Košarka » Danas » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
EUROPA: Euroleague - Playoff
19:00Monaco - Fenerbahce -:-21:00Barcelona - Olympiakos -:-
EUROPA: Champions League - Playoff
18:00Tenerife - Peristeri -:-21:00Murcia - Unicaja -:-
HRVATSKA: Premijer liga
17:30Dinamo Zagreb - Zabok -:-18:00Cedevita - Alkar -:-
19:30Split - Škrljevo -:-
SAD: NBA - Playoff
01:00Orlando Magic - Cleveland Cavaliers 121:8301:30Philadelphia 76ers - New York Knicks 125:114
04:00Los Angeles Lakers - Denver Nuggets 105:112
23:30Indiana Pacers - Milwaukee Bucks -:-
TURSKA: Super Lig
17:00OdgođenoBursaspor - Fenerbahce -:-17:00Galatasaray - Samsunspor -:-
AFRIKA: BAL
16:00City Oilers - Bangui -:-19:00Al Ahly - Al Ahly -:-
AUSTRALIJA: NBL1 East
12:00Bankstown Bruins - Inner West Bulls -:-12:00Central Coast Crusaders - BA CoE -:-
12:00Penrith P. - Hills Hornets -:-
AUSTRALIJA: NBL1 East Women
PoluvrijemeBankstown Bruins Ž - Inner West Bulls Ž 44:213. četvrtinaCentral Coast Ž - BA CoE Ž 49:39
2. četvrtinaPenrith P. Ž - Hills Hornets Ž 34:34
AUSTRALIJA: NBL1 North
12:00Ipswich Force - Brisbane Capitals -:-12:00North Gold Coast Seahawks - Logan Thunder -:-
AUSTRALIJA: NBL1 North Women
PoluvrijemeIpswich Force Ž - Brisbane Capitals Ž 35:54PoluvrijemeNorth Gold Coast Seahawks Ž - Logan Thunder Ž 42:34
AUSTRALIJA: NBL1 South
11:30NW Tasmania - Ballarat -:-12:00Hobart Chargers - Casey Cavaliers -:-
12:30Mt Gambier - Keilor Thunder -:-
AUSTRALIJA: NBL1 South Women
4. četvrtinaLaunceston Ž - Ballarat Ž 75:573. četvrtinaHobart Chargers Ž - Casey Cavaliers Ž 38:34
2. četvrtinaMt. Gambier Ž - Keilor Thunder Ž 29:16
AUSTRALIJA: NBL1 West
14:30Lakeside Lightning - South West Slammers -:-14:30Mandurah Magic - Perry Lakes Hawks -:-
AUSTRALIJA: NBL1 West Women
12:30Lakeside Lightning Ž - South West Slammers Ž -:-12:30Mandurah Magic Ž - Perry Lakes Hawks Ž -:-
AZIJA: Asia Champions League - Kvalifikacije - Druga faza
11:30Prawira Bandung - NS Matrix -:-15:00Pelita Jaya - Hong Kong Eastern -:-
BAHREIN: Premier League - Playoff
19:00Al Muharraq - Al Ahli -:-BJELORUSIJA: Premier League - Playoff
16:30Grodno - Borisfen -:-18:00Minsk - Rubon -:-
BJELORUSIJA: Premier League Women - Playoff
17:00Rguor Minsk Ž - Minsk Ž -:-19:00Olimpia Grodno Ž - Horizont Minsk Ž -:-
BRAZIL: NBB - Playoff
00:30Unifacisa - Sao Paulo 82:88BRAZIL: CBB
00:30Universo/Vitoria - Cruzeiro 81:83prodBRAZIL: LBF - Žene
00:00Catanduva Ž - SESI Araraquara Ž 64:8800:30Sao Jose Ž - Campinas Ž 67:76
00:00Blumenau Ž - Ponta Grossa Ž -:-
CIPAR: Division A - Playoff
18:00AEK - Apoel -:-ČEŠKA REPUBLIKA: NBL - Playoff
18:00Opava - Ostrava -:-ČEŠKA REPUBLIKA: ZBL - žene - Playoff
17:30USK Prague Ž - Zabiny Brno Ž -:-DANSKA: Basketligaen - Stupanj gubitnika
18:30Amager - Holbaek-Stenhus -:-DANSKA: Kvindebasketligaen Women - Playoff
19:30Falcon Ž - Aabyhoj Ž -:-ESTONIJA: Korvpalli Meistriliiga - Playoff
