow U19 - Chertanovo M. U19 2:2
18:00Zenit U19 - Khimki U19 6:0

SVIJET: Internacionalne Prijateljske

10:45Tanzanija U23 - Južni Sudan U23 1:0
13:00Burundi U23 - Kenija U23 1:0pen

SVIJET: Klupske Prijateljske

10:00Andorra (And) - UD Ibiza (Esp) 0:1
12:00Genk (Bel) - RWDM (Bel) 1:3
14:00Exeter (Eng) - Bristol City (Eng) 0:4
15:00Osnabruck (Ger) - Lotte (Ger) 9:0
16:30Kayserispor (Tur) - FC Ballkani (Kos) 1:1
17:00Annecy (Fra) - Besancon (Fra) 3:0
17:00APOEL (Cyp) - Pirin Blagoevgrad (Bul) 4:0
17:00Rabotnicki (Mkd) - Gjilani (Kos) 0:0
17:00Samsunspor (Tur) - Bursaspor (Tur) 2:1
17:00OtkazanoTabor Sezana (Slo) - Fenerbahce (Tur) -:-
17:00Torino (Ita) - Al-Fateh (Sau) 0:0
17:20OtkazanoBK Frem (Den) - Helsingor (Den) -:-
17:30Al Feiha (Sau) - Ajman (Uae) 3:2
17:30Bratstvo 07 (Mkd) - Pobeda (Mkd) 1:2
18:00Besiktas (Tur) - Basaksehir (Tur) 1:0
18:00Galanta (Svk) - Komarno (Svk) 0:4
18:00Lazio (Ita) - Padova (Ita) 1:1
18:00Mainz (Ger) - Gaziantep (Tur) 1:0
18:00Vannes (Fra) - Stade Briochin (Fra) 1:1
18:30Bourg en Bresse (Fra) - Nyonnais (Sui) 3:3
18:30Donaufeld Wien (Aut) - Langenrohr (Aut) 4:3
18:30Karlslunde (Den) - FA 2000 (Den) 1:1
18:30Kassel (Ger) - Baunatal (Ger) 0:0
18:30Plabennec (Fra) - Concarneau (Fra) 3:2
18:45OtkazanoOxford Utd (Eng) - Peterborough (Eng) -:-
19:00Breda (Ned) - Almere (Ned) 1:2
19:00Cadiz (Esp) - Las Palmas (Esp) 0:2
19:00Cartagena (Esp) - Al Nasr (Uae) 1:1
19:00Crystal Palace (Eng) - Charlton (Eng) 2:2
19:00De Treffers (Ned) - Graafschap (Ned) 0:0
19:00Eilendorf (Ger) - Aachen (Ger) 0:8
19:00FSV Frankfurt (Ger) - Siegen (Ger) 4:0
19:00Granada (Esp) - Espanyol (Esp) 1:1
19:00Levante (Esp) - Atromitos (Gre) 2:1
19:00Patro Eisden (Bel) - Maastricht (Ned) 2:0
19:00Plymouth (Eng) - Bristol City (Eng) 0:1
19:00Rijnsburgse Boys (Ned) - Telstar (Ned) 1:2
19:00Schonnebeck (Ger) - Sprockhovel (Ger) 2:3
19:30Taverne (Sui) - Paradiso (Sui) 2:4
19:30Wacker Obercastrop (Ger) - Erkenschwick (Ger) 1:3
20:00Blyth (Eng) - Hartlepool (Eng) 2:1
20:00Bristol Rovers (Eng) - Havant & W (Eng) 0:0
20:00Cambridge Utd (Eng) - QPR (Eng) 1:2
20:00Cardiff (Wal) - Southampton (Eng) 0:4
20:00Dollingstown (Nir) - Loughgall (Nir) 1:1
20:00Fleetwood (Eng) - Huddersfield (Eng) 2:1
20:00Gillingham FC (Eng) - Millwall (Eng) 1:1
20:00Islandmagee (Nir) - C. Rangers (Nir) 0:3
20:00Mallorca (Esp) - Eibar (Esp) 1:0
20:00Manchester City (Eng) - Preston (Eng) 2:0
20:00Mansfield (Eng) - Coventry (Eng) 1:0
20:00MSV Dusseldorf (Ger) - TVD Velbert (Ger) 1:3
20:00Oldham (Eng) - Crewe (Eng) 2:1
20:00Rotherham (Eng) - Newcastle (Eng) 1:1
20:00Sevilla (Esp) - PSG (Fra) 2:2
20:00Tranmere (Eng) - Sunderland (Eng) 0:0
20:00York (Eng) - Middlesbrough (Eng) 2:1
20:15Aluminij (Slo) - Cirkulane (Slo) 1:0
20:15Eastbourne Boro (Eng) - Millwall U23 (Eng) 2:1
20:30OtkazanoBarnet (Eng) - Swindon (Eng) -:-
20:30Burgess Hill (Eng) - Horsham FC (Eng) 0:1
20:30Chesham (Eng) - Wealdstone (Eng) 1:4
20:30Chesterfield (Eng) - Bradford City (Eng) 2:1
20:30Chorley (Eng) - Bolton (Eng) 0:1
20:30Cliftonville (Nir) - Ards (Nir) 3:2
20:30Clipstone (Eng) - Matlock (Eng) 1:4
20:30Coalville (Eng) - Kettering (Eng) 2:4
20:30Colliers Wood (Eng) - Merstham (Eng) 0:0
20:30Darlington (Eng) - Harrogate (Eng) 1:5
20:30Dartford (Eng) - Sutton (Eng) 3:1
20:30Guiseley (Eng) - Leeds (Eng) 2:3
20:30OtkazanoHungerford (Eng) - Cheltenham (Eng) -:-
20:30Port Vale (Eng) - Sheffield Wed (Eng) 1:2
20:30Scunthorpe (Eng) - Lincoln (Eng) 0:2
20:30Stourbridge (Eng) - Solihull Moors (Eng) 0:1
20:30OtkazanoWalsall (Eng) - WBA (Eng) -:-
20:30Warrington (Eng) - Accrington (Eng) 0:2
20:30Whitby (Eng) - Spennymoor (Eng) 0:2
20:30Wigan (Eng) - Stoke (Eng) 2:1
20:30Wimborne (Eng) - Eastleigh (Eng) 1:1
20:30Woking (Eng) - Wimbledon (Eng) 1:0
20:30Worthing (Eng) - Welling (Eng) 5:1
20:40Baffins Milton Rovers (Eng) - Dorking (Eng) 0:7
20:45AFC Rushden & Diamonds (Eng) - Northampton (Eng) 3:1
20:45Alfreton (Eng) - Burton (Eng) 2:1
20:45Blackpool (Eng) - Burnley (Eng) 0:1
20:45Boston Utd (Eng) - Notts County (Eng) 1:3
20:45Bournemouth (Eng) - Chelsea (Eng) 1:2
20:45Brightlingsea (Eng) - Coggeshall Town (Eng) 1:1
20:45Bury Town (Eng) - Needham Market (Eng) 3:1
20:45Colchester (Eng) - Ipswich (Eng) 3:3
20:45Curzon Ashton (Eng) - Salford (Eng) 0:1
20:45Enfield Town (Eng) - Boreham Wood (Eng) 1:4
20:45Farsley (Eng) - Halifax (Eng) 0:0
20:45Flint (Wal) - Witton (Eng) 1:1
20:45Great Wakering (Eng) - Dagenham & Red. (Eng) 0:10
20:45Haringey (Eng) - Aldershot (Eng) 0:0
20:45Harlow (Eng) - East Thurrock (Eng) 2:1
20:45Nantwich (Eng) - Altrincham (Eng) 0:3
20:45Peterborough Sports (Eng) - Cambridge City (Eng) 5:0
20:45Slimbridge (Eng) - Taunton (Eng) 0:1
20:45Southport (Eng) - Marine (Eng) 2:0
20:45Stafford (Eng) - Hednesford (Eng) 3:1
20:45Stevenage (Eng) - Watford (Eng) 1:1
20:45Tamworth (Eng) - Halesowen (Eng) 1:1
20:45Torquay (Eng) - Truro (Eng) 3:0
20:45Trafford (Eng) - Chester (Eng) 4:3
21:00Armagh (Nir) - Warrenpoint (Nir) -:-
21:00Chatham (Eng) - Maidstone (Eng) 2:2
21:00Dorchester (Eng) - Hungerford (Eng) 0:3
21:00Skelmersdale (Eng) - Prescot (Eng) 4:1

