Nogomet » Juče » Tečajevi
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Oklade koje nudi bet365 - Kladi se sada!
ENGLESKA: Premier League
21:00Brighton - Manchester City 0:4 [ 8.00 | 5.50 | 1.33 ]ITALIJA: Serie A
20:00Udinese - AS Roma 1:2 [ 3.25 | 3.20 | 2.30 ]ALŽIR: U21 League
16:00OdgođenoBen Aknoun U21 - Kabylie U21 -:-16:00OdgođenoBiskra U21 - Setif U21 -:-
16:00OdgođenoConstantine U21 - USM Alger U21 -:-
16:00OdgođenoOran U21 - Belouizdad U21 -:-
17:00Chlef U21 - Magra U21 2:0
17:00El Bayadh U21 - Khenchela U21 0:0
17:00MC Alger U21 - Paradou U21 0:1
17:00Saoura U21 - US Souf U21 5:0
ANDORA: Andorra Cup
20:30Atletic Escaldes - UE Santa Coloma 0:1ANTIGVA & BARBUDA: ABFA Premier League
02:00Willikies - Ottos Rangers -:-ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
18:15Deportivo Metalurgico - Estrella Del Sur 0:3ARGENTINA: Reserve League - Prva faza
00:00Central Cordoba 2 - Sarmiento Junin 2 1:000:00Talleres Cordoba 2 - Tigre 2 2:0
20:00Newells Old Boys 2 - Estudiantes 2 2:0
20:00Platense 2 - Union Santa Fe 2 2:1
20:00River Plate 2 - Instituto 2 1:0
20:30San Lorenzo 2 - Deportivo Riestra 2 1:1
00:00Ind. Rivadavia 2 - Argentinos Jrs 2 0:1
ARMENIJA: First League
14:00Pyunik 2 - Ararat 2 2:016:00Urartu 2 - Noah 2 4:2
AUSTRALIJA: NPL Northern NSW
06:30Adamstown Rosebud - Weston Workers 0:2 [ 5.00 | 4.75 | 1.44 ]AUSTRALIJA: NPL South Australia
12:00FK Beograd - Campbelltown City 2:2AUSTRIJA: Regionalliga - Istok
19:30Austria (Am) - Kremser 1:1AZERBAJDŽAN: I Liqa
13:30Araz Saatli - Karvan 2:414:00Imisli FK - Zaqatala 2:1
14:00Lokbatan - Moik Baku 1:1
AZIJA: AFC Asian Cup U23 - Playoff
16:00Katar U23 - Japan U23 2:4prod.19:30Južna Koreja U23 - Indonezija U23 2:3pen
BELGIJA: Jupiler Pro League - Championship - Playoff
20:30Antwerp - Royale Union SG 0:3 [ 3.10 | 3.50 | 2.20 ]BRAZIL: Serie C - Prva faza
01:00Aparecidense - Sampaio Correa 2:0BRAZIL: Acreano - Druga faza
22:30Rio Branco - Humaita 0:300:30Independencia - Sao Francisco FC 4:1
BRAZIL: Gaucho 2
00:00Monsoon - Lajeadense 0:000:00Veranopolis - Esportivo 1:0
00:30Frederiquense - Gaucho 2:1
00:30Passo Fundo - GE Gloria 0:0
20:00EC Cruzeiro - Brasil Farroupilha 2:1
20:00GE Bage - Pelotas 0:1
00:00Aimore - Inter Santa Maria 2:1
BRAZIL: Paulista A3 - Playoff
00:30Gremio Prudente - Votuporanguense 2:2BRAZIL: Brasileiro U20
20:00Atletico GO U20 - Gremio U20 0:121:00Cuiaba U20 - RB Bragantino U20 2:0
22:30Botafogo U20 - Fluminense U20 0:0
BRAZIL: Paranaense U20 - Prva faza
20:00Prudentopolis U20 - Rolandia EC U20 -:-20:30Iraty U20 - Operario U20 0:3
ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45Agri - Tchad - Renaissance 0:516:45Algoy - Elect Sport 0:2
16:45As Dgssie - Ascot 1:0
DANSKA: 1st Division - Promocija skupina
18:00Fredericia - Aalborg 2:1 [ 3.30 | 3.80 | 2.00 ]EKVADOR: Serie B
