REFRESH

Hokej » Sutra » Sve utakmice

FINSKA: Liiga

14:00Ilves - Jukurit -:-
16:00Hämeenlinna - Lukko -:-
16:00IFK Helsinki - SaiPa -:-
16:00Kärpät - KooKoo -:-
16:00Pelicans - JYP -:-
16:00TPS Turku - Ässät -:-
18:30Tappara - KalPa -:-

SAD: NHL

01:00Buffalo Sabres - Pittsburgh Penguins -:-
01:00Columbus Blue Jackets - Calgary Flames -:-
01:00New Jersey Devils - New York Islanders -:-
01:00Washington Capitals - Seattle Kraken -:-
02:30Chicago Blackhawks - Winnipeg Jets -:-
03:00Colorado Avalanche - New York Rangers -:-
03:00Edmonton Oilers - Minnesota Wild -:-
03:30Arizona Coyotes - Boston Bruins -:-
04:00Anaheim Ducks - San Jose Sharks -:-
04:00Vegas Golden Knights - Philadelphia Flyers -:-
19:30Nashville Predators - Ottawa Senators -:-
20:00Dallas Stars - Detroit Red Wings -:-
22:30Tampa Bay Lightning - Florida Panthers -:-

ŠVEDSKA: SHL

15:15Rogle - Skelleftea -:-
15:15Timra - Leksand -:-
18:00Brynäs - Vaxjo -:-
18:00Farjestads - Frolunda -:-
18:00Lulea - Malmo -:-
18:00Oskarshamn - Orebro -:-

AZIJA: Azijska liga

08:00HL Anyang - East Hokkaido Cranes -:-
08:00Yokohama Grits - Red Eagles Hokkaido -:-

BJELORUSIJA: Extraleague

12:00Brest - Yunost Minsk -:-
12:00Molodechno - Gomel -:-
13:25Zhlobin - Neman Grodno -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Chance Liga

16:00Poruba - Prostejov -:-
16:30Jihlava - Zlin -:-
17:00Litomerice - Kolin -:-
17:00Prerov - Slavia Prag -:-
17:00Sokolov - Sumperk -:-
17:00Vsetin - Pardubice B -:-
17:30Trebic - Frydek-Mistek -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - East

15:00AZ Havirov - Hokej Vyskov -:-
17:00Koprivnice - Zdar nad Sazavou -:-
17:00Opava - Velke Mezirici -:-
17:00Valasske Mezirici - Znojmo -:-
18:00Novy Jicin - Havl. Brod -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - West

15:00Benatky - Pribram -:-
16:00Usti - Mostecti Lvi -:-
17:00Hronov - Pisek -:-
17:00Letnany - Kobra Praha -:-
17:30Chomutov - Risuty -:-
18:00Decin - Cheb -:-
18:00HC Vrchlabi - Tabor -:-
18:00Jablonec - Klatovy -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: ELJ

12:00Jihlava U20 - Vitkovice U20 -:-
12:00Liberec U20 - Zlin U20 -:-
12:15Kometa Brno U20 - Trinec U20 -:-
12:45Mlada Boleslav U20 - Olomouc U20 -:-
13:00Litvinov U20 - Pardubice U20 -:-
13:00Sparta Praha U20 - Plzen U20 -:-
17:00Karlovy Vary U20 - Mountfield HK U20 -:-

ESTONIJA: Hokiliiga

15:00Viru Sputnik - HS Riga U17 -:-
15:30Narva PSK - Valk 494 -:-

EUROPA: Alps Hockey League

18:00Jesenice - Merano -:-
18:30Unterland - Zeller Eisbaren -:-
19:15Salzburg 2 - Fassa -:-
19:15Steel Wings Linz - Gherdeina -:-
19:30Bregenzerwald - Kitzbuhel -:-
19:30Lustenau - Ritten -:-

EUROPA: BeNe League

19:00Liege Bulldogs - Limburg -:-
20:15Zoetermeer - Leuven -:-

FINSKA: Mestis

16:00FPS - Kettera -:-
16:00KeuPa - Kiekko-Espoo -:-
16:00Kiekko-Pojat - Koovee -:-
16:00K-Vantaa - Hokki -:-
16:00TUTO - Peliitat -:-
16:00Zemgale - RoKi -:-

