Košarka » Danas » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
HRVATSKA: Premijer liga
20:00Zadar - Bosco -:-20:50Dubrovnik - GKK Šibenka -:-
SAD: NBA - Playoff
23:30Indiana Pacers - Milwaukee Bucks 121:118prod02:00Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers 101:90
04:30Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves 109:126
19:00Orlando Magic - Cleveland Cavaliers -:-
21:30New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder -:-
00:00Miami Heat - Boston Celtics -:-
ŠPANJOLSKA: ACB
18:00Granada - Breogan -:-20:45Basquet Girona - Bilbao -:-
20:45Gran Canaria - Joventut -:-
20:45Palencia - Baskonia -:-
TURSKA: Super Lig
14:30Pinar Karsiyaka - Merkezefendi -:-17:00Çağdaş Bodrum Spor - Manisa -:-
AFRIKA: BAL
16:00Al Ahly - City Oilers -:-19:00Al Ahly - Bangui -:-
ALBANIJA: Superliga - Playoff
19:30Tirana - Beselidhja -:-ARGENTINA: Liga A
01:00Argentino - Quimsa 72:7401:00Ferro - Platense 84:79
02:00Zarate - San Lorenzo 54:67
02:30San Martin - Independiente de Oliva 68:63
03:00Riachuelo - Obras 96:99
AUSTRALIJA: NBL1 East
07:00Canberra - Hornsby S. 90:5409:00Hills Hornets - BA CoE -:-
09:00Manly W. - Sydney Comets -:-
11:00Central Coast Crusaders - Maitland M. -:-
11:30Albury-Wodonga Bandits - Illawarra Hawks -:-
11:30Penrith P. - Newcastle Falcons -:-
AUSTRALIJA: NBL1 East Women
05:00Canberra Ž - Hornsby S. Ž 100:7807:00Hills Hornets Ž - BA CoE Ž -:-
07:00Manly W. Ž - Sydney Comets Ž 87:55
09:00Central Coast Ž - Maitland Mustangs Ž -:-
09:30Albury Ž - Illawarra Hawks Ž -:-
09:30Penrith P. Ž - Newcastle Falcons Ž -:-
AUSTRALIJA: NBL1 North
11:00Northside Wizards - Sunshine Coast Phoenix -:-11:30South West Metro Pirates - Ipswich Force -:-
11:30Townsville Heat - Cairns Marlins -:-
12:30Darwin Salties - Gold Coast Rollers -:-
12:30Mackay Meteors - Rockhampton Rockets -:-
AUSTRALIJA: NBL1 North Women
1. četvrtinaNorthside Wizards Ž - Sunshine Coast Phoenix Ž 6:209:30South West Metro Pirates Ž - Ipswich Force Ž -:-
09:30Townsville Flames Ž - Cairns Ž -:-
10:30Darwin Salties Ž - Gold Coast Rollers Ž -:-
10:30Mackay Meteorettes Ž - Rockhampton Ž -:-
AUSTRALIJA: NBL1 South
11:00Bendigo Braves - Sandringham Sabres -:-11:30Kilsyth - Nunawading -:-
11:30Melbourne Tigers - Eltham -:-
12:00Dandenong - Geelong -:-
12:00Diamond Valley - Knox -:-
12:00Hobart Chargers - Ballarat -:-
12:00NW Tasmania - Casey Cavaliers -:-
12:30Waverley - Ringwood -:-
AUSTRALIJA: NBL1 South Women
1. četvrtinaBendigo Braves Ž - Sandringham Ž 10:1309:30Kilsyth Ž - Nunawading Ž -:-
09:30Melbourne Tigers Ž - Eltham Ž -:-
10:00Dandenong Rangers Ž - Geelong Ž -:-
10:00Diamond Valley Ž - Knox Ž -:-
10:00Hobart Chargers Ž - Ballarat Ž -:-
10:00Launceston Ž - Casey Cavaliers Ž -:-
