REFRESH

Rukomet » Danas » Sve utakmice

FRANCUSKA: Starligue

17:00Ivry - PSG -:-
20:00Cesson - Aix -:-

HRVATSKA: Premijer Liga

17:30PPD Zagreb - Trogir -:-
18:00Nexe - Zamet -:-
18:30Metkovic - Varaždin -:-
18:30RK KTC Krizevci - Poreč -:-

NJEMAČKA: Bundesliga

20:30Erlangen - Fuchse Berlin -:-

SLOVENIJA: 1. NLB Liga

17:00Maribor - Celje -:-
18:30Slovan - Krsko -:-
19:00Dobova - Koper -:-
19:00Ivancna Gorica - Krka -:-

SRBIJA: ARKUS Liga

18:00RK Toplicanin - Metaloplastika -:-
18:30Obilic Beograd - Samot -:-

ŠPANJOLSKA: Liga ASOBAL

18:30CD Bidasoa Irun - Huesca -:-
20:00Morrazo Cangas - Cuenca -:-
21:30Benidorm - Puente Genil -:-

AUSTRIJA: HLA

18:00Voslauer - West Wien -:-
19:00Bregenz - Fuchse -:-

AUSTRIJA: WHA - Žene

16:00roomz JAGS WV Ž - Graz Ž -:-
18:00Feldkirch Ž - Korneuburg Ž -:-
18:00Hypo NÖ Ž - Ferlach/Feldkirchen Ž -:-
19:00Fuchse Ž - Tulln Ž -:-
19:00Stockerau Ž - Dornbirn/Schoren Ž -:-

AZIJA: Prvenstvo Azije - žene - 5.-8. mjesto

06:00Tajland Ž - Uzbekistan Ž 39:35
2. poluvrijemeIndija Ž - Kazahstan Ž 23:33

BELGIJA: Division 1

20:00Kraainem - Sasja KV -:-
20:15Gent - Izegem -:-
20:15Hubo Handbal 2 - Kortrijk -:-
20:15Merksem - Eynatten-Raeren -:-
20:15Tournai - Houthalen -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Premijer Liga

17:00Borac - Kakanj -:-
18:00Sloga Doboj - Bosna Visoko -:-
19:00Gradačac - Leotar -:-
19:00Konjuh - Vogosca -:-
19:00Maglaj - Sloboda Tuzla -:-
19:30Goražde - Iskra -:-
20:00Hercegovina - Izvidac -:-

CRNA GORA: Prva liga

15:30Budućnost - Lovćen -:-
18:00HC Rudar - Budvanska Rivijera -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

15:00Strakonice - Lovosice -:-
16:30Dukla Prague - Nove Veseli -:-
17:30Hranice - Koprivnice -:-
18:00Jicin - Malomerice -:-
18:00Presov - Brno -:-

DANSKA: Herre Handbold Ligaen

15:00Mors - Kolding -:-
16:00GOG - Midtjylland -:-
18:30Skanderborg Aarhus - Holstebro -:-

DANSKA: 1. Division

15:00Raekker Molle - Odder -:-
15:00Sydhavsøerne - Grindsted -:-
15:30FIF - Aarhus HC -:-
16:00Skovbakken - HOJ -:-

DANSKA: 1.Division - Žene

13:00Holstebro Ž - Ringsted Ž -:-
14:00Bjerringbro Ž - Gudme HK Ž -:-
14:00DHG Ž - Ejstrup/Haervejen Ž -:-
14:00Hellerup HIK Ž - Sondermarkens Ž -:-
14:30EH Aalborg Ž - Hadsten Ž -:-
14:30Roskilde Ž - AGF Ž -:-

EUROPA: Liga Prvaka - Žene

16:00Lok. Zagreb Ž - Esbjerg Ž -:-
16:00Most Ž - Kristiansand Ž -:-
18:00Budućnost Ž - Storhamar Ž -:-
18:00Győr Ž - Rapid Bucuresti Ž -:-
18:00Metz Ž - Kastamonu Ž -:-