02:00Leones del Norte - San Antonio 0:1ENGLESKA: Professional Development League
20:00Sheffield Utd U21 - Sheffield Wed U21 2:0ENGLESKA: Women's National League North
20:45Halifax Ž - Nottingham Forest Ž 2:1FARSKI OTOCI: Faroe Islands Cup
16:00Toftir - Fuglafjordur 1:018:30Streymur - 07 Vestur Sorvagur 5:0
20:00B36 Torshavn - Skala Itrottarfelag 3:1
FINSKA: Kakkonen - Skupina A
17:30JaPS 2 - Kiffen 0:1FINSKA: Kakkonen - Skupina B
18:00Ilves 2 - VJS 1:1FINSKA: Suomen Cup
19:15NOPS 2 - VaKP 1:3GRČKA: Gamma Ethniki - Group 3
10:00Ellas Syrou - PAO Varda 4:010:00Ialisos - Kyanos A. V. 1:0
10:00Marko - Afantou 1:0
10:00Panegialios - Korinthos 3:1
GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Playoff
23:00Deportivo Achuapa - Deportivo Mixco 0:204:00Comunicaciones - Coban Imperial 1:0
GVINEJA: Ligue 1
18:00Milo FC - Wakriya 2:0HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
01:15Olancho - Vida 1:103:30UPNFM - Olimpia 1:0
INDONEZIJA: Liga 1
10:00Barito Putera - FC Bhayangkara 1:510:00Dewa United - Madura United 2:2
14:00Arema - PSM Makassar 3:2
14:00Persib - Borneo 2:1
IRAK: Stars League
14:45Al Kahraba - Zakho 1:317:00Al Minaa - Newroz 1:4
17:00OdgođenoAl Najaf - Al Karkh -:-
17:00Al Quwa Al Jawiya - Karbala 2:1
17:00OdgođenoAl Shorta - Al Quwa Al Jawiya -:-
17:00OdgođenoBaghdad - Duhok -:-
17:00OdgođenoKarbala - Al Kahraba -:-
19:15Al Naft - Al Shorta 1:1
IRAN: Hazfi Cup
16:15Mes Rafsanjan - Peykan 2:1penISLAND: Kup
16:00Arbaer - Fram 0:316:00Haukar - Vestri 2:4
16:00Hottur / Huginn - Fylkir 0:1
16:00Vestmannaeyjar - Grindavik 1:2
17:00Afturelding - Dalvik/Reynir 4:1
17:00Akranes - Tindastoll 3:0
17:00Akureyri - IR Reykjavik 2:1prod.
17:00Grotta - Thor Akureyri 0:3
17:00Vikingur Reykjavik - Vidir 4:1
18:30IH Hafnarfjordur - Hafnir 4:2
21:15Keflavik - Breidablik 2:1
JORDAN: Premier League
17:00Al Salt - Maan 2:019:45Al Jalil - Moghayer Al Sarhan 0:1
JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Grupna faza
00:00Botafogo RJ (Bra) - U. de Deportes (Per) 3:100:00Huachipato (Chi) - The Strongest (Bol) 0:0
00:00Nacional (Uru) - Dep. Tachira (Ven) 2:1
02:30Bolivar (Bol) - Flamengo (Bra) 2:1
02:30Ind. del Valle (Ecu) - Palmeiras (Bra) 2:3
02:30Libertad (Par) - River Plate (Arg) 1:2
00:00Cerro Porteno (Par) - Fluminense (Bra) 0:0
00:00Cobresal (Chi) - Talleres Cordoba (Arg) 0:2
JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Grupna faza
00:00Coquimbo (Chi) - Racing Club (Arg) 1:2 [ 3.75 | 3.30 | 2.05 ]00:00Danubio (Uru) - Athletico-PR (Bra) 0:1 [ 4.33 | 3.20 | 2.00 ]
02:00Bragantino (Bra) - Sp. Luqueño (Par) 2:1 [ 1.40 | 4.75 | 7.50 ]
02:30Tomayapo (Bol) - Belgrano (Arg) 0:2 [ 4.75 | 3.20 | 1.91 ]
04:00Rayo Zuliano (Ven) - Ameliano (Par) 0:4 [ 3.30 | 3.25 | 2.25 ]