10:30Waverley Ž - Ringwood Ž -:-
AUSTRALIJA: NBL1 Central
12:45Central Districts Lions - North Adelaide Rockets -:-12:45South Adelaide Panthers - Eastern Mavericks -:-
12:45West Adelaide Bearcats - Norwood Flames -:-
12:45Woodville Warriors - Forestville Eagles -:-
13:00Southern Tigers - Sturt Sabres -:-
AUSTRALIJA: NBL1 Central Women
11:00Central Districts Lions Ž - North Adelaide Rockets Ž -:-11:00South Adelaide Panthers Ž - Eastern Mavericks Ž -:-
11:00Southern Tigers Ž - Sturt Sabres Ž -:-
11:00West Adelaide Bearcats Ž - Norwood Flames Ž -:-
11:00Woodville Warriors Ž - Forestville Eagles Ž -:-
AUSTRALIJA: NBL1 West
13:00Geraldton Buccaneers - Goldfields Giants -:-13:00Perry Lakes Hawks - Lakeside Lightning -:-
13:00South West Slammers - Joondalup Wolves -:-
13:00Warwick Senators - Perth Redbacks -:-
13:00Willetton Tigers - East Perth Eagles -:-
14:00Rockingham Flames - Beeliar Boodjar -:-
AUSTRALIJA: NBL1 West Women
11:00Perry Lakes Hawks Ž - Lakeside Lightning Ž -:-11:00South West Slammers Ž - Joondalup Wolves Ž -:-
11:00Warwick Senators Ž - Perth Redbacks Ž -:-
11:00Willetton Tigers Ž - East Perth Eagles Ž -:-
12:00Rockingham Flames Ž - Beeliar Boodjar Ž -:-
AUSTRIJA: Superliga - Playoff
19:00Oberwart - Swans Gmunden -:-AUSTRIJA: Zweite Liga - Playoff
17:00Mistelbach - Wagram -:-BJELORUSIJA: Premier League - 5.-8. mjesto
12:00Impuls - Minsk 3 -:-12:30Minsk 2 - Gomel -:-
BJELORUSIJA: Premier League - 9.-11. mjesto
12:00Brest - Grodno GrSU -:-BJELORUSIJA: Premier League Women - 5.-8. mjesto
12:00BC Minsk youth Ž - Horizont Minsk 2 Ž -:-BOLIVIJA: Libobasquet
01:00Basquetbol La Paz - Carl A-Z 82:88prod02:30Pichincha Potosi - Univ. Sucre 88:74
BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Stupanj gubitnika
18:30Leotar Trebinje - Prijedor -:-19:00Promo - Orlovik -:-
BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Stupanj pobjednika
18:00OdgođenoBorac Banja Luka - Mladost Mrkonjić Grad -:-18:00Igokea - Široki Brijeg -:-
18:00OdgođenoSloboda - Igokea -:-
18:00OdgođenoŠiroki Brijeg - KK Bosna -:-
21:00Borac Banja Luka - Sloboda -:-
BRAZIL: NBB - Playoff
01:00Vasco - Pinheiros 85:7002:00Flamengo - Botafogo RJ 78:56
21:00Cearense - Sao Jose -:-
22:10Bauru - Pato -:-
BRAZIL: LBF - Žene
00:00Blumenau Ž - Ponta Grossa Ž 45:63CIPAR: Division A - Playoff
17:00Anorthosis - Keravnos S. -:-CRNA GORA: Prva A Liga
15:00Pljevlja - Podgorica -:-16:45Dečić - Primorje -:-
19:00Danilovgrad - Jedinstvo -:-
ČILE: LNB
02:15Catolica - Liceo Pablo Neruda 94:6002:30Leones Quilpue - Valdivia 87:71
ČILE: LNB 2
00:30Arabe Valparaiso - Colo Colo -:-DANSKA: Basketligaen - Stupanj gubitnika
14:00Herlev Wolfpack - Kopenhagen -:-ESTONIJA: Korvpalli Meistriliiga - Playoff
