Tenis » Danas » Tečajevi
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Oklade koje nudi bet365 - Kladi se sada!
ATP - SINGL: Barcelona (Španjolska), zemlja
13:30Ruud C. (Nor) - Etcheverry T. M. (Arg) -:- [ 1.25 | 4.00 ]16:00Tsitsipas S. (Gre) - Lajovic D. (Srb) -:- [ 1.25 | 4.00 ]
ATP - SINGL: Bucharest (Rumunjska), zemlja
11:00PrekinutoCerundolo F. (Arg) - Navone M. (Arg) 1:1 [ 1.67 | 2.20 ]13:00Tabilo A. (Chi) - Fucsovics M. (Hun) -:- [ 2.10 | 1.73 ]
ATP - SINGL: Minhen (Njemačka), zemlja
11:30PrekinutoAuger-Aliassime F. (Can) - Struff J-L. (Ger) 0:1 [ 1.91 | 1.91 ]13:30Garin C. (Chi) - Fritz T. (Usa) -:- [ 2.30 | 1.62 ]
WTA - SINGL: Rouen (Francuska), zemlja (dvorana)
15:00Stephens S. (Usa) - Garcia C. (Fra) -:- [ 1.91 | 1.91 ]16:30Linette M. (Pol) - Kalinina A. (Ukr) -:- [ 2.63 | 1.50 ]
WTA - SINGL: Stuttgart (Njemačka), zemlja (dvorana)
14:00Swiatek I. (Pol) - Rybakina E. (Kaz) -:- [ 1.20 | 4.50 ]16:00Kostyuk M. (Ukr) - Vondrousova M. (Cze) -:- [ 2.63 | 1.50 ]
ATP - PAROVI: Barcelona (Španjolska), zemlja
14:30Machac T./Zhang Z. - Nys H./Zielinski J. -:- [ 1.91 | 1.80 ]17:30Gonzalez M./Molteni A. - Arevalo M./Pavic M. -:- [ 2.00 | 1.73 ]
ATP - PAROVI: Bucharest (Rumunjska), zemlja
11:00Arends S./Middelkoop M. - Heliovaara H./Patten H. -:- [ 2.20 | 1.62 ]12:30PrekinutoBorges N./Stalder R. - Doumbia S./Reboul F. 1:1 [ 4.33 | 1.20 ]
ATP - PAROVI: Minhen (Njemačka), zemlja
13:00Arribage T./Cornea V. V. - Mies A./Struff J-L. -:- [ 2.75 | 1.40 ]WTA - PAROVI: Rouen (Francuska), zemlja (dvorana)
13:00Hibino N./Kalashnikova O. - Bains N./Lumsden M. -:- [ 1.83 | 1.83 ]WTA - PAROVI: Stuttgart (Njemačka), zemlja (dvorana)
10:00Eikeri U./Neel I. WO - Krejcikova B./Siegemund L. -:- [ 4.33 | 1.20 ]12:00Chan H-C./Kudermetova V. - Mattek-Sands B./Zhang S. -:- [ 1.53 | 2.38 ]
CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Acapulco (Meksiko), tvrda podloga
01:40Galarneau A. (Can) - Walton A. (Aus) 0:2 [ 2.38 | 1.53 ]2. setSvajda Z. (Usa) - Mpetshi Perricard G. (Fra) 0:1 (2:6,0:5) [ 1.80 | 1.91 ]
CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Gwangju (Južna Koreja), tvrda podloga
06:00Bu Y. (Chn) - Berankis R. (Ltu) -:- [ 1.50 | 2.50 ]06:00Harris L. (Rsa) - Wu Tung-Lin (Tpe) -:- [ 1.20 | 4.33 ]
CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Oeiras 3 (Portugal), zemlja
14:00Comesana F. (Arg) - Faria J. (Por) -:- [ 1.67 | 2.10 ]15:30Blanchet U. (Fra) - Royer V. (Fra) -:- [ 2.00 | 1.73 ]
CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: San Miguel de Tucuman (Argentina), zemlja
16:00Midon L. (Arg) - Collarini A. (Arg) -:- [ 2.00 | 1.73 ]17:30Casanova H. (Arg) - Aboian V. (Arg) -:- [ 1.50 | 2.50 ]
CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Tallahassee (SAD), zemlja
23:40Schwaerzler J. J. (Aut) - Krueger M. (Usa) 0:2 [ 2.75 | 1.40 ]02:00Melzer G. (Aut) - Bergs Z. (Bel) 0:2 [ 4.00 | 1.22 ]
18:00Krueger M. (Usa) - Kozlov S. (Usa) -:- [ 1.53 | 2.38 ]
19:30Hemery C. (Fra) - Bergs Z. (Bel) -:- [ 3.25 | 1.33 ]
CHALLENGER ŽENE - SINGL: Oeiras (Portugal), zemlja
11:00Pera B. (Usa) - Tauson C. (Den) -:- [ 2.63 | 1.44 ]12:30Lamens S. (Ned) - Mladenovic K. (Fra) -:- [ 1.40 | 2.75 ]
CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Acapulco (Meksiko), tvrda podloga
00:15Johnson L./Mansouri S. - Brouwer G./McHugh A. 2:001:40Chandrasekar A./Hach Verdugo H. - Bollipalli R./Kaliyanda Poonacha N. 0:2
00:00Johnson L./Mansouri S. - Bollipalli R./Kaliyanda Poonacha N. -:-
CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Gwangju (Južna Koreja), tvrda podloga
07:30Lee J. M./Song M.-K. - Cui J./Lee D. H. -:-CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Oeiras 3 (Portugal), zemlja
12:00Martos Gornes S./Tsitsipas Pe. - Bergevi F./Veldheer M. -:-CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: San Miguel de Tucuman (Argentina), zemlja
19:00Harper P./Stevenson D. - Britto L./Villanueva G. -:-CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Tallahassee (SAD), zemlja
01:40Blumberg W./Martinez L. D. - Ritschard A./Sigouin B. 2:0CHALLENGER ŽENE - PAROVI: Oeiras (Portugal), zemlja
17:30Jorge F./Jorge M. - Dart H./Mladenovic K. -:- [ 2.50 | 1.50 ]ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Antalya 11 (Turska), zemlja
10:00Metreveli A. (Geo) - Henning P. (Rsa) -:-10:00Picchione A. (Ita) - Juarez F. (Ita) -:-
ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Azay-le-Rideau (Francuska), tvrda podloga (dvorana)
15:30Reco A. (Fra) - Hudd E. (Gbr) -:-18:00Sakharov G. (Fra) - Bouquier A. (Fra) -:-
ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Dubrovnik (Hrvatska), zemlja
12:00Karol M. (Svk) - Chazal M. (Fra) -:-13:30Oberleitner N. (Aut) - Basic M. (Bih) -:-
ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Kursumlijska Banja (Srbija), zemlja
09:30Krajci M. (Svk) - Benchetrit E. (Mar) -:-12:00Barbier Gazeu P. (Fra) - Ivanov S. A. (Bul) -:-
12:00Snitari I. (Mda) - Djuric B. (Srb) -:-
12:00Tomescu D. A. (Rou) - Ferrari F. (Ita) -:-
13:30Obradovic D. (Srb) - Ludoski Z. (Srb) -:-
13:30Pisaric A. (Srb) - Jovic V. (Srb) -:-
13:30Popovic S. (Srb) - Bozemoj B. (Ned) -:-
17:30Lopez N. (Sui) - Pavlovic L. (Fra) -:-
ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Monastir 16 (Tunis), tvrda podloga
11:00Sheehy J. (Usa) - Coulibaly E. (Ivo) -:-11:00Wiskandt M. (Ger) - Bertrand R. (Fra) -:-
ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Santiago (Čile), zemlja
16:30Tenti F. (Arg) - Nunez D. A. (Chi) -:-17:00Mena F. (Arg) - Brown T. (Usa) -:-
ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Shymkent (Kazahstan), zemlja
08:00Fomin S. (Uzb) - Tiurnev E. (Wrl) -:-08:00Singh K. (Ind) - Atlangeriev B. (Wrl) -:-
ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Telde 2 (Španjolska), zemlja
11:00Blanch Dar. (Usa) - Barreto Sanchez D. A. (Esp) -:-11:00Fernandez Flores D. (Chi) - Klizan M. (Svk) -:-
ITF MUŠKARCI - SINGL: M25 Hammamet 7 (Tunis), zemlja
11:00Collignon R. (Bel) - Kopp S. (Aut) -:-11:00Dougaz A. (Tun) - Kuhn N. (Ger) -:-
ITF MUŠKARCI - SINGL: M25 Santa Margherita di Pula 4 (Italija), zemlja
10:00Piraino G. (Ita) - Kivattsev K. (Wrl) -:-ITF ŽENE - SINGL: W15 Antalya 10 (Turska), zemlja
11:00Sauvant C. (Ger) - Zelnickova R. (Svk) -:-11:00Yoruk I. (Tur) - Hindova D. (Cze) -:-
ITF ŽENE - SINGL: W15 Kursumlijska Banja (Srbija), zemlja
09:30Grubor A. (Can) - Palecek N. (Srb) -:-09:30Ionescu E. M. (Rou) - Pavlou D. (Gre) -:-
09:30Stevic H. (Fra) - Senic N. (Srb) -:-
10:00Stankovic A. (Srb) - Hernandez M. J. (Esp) -:-
11:00Matoula M. (Gre) - Herea C. A. (Rou) -:-
11:00Meyer Auf Der Heide L. (Ger) - Serban I. M. (Rou) -:-
11:00Terziyska J. (Bul) - Laboutkova A. (Cze) -:-
12:00Hageman M. (Ned) - Bojica S. (Rou) -:-
ITF ŽENE - SINGL: W15 Monastir 14 (Tunis), tvrda podloga
11:00Daavettila S. (Usa) - Zhabrailova M. (Wrl) -:-11:00Radovanovic N. (Fra) - Inoue H. (Usa) -:-
ITF ŽENE - SINGL: W15 Shymkent (Kazahstan), tvrda podloga