EUROPA: European League Women - Preliminarna runda

12:00BVB Dortmund Ž (Ger) - Zeleznicar Ž (Srb) -:-
14:00NFH Nyk Ž (Den) - Viborg Ž (Den) -:-
14:00Vaci Ž (Hun) - Bruhl Ž (Sui) -:-
16:00Fana Ž (Nor) - Buxtehuder SV Ž (Ger) -:-
16:00Siofok KC Ž (Hun) - Magura Cisnadiei Ž (Rou) -:-
16:30Oldenburg Ž (Ger) - Nantes Ž (Fra) -:-
18:00OtkazanoMosonmagyarovar Ž (Hun) - Malaga Ž (Esp) -:-
20:00Besancon Ž (Fra) - Bera Bera Ž (Esp) -:-

EUROPA: European Cup

15:00BK-46 (Fin) - Naerbo (Nor) -:-
17:00Thun (Sui) - Olympiacos SFP (Gre) -:-
18:00Karvina (Cze) - Gračanica (Bih) -:-
18:00Pancevo (Srb) - Besiktas (Tur) -:-
18:00Povazska Bystrica (Svk) - Gorica (Cro) -:-
19:00Krems (Aut) - Vojvodina (Srb) -:-
20:00Aon Fivers (Aut) - Ribnica (Slo) -:-
20:30Vise (Bel) - Arendal (Nor) -:-

EUROPA: European Cup Women

14:00Galychanka Lviv Ž (Ukr) - Konyaalti Ž (Tur) -:-
15:00Yenimahalle Ž (Tur) - Lazne Kynzvart Ž (Cze) -:-
17:00Kobierzyce Ž (Pol) - Paok Ž (Gre) -:-
18:00Atzgersdorf Ž (Aut) - La Calzada Ž (Esp) -:-
18:00IBV Ž (Ice) - Madeira SAD Ž (Por) -:-
18:30JKS Jaroslaw Ž (Pol) - Alavarium Ž (Por) -:-
19:00Jagodina Ž (Srb) - Artas Ž (Gre) -:-
20:00H 71 Ž (Fai) - Slavia Prag Ž (Cze) -:-

EUROPA: BENE-League

19:00Tachos - KRAS/Volendam -:-
20:00Bevo HC - Limburg Lions -:-
20:00Hurry-Up - Bocholt -:-
20:15Eupen - Aalsmeer -:-
20:30Haacht - Hubo Handbal -:-

EUROPA: MOL Liga Women

18:00Plzen Ž - Zlin Ž -:-

FINSKA: SM-liiga

15:00SIF - Riihimäen Cocks -:-

FRANCUSKA: Division 1 - žene

20:45Celles Ž - Paris 92 Ž -:-
20:45Merignac Ž - Plan de Cuques Ž -:-

GRČKA: A1

14:00Vrilissia - PAOK -:-
15:00Diomidis Argous - Drama -:-
17:00Aeropos Edessas - Ionikos -:-
17:00Pylaias - XANTH -:-

HRVATSKA: 1. HRL Women

18:00Osijek Ž - Dalmatinka Ž -:-
18:00Trogir Ž - Zamet Ž -:-
19:15Zrinski Ž - Umag Ž -:-

ISLAND: Olis Deildin

15:00IBV Vestmannaeyjar - Valur -:-
17:00Hordur - Haukar -:-

ISLAND: Olis Deild Women

14:30Valur Ž - Selfoss Ž -:-
17:00Haukar Ž - Ka Thor Ž -:-
17:00Kopavogs Ž - Fram Ž -:-

ITALIJA: Serie A

16:30Albatro - Conversano -:-
17:00Bozen - Fondi -:-
17:00Fasano - Sassari -:-
18:00Carpi - Campus Italia -:-
18:30Pressano - Romagna -:-
19:00Brixen - Meran -:-

ITALIJA: Serie A Women

17:30Jomi Salerno Ž - Brixen Ž -:-
18:00Mezzocorona Ž - Erice Ž -:-
18:00Pontinia Ž - Casalgrande Padana Ž -:-
18:30Mestrino Ž - Ferrara Ž -:-
20:00Padova Ž - Cassano Ž -:-
21:00Prato Ž - Teramo Ž -:-

JAPAN: JHL

04:00Toyota Motor East Japan - Ryukyu Corazon 23:23
06:00Toyota Boshoku Kyushu - Toyota Auto Body -:-

JUŽNA KOREJA: 1st League

06:00Sangmu - Doosan 20:26
2. poluvrijemeChungnam Athletic - Hanam 19:22
10:00Incheon City - SK Hawks -:-

