REFRESH

Odbojka » Juče » Sve utakmice

POLJSKA: PlusLiga

20:30Projekt Warszawa - Jastrzebski 3:2

SRBIJA: Liga

19:00Ribnica - Nis 3:0

AUSTRIJA: AVL - žene

20:30Salzburg Ž - UVC Graz Ž 0:3

AZIJA: Asian Club Championship - 5.-8. mjesto

05:00AGMK (Uzb) - Diamond Food (Tha) 1:3
08:00South Gas (Irq) - Kazma (Kuw) 3:0

AZIJA: Asian Club Championship - Playoff

10:30Burevestnik Almaty (Kaz) - Nakhon Ratchasima (Tha) 3:0
13:30Al Arabi (Qat) - Sirjan (Irn) 1:3

BELGIJA: Belgian Cup

21:00Zoersel - Roeselare B 3:1

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. liga

18:00Plzen - Ceske Budejovice 2 3:1
18:00Prague B - Dobrichovice 0:3
19:00Bucovice - Stare Mesto 3:0
19:00CZU Prague - Liberec B 2:3
19:00Volejbal Ostrava - Velke Mezirici 3:0
19:30Benatky - Ceska Lipa 3:0

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. liga Women

18:00Nusle Ž - Hronov Ž 3:1
18:00Stresovice Ž - KP Brno B Ž 0:3
18:30Zizkov Ž - Jablonec Ž 1:3
19:00Dobrichovice Ž - Plzen Ž 3:1
19:00Hradec Kralove Ž - Havlickuv Brod Ž 3:0

DANSKA: Volleyligaen

20:00Middelfart - Ikast 3:0

EUROPA: Balti Liiga - žene

19:00Latvijas Universitate Ž - RSU-MVS Ž 3:1

FRANCUSKA: Ligue A

19:30Sète - Cannes 3:1
20:00Nice - Montpellier 0:3
20:00Toulouse - Tourcoing 2:3

FRANCUSKA: Ligue B

20:30Nazaire - Frejus 3:0

FRANCUSKA: Ligue A - žene

20:00RC Cannes Ž - Evreux Ž 3:0

GRČKA: A1

18:15Foinikas Syroy - PAOK 3:1

JAPAN: V.League

12:00JTEKT - JT Thunders 1:3
12:30Nagano - Toray Arrows 1:3

JAPAN: V.League Women

11:15Toray Arrows Ž - Himeji Victorina Ž 3:1

MAĐARSKA: NB I

19:00Szolnoki - MAV Elore SC 0:3

MAĐARSKA: NB I Women

18:00Bekescsabai Ž - MTK Budapest Ž 3:1
19:00TFSE Ž - Jaszberenyi Ž 3:0

NORVEŠKA: Eliteserien

19:00Asker - Førde 0:3

NJEMAČKA: 2. Bundesliga sjever

20:00Bocholt - VCO Berlin 3:0

NJEMAČKA: 2. Bundesliga jug

20:00Mimmenhausen - Friedrichshafen 2 3:0

NJEMAČKA: 1. Bundesliga - žene

18:30SC Schweriner Ž - Dresdner SC Ž 0:3

POLJSKA: I. Liga

18:00Gwardia Wroclaw - Spala 3:1

POLJSKA: TAURON Liga Women

17:30Bydgoszcz Ž - Rzeszow Ž 1:3

POLJSKA: I. Liga Women

15:00Czestochowianka Ž - Energetyk Poznan Ž 3:2

RUMUNJSKA: Divizia A1

16:00Craiova - Dinamo Bucuresti 0:3
17:00Unirea Dej - Olimpia Titanii 1:3

RUSIJA: Superliga

16:00Surgut region - Zenit Kazan 0:3

RUSIJA: Vysshaya Liga А

15:00Kama - Chelyabinsk 0:3

SRBIJA: Liga - žene

18:30Crvena zvezda Ž - Tent Ž 3:2
19:00Spartak Subotica Ž - Sremska M. Ž 2:3

UKRAJINA: Superleague - žene

14:00Bilozgar Meduniversitet Ž - Regina Ž 3:0
16:30Khimik Ž - Volyn Lutsk Ž 3:0

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.