REFRESH

Odbojka » Sutra » Sve utakmice

HRVATSKA: Superliga

15:00Mok Rovinj - Mok Mursa -:-

ITALIJA: SuperLega

15:30Lube Civitanova - Piacenza -:-
18:00Milano - Monza -:-
18:00Verona - Perugia -:-
20:30Vibo Valentia - Trentino -:-

POLJSKA: PlusLiga

14:45Rzeszow - Czarni Radom -:-
17:30Gdansk - Cuprum -:-
20:30Slepsk Suwalki - Olsztyn -:-

SRBIJA: Liga

17:30Radnički - Mladi Radnik -:-
18:00Gornji Milanovac - Spartak Subotica -:-

AUSTRIJA: 2. Bundesliga - Prvi stupanj

15:00Graz - Akad. Graz -:-
17:30Liebenau - UVC Graz 2 -:-

AUSTRIJA: Austria Cup

14:00UVC Graz - Ried -:-
14:30Dobling - Weiz -:-
16:00Oberndorf - Hausmannstatten -:-
16:00Sokol Wien - Amstetten NO -:-
17:00hotVolleys - St. Polten -:-
17:00Steyr - TSV Hartberg -:-
18:30SV Salzburg - Tirol Innsbruck -:-

AUSTRIJA: 2. Bundesliga - žene - Prvi stupanj

20:00Liebenau Ž - UVC Graz 2 Ž -:-

AUSTRIJA: Austria Cup - žene

12:00Union Alt-Brigittenau Ž - ATSE Graz Ž -:-
13:00Seekirchen Ž - Eisenerz/Trofaiach Ž -:-
14:00Brunnenbau Ž - SU Inzingvolley Ž -:-
15:00Wolfsberg Ž - Linz-Steg Ž -:-
16:00Wildcats Ž - SG SVS Post Ž -:-
18:30Bruckl Ž - Hartberg Ž -:-
18:30VBK Klagenfurt Ž - UVC Graz Ž -:-
19:30Salzburg Ž - SG TI-Volley Ž -:-

BELGIJA: Belgian Cup

17:00Lint - Waremme B -:-

BELGIJA: Liga A Women

17:30Michelbeke Ž - Gent Ž -:-

BELGIJA: Belgian Cup Women

18:00Geel Ž - Cristal Alken Jeval Ž -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Premijer liga

16:00Jedinstvo - Mladost Brcko -:-

BUGARSKA: Supercup

13:00Hebar - Neftohimic Burgas -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. liga Women

10:00Skola volejbalu Ž - Ceske Budejovice Ž -:-

DANSKA: Volleyligaen

15:00Amager - Aarhus -:-

DANSKA: 1. Divizija - Zapad

16:00Bedsted - Randers -:-

DANSKA: 1. Divizija - Istok

12:00Frederiksberg - Amager 2 -:-
12:00Gentofte 2 - DTU -:-
12:00Hvidovre VK 2 - Grondal -:-
13:30VLI - Koge -:-

DANSKA: Volleyligaen - žene

13:00Amager Ž - ASV Elite Ž -:-

DANSKA: 1. Divizija - Zapad - Žene

10:00Kolding Ž - Fortuna Odense Ž -:-
14:00Bedsted Ž - Randers Ž -:-

DANSKA: 1. Divizija - Istok - Žene

11:30VLI Ž - Koge 2 Ž -:-
14:00Gentofte 2 Ž - DTU Ž -:-
14:00Lynge Ž - Lyngby Ž -:-

ENGLESKA: Super League

13:00Malory Eagles - Tendring -:-
13:30Durham - Newcastle -:-

ENGLESKA: Super League Women

14:30Derbyshire Ž - Cambridge Ž -:-
15:30Malory Eagles Ž - Tendring Ž -:-

ESTONIJA: Esiliiga

11:00Neemeco - Eesti Maaulikooli -:-
11:00Noortekoondis - Tallin University -:-
12:00Kiili - Liider -:-
12:00Valio Voru - Rakvere -:-
13:00Viljandi - Saaremaa -:-
15:00Jarvamaa - Poltsamaa -:-

