Hokej » 23.03.2024 » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga - Playoff
17:00Pardubice - Mountfield HK 3:2FINSKA: Liiga - Playoff
16:00KalPa - Ilves 1:0prod.16:00Kärpät - Jukurit 5:2
16:00Pelicans - IFK Helsinki 3:2prod.
16:00Tappara - TPS Turku 4:0
SAD: NHL
00:00Washington Capitals - Carolina Hurricanes 7:6pen01:00Dallas Stars - Pittsburgh Penguins 4:2
02:00Colorado Avalanche - Columbus Blue Jackets 6:1
03:00Arizona Coyotes - Seattle Kraken 2:1prod.
18:00New York Islanders - Winnipeg Jets 6:3
18:00Philadelphia Flyers - Boston Bruins 3:2
19:00Minnesota Wild - St. Louis Blues 4:5prod.
22:00Nashville Predators - Detroit Red Wings 1:0
00:00New Jersey Devils - Ottawa Senators 2:5
00:00Toronto Maple Leafs - Edmonton Oilers 6:3
ŠVEDSKA: SHL - Playoff
15:15Farjestads - Rogle 0:315:15Vaxjo - Lulea 2:1
AZIJA: Azijska liga
06:00Nikko Icebucks - Yokohama Grits 1:807:00Red Eagles Hokkaido - HL Anyang 2:5
ČEŠKA REPUBLIKA: Chance Liga - Playoff
16:30Jihlava - Vsetin 3:417:30Zlin - Litomerice 1:5
ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - Play Offs
15:00Hokej Vyskov - Havl. Brod 6:117:00AZ Havirov - Novy Jicin 8:5
17:30Chomutov - Letnany 3:2
18:00Tabor - Pribram 1:2
ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - Relegation
16:00Risuty - Velke Mezirici 5:4prod.ČEŠKA REPUBLIKA: ELJ - Ispadanje skupina
12:30Ceske Budejovice U20 - Prerov U20 9:012:30Mountfield HK U20 - Olomouc U20 2:1pen
ČEŠKA REPUBLIKA: ELJ - Playoff
13:15Pardubice U20 - Trinec U20 2:617:00Liberec U20 - Kometa Brno U20 2:4
EUROPA: Alps Hockey League - Playoff
18:00Ritten - Vipiteno 2:420:30Cortina - Salzburg 2 2:3prod.
EUROPA: BeNe League - Playoff
19:30Liege Bulldogs - Neuwied 8:1FINSKA: Mestis - Playoff
16:00Hermes - Jokerit 6:116:00RoKi - IPK 3:4prod.
16:00TUTO - Kiekko-Espoo 2:1prod.
FINSKA: Mestis - Relegacija
16:00Hokki - FPS 6:1FINSKA: Suomi-sarja - Playoff
16:00LeKi - Pyry 6:7prod.FINSKA: Suomi-sarja - Relegacija
16:00S-Kiekko - PEPO 3:218:30Laser HT - VG-62 4:3
FINSKA: SM-sarja U20 - Playoff
11:00Kärpät U20 - Ässät U20 2:612:00KooKoo U20 - Jokerit U20 4:2
12:30Tappara U20 - Kiekko-Espoo U20 5:1
15:00TPS U20 - Jyväskylä U20 0:4
FINSKA: SM-sarja U20 - Relegacija
15:00SaPKo U20 - K-Vantaa U20 4:717:30Kettera U20 - RoKi U20 3:4pen
FRANCUSKA: Ligue Magnus - Playoff
18:15Bordeaux - Grenoble 3:120:00Rouen - Cergy-Pontoise 5:2
FRANCUSKA: D1 - Playout
20:00Brest - Valenciennes 2:3ITALIJA: IHL - Playoff
18:00Eppan - Varese 4:319:00Kaltern - Pergine 6:2
KANADA: OHL
00:00Kingston Frontenacs - Ottawa 67s 3:2prod.00:00Kitchener Rangers - Oshawa Generals 1:2prod.
