REFRESH

Hokej » Juče » Sve utakmice

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

17:00Trinec - Pardubice 2:3pen
17:30Zlin - Sparta Praha 1:4
18:00Mountfield HK - Vitkovice 4:2
18:00Olomouc - Litvinov 1:0

FINSKA: Liiga

17:30Ilves - Jukurit 5:2
17:30JYP - SaiPa 2:5
17:30Kärpät - Hämeenlinna 4:3
17:30KooKoo - Sport 4:2
17:30TPS Turku - KalPa 3:2

NJEMAČKA: DEL

19:30Augsburg - Munchen 5:4prod.
19:30Bietigheim/Bissingen - Iserlohn 3:2
19:30Ingolstadt - Wolfsburg 3:4pen
19:30Köln - Straubing 2:5
19:30Nurnberg - Krefeld 2:3prod.
19:30Schwenninger - Mannheim 1:4

RUSIJA: KHL

16:00Ekaterinburg - Ufa 4:3prod.
16:00Traktor Chelyabinsk - Sochi 4:2
18:00Nizhny Novgorod - Khabarovsk 2:1prod.
18:30CSKA Moscow - Vladivostok 2:1
18:30Jokerit - St. Petersburg 5:4prod.
18:30Kunlun - Barys Nur-Sultan 1:2pen

SAD: NHL

01:00Buffalo Sabres - Montreal Canadiens 5:1
01:00Carolina Hurricanes - New York Islanders 6:3
01:00Columbus Blue Jackets - Arizona Coyotes 8:2
01:00Florida Panthers - Pittsburgh Penguins 5:4prod.
01:00New York Rangers - Dallas Stars 2:3prod.
01:00Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs 3:2
01:30Detroit Red Wings - Tampa Bay Lightning 6:7prod.
02:00Nashville Predators - Seattle Kraken 3:4
04:30Los Angeles Kings - Vegas Golden Knights 6:2

AUSTRIJA: ICE Hockey League

18:30Znojmo - Villach 2:5
19:15Black Wings Linz - HK Olimpija 4:3prod.
19:15Innsbruck - Fehervar AV19 1:4
19:15Klagenfurt - Bratislava 2:3pen
19:15Vienna - Valpusteria 4:3prod.
19:30Graz - Salzburg 4:5pen
19:45Bolzano - Dornbirn 2:5

BJELORUSIJA: Extraleague

16:55Neman Grodno - Gomel 1:3
18:00Brest - Mogilev 4:2
18:00Lida - Zhlobin 2:5

ČEŠKA REPUBLIKA: ELJ

15:00Zlin U20 - Vitkovice U20 3:5
16:00Kometa Brno U20 - Olomouc U20 6:5pen
16:45Kladno U20 - Pardubice U20 1:4
17:00AZ Havirov U20 - Liberec U20 2:4
17:30Litvinov U20 - Ceske Budejovice U20 4:1
18:00Chomutov U20 - Salzburg U20 2:1
18:00Jihlava U20 - Karlovy Vary U20 1:6
18:00Slavia Praha U20 - Plzen U20 0:4
18:00Sparta Praha U20 - Mountfield HK U20 1:0
18:00Trinec U20 - Mlada Boleslav U20 5:2

DANSKA: Metal Ligaen

18:00Herning - Frederikshavn 2:1pen
20:15Rodovre - Herlev 3:5

EUROPA: Alps Hockey League

20:30Gherdeina - Vienna II 4:1

EUROPA: BeNe League

20:30Den Haag - Limburg 9:1
20:30Heerenveen - Zoetermeer 5:0

FINSKA: Mestis

17:30Hermes - Hokki 3:2
17:30IPK - KeuPa 3:1
17:30Peliitat - FPS 3:7
17:30RoKi - K-Vantaa 2:5
17:30SaPKo - Koovee 6:4

FINSKA: Suomi-sarja

17:15HCIK - Hunters 3:2
17:30RaaheK - JHT 3:1

FINSKA: SM-sarja U20 - Prvi stupanj

12:30Kärpät U20 - Jokerit U20 5:4pen
13:00Tappara U20 - Pelicans U20 7:6
13:40RoKi U20 - IFK Helsinki U20 1:5
15:15Kiekko-Espoo U20 - KalPa U20 2:1prod.
16:00SaiPa U20 - TPS U20 1:8
17:30Lukko U20 - KooKoo U20 6:1
17:30Sport U20 - Jyväskylä U20 5:4prod.
18:00Jukurit U20 - TUTO U20 2:1
18:45Ilves U20 - Koovee U20 6:5prod.

FINSKA: Naisten Liiga

18:05Kiekko-Espoo Ž - IFK Helsinki Ž 2:0

FRANCUSKA: Ligue Magnus

20:00Mulhouse - Amiens 7:4
20:00Nice - Angers 0:3
20:00Rouen - Chamonix Mont-Blanc 4:0
20:15Bordeaux - Briancon 2:1
20:30Anglet - Grenoble 2:4
20:30Gap - Cergy-Pontoise 5:4prod.

