Rukomet » 28.04.2024 » Tečajevi
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Oklade koje nudi bet365 - Kladi se sada!
FRANCUSKA: Starligue
17:00PSG - Dunkerque -:- [ 1.03 | 22.00 | 20.00 ]HRVATSKA: Premijer Liga - Ispadanje skupina
17:00Trogir - Metković -:-18:00Osijek - Rudar -:-
NJEMAČKA: Bundesliga
15:00Stuttgart - Hamburg -:- [ 2.35 | 7.50 | 1.95 ]16:30Bergischer - Erlangen -:- [ 1.90 | 7.50 | 2.40 ]
ŠPANJOLSKA: Liga ASOBAL
12:00Puente Genil - Nava -:- [ 1.80 | 8.00 | 2.60 ]17:00Cuenca - Benidorm -:- [ 1.75 | 8.00 | 2.70 ]
18:30Atl. Valladolid - Granollers -:- [ 3.30 | 9.00 | 1.55 ]
AUSTRIJA: HLA - Playoff
17:15Fuchse - Aon Fivers -:-20:20Krems - Bregenz -:-
AUSTRIJA: WHA - Žene
14:45Fuchse Ž - Graz Ž -:-CRNA GORA: Prva liga
19:00Berane - Mornar -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga - Playout
11:30Hranice - Nove Veseli -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga Women
16:45Slavia Prag Ž - Lazne Kynzvart Ž -:-DANSKA: Herre Handbold Ligaen - Stupanj pobjednika
18:00Aalborg - Ribe-Esbjerg -:- [ 1.18 | 13.00 | 7.50 ]19:45Bjerringbro/Silkeborg - Mors -:- [ 1.67 | 8.50 | 2.90 ]
DANSKA: Kvindeligaen Women - Ispadanje skupina
15:00Ringkøbing Ž - Bjerringbro Ž -:- [ 1.25 | 11.00 | 6.00 ]ESTONIJA: Meistriliiga - Playoff
16:00Polva Serviti - Raasiku/Mistra -:-EUROPA: Liga Prvaka - Žene - Playoff
14:00Bietigheim Ž - Odense Ž -:- [ 3.30 | 8.50 | 1.57 ]16:00CSM Bucuresti Ž - Metz Ž -:- [ 1.70 | 8.00 | 2.80 ]
EUROPA: European Cup
17:00Minaur Baia Mare (Rou) - Valur (Ice) -:- [ 1.85 | 9.00 | 2.30 ]EUROPA: European Cup Women
16:00Benfica Ž (Por) - Michalovce Ž (Svk) -:-EUROPA: MOL Liga Women - Mjesta
14:30Dunajska Streda Ž - Sala Ž -:-EUROPA: MOL Liga Women - Playout
16:00Poruba Ž - Zlin Ž -:-FRANCUSKA: Division 1 - žene
15:00Plan de Cuques Ž - Chambray Touraine Ž -:-HRVATSKA: 1. HRL Women
15:30Koka Ž - Sesvete Ž -:-17:00Zamet Ž - Dugo Selo Ž -:-
19:30Lok. Zagreb Ž - Zrinski Ž -:-
19:30Rudar Labin Ž - Dalmatinka Ž -:-
20:00Split 2010 Ž - Osijek Ž -:-
ISLAND: Olis Deildin - Playoff
20:30FH Hafnarfjordur - IBV Vestmannaeyjar -:-JUŽNA KOREJA: H League - Playoff
09:30Doosan - Hanam -:-NIZOZEMSKA: Eredivisie
14:00BFC - Feyenoord -:-14:00Tachos - PSV Handbal -:-
14:15Bevo HC 2 - Watersley -:-
NIZOZEMSKA: HandbalNL League
16:00Limburg Lions - KRAS/Volendam -:-NIZOZEMSKA: Eredivisie Women - Stupanj gubitnika
13:30Boer'n Trots Kaas Ž - KRAS/Volendam Ž -:-14:45PSV Handbal Ž - E&O Ž -:-
NIZOZEMSKA: Eredivisie Women - Stupanj pobjednika