SVIJET: Klupske prijateljske - žene

18:00Sand Ž (Ger) - Freiburg Ž (Ger) 1:4

ŠKOTSKA: Lowland League

20:45Berwick - East Stirlingshire 2:1
20:45Bonnyrigg Rose - Broomhill 2:0
20:45East Kilbride - Caledonian Braves 1:1
20:45Edinburgh University - Bo'ness United 1:6
20:45Gala Fairydean - Spartans 0:4
20:45Rangers B - Civil Service Strollers 1:3

ŠVEDSKA: Superettan

19:00Helsingborg - Falkenbergs 4:0 [ 1.83 | 3.50 | 4.33 ]
19:00Östers - Jonkopings 1:0 [ 2.45 | 3.30 | 2.80 ]

VENEZUELA: Primera Division - Prvi stupanj

01:00Dep. Tachira - Hermanos Colmenares 1:1

WALES: Cymru North

20:30Conwy Borough - Gresford 0:0
20:30Guilsfield - Buckley 1:1
20:30Holyhead - Colwyn Bay 0:0
20:30Holywell - Ruthin 1:1
20:30Llanidloes - Llanrhaeadr 0:0
20:30Penrhyncoch - Bangor City 0:1
20:30Prestatyn - Llandudno 1:1
20:45Airbus - Llangefni 5:0

WALES: Cymru South

20:00Trefelin - Undy 4:1
20:30Afan Lido - Swansea University 0:3
20:30Ammanford - Briton Ferry 4:3
20:30Cambrian & Clydach - Port Talbot 5:0
20:30Carmarthen - Llantwit Major 0:1
20:30Goytre United - Cwmbran Celtic 4:0
20:30Risca - Llanelli 1:1
20:45Pontypridd - Taffs Well 4:3

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.