EUROPA: Baltic League

15:00Amber Queen Klaipedos - Biolars/Olaine -:-
16:00BIGBANK Tartu - TTU -:-

EUROPA: Balti Liiga - žene

11:00Alytus Ž - Tartu Ulikool Ž -:-
11:00Jelgava Ž - Latvijas Universitate Ž -:-
11:00Kaunas Ž - Famila/Voru VK Ž -:-
11:00VK miLATss Ž - Noortekoondis Ž -:-
14:00Ausrine KKSC Ž - Tallinna Ž -:-

FINSKA: Mestaruusliiga - žene

16:00LiigaPloki Ž - WoVo Ž -:-

FRANCUSKA: Ligue A - žene

17:00Le Cannet Ž - Venelles Ž -:-

GRČKA: A1

15:30Panathinaikos - Kifisia -:-

HRVATSKA: Superliga Women

17:00Kaštela Ž - Karlovac Ž -:-
18:00Rijeka Ž - Split Ž -:-
19:30Dinamo Zagreb Ž - Mladost Ž -:-

HRVATSKA: Prva Liga Women

16:30Zadar Ž - Sinj Ž -:-

ISLAND: Mizunodeild

15:00Throttur Nes - Throttur Vogum -:-
15:00Vestri - Akureyri -:-

ITALIJA: Serie A2

18:00Cuneo Volley - BCC-NEP Castellana -:-
18:00HRK Motta di Livenza - Brescia -:-
18:00Lagonegro - Mondovi -:-
18:00Lupi Santa Croce - Porto Viro -:-
18:00Ortona - Cantu -:-
18:00Reggio Emilia - Siena -:-

ITALIJA: Serie A1 - žene

17:00Monza Ž - Chieri '76 Ž -:-
17:00Novara Ž - Casalmaggiore Ž -:-
17:00Perugia Ž - Firenze Ž -:-
17:00Roma Ž - Conegliano Ž -:-
17:00Vallefoglia Ž - UYBA Busto Arsizio Ž -:-
20:30Trentino Ž - Cuneo Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 - žene

17:00Albese Ž - Club Italia Ž -:-
17:00Altino Ž - Sant'Elia Ž -:-
17:00Anthea Vicenza Ž - Montecchio Ž -:-
17:00Martignacco Ž - Talmassons Ž -:-
17:00Mondovi Ž - Pinerolo Ž -:-
17:00Pallavolo Sicilia Ž - PVT Modica Ž -:-
17:00Ravenna Ž - Marignano Ž -:-
17:00Sassuolo Ž - Macerata Ž -:-
17:00Seap Dalli Cardillo Ž - Marsala Ž -:-

JAPAN: V.League

06:00Osaka Sakai - Oita Miyoshi -:-
06:00Suntory Sunbirds - FC Tokyo -:-
07:00Panasonic Panthers - Nagoya -:-

JAPAN: V.League Women

05:00Body Queenseis Ž - JT Marvelous Ž -:-
06:00Denso Airybees Ž - PFU Blue Cats Ž -:-
06:00Hisamitsu Springs Ž - Hitachi Ž -:-
06:00NEC Red Rockets Ž - Kurobe Aqua Fairies Ž -:-
07:00Okayama Seagulls Ž - Ageo Ž -:-

JUŽNA KOREJA: Volleyball League

10:00Hyundai Skywalkers - Ansan OK -:-

JUŽNA KOREJA: Volleyball League - žene

07:30Hyundai E&C Hillstate Ž - IBK Ž -:-

LATVIJA: Nacionala Liga

15:00Riga - Ozolnieki -:-
17:00Aizpute - Kuldigas -:-

MAĐARSKA: NB I

17:30Dunaferr - MAFC -:-
18:00Nyiregyhaza - Miskolc -:-
18:00Penzugyor - Debrecen -:-
19:30Kecskemeti RC - Kistext -:-

MAĐARSKA: NB I Women

18:15MCM Kaposvari Ž - Nyiregyhaza Ž -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - žene

15:30FAST Ž - Eurosped Ž -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

13:00NTNUI - Viking -:-
14:30OSI - Førde -:-

NORVEŠKA: Eliteserien - žene

14:00Førde Ž - Randaberg Ž -:-
15:30NTNUI Volley Ž - Viking TIF Ž -:-

NJEMAČKA: 1. Bundesliga

15:00Netzhoppers - Giesen -:-
16:00Unterhaching - Luneburg -:-
17:30UV Frankfurt - Duren -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga sjever

16:00Essen - VCO Berlin -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga jug