00:00London Knights - Windsor Spitfires 4:3
00:00Mississauga Steelheads - North Bay Battalion 4:5
00:05Sarnia Sting - Saginaw Spirit 2:4
00:05Sudbury Wolves - Barrie Colts 13:4
00:07Soo Greyhounds - Flint Firebirds 4:2
21:00Owen Sound Attack - Guelph Storm 6:7prod.
00:00Erie Otters - Kitchener Rangers 4:3prod.
00:00Flint Firebirds - Sarnia Sting 0:3
00:00Kingston Frontenacs - Brantford Bulldogs 4:3prod.
00:00Niagara IceDogs - Sudbury Wolves 2:9
00:05Saginaw Spirit - Windsor Spitfires 8:5
00:30Barrie Colts - Peterborough Petes 4:1
KANADA: WHL
02:00Lethbridge Hurricanes - Medicine Hat Tigers 2:3prod.02:00Prince Albert Raiders - Saskatoon Blades 1:5
02:00Regina Pats - Brandon Wheat Kings 2:3
02:00Swift Current Broncos - Calgary Hitmen 7:6
03:00Kamloops Blazers - Prince George Cougars 2:9
03:00Vancouver Giants - Kelowna Rockets 2:6
03:05Seattle Thunderbirds - Spokane Chiefs 3:1
03:05Tri-City Americans - Portland Winterhawks 4:3prod.
03:05Victoria Royals - Wenatchee Wild 2:4
KANADA: QMJHL
23:00Acadie-Bathurst Titan - Moncton Wildcats 7:423:00Charlottetown Islanders - Cape Breton Eagles 3:4
23:00Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads 5:2
00:00Baie-Comeau Drakkar - Sherbrooke Phoenix 5:2
00:00Rimouski Oceanic - Quebec Remparts 4:3prod.
00:00Rouyn-Noranda Huskies - Victoriaville Tigres 4:2
00:00Val-d'Or Foreurs - Gatineau Olympiques 4:7
00:30Chicoutimi Sagueneens - Drummondville Voltigeurs 4:6
20:00Charlottetown Islanders - Cape Breton Eagles 2:3prod.
20:00Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan 7:5
20:00Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads 4:7
21:00Baie-Comeau Drakkar - Drummondville Voltigeurs 2:4
21:00Chicoutimi Sagueneens - Sherbrooke Phoenix 4:3
21:00Quebec Remparts - Rimouski Oceanic 3:7
21:00Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques 3:2prod.
21:00Shawinigan Cataractes - Blainville-Boisbriand Armada 8:4
21:00Val-d'Or Foreurs - Victoriaville Tigres 3:7
KANADA: LNAH - Playoff
01:00Assurancia de Thetford Mines - St-Georges 7:201:00Jonquiere Marquis - Riviere-du-Loup 4:2
01:00Petroliers Laval - Sorel-Tracy 4:3
00:00Riviere-du-Loup - Jonquiere Marquis 5:2
00:30Sorel-Tracy - Petroliers Laval 4:0
00:30St-Georges - Assurancia de Thetford Mines 2:6
MAĐARSKA: Erste Liga - Playoff
14:05Ferencvaros - Csikszereda 6:117:30Brasov - Gyergyoi 1:2
NORVEŠKA: EHL - Playoff
16:00Sarpsborg - Frisk Asker 2:3prod.18:30Vålerenga - Stjernen 5:1
RUMUNJSKA: Campionatul National
10:00Fenestela - Sportul Studentesc 6:3RUSIJA: KHL - Playoff
12:30Ekaterinburg - St. Petersburg 2:5RUSIJA: MHL - Playoff
08:00Omskie Yastreby - Belye Medvedi 2:711:00Almaz - Loko 0:6
15:00Chaika - Mamonty Yugry 2:1prod.