16:00Rapla - TAL TECH -:-EUROPA: ABA League 2 - Playoff
19:00MZT Skopje - Subotica -:-EUROPA: BNXT League - Stupanj gubitnika
20:30Belfius Mons - Yoast Utd -:-20:30Mechelen - Den Helder -:-
EUROPA: BNXT League - Stupanj pobjednika
20:30Oostende - BAL Weert -:-FILIPINI: Kup
1. četvrtinaBlackwater Bossing - NorthPort 7:1312:15Converge FiberXers - Ginebra Kings -:-
FINSKA: Korisliiga - Playoff
17:00Karhu Basket - Helsinki Seagulls -:-FRANCUSKA: French Cup
16:30Dijon - Strasbourg -:-FRANCUSKA: Espoirs U21
15:00Le Portel U21 - Le Mans U21 -:-FRANCUSKA: French Cup Women
14:00Landes Ž - Bourges Ž -:-GRČKA: Basket League - Stupanj gubitnika
19:15Apollon Patron - Lavrio -:-19:15AS Karditsas - AEK Athens -:-
19:15PAOK - Marousi -:-
GRČKA: Elite League - Playout
15:00Psychikou - Esperos -:-GRČKA: Elite League - Promocija - Playoff
15:00Iraklis - NE Megaridas -:-GRUZIJA: Superleague - Playoff
14:00Rashi - Kutaisi -:-16:30Orbi - Gau -:-
HRVATSKA: Prva Liga - Playoff
17:00Vrijednosnice Osijek - Kvarner -:-HRVATSKA: Premijer Liga Women - Playoff
16:00Plamen Požega Ž - Ragusa Dubrovnik Ž -:-18:00Trešnjevka 2009 Ž - Medveščak Ž -:-
IRAN: Super League - Playoff
14:30Zob Ahan - Tabiat -:-ISLAND: Premier League Women - Playoff
18:15Keflavik Ž - Stjarnan Ž -:-ITALIJA: Serie A1 - žene - Playout
20:30Brixia Ž - Sanga Milano Ž -:-ITALIJA: Serie A2 Women - Gr. A - Playoff
17:30Mantova Ž - Treviso Ž -:-18:00Scrivia Ž - Itas Alperia Bolzano Ž -:-
ITALIJA: Serie A2 Women - Gr. A - Playout
18:00Basket Roma Ž - Ancona Ž -:-18:00Torino Teen Ž - Vigarano Ž -:-
ITALIJA: Serie A2 Women - Gr. B - Playoff
20:30Alpo VillaFranca Ž - Empoli Ž -:-20:30Libertas Udine Ž - Spezia Ž -:-
20:30Matelica Ž - Broni Ž -:-
20:30Roseto Ž - San Salvatore Selargius Ž -:-
ITALIJA: Serie A2 Women - Gr. B - Playout
20:30Rovigo Ž - Carugate Ž -:-IZRAEL: Liga Leumit - Playoff
19:00Maccabi Rishon - Gilboa Galil -:-20:15Elitzur Ashkelon - Maccabi Rehovot -:-
JAPAN: B.League
06:35Shimane - Hiroshima D. 67:7107:05Akita - Hokkaido 73:65
4. četvrtinaShinshu - Yokohama 65:70
PoluvrijemeBrave Thunders - Sun Rockers Shibuya 34:30
PoluvrijemeChiba - Utsunomiya Brex 28:50
PoluvrijemeDiamond Dolphins - Ryukyu 43:35
PoluvrijemeNeoPhoenix - Toyama 54:33
PoluvrijemeSeaHorses Mikawa - Saga 43:31
2. četvrtinaNagoya Fighting Eagles - Kyoto 30:39
09:05Alvark - Gunma -:-
09:05Nagasaki - Osaka -:-
09:05Sendai - Ibaraki Robots -:-
JUŽNA KOREJA: KBL - Playoff
07:00Suwon KT - KCC Egis 73:90KANADA: Super League
23:30Newfoundland Rogues - London 110:10401:00Windsor - West Virginia Grind 138:128
23:30Newfoundland Rogues - London -:-
KAZAHSTAN: National League - Playoff
17:00Aktobe - Irbis Almaty -:-KAZAHSTAN: National League Women - Playoff