LATVIJA: SynotTip Virsliga

16:00ASK/LSPA - Latgols -:-

LITVA: Lietuvos Lyga

12:00Grifas - Dragunas Klaipeda -:-
13:00Alytaus - Amber -:-
16:00Granitas Kaunas - Sviesa -:-

LUKSEMBURG: AXA League - Drugi stupanj

18:00OdgođenoDifferdange - Kaerjeng -:-
20:15Berchem - Dudelange -:-

LUKSEMBURG: AXA League - Ispadanje skupina

18:00Arlon - Mersch 0:20
19:15Redange - Schifflange -:-
20:15Bieles - Rumelange -:-
20:30HB Petange - Standard -:-

MAĐARSKA: NB I

16:15Budai Farkasok - Szeged -:-
17:00Budakalasz - Ferencvaros -:-
18:00Csurgoi - Gyongyosi -:-
18:00Komloi - Telekom Veszprem -:-
19:00NEKA - Veszpremi KKFT -:-

MAĐARSKA: NB I - žene

17:00MTK Budapest Ž - DVSC Schaeffler Ž -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

19:00Aalsmeer 2 - Quintus -:-
19:00Dynamico - KRAS/Volendam 2 -:-
19:00Houten - BFC -:-
20:00Feyenoord - EHC -:-
20:00Vrone/Berdos - Hercules -:-
20:45Emmen - Bevo HC 2 -:-
20:45Havas - Arnhem -:-
21:00PSV Handbal - Hellas -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie Women

19:00JuRo Unirek Ž - KRAS/Volendam Ž -:-
19:00PSV Handbal Ž - Amsterdam Ž -:-
19:00Venlo Ž - Boer'n Trots Kaas Ž -:-
19:00Vlug en Lenig Ž - Westfriesland SEW Ž -:-
20:15Quintus Ž - Veneco Velo Ž -:-
20:45BFC Ž - Kwiek Ž -:-

NORVEŠKA: 1. Division

16:00Falk - Sandefjord TIF -:-

NORVEŠKA: 1.Division - Žene

19:00Gjerpen Ž - Glassverket Ž -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

19:00Potsdam - Motor -:-
19:30Dormagen - Großwallstadt -:-
19:30Eisenach - Balingen-W. -:-
19:30Huttenberg - Hagen -:-

NJEMAČKA: DHB Pokal Women

16:00Frankfurt Ž - TuS Lintfort Ž -:-
16:30Zwickau Ž - Rosengarten Ž -:-

POLJSKA: Central League

17:00Gorzów Wlkp. - GKS Zukowo -:-
17:00Olimpia Piekary - Nielba Wagrowiec -:-
18:00Biala Podlaska - Zamosc -:-
18:00Lodz - Wielun -:-
18:00Przemysl - Olsztyn -:-
18:30Stal Mielec - Zaglebie Sosnowiec -:-
19:00Legionowo - Slask -:-

POLJSKA: I Liga

15:00Dziewiatka Legnica - Legnica -:-
17:00Chrzanow - Zawadzkie -:-
17:00Krakow - Viret Zawiercie -:-
17:00Wolsztyn - Real Astromal Leszno -:-
17:00Zielona Gora - Ol.Grodkow -:-
17:00Zwolen - Radzymin -:-
18:30Oborniki Slaskie - Swiebodzin -:-
19:00Katy Wroclawskie - Nowa Sol -:-
19:00Koscian - SKPR Swidnica -:-
19:00Pabianice - Wisla Plock II -:-
19:00UW Warszawa - AWF Warszawa -:-

POLJSKA: Polish Cup

18:30Szczecin - Zaglebie Lubin -:-

POLJSKA: Superliga - Žene

16:00Koszalin Ž - Piotrcovia Ž -:-
18:00MKS Lublin Ž - Start Elblag Ž -:-

POLJSKA: I Liga Women

12:00UMCS Lublin Ž - Radom Ž -:-
13:00Kalisz Ž - Krapkowice Ž -:-
14:00Jutrzenka Plock Ž - Sambor Tczew Ž -:-
14:00Koscierzyna Ž - Bukowsko Dopiewski Ž -:-
16:00Marcovia Ž - Handball Warszawa Ž -:-
17:00Arka Gdynia Ž - SMS ZPRP Plock II Ž -:-
17:00Jelenia Gora Ž - Wroclaw Ž -:-
17:00Kielce Ž - Lodz Ž -:-
17:00Olkusz Ž - Pietrowice Wielkie Ž -:-
17:00SMS ZPRP Plock Ž - AZS AWF Warszawa Ž -:-
18:00Legnica Ž - Zory Ž -:-