KANADA: OHL

01:15Flint Firebirds - Erie Otters 3:2
01:15Peterborough Petes - Sudbury Wolves 5:3
01:30Barrie Colts - Soo Greyhounds 3:6

KANADA: QMJHL

00:00Halifax Mooseheads - Shawinigan Cataractes 6:4
00:00Saint John Sea Dogs - Cape Breton Eagles 4:5pen

KANADA: U Sports

00:00Acadia - Moncton 3:2
00:00UNB - Saint Marys 5:2
00:00UPEI - StFX 4:3

KAZAHSTAN: Championship

15:00Kokshetau - Nomad Nur-Sultan 6:1
15:00Kulager - Karaganda 1:4

MAĐARSKA: Erste Liga

17:30Brasov - DEAC 4:2
17:30Csikszereda - DVTK 4:1
17:30Gyergyoi - Ferencvaros 4:1

NORVEŠKA: Division 1

19:00Hasle/Loren - Narvik 1:7

NJEMAČKA: DEL2

19:30Frankfurt Lowen - Dresdner Eislowen 5:1
19:30Freiburg - Landshut 2:5
19:30Kassel - Ravensburg 2:4
19:30Lausitzer Fuchse - Crimmitschau 2:3
19:30Tolzer Lowen - Bad Nauheim 3:7
20:00Bayreuth - Kaufbeuren 1:2
20:00Heilbronner - Selber 5:3

NJEMAČKA: Oberliga North

20:00Crocodiles Hamburg - Krefelder EV 4:3prod.
20:00Diez-Limburg - Erfurt 0:1
20:00EC Hannover - Hannover 4:7
20:00Essen - Hammer Eisbaren 4:3
20:00Halle - Rostock 7:2
20:00Leipzig - Trappers 1:2prod.
20:30OdgođenoHerford - Herner -:-

NJEMAČKA: Oberliga South

19:30Rosenheim - Hochstadter EC 5:3
20:00Landsberg - Fussen 4:3pen
20:00Memmingen - Deggendorfer 4:1
20:00Passau - Lindau 3:2prod.
20:00Regensburg - Peiting 2:1
20:00Weiden - Riessersee 5:0

POLJSKA: Polish Hockey League

18:00Jastrzebie - Tychy 3:2
18:00MMKS Podhale - Unia Oswiecim 1:6
18:00Sanok - Torun 3:10

RUSIJA: VHL

13:00Angarsk - Kurhan 1:3
14:00Krasnoyarsk - Orsk 1:2prod.
14:00Novokuznetsk - Mechel Chelyabinsk 5:3
17:30Tambov - CSK VVS 2:0
18:00AKM - Penza 0:2
18:00Voronezh - Bars 2:5
18:30HC Rostov - Lada 5:3

RUSIJA: MHL

09:00Kuznetskie Medvedi - Tolpar 0:5
12:00Mikhaylov Academy U20 - Krasnaya Armiya 5:4
13:30Sibirskie Snaipery - Molot Perm 1:2
14:00Tyumensky Legion - Avto 1:2
16:00MHC Spartak - Atlant 4:3pen
17:30Din. St. Petersburg - Tayfun 6:1
17:30HC Riga - Almaz 0:3
18:00SKA-Varyagi - Sakhalinskie Akuly 2:4

RUSIJA: NMHL

16:00Metallurg Cherepovets - Dizelist 2:0
16:30Progress Glazov - Lipetsk 5:1
17:00Bobrov - Bryansk 3:2
17:00Rossosh - Mikhaylov Academy U20 4:3prod.
18:00Belgorod - Yamal 4:3pen
18:00Tverichi - Kristall BDK 1:4

RUSIJA: WHL Women

12:00Dynamo Neva Ž - Ledyanyye Krylya Ž 4:1
12:00Krasnoyarsk Ž - MSMO 7.62 Ž 5:1

SLOVAČKA: Extraliga

17:00L. Mikulas - Michalovce 1:4
17:30Kosice - Nove Zamky 4:0
17:30Nitra - Presov 8:3
18:00Slovan Bratislava - B. Bystrica 2:3pen
18:00Spisska Nova Ves - Trencin 5:2
18:00Zvolen - Poprad 7:6prod.

SLOVAČKA: 1. liga

17:00Skalica - Trnava 8:5
17:30HC 19 Humenne - Brezno 4:1
18:00Levice - Dubnica 1:3
18:00Martin - Topolcany 3:4pen
18:00Pov. Bystrica - Zilina 1:6
18:00Ziar nad Hronom - Slovan Bratislava B 2:5

ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan

19:00AIK - Vasteras 2:5
19:00IF Bjorkloven - HV 71 6:2
19:00Kristianstads - Vita Hasten 4:1
19:00Sodertalje - Almtuna 4:3prod.
19:00Tingsryds - Mora 4:2

ŠVEDSKA: HockeyEttan Sodra

19:00Hanhals - Dalen 0:3
19:00KRIF hockey - Karlskrona 3:6
19:00Morrums GoIS - Halmstad 5:2
19:00Nybro - Kalmar 1:2
19:00Vimmerby - Tranås 5:3

ŠVEDSKA: HockeyEttan Vastra

19:00Forshaga - Borlange 4:7
19:00Koping - Surahammar 1:3
19:00Lindlovens - Eskilstuna Linden 5:1
19:00Mariestad - Kumla 4:1
19:00Skövde - Nykopings SK 3:2pen

ŠVEDSKA: HockeyEttan Ostra

19:00Arlanda - Vallentuna 4:5
19:00Enkopings - Stromsbro IF 1:4
19:00Huddinge - Visby-Roma 1:2
19:00Tyreso Hanviken - Hudiksvalls 2:6
19:30Väsby - Segeltorps IF 9:1

ŠVEDSKA: SuperElit U20

19:00AIK U20 - Timra U20 9:4
19:00Djurgardens U20 - Modo U20 4:2
19:00Västerås U20 - Leksands U20 5:1

ŠVEDSKA: SDHL Women

19:00Brynäs Ž - HV 71 Ž 3:4prod.

ŠVICARSKA: National League

19:45Ambri-Piotta - Lugano 2:1
19:45Biel - Lausanne 1:3
19:45Fribourg - Servette 2:0
19:45Langnau - Ajoie 9:3
19:45Rapperswil - Zurich 3:1

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.