3. četvrtinaAktobe Ž - Tomiris Almaty Ž 44:1814:00Astana Ž - Turan Ž -:-
KOSOVO: Superliga - Playoff
19:00Peja - Golden Eagle Ylli -:-LITVA: LKL
16:00Neptunas - Pieno Zvaigzdes -:-16:20Siauliai - BC Wolves -:-
LITVA: Moteru Lyga Women - Playoff
14:00Siauliai Ž - Klaipedos Neptunas Ž -:-LUKSEMBURG: LBBL - Ispadanje skupina
20:30Kordall Steelers - Grengewald Hueschtert -:-20:30Mambra Mamer - Musel Pikes -:-
LUKSEMBURG: LBBL - Playoff
19:30Amicale Steesel - Ettelbruck -:-LUKSEMBURG: LBBL Women - Playoff
19:00Grengewald Hueschtert Ž - Dudelange Ž -:-LUKSEMBURG: LBBL Women - Relegacija
20:30Mersch Ž - Esch Ž -:-MAĐARSKA: NB I. A - Playout
18:00Atomeromu Paks - KTE-Duna -:-18:00OSE Lions - Kormend -:-
18:00Szedeak - Kaposvari -:-
MAĐARSKA: NB I. A - Playoff
18:00Alba Fehervar - Szolnoki Olaj -:-19:00Szombathely - Zalakeramia -:-
MAĐARSKA: Division 1 - žene - 5.-8. mjesto
19:00TFSE-MTK Ž - Vasas Csata Ž -:-MEKSIKO: CIBACOPA
04:00Angeles CDMX - Rayos de Hermosillo 105:101prod04:15Astros - Caballeros de Culiacan 95:92
05:15Halcones de Obregon - Frayles de Guasave 103:97
05:15Pioneros de Los Mochis - Ostioneros de Guaymas 94:90
06:00Zonkeys de Tijuana - Venados de Mazatlan 86:78
MEKSIKO: LMBPF Women - Playoff
03:00Mieleras Ž - Libelulas Ž 86:69NOVI ZELAND: NBL
06:00Manawatu Jets - Auckland Tuatara 79:9809:30Southland Sharks - Canterbury Rams -:-
NJEMAČKA: BBL
18:30Bonn - Rostock -:-18:30Ludwigsburg - Chemnitz -:-
20:00Bamberg - Gottingen -:-
20:00Crailsheim Merlins - Ulm -:-
NJEMAČKA: Pro A
19:30Bremerhaven - Trier -:-19:30Frankfurt - Artland -:-
19:30G. Dusseldorf - Kirchheim -:-
19:30Giessen - Dresden -:-
19:30Jena - Bochum -:-
19:30Koblenz - PS Karlsruhe -:-
19:30Paderborn - Nurnberger -:-
19:30Phoenix Hagen - Bayreuth -:-
19:30Vechta 2 - Munster -:-
POLJSKA: Basket Liga
17:30Anwil Wloclawek - Torun -:-17:30Czarni Slupsk - Gdynia -:-
17:30Dziki Warszawa - Spojnia Stargard -:-
17:30GTK Gliwice - Dabrowa Gornicza -:-
17:30Lublin - Legia -:-
17:30Ostrow Wielkopolski - Zielona Gora -:-
17:30Slask Wroclaw - Lancut -:-
17:30Trefl Sopot - Szczecin -:-
POLJSKA: 1. Liga - Playoff
16:00Kotwica Kolobrzeg - Gornik Walbrzych -:-16:00Starogard Gdanski - Slask Wroclaw II -:-
18:00GKS Tychy - Krosno -:-
18:00Poli. Opolska - Bydgoszcz -:-
PORTORIKO: BSN
02:00Aguada Santeros - Piratas de Quebradillas 105:8202:00Capitanes De Arecibo - Leones De Ponce 87:77
02:00Mets de Guaynabo - San German 102:92
PORTUGAL: LPB
16:00CD Povoa - Esgueira -:-16:00Lusitania - FC Porto -:-
16:00Ovarense - Galomar -:-
16:00Portimonense - Benfica -:-
16:00Sporting CP - Imortal -:-
16:00Vitoria - Oliveirense -:-
PORTUGAL: Proliga - Playoff
21:15CA Queluz - Maia -:-RUMUNJSKA: Divizia A - Playoff
16:45CSM Oradea - Voluntari -:-18:00Cluj-Napoca - Arges Pitesti -:-