18:00Tallinna Kalev - BC Kalev/Cramo -:-18:00Viimsi - Tartu Ulikool -:-
18:30Keila - Pärnu -:-
EUROPA: BNXT League - Stupanj gubitnika
20:30Circus Brussels - Kortrijk -:-20:30Okapi Aalst - Feyenoord -:-
20:30Spotter Leuven - LWD Basket -:-
EUROPA: BNXT League - Stupanj pobjednika
20:00Liege - Leiden -:-20:30Antwerp Giants - Zwolle -:-
20:30Limburg - Den Bosch -:-
20:30Spirou Charleroi - Groningen -:-
FILIPINI: Kup
1. četvrtinaPhoenix Fuelmasters - Meralco Bolts 19:2413:30Magnolia Hotshots - San Miguel Beermen -:-
FRANCUSKA: Pro B
20:00Boulazac - St. Chamond -:-20:00Nantes - Denain-Voltaire -:-
20:30Vichy - Poitiers -:-
GRUZIJA: Superleague - Playoff
16:30Orbi - Gau -:-ISLAND: Premier League Women - Relegacija
21:15Athena Ž - Tindastoll Ž -:-IZRAEL: Super League
12:45Galil Elyon - H. Haifa -:-IZRAEL: Liga Leumit - Playout
12:30Safed - Maccabi Haifa -:-13:30Hapoel Bnei Kfar Kasem - Maccabi Maale Adumim -:-
KANADA: Super League
23:30Newfoundland Rogues - London -:-KINA: CBA - Playoff
13:35Guangzhou - Xinjiang -:-13:35Shanghai - Zhejiang Chouzhou -:-
LATVIJA: LBL - Playoff
18:00Ventspils - Rigas Zelli -:-LITVA: NKL - Playoff
18:00BC Olimpas Palanga - Suduva-Mantinga -:-NOVI ZELAND: NBL
3. četvrtinaWhai - Taranaki Airs 60:66NJEMAČKA: BBL
20:00Syntainics MBC - Heidelberg -:-NJEMAČKA: Pro B - Playoff
18:00OrangeAcademy - Schwelm -:-19:30Leverkusen - Berlin Braves -:-
20:00Rhondorf - Wolmirstedt -:-
20:00Wedel - Koln -:-
NJEMAČKA: DBBL - žene - Playoff
19:00Keltern Ž - Alba Berlin Ž -:-PARAGVAJ: LNB - Apertura
01:30Libertad - Ciudad Nueva 78:6202:00Olimpia - Dep. San Jose 80:83
02:30Colonias Gold - Felix Perez Cardozo 74:60
PORTORIKO: BSN
02:00Cangrejeros - Osos de Manati 78:9002:00Gigantes de Carolina - Criollos de Caguas 98:96
PORTUGAL: Proliga - Playoff
22:30Galitos Barreiro - Santo Andre -:-RUMUNJSKA: Divizia A - Playout
16:00Petrolul Ploiesti - Laguna Bucuresti -:-18:00CSM Targu Jiu - CSM Focsani -:-
RUSIJA: Super League - 5.-8. mjesto
09:00Novosibirsk - Barnaul 85:6813:00Irkutsk - Dome-Springs Izhevsk -:-
RUSIJA: Premier League Women - 5.-8. mjesto
11:00Enisey Krasnoyarsk Ž - Sp. Moskva Ž -:-SLOVENIJA: Liga Nova KBM
18:30Ilirija - LTH Castings -:-ŠPANJOLSKA: LEB Oro
20:15Melilla - Clavijo -:-20:30Real Betis - Real Valladolid -:-
21:00Lleida - Estela -:-
ŠVEDSKA: Basketligan - Playoff
19:04Norrkoping - BC Lulea -:-ŠVEDSKA: Superettan - Playoff
19:00Sloga Uppsala - Hogsbo -:-TAJVAN: SBL - Playoff
13:00Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos -:-TAJVAN: WSBL Women - Playoff
11:00Cathay Life Ž - Taipower Ž -:-TURSKA: TBL - Playoff
15:30Sigortam.net ITU - Alagoz -:-17:30Final Spor - Fenerbahce 2 -:-
UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL - Playoff
20:45Caledonia Gladiators - Newcastle Eagles -:-Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.