RUSIJA: NMHL - Playoff
11:00Tambov - Bobrov 7:212:00Olympia - Dizelist 2:1pen
RUSIJA: WHL Women - Playoff
11:00Dynamo Neva Ž - Ufa Ž 2:4SAD: AHL
00:00Belleville Senators - Laval Rocket 2:3prod.00:00Cleveland Monsters - Hershey Bears 3:6
00:00Syracuse Crunch - Wilkes-Barre/Scranton 5:2
00:00Utica Comets - Bridgeport Islanders 1:2pen
00:05Rochester Americans - Toronto Marlies 1:2pen
00:05Springfield Thunderbirds - Charlotte Checkers 0:2
01:00Iowa Wild - Chicago Wolves 2:1pen
03:00Bakersfield Condors - Coachella Valley Firebirds 4:3pen
03:00Ontario Reign - Calgary Wranglers 2:1prod.
03:00San Diego Gulls - Texas Stars 2:4
20:00Manitoba Moose - Abbotsford Canucks 3:2
21:00Toronto Marlies - Hartford Wolf Pack 5:1
22:00San Jose Barracuda - Tucson Roadrunners 1:3
23:05Wilkes-Barre/Scranton - Utica Comets 0:3
00:00Belleville Senators - Laval Rocket 2:3
00:00Cleveland Monsters - Hershey Bears 0:5
00:00Iowa Wild - Chicago Wolves 4:1
00:00Milwaukee Admirals - Henderson Silver Knights 2:1pen
00:05Lehigh Valley Phantoms - Bridgeport Islanders 1:2
00:05Providence Bruins - Charlotte Checkers 2:3prod.
00:05Springfield Thunderbirds - Syracuse Crunch 6:4
SAD: ECHL
00:00Adirondack Thunder - Norfolk Admirals 5:400:00Jacksonville IceMen - Greenville Swamp Rabbits 4:5
00:00Reading Royals - Worcester Railers 3:7
00:05South Carolina Stingrays - Orlando Solar Bears 2:3prod.
00:10Wheeling Nailers - Kalamazoo Wings 3:4
00:15Maine Mariners - Newfoundland 4:3
00:15Toledo Walleye - Fort Wayne Komets 3:1
00:30Atlanta Gladiators - Trois-Rivieres Lions 1:3
00:30Florida Everblades - Savannah Ghost Pirates 4:0
00:30Indy Fuel - Cincinnati Cyclones 5:2
00:35Iowa Heartlanders - Wichita Thunder 2:1
01:10Allen Americans - Kansas City 6:4
02:05Rapid City Rush - Utah Grizzlies 3:5
02:10Idaho Steelheads - Tulsa Oilers 1:4
23:00Maine Mariners - Newfoundland 2:6
23:05South Carolina Stingrays - Trois-Rivieres Lions 1:4
00:00Adirondack Thunder - Norfolk Admirals 1:4
00:00Atlanta Gladiators - Orlando Solar Bears 1:2
00:00Florida Everblades - Savannah Ghost Pirates 3:6
00:00Indy Fuel - Toledo Walleye 2:5
00:00Jacksonville IceMen - Greenville Swamp Rabbits 4:3pen
00:00Reading Royals - Worcester Railers 2:1prod.
00:05Iowa Heartlanders - Wichita Thunder 3:2
00:10Wheeling Nailers - Fort Wayne Komets 3:1
00:35Cincinnati Cyclones - Kalamazoo Wings 2:3prod.
SAD: FPHL
00:00Binghamton Black Bears - Watertown Wolves 5:200:05Port Huron Prowlers - Elmira River Sharks 4:3pen
00:30Wytheville - Danbury Hat Tricks 1:2prod.
00:35Carolina Thunderbirds - Baton Rouge 4:0
00:35Columbus River Dragons - Motor City Rockers 5:2
23:05Port Huron Prowlers - Elmira River Sharks 3:2pen
00:00Wytheville - Danbury Hat Tricks 2:5
00:05Columbus River Dragons - Motor City Rockers 8:5
00:30Watertown Wolves - Binghamton Black Bears 4:2
00:35Carolina Thunderbirds - Baton Rouge 4:2
SAD: SPHL
00:00Macon Mayhem - Pensacola Ice Flyers 1:600:05Roanoke Dawgs - Quad City Storm 3:4
01:00Evansville Thunderbolts - Peoria Rivermen 3:1
01:00Huntsville Havoc - Knoxville Ice Bears 4:0
01:05Birmingham Bulls - Fayetteville Marksmen 4:0
23:30Macon Mayhem - Pensacola Ice Flyers 8:6
00:05Roanoke Dawgs - Quad City Storm 2:1prod.