RUSIJA: VTB United League - Playoff
14:00Enisey - CSKA Moskva -:-16:00Uralmash Ekaterinburg - Zenit Petersburg -:-
RUSIJA: Super League - 5.-8. mjesto
09:00Dome-Springs Izhevsk - Novosibirsk -:-13:00Barnaul - Irkutsk -:-
SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga - Playoff
18:00Rabotnički - Pelister -:-SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga - Playout
16:00Vardar - Ohrid -:-SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga Women - Playoff
17:00Patriot Ž - Basket Kam Ž -:-SLOVAČKA: Extraliga - Playoff
19:00Levice - BC Komarno -:-19:00Prievidza - Spisski Rytieri -:-
SLOVAČKA: Extraliga - žene - 5.-8. mjesto
18:00CBK Kosice Ž - Young Angels Kosice Ž -:-SLOVAČKA: Extraliga - žene - Playoff
18:00Piestanske Cajky Ž - Slavia Banska Bystrica Ž -:-SLOVENIJA: Liga Nova KBM
19:00Šenčur - Tajfun Sentjur -:-SRBIJA: Superleague - Playoff
16:30Vojvodina Novi Sad - FMP -:-SRBIJA: 1. ZLS Women - Playoff
17:00Mega MIS Ž - ZKK Kraljevo Ž -:-SVIJET: World Tour Utsunomiya 3x3
06:55Ub 3x3 - Ulaanbaatar 3x3 21:1007:20Miami 3x3 - San Juan 3x3 -:-
07:55Amsterdam 3x3 - Utsunomiya 3x3 -:-
08:20Vienna 3x3 - Saitama 3x3 -:-
09:05Ub 3x3 - Lausanne 3x3 -:-
09:30Miami 3x3 - Raudondvaris 3x3 -:-
10:05Amsterdam 3x3 - Partizan 3x3 -:-
10:30Vienna 3x3 - Riffa 3x3 -:-
11:05Lausanne 3x3 - Ulaanbaatar 3x3 -:-
11:30Raudondvaris 3x3 - San Juan 3x3 -:-
12:05Partizan 3x3 - Utsunomiya 3x3 -:-
12:30Riffa 3x3 - Saitama 3x3 -:-
ŠPANJOLSKA: LEB Oro
17:00Oviedo - Leyma Coruna -:-18:30Fuenlabrada - Gipuzkoa -:-
19:00Ourense - San Pablo Burgos -:-
ŠPANJOLSKA: LEB Plata - Promocija - Playoff
17:00Basquet L'Horta Godella - Sant Antoni -:-18:30Zornotza ST - Moron -:-
19:30Albacete - Prat Joventut -:-
19:30Ciudad de Huelva - Zamora -:-
ŠPANJOLSKA: Liga Femenina - žene - Playoff
18:00Zaragoza Ž - Estudiantes Ž -:-ŠVEDSKA: Basketligan - Playoff
20:04Jamtland - Borås -:-ŠVICARSKA: SB League - Playoff
17:30Fribourg Olympic - SAM Massagno -:-TAJVAN: SBL - Playoff
13:00Yulon Luxgen Dinos - Bank of Taiwan -:-TAJVAN: P. League+
2. četvrtinaFormosa Dreamers - Hsinchu Jko Lioneers 25:1811:00New Taipei Kings - Fubon Braves -:-
TAJVAN: T1 League
2. četvrtinaKaohsiung Aquas - New Taipei CTBC DEA 34:56TAJVAN: WSBL Women - Playoff
11:00Taipower Ž - Cathay Life Ž -:-TURSKA: TBL - Playoff
15:00Gaziantep - Cayirova -:-17:00Mersin BŞB - Ankara Kolejliler -:-
TURSKA: TB2L - Playoff
14:30Ayos Spor - CO Basket -:-UJEDINJENO KRALJEVSTVO: WBBL Women
14:00Durham Palatinates Ž - Oaklands Wolves Ž -:-17:00Essex Rebels Ž - Cardiff Met Archers Ž -:-
19:00Leicester Riders Ž - Sheffield Hatters Ž -:-
20:30Newcastle Eagles Ž - Manchester Giants Ž -:-
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.