FINSKA: Suomi-sarja

15:00Muik Hockey - HCIK -:-
15:20Jarvenpaa - RaaheK -:-
16:00Titaanit - JHT -:-

FINSKA: SM-sarja U20 - Stupanj gubitnika

13:30Koovee U20 - TUTO U20 -:-
13:40RoKi U20 - Ilves U20 -:-
14:35Hokki U20 - Sport U20 -:-
15:00Kettera U20 - Hämeenlinna U20 -:-
15:00SaiPa U20 - Jukurit U20 -:-
15:30SaPKo U20 - Kiekko-Espoo U20 B -:-

FINSKA: SM-sarja U20 - Stupanj pobjednika

11:30TPS U20 - Kiekko-Espoo U20 -:-
14:00Jokerit U20 - IFK Helsinki U20 -:-
14:30Jyväskylä U20 - KalPa U20 -:-
15:00Ässät U20 - Kärpät U20 -:-
15:00Lukko U20 - Pelicans U20 -:-

FINSKA: Naisten Liiga

11:00Ilves Ž - IFK Helsinki Ž -:-
11:00Kärpät Ž - TPS Turku Ž -:-
13:00Hämeenlinna Ž - KalPa Ž -:-
14:00Kuortane Ž - RoKi Ž -:-
16:15Kiekko-Espoo Ž - Lukko Ž -:-

FRANCUSKA: D1

17:30Strasbourg - Cholet -:-
18:00Morzine-Avoriaz - Neuilly Sur Marne -:-
18:00Nantes - Marseille -:-
18:05Epinal - Caen -:-
19:00Montpellier - Mont Blanc -:-
19:30Dunkerque Corsaires - Tours -:-
20:00Chambery - Brest -:-

ITALIJA: IHL

18:30Varese - Como -:-
18:45Pergine - Kaltern -:-
19:30Valdifiemme - Bressanone -:-
20:00Toblach - Eppan -:-
20:30Alleghe - Valpellice -:-

KANADA: OHL

01:00Erie Otters - Windsor Spitfires -:-
01:00London Knights - Ottawa 67s -:-
01:00Mississauga Steelheads - North Bay Battalion -:-
01:05Sarnia Sting - Flint Firebirds -:-
01:05Sudbury Wolves - Saginaw Spirit -:-
01:30Guelph Storm - Owen Sound Attack -:-
01:30Kitchener Rangers - Niagara IceDogs -:-
01:35Oshawa Generals - Soo Greyhounds -:-
22:00Hamilton Bulldogs - Windsor Spitfires -:-

KANADA: WHL

02:00Moose Jaw Warriors - Calgary Hitmen -:-
02:00Prince Albert Raiders - Regina Pats -:-
02:05Winnipeg Ice - Spokane Chiefs -:-
03:00Lethbridge Hurricanes - Medicine Hat Tigers -:-
03:00Red Deer Rebels - Edmonton Oil Kings -:-
04:00Kamloops Blazers - Vancouver Giants -:-
04:05Everett Silvertips - Seattle Thunderbirds -:-
04:05Kelowna Rockets - Victoria Royals -:-
04:05Tri-City Americans - Prince George Cougars -:-

KANADA: QMJHL

00:00Acadie-Bathurst Titan - Charlottetown Islanders -:-
00:00Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats -:-
01:00Quebec Remparts - Val-d'Or Foreurs -:-
22:00Baie-Comeau Drakkar - Sherbrooke Phoenix -:-
22:00Chicoutimi Sagueneens - Drummondville Voltigeurs -:-
22:00Quebec Remparts - Shawinigan Cataractes -:-
22:00Rimouski Oceanic - Val-d'Or Foreurs -:-
22:00Victoriaville Tigres - Rouyn-Noranda Huskies -:-
00:00Cape Breton Eagles - Blainville-Boisbriand Armada -:-
00:00Halifax Mooseheads - Gatineau Olympiques -:-

KANADA: LNAH

02:00Assurancia de Thetford Mines - Saint-Georges -:-
02:00Petroliers du Nord - Sorel-Tracy -:-
02:00Riviere-du-Loup 3L - Jonquiere Marquis -:-

KAZAHSTAN: Championship

12:00Pavlodar - Kulager -:-
13:00Aktobe - Karaganda -:-
13:00Humo - Kokshetau -:-

LATVIJA: Optibet Hokeja Liga

14:00HK Dinaburga - Kaunas City -:-

NORVEŠKA: Fjordkraft-ligaen

16:00Gruner - Stavanger -:-
16:00Manglerud - Vålerenga -:-
16:00Ringerike - Lillehammer -:-
16:00Storhamar - Frisk Asker -:-