00:00Metropolitanos (Ven) - Lanus (Arg) 0:2 [ 5.50 | 3.80 | 1.65 ]
00:00Nacional Asuncion (Par) - Racing Montevideo (Uru) 2:2 [ 2.20 | 3.20 | 3.40 ]
JUŽNA KOREJA: WK League Women
09:00Boeun Sangmu Ž - Hwacheon Ž 0:212:00Changnyeong Ž - Seoul Ž 0:0
12:00Gyeongju Ž - Incheon Hyundai Steel Ž 1:2
12:00Sejong Sportstoto Ž - Suwon FC Ž 0:2
KANADA: Championship
01:30Toronto FC - Simcoe County Rovers 5:0KAZAHSTAN: First Division
11:00Ekibastuz - Aktobe 2 3:011:00Turkistan - Kaisar Kyzylorda 2 0:0
13:00Kaspij Aktau - Ulytau 3:2
13:00Khan Tengri - Kairat Almaty 2 0:3
KOLUMBIJA: Copa Colombia
23:00Jaguares de Cordoba - Llaneros 2:1pen [ 1.85 | 4.00 | 3.75 ]02:00Leones - Pereira 1:2pen [ 3.80 | 3.40 | 2.00 ]
02:30Santa Fe - Inter Palmira 1:0 [ 1.36 | 5.00 | 8.50 ]
00:30Patriotas - Bucaramanga 0:3 [ 2.70 | 3.10 | 2.75 ]
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
04:00Liberia - San Carlos 3:3 [ 2.55 | 3.30 | 2.60 ]LIBANON: Premier League - Stupanj gubitnika
13:30Al Hikma - Tripoli 1:0MAĐARSKA: Hungarian Cup Women
20:00Győr Ž - MTK Hungaria Ž 2:1penMALI: Premiere Division
18:30Bougouba - Korofina 1:020:30Onze Createurs - Black Stars 1:1
MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura - Playoff
03:00Celaya - Tapatio 4:305:05Atletico La Paz - Venados 3:1
MEKSIKO: Liga Premier Serie A
00:00Colima FC - Mexicali 1:0MEKSIKO: Liga Premier Serie B - Playoff
00:00Pachuca 2 - Uruapan 3:003:00Santiago - CDM 3:1
MIANMAR: MNL League Cup
11:30Mahar United - University 5:211:30Shwe Pyi Thar - Yangon Utd 0:3
NIGERIJA: NPFL
17:00Rivers United - Katsina Utd 2:0NIKARAGVA: Liga Primera - Clausura
23:00Matagalpa - Managua FC 0:203:00Masachapa - Esteli 1:5 [ 9.00 | 5.00 | 1.25 ]
03:00Ocotal - Sport Sebaco 3:0 [ 2.00 | 3.40 | 3.10 ]
23:00Jalapa - UNAN-Managua 1:1
NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Clausura
00:00Masachapa U20 - Esteli U20 0:500:00Ocotal U20 - Sport Sebaco U20 6:1
20:00Jalapa U20 - UNAN-Managua U20 0:1
23:00Diriangen U20 - Ferretti U20 0:1
NIZOZEMSKA: Eredivisie
18:45Heerenveen - PSV 0:8 [ 7.50 | 5.25 | 1.36 ]21:00G.A. Eagles - Feyenoord 1:3 [ 5.75 | 4.20 | 1.57 ]
NIZOZEMSKA: Derde Divisie
20:00TEC - HV & CV Quick 3:0NIZOZEMSKA: Eredivisie - Žene
19:30Ajax Ž - AZ Alkmaar Ž 3:0NORVEŠKA: NM Cup
17:00Oppsal - Vålerenga 0:4 [ 13.00 | 9.00 | 1.11 ]18:00Eik-Tonsberg - Fredrikstad 2:5 [ 6.50 | 4.50 | 1.36 ]
18:00Honefoss - Sarpsborg 08 1:2 [ 5.00 | 4.20 | 1.50 ]
NJEMAČKA: Oberliga Bayern Süd
20:00Kirchheimer - Kirchanschoring 0:1OBALA BJELOKOSTI: Ligue 1
18:00Korhogo - ASEC Mimosas 0:0PERU: Liga 2
02:00Binacional - Ayacucho 2:3PERU: Liga Women
20:00UNSAAC Ž - Melgar Ž -:-22:00Dep. Municipal Ž - Carlos Mannucci Ž -:-
POLJSKA: Division 1
18:00Motor Lublin - Chrobry Glogow 1:1 [ 1.73 | 3.75 | 4.33 ]18:00Termalica B-B. - Odra Opole 0:1 [ 1.95 | 3.50 | 3.75 ]