00:35Knoxville Ice Bears - Birmingham Bulls 3:9
SAD: USHL
00:10Muskegon Lumberjacks - Sioux City 3:201:00Des Moines Buccaneers - Tri-City Storm 5:2
01:05Cedar Rapids - Waterloo Black Hawks 1:3
01:05Dubuque Fighting Saints - Madison Capitols 6:2
01:05Fargo Force - Youngstown Phantoms 6:1
01:05Green Bay Gamblers - SAD U18 7:2
01:05Omaha Lancers - Lincoln Stars 2:3
00:00Des Moines Buccaneers - Omaha Lancers 4:5pen
00:00Fargo Force - Youngstown Phantoms 3:2
00:05Chicago Steel - Cedar Rapids 5:0
00:05Sioux Falls Stampede - Lincoln Stars 7:2
00:05Waterloo Black Hawks - Tri-City Storm 4:1
SAD: NCAA
00:30Boston University Terriers - Maine Black Bears 4:100:30Cornell Big Red - Dartmouth Big Green 6:3
01:07Bemidji State Beavers - Michigan Tech Huskies 1:2
01:30Denver Pioneers - St. Cloud State Huskies 5:4prod.
22:00Cornell Big Red - St. Lawrence Saints 3:1
00:05RIT Tigers - American International 5:2
00:30Boston College Eagles - Boston University Terriers 6:2
SAD: PWHL Women
18:00Ottawa Ž - Toronto Ž 5:3SLOVAČKA: Extraliga - Playoff
18:00B. Bystrica - Spisska Nova Ves 3:618:00Slovan Bratislava - Kosice 2:4
SLOVAČKA: 1. liga - Playoff
18:00Dubnica - Topolcany 5:2SLOVAČKA: 2. Liga - Playoff
18:00HK Detva - Puchov 5:418:00Senica - Bardejov 0:5
SLOVENIJA: IHL - Playoff
17:15Crvena zvezda - Triglav Kranj 4:3prod.SVIJET: WCH U18 IIB
13:00Tajvan U18 - Israel U18 5:316:30Bugarska U18 - Australija U18 1:3
20:00Španjolska U18 - Kina U18 2:8
ŠPANJOLSKA: LNHH - Playoff
21:30Jaca - Majadahonda 4:5prod.ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan - Playoff
18:30Mora - AIK 4:3prod.18:30Nybro - Brynäs 1:2
ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan - Playout
18:00Vastervik - Ostersund 1:5ŠVEDSKA: SuperElit U20 - Playoff
12:00Vaxjo U20 - Linkoping U20 8:113:00Frolunda U20 - Rogle U20 7:1
ŠVEDSKA: SuperElit U20 - Relegacija
14:00Oskarshamn U20 - Västerås U20 1:215:30Malmo U20 - Hanvikens U20 6:3
ŠVICARSKA: National League - Playoff
20:00Bern - Zug 3:220:00Davos - Lausanne 5:2
ŠVICARSKA: National League - Playout
20:00OtkazanoAjoie - Kloten -:-ŠVICARSKA: MyHockey League - Playoff
20:15Seewen - Chur 4:3penTURSKA: Super Lig - Playoff
18:30Buz Beykoz - Zeytinburnu Istanbul 3:6UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Elite League
19:00Guildford - Glasgow 7:120:00Belfast - Dundee 3:2prod.
20:00Manchester - Coventry 2:1pen
20:00Nottingham - Sheffield 2:4
UKRAJINA: Championship - Playoff
15:00Sokil Kyiv - Kremenchuk 6:5Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.