16:00Delitzsch - Dresden -:-
16:00Muhldorf - Freiburg -:-

NJEMAČKA: 1. Bundesliga - žene

16:00Wiesbaden Ž - Vilsbiburg Ž -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga sjever - žene

15:00Emlichheim Ž - Berlin Ž -:-
16:00Koln Ž - VCO Berlin Ž -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga jug - žene

15:00Dingolfing Ž - SV Lohhof Ž -:-
16:00Grimma Ž - Bad Soden Ž -:-

POLJSKA: TAURON Liga Women

17:00Budowlani Lodz Ž - Legionowo Ž -:-

PORTUGAL: 1. Divisao - žene

16:00Boavista Ž - Vilacondense Ž -:-
16:00Lusofona Ž - Famalicao Ž -:-
17:00AJM/FC Porto Ž - Sporting Ž -:-
17:00Leixoes Ž - SC Espinho Ž -:-
17:00Porto Volei Ž - Clube Kairos Ž -:-
18:00CD Aves Ž - Castelo Maia Ž -:-
18:30Vitoria Guimaraes Ž - Benfica Ž -:-

RUSIJA: Vysshaya Liga А

13:00Tarhan - Barnaul -:-
14:00Novokuybyshevsk - Lokomotiv Izumrud -:-
14:00Tyumen - Magnitka-Universitet -:-
15:00Groznyj - Avtomobilist -:-
16:00Akademiya Kazan - Volzhanin Kostroma -:-
16:00Iskra - MGTU Moscow -:-
17:00Yaroslavl - CSKA Moscow -:-

RUSIJA: Superliga - Žene

17:00Minchanka Ž - Nizhniy Novgorod Ž -:-

SRBIJA: Liga - žene

17:00Partizan Ž - Zeleznicar Ž -:-

ŠPANJOLSKA: Superliga - Žene

16:00Barca Ž - Alcobendas Ž -:-
18:30Las Palmas Ž - Sant Cugat Ž -:-
19:30La Laguna Ž - Sayre Mayser Ž -:-

ŠVEDSKA: Elitserien

14:00Falkoping - Hylte/Halmstad -:-
15:00Floby - Orkelljunga -:-
16:00Uppsala - Vingaker -:-
17:00Sollentuna - Sodertelge -:-

ŠVEDSKA: Elitserien - Žene

14:00IKSU Ž - Orebro Ž -:-
14:30Sollentuna Ž - Lindesberg Ž -:-
16:30Falkoping Ž - Hylte/Halmstad Ž -:-

ŠVICARSKA: NLA

17:00Luzern - Lausanne -:-

ŠVICARSKA: NLA - žene

17:00Val-de-Travers Ž - Dudingen Ž -:-
17:30NUC Volleyball Ž - Franches Montagnes Ž -:-

TURSKA: Efeler Ligi

12:00Altekma - Sorgun -:-
13:00Solhan Spor - Arkasspor -:-
13:00Spor Toto - Cizre Bld -:-
14:30Belediye Plevne - Fenerbahce -:-
15:30Ziraat Bankasi - Bursa -:-

TURSKA: 1. Ligi Women

12:00Cukurova Bld Ž - Mersin B Sehir Ž -:-
12:00Gaziantep Merinos Ž - Mert Grup Sigorta Ž -:-
12:00Vakifbank 2 Ž - Numune Genclik Ž -:-
12:30Sigorta Sakarya Ž - Edremit Bld. Ž -:-
13:00Adam Voleybol Ž - Ilbank Ž -:-
13:00Canakkale Ž - Bahcesehir Universitesi Ž -:-
13:00Mihaliccik Ž - Besiktas Ž -:-
13:00Muratpasa Ž - Fenerbahce 2 Ž -:-
14:00Turkuaz Seramik OSB Ž - Kolejliler Ž -:-
15:00Istanbul BB Ž - Goztepe Ž -:-
15:00Karsiyaka Ž - Sivrihisar Ž -:-
17:00Bahcelievler Ž - Buyukcekmece Akademisi Ž -:-

UKRAJINA: Superleague

11:30VNAU - Barkom -:-
14:30Zhytychi Zhytomyr - Epitsentr Podoliani -:-

UKRAJINA: Superleague - žene

15:00Prometey Ž - Ternopil Ž -:-
17:30Alanta Ž - Polesie Zhytomyr Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.