08:00Laskutova K. (Wrl) - Ureke A. (Wrl) -:-08:00Yushchenko V. (Wrl) - Sukhotina A. (Wrl) -:-
ITF ŽENE - SINGL: W15 Telde 3 (Španjolska), zemlja
11:00Seibold E. (Ger) - Van den Broek I. L. (Ned) -:-11:00Steur J. L. S. (Ger) - Feistel G. (Pol) -:-
ITF ŽENE - SINGL: W35 Hammamet 5 (Tunis), zemlja
11:00Helgo M. (Nor) - Van Uytvanck A. (Bel) -:-11:00Nahimana S. (Bur) - Rocchetti S. (Ita) -:-
ITF ŽENE - SINGL: W35 Santa Margherita di Pula 4 (Italija), zemlja
10:00Havlickova L. (Cze) - Wagner S. (Ger) -:-10:00Ricci B. (Ita) - Aksu A. (Tur) -:-
ITF ŽENE - SINGL: W50+H Calvi (Francuska), tvrda podloga
10:00Barthel M. (Ger) - Ryser V. (Sui) -:-10:00Snigur D. (Ukr) - Abduraimova N. (Uzb) -:-
ITF ŽENE - SINGL: W50 Shenzhen 2 (Kina), tvrda podloga
05:00Tararudee L. (Tha) - Wang Q. (Chn) -:-06:30Ren Y. (Chn) - Li Z. (Chn) -:-
ITF ŽENE - SINGL: W75 Chiasso (Švicarska), zemlja
13:30Bondar A. (Hun) - Boisson L. (Fra) -:-15:00Cengiz B. (Tur) - Riera J. (Arg) -:-
ITF ŽENE - SINGL: W75 Koper (Slovenija), zemlja
11:00Fourlis J. (Aus) - Erjavec V. (Slo) -:-12:30Hercog P. (Slo) - Paquet C. (Fra) -:-
ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Antalya 11 (Turska), zemlja
11:30Barnat J./Lanik T. - Mischker F./Paz J. P. -:-ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Azay-le-Rideau (Francuska), tvrda podloga (dvorana)
13:00Harper M./Romano F. - Garcian A./Nagel A. -:-ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Kursumlijska Banja (Srbija), zemlja
17:30Jovic V./Juhas K. - Bozemoj B./Clavel T. -:-17:30Cazacu D. N./Sueoka Y. - Obradovic D./Radjenovic V. -:-
ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Monastir 16 (Tunis), tvrda podloga
14:30Maginley J./Sheehy J. - Agafonov E./Liaonenka A. -:-ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Santiago (Čile), zemlja
18:00Almeida J./Tosetto R. - Bancalari A./Torres Fernandez B. I. -:-ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Shymkent (Kazahstan), zemlja
10:00Lomakin G./Verbin P. - Bakshi A./Schell N. -:-ITF MUŠKARCI - PAROVI: M25 Hammamet 7 (Tunis), zemlja
11:00Lobanov A./Ouakaa A. - De Krom M./Nijboer R. -:-ITF MUŠKARCI - PAROVI: M25 Santa Margherita di Pula 4 (Italija), zemlja
10:00Oradini G./Serafini M. - Potenza L./Ricca G. -:-ITF ŽENE - PAROVI: W15 Antalya 10 (Turska), zemlja
13:00Bestetti G./Stagno B. - Sauvant C./Siedliska N. -:-ITF ŽENE - PAROVI: W15 Kursumlijska Banja (Srbija), zemlja
17:30Marinkovic B./Terziyska J. - Bojica S./Herea C. A. -:-17:30Lackova V./Volkova D. - De Koning R./Hageman M. -:-
ITF ŽENE - PAROVI: W15 Monastir 14 (Tunis), tvrda podloga
14:30Tkacheva M./Zhabrailova M. - Vanlangendonck E./Welker E. -:-ITF ŽENE - PAROVI: W15 Shymkent (Kazahstan), tvrda podloga
09:30Arystanbekova A./Kenzhibayeva S. - Lavino I./Ogata H. -:-ITF ŽENE - PAROVI: W15 Telde 3 (Španjolska), zemlja
13:00Van den Broek I. L./Van Emst S. - Di Girolami T./Petretic L. -:-ITF ŽENE - PAROVI: W35 Hammamet 5 (Tunis), zemlja
13:30Herazo Gonzalez M./McPhee K. - Struplova J./Zaytseva K. -:-ITF ŽENE - PAROVI: W35 Santa Margherita di Pula 4 (Italija), zemlja
10:00Christofi E./Karatancheva L. - Alvisi E./Urgesi F. -:-ITF ŽENE - PAROVI: W50 Shenzhen 2 (Kina), tvrda podloga
09:30Brooks M./Chong E. - Hartono A./Thombare P. -:-ITF ŽENE - PAROVI: W75 Chiasso (Švicarska), zemlja
12:00Papamichail D./Waltert S. - Appleton E./Papadakis L. -:-ITF ŽENE - PAROVI: W75 Koper (Slovenija), zemlja
14:00Erjavec V./Salkova D. - Sakellaridi S./Zantedeschi A. -:-Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.