15:00Quintus Ž - Vlug en Lenig Ž -:-NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen - Relegacija
18:00Melhus - Kristiansand -:- [ 4.75 | 9.50 | 1.25 ]NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen women - Playoff
18:00Oppsal Ž - Storhamar Ž -:- [ 7.50 | 12.00 | 1.12 ]NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen women - Relegacija
16:30Follo Ž - Volda Ž -:- [ 1.50 | 8.00 | 3.10 ]NJEMAČKA: 2. Bundesliga
17:00Großwallstadt - Minden -:-17:00Nordhorn-Lingen - Huttenberg -:-
NJEMAČKA: 1. Bundesliga - žene
16:00Leverkusen Ž - Bad Wildungen Ž -:-NJEMAČKA: 2. Bundesliga - žene
16:00Göppingen Ž - Kurpfalz Baren Ketsch Ž -:-16:00Leipzig Ž - Rodertal Ž -:-
POLJSKA: Superliga - 5.-8. mjesto
18:00Ostrow Wielkopolski - MMTS Kwidzyn -:-POLJSKA: Superliga - Playoff
15:00Wisla Plock - Zabrze -:-POLJSKA: Superliga - Stupanj gubitnika
16:00Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków -:-18:00Zaglebie Lubin - Wybrzeze Gdansk -:-
POLJSKA: Central League
17:30Slask Wroclaw - Wielun -:-POLJSKA: I Liga
14:00UMCS Lublin - Konskie -:-16:00Wejherowo - Olsztyn -:-
18:00Morag - USAR Kwidzyn -:-
18:00Przemysl - Viret Zawiercie -:-
POLJSKA: Superliga - Žene - Stupanj pobjednika
16:00Piotrcovia Ž - Zaglebie Ž -:-POLJSKA: Central League Women
15:00AZS Poznan Ž - Legnica Ž -:-17:00Jelenia Gora Ž - Handball Warszawa Ž -:-
POLJSKA: I Liga Women
16:00SMS ZPRP Lublin II Ž - San Jaroslaw Ž -:-RUMUNJSKA: Liga Nationala
16:30CSM Bucuresti - Timisoara -:-16:30CSM Focsani - Cluj -:-
16:30Potaissa Turda - Sighisoara -:-
16:30Vaslui - Buzau -:-
RUSIJA: Superleague - Playout
14:00Akbuzat - Saratov -:-SJEV. MAKEDONIJA: Superleague - Stupanj gubitnika
18:00RK Aerodrom - Prilep 0:10SJEV. MAKEDONIJA: Superleague Women
17:00Astibo Ž - Metalurg Avtokomanda Ž -:-17:00Gevgelija Ž - Despina Ž -:-
17:00Kumanovo Ž - Pelister 2012 Ž -:-
17:00Ovce Pole Ž - Gjorche Petrov Ž -:-
17:00Shampion Ž - Spartak Ž -:-
17:00Vardar SCJS Ž - Struzanka Ž -:-
17:00ZRK Skopje Ž - Cair Ž -:-
SLOVAČKA: Extraliga - Playoff
17:00Povazska Bystrica - Bojnice -:-SLOVENIJA: 1.A DRL - Žene - Stupanj pobjednika
19:00Ajdovscina Ž - Ljubljana Ž -:-SRBIJA: Superliga Women - Playout
18:00Radnički Ž - Napredak Ž -:-ŠPANJOLSKA: Division de Honor Plata
12:00Burgos - Guadalajara -:-ŠPANJOLSKA: División de Honor Žene - Playoff
14:00Porrino Ž - Guardes Ž -:-TURSKA: Superlig Women
14:00Konyaalti Ž - Izmir Ž -:-15:00Gorele Ž - Tekirdag Ž -:-
16:00Yalikavak Ž - Kastamonu Ž -:-
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - rukomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.