20:30Katowice - Leczna 0:0 [ 1.91 | 3.50 | 4.20 ]
PORTUGAL: Liga Portugal 2
19:00Leiria - Penafiel 0:2 [ 2.10 | 3.20 | 3.40 ]PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Championship - Playoff
15:30Estrela U23 - Benfica U23 0:415:30Famalicao U23 - Gil Vicente U23 0:1
15:30Sporting U23 - Torreense U23 1:0
15:30Vizela U23 - Estoril U23 0:0
RUANDA: Premier League
15:00Kiyovu - Mukura Victory Sports 1:1RUMUNJSKA: Liga 1 - Championship - Playoff
20:45Univ. Craiova - CFR Cluj 0:1 [ 2.60 | 3.40 | 2.60 ]RUMUNJSKA: Liga 1 - Ispadanje skupina
15:45UTA Arad - Otelul 3:1 [ 2.60 | 3.10 | 2.80 ]18:00FC Hermannstadt - Petrolul 2:0 [ 2.30 | 3.00 | 3.50 ]
RUMUNJSKA: Liga 2 - Championship - Playoff
18:00Gloria Buzau - Hunedoara 2:2RUMUNJSKA: Liga 1 Women - Ispadanje skupina
16:00Gloria 2018 Bistrita Ž - Targu Mures Ž 10:0RUSIJA: Premier League
15:00Ural - FK Rostov 0:117:15F. Voronezh - Samara 0:1
19:30Akhmat Grozny - Sochi 1:0
19:30CSKA Moskva - Sp. Moskva 0:0
SAD: MLS Next Pro
01:30Atlanta United 2 - Chattanooga 1:0SALVADOR: Primera Division - Clausura
23:00Fuerte San Francisco - FAS 0:223:3011 Deportivo - Platense Municipal 0:0
03:00Alianza FC - Dragon 6:1
03:30Metapan - Jocoro 2:0
03:30Municipal Limeno - Luis Angel Firpo 2:2
SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League
17:00Al Feiha - Al Taee 1:0 [ 2.50 | 3.60 | 2.45 ]20:00Al Riyadh - Al Ahli SC 2:1 [ 7.00 | 5.75 | 1.30 ]
20:00Al Wehda - Al Hazem 0:2 [ 1.91 | 3.75 | 3.30 ]
SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Champions Cup
02:15Columbus Crew - Monterrey 2:1 [ 2.38 | 3.30 | 2.80 ]SLOVENIJA: Kup
20:00Mura - Rogaška 2:3penSOMALIJA: National league
14:30Mogadishu City - Sahafi 3:0SVIJET: Internacionalne Prijateljske
11:00Rumunjska U16 - Poljska U16 3:012:00Španjolska U18 - Švicarska U18 3:0
14:00Azerbajdžan U16 - Uzbekistan U16 0:2
16:00Danska U16 - Kina U16 4:4
17:00Bjelorusija U16 - Tadžikistan U16 5:1
SVIJET: Klupske prijateljske - žene
12:30Köln Ž (Ger) - PSV Ž (Ned) 3:2ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 10
19:00Cordoba B - Ciudad de Lucena 0:1ŠVEDSKA: Allsvenskan
19:00Djurgarden - Malmo FF 0:1 [ 2.70 | 3.40 | 2.55 ]19:00Halmstad - Hammarby 2:1 [ 4.00 | 3.50 | 1.91 ]
19:00Kalmar - GAIS 2:3 [ 2.20 | 3.25 | 3.40 ]
19:00Norrkoping - Elfsborg 4:2 [ 3.10 | 3.60 | 2.20 ]
19:00Västerås SK - Mjallby 2:1 [ 1.83 | 3.50 | 4.20 ]
ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 1
19:30La Chaux-De-Fonds - Coffrane 4:1UGANDA: Premier League
15:00Bright Stars - Kampala City 2:215:00Gadaffi - Villa 0:1
UKRAJINA: U19 League
11:00LNZ Cherkasy U19 - Shakhtar U19 1:4ZIMBABVE: Premier Soccer League
15:00Arenel Movers - Manica 0:115:00CAPS Utd - GreenFuel 3:0
15:00NapuštenoChegutu Pirates - Dynamos 0:1
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.