NORVEŠKA: Division 1

15:00Nidaros - Bergen -:-
16:00Lorenskog - Gjovik -:-
16:00Narvik - Furuset -:-

RUSIJA: KHL - All Stars

11:15Bobrov Division - Tarasov Division -:-
12:15Kharlamov Division - Chernyshev Division -:-

RUSIJA: VHL

07:00Novokuznetsk - Yugra -:-
11:00HC Rostov - Tambov -:-
12:00Omskie Krylia - Tyumen -:-
15:00Buran Voronezh - Dizel -:-

RUSIJA: VHL-B

10:00Kristall Saratov - CSK VVS -:-
15:00Chelny - Feniks Kazan -:-

RUSIJA: MHL

11:00Atlant - SKA-GUOR Karelia -:-
11:00Chaika - Tolpar -:-
11:00Kapitan - SKA-Varyagi -:-
11:00Loko-76 - Stalnye Lisy -:-
13:00Mamonty Yugry - Omskie Yastreby -:-
13:00Molot Perm - Ladya -:-
13:00Reaktor - Sarmaty -:-

RUSIJA: NMHL

11:00Dinamo Junior - Dinamo 576 -:-
11:00Dizelist - Sokol Novocheboksarsk -:-
12:00Olympia - Kursk -:-
14:00Progress Glazov - Belgorod -:-
15:00Bobrov - Proton -:-

SAD: AHL

01:00Bridgeport Islanders - Hershey Bears -:-
01:00Hartford Wolf Pack - Milwaukee Admirals -:-
01:00Laval Rocket - Belleville Senators -:-
01:00Syracuse Crunch - Toronto Marlies -:-
01:05Lehigh Valley Phantoms - Charlotte Checkers -:-
01:05Rochester Americans - Utica Comets -:-
01:05Springfield Thunderbirds - Grand Rapids Griffins -:-
01:05Wilkes-Barre/Scranton - Cleveland Monsters -:-
02:00Rockford IceHogs - Iowa Wild -:-
02:00Texas Stars - Chicago Wolves -:-
03:00Calgary Wranglers - San Diego Gulls -:-
03:00Tucson Roadrunners - Ontario Reign -:-
03:05Colorado Eagles - Henderson Silver Knights -:-
04:00Abbotsford Canucks - Manitoba Moose -:-
04:00San Jose Barracuda - Coachella Valley Firebirds -:-
21:00Laval Rocket - Belleville Senators -:-
22:00Toronto Marlies - Rochester Americans -:-

SAD: ECHL

23:30Newfoundland - Iowa Heartlanders -:-
01:00Atlanta Gladiators - Orlando Solar Bears -:-
01:00Indy Fuel - Fort Wayne Komets -:-
01:00Jacksonville IceMen - Utah Grizzlies -:-
01:00Kalamazoo Wings - Toledo Walleye -:-
01:00Reading Royals - Allen Americans -:-
01:05South Carolina Stingrays - Greenville Swamp Rabbits -:-
01:05Worcester Railers - Idaho Steelheads -:-
01:15Maine Mariners - Trois-Rivieres Lions -:-
01:30Savannah Ghost Pirates - Florida Everblades -:-
01:35Cincinnati Cyclones - Wheeling Nailers -:-
03:05Rapid City Rush - Wichita Thunder -:-
23:30Newfoundland - Iowa Heartlanders -:-
00:00Maine Mariners - Trois-Rivieres Lions -:-
00:05Norfolk Admirals - Adirondack Thunder -:-

SAD: FPHL

01:05Port Huron Prowlers - Columbus River Dragons -:-
01:30Danbury Hat Tricks - Motor City Rockers -:-
01:30Delaware Thunder - Binghamton Black Bears -:-
01:35Elmira Mammoth - Watertown Wolves -:-
02:05Mississippi Sea Wolves - Carolina Thunderbirds -:-
00:05Port Huron Prowlers - Columbus River Dragons -:-

SAD: SPHL

01:30Macon Mayhem - Fayetteville Marksmen -:-
02:00Birmingham Bulls - Pensacola Ice Flyers -:-
02:10Quad City Storm - Knoxville Ice Bears -:-
02:15Peoria Rivermen - Huntsville Havoc -:-
00:30Macon Mayhem - Pensacola Ice Flyers -:-