PORTUGAL: Andebol 1

16:00Belenenses - Sporting -:-
16:00Benfica - Avanca -:-
16:00Povoa - Madeira SAD -:-
16:00Santo Tirso - Aguas Santas -:-
18:00ABC Braga - Vitoria -:-
19:00Viseu - Gaia -:-
20:00Porto - Maia-Ismai -:-

PORTUGAL: 1a Divisao Women

18:00Barros Ž - Maiastars Ž -:-
18:00CS Madeira Ž - Gil Eanes Ž -:-
22:15Alpendorada Ž - ABC Braga Ž -:-

RUMUNJSKA: Liga Nationala

16:00Timisoara - Potaissa Turda -:-
17:00Odorhei - Bacau -:-
18:15Suceava - Minaur Baia Mare -:-

RUSIJA: Superleague - žene

11:00Astrahanochka Ž - Dinamo-Sinara Ž -:-
13:00Luch Ž - Stavropol Ž -:-
14:00CSKA Moscow Ž - Togliatti Ž -:-
15:00Zvenigorod Ž - Rostov Ž -:-
17:30Baltiyskaya Zarya Ž - Adyif Ž -:-

SJEV. MAKEDONIJA: Superleague

12:00Alkaloid - Vardar Negotino -:-
18:00Radovis - Eurofarm Pelister 2 -:-
18:30Ohrid - Struga -:-

SJEV. MAKEDONIJA: Superleague Women

13:00Gevgelija Ž - Kumanovo Ž -:-
17:00Pelister 2012 Ž - Shampion Ž -:-

SLOVAČKA: Extraliga

19:30Hlohovec - HK Kosice -:-

SLOVENIJA: 1.A DRL - Žene

18:00Koper Ž - Vrhnika Ž -:-
18:00Sava Kranj Ž - Logatec Ž -:-
19:00Piran Vrtovi Istre Ž - Olimpija Ž -:-
19:00OdgođenoZRD Litija Ž - Krka Ž -:-

SRBIJA: ARKUS Liga Women

15:00Vojvodina Ž - Kikinda Ž -:-
20:00Radnicki Ž - Mladost NP Ž -:-
20:30Pancevo Ž - Medicinar Sabac Ž -:-

ŠPANJOLSKA: Division de Honor Plata

18:00Zamora - Amenabar -:-
18:15Barcelona II - Puerto Sagunto -:-
18:30Nava - Alcobendas -:-
19:00Villa de Aranda - Novas -:-
19:30Eivissa - Horneo Alicante -:-
20:30Boadilla - Oviedo -:-

ŠPANJOLSKA: División de Honor Žene

13:00Sporting La Rioja Ž - BM Granollers Ž -:-
18:00Beti-Onak Ž - Zuazo Barakaldo Ž -:-
18:00Elche Mustang Ž - Porrino Ž -:-

ŠVEDSKA: Handbollsligan

16:00Guif - Savehof -:-
16:00Skövde - Helsingborg -:-
18:00Kristianstad - Lugi -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

13:00AIK Stockholm - IFK Karlskrona -:-
15:00Kungalvs HK - Torslanda -:-
16:00Drott - Varberg -:-
16:00Rimbo - Vinslovs -:-

ŠVEDSKA: SHE Women

14:00Skara Ž - Skuru Ž -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene

14:00Tyresö Ž - Skanela Ž -:-
15:00Kroppskultur Dam Ž - Helsingborg Ž -:-
16:00AIK Ž - Eslov Ž -:-

ŠVICARSKA: NLA

18:30Basel - Kriens -:-
18:45Kadetten - Suhr -:-
19:00Bern - St. Gallen -:-

ŠVICARSKA: SPL - Žene

17:00Kreuzlingen Ž - Thun Ž -:-
18:00Zug Ž - Winterthur Ž -:-

TURSKA: Superlig

11:00Trabzon - Hatay -:-
12:00Mihaliccikspor - Koycegiz Belediye -:-
12:00Umraniye - Nilufer Bld. -:-
15:00Sakarya - Ankaragucu -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - rukomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.