SAD: USHL

01:05SAD U18 - Chicago Steel -:-
01:10Muskegon Lumberjacks - SAD U18 -:-
02:05Cedar Rapids - Dubuque Fighting Saints -:-
02:05Green Bay Gamblers - Madison Capitols -:-
02:05Sioux City - Fargo Force -:-
02:05Sioux Falls Stampede - Lincoln Stars -:-
02:05Tri-City Storm - Omaha Lancers -:-
02:05Waterloo Black Hawks - Des Moines Buccaneers -:-

SAD: NCAA

00:30Michigan State Spartans - Michigan Wolverines -:-
01:00Boston College Eagles - Boston University Terriers -:-
01:00Clarkson Golden Knights - Brown Bears -:-
01:00Dartmouth Big Green - Massachusetts Lowell -:-
01:00Miami (Ohio) - St. Cloud State Huskies -:-
01:00New Hampshire Wildcats - Arizona State Sun Devils -:-
01:00Notre Dame Fighting Irish - Penn State Nittany Lions -:-
01:00Princeton Tigers - Union Dutchmen -:-
01:00Quinnipiac Bobcats - Rensselaer Engineers -:-
01:00St. Lawrence Saints - Yale Bulldogs -:-
01:05Mercyhurst Lakers - Army Black Knights -:-
01:05Western Michigan Broncos - North Dakota Fighting Hawks -:-
01:07Bowling Green Falcons - Minnesota State Mavericks -:-
01:07Ferris State Bulldogs - Northern Michigan Wildcats -:-
02:00Minnesota Duluth Bulldogs - Denver Pioneers -:-
02:07Bemidji State Beavers - Lake Superior State Lakers -:-
03:00Minnesota Golden Gophers - Wisconsin Badgers -:-
03:30Colorado College Tigers - Omaha Mavericks -:-
05:07Alaska Nanooks - Alaska Anchorage -:-
20:05Maine Black Bears - Canisius Golden Griffins -:-
22:00New Hampshire Wildcats - Arizona State Sun Devils -:-
23:05Miami (Ohio) - St. Cloud State Huskies -:-
00:00Notre Dame Fighting Irish - Penn State Nittany Lions -:-
00:00Western Michigan Broncos - North Dakota Fighting Hawks -:-
00:07Ferris State Bulldogs - Northern Michigan Wildcats -:-
00:30Michigan Wolverines - Michigan State Spartans -:-

SAD: PHF Women

01:00Connecticut Whale Ž - Minnesota Whitecaps Ž -:-
20:00Connecticut Whale Ž - Minnesota Whitecaps Ž -:-
20:00Toronto Six Ž - Metropolitan Riveters Ž -:-

SLOVAČKA: 2. Liga

15:00Gelnica - Dolný Kubín -:-
17:00R. Sobota - HK Delikateso Bratislava -:-
18:00HK Detva - Hamuliakovo -:-
18:00Senica - Puchov -:-
18:00Trebisov - Sabinov -:-
19:30L. Mikulas B - Bardejov -:-

SLOVENIJA: IHL

17:30Crvena zvezda - Maribor -:-
17:30Hrvatska - Jesenice -:-
18:00Celje - Triglav Kranj -:-
19:00Slavija - Vojvodina -:-

ŠPANJOLSKA: LNHH

20:45Milenio Logrono - Puigcerda -:-
22:00Majadahonda - Jaca -:-

ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan

18:00Sodertalje - Mora -:-

ŠVEDSKA: SuperElit U20

10:00Timra U20 - Skelleftea U20 -:-
12:00AIK U20 - Brynäs U20 -:-
12:00Modo U20 - Lulea U20 -:-
14:00Vaxjo U20 - Rogle U20 -:-
14:30Linkoping U20 - Oskarshamn U20 -:-
15:00Sodertalje U20 - Farjestads U20 -:-
16:30Frolunda U20 - Malmo U20 -:-

ŠVEDSKA: SDHL Women

12:00Lulea Ž - Leksand Ž -:-
15:30AIK Ž - HV 71 Ž -:-
16:00Modo Ž - Brynäs Ž -:-

ŠVICARSKA: National League

19:45Ambri-Piotta - Langnau -:-
19:45Biel - Ajoie -:-
19:45Fribourg - Bern -:-
19:45Kloten - Servette -:-
19:45Lausanne - Zurich -:-
19:45Lugano - Rapperswil -:-
19:45Zug - Davos -:-

TURSKA: Super Lig

12:30Zeytinburnu Istanbul - Yukselis -:-
17:30Buzadam - Gumus Patenler -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Elite League

17:45Manchester - Nottingham -:-
20:00Cardiff - Belfast -:-
20:00Glasgow - Sheffield -:-
20:15Fife - Guildford -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.