Nogomet » 20.06.2024 » Tečajevi
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Oklade koje nudi bet365 - Kladi se sada!
EUROPA: Euro
15:00Slovenija - Srbija -:- [ 4.20 | 3.40 | 1.91 ]18:00Danska - Engleska -:- [ 5.50 | 3.75 | 1.65 ]
21:00Španjolska - Italija -:- [ 2.15 | 3.25 | 3.60 ]
ARGENTINA: Copa Argentina
02:10Boca Juniors - Almirante Brown -:-AUSTRALIJA & OCEANIJA: OFC Championship U16 Women - Kvalifikacije
02:00Američka Samoa U16 Ž - Samoa U16 Ž -:-BRAZIL: Serie A
00:00Atletico GO - Criciuma -:- [ 2.05 | 3.25 | 3.60 ]00:00Botafogo RJ - Athletico-PR -:- [ 1.95 | 3.25 | 4.00 ]
01:00Fortaleza - Gremio -:- [ 1.91 | 3.30 | 4.00 ]
01:00Juventude - Vasco -:- [ 2.40 | 3.10 | 3.00 ]
01:00Sao Paulo - Cuiaba -:- [ 1.40 | 4.20 | 8.50 ]
02:30Cruzeiro - Fluminense -:- [ 1.91 | 3.40 | 3.90 ]
02:30Internacional - Corinthians -:- [ 1.83 | 3.25 | 4.50 ]
23:30Vitoria - Atletico-MG -:- [ 4.00 | 3.10 | 2.00 ]
BRAZIL: Serie B
00:00Santos - Goias -:- [ 1.73 | 3.40 | 5.00 ]02:00Botafogo SP - Ponte Preta -:- [ 2.00 | 3.00 | 4.00 ]
02:30Brusque - Avai -:- [ 3.00 | 3.10 | 2.40 ]
02:30Coritiba - America MG -:- [ 2.05 | 3.20 | 3.60 ]
00:00Vila Nova - Mirassol -:- [ 2.70 | 3.10 | 2.70 ]
BRAZIL: Serie C - Prva faza
00:00Ferroviario - EC Sao Jose -:-BRAZIL: Serie D
00:30Democrata SL - Portuguesa RJ -:-00:30Hercilio Luz - Avenida -:-
01:00Novo Hamburgo - Concordia -:-
BRAZIL: Amapaense - Playoff
01:15Santos AP - Trem -:-BRAZIL: Baiano 2
00:00Fluminense de Feira - SSA -:-00:00Jacobinense - Colo C. -:-
00:15Galicia - Vitoria da Conquista -:-
BRAZIL: Gaucho 2
00:00GE Gloria - Gaucho -:-00:00Monsoon - Aimore -:-
00:30Passo Fundo - Veranopolis -:-
01:00Brasil Farroupilha - Esportivo -:-
BRAZIL: Paraense B2
15:00Gaviao - Tesla -:-15:00Pedreira - Tiradentes PA -:-
BRAZIL: Copa Espirito Santo - Prva faza
00:00Desportiva Ferroviaria - Real Noroeste -:-BRAZIL: Brasileiro U20
20:00Botafogo U20 - RB Bragantino U20 -:-21:00Fortaleza U20 - Bahia U20 -:-
BRAZIL: Alagoano U20
20:00Satuba U20 - Desportiva Alianca U20 -:-BRAZIL: Catarinense U20
20:00Hercilio Luz U20 - Figueirense U20 -:-BRAZIL: Matogrossense U20
01:00Campo Novo U20 - Caceres U20 -:-BRAZIL: Paraibano U20
00:00Sousa U20 - Nacional de Patos U20 -:-BRAZIL: Paulista - Žene
23:00Ferroviaria Ž - Marilia Ž -:-20:00Taubate Ž - Sao Paulo Ž -:-
22:00Palmeiras Ž - Santos Ž -:-
00:00Bragantino Ž - Realidade Jovem Ž -:-
BUTAN: Premier League
12:00Paro - Samtse -:-ČILE: Primera División
21:00Nublense - Huachipato -:- [ 2.25 | 3.30 | 3.10 ]ČILE: Kup
23:30Concon National - S. Wanderers -:-18:30Colegio Quillon - Colo Colo -:-
21:00Marcos Trincado - U. Espanola -:-
22:00Brujas Salamanca - Coquimbo -:-
22:00Comunal Cabrero - Rangers -:-
23:30Glorias Navales - U. Catolica -:-
DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF
00:00Atletico Pantoja - Atlantico -:-22:00Moca - Cibao -:-
EGIPAT: Premier League
18:00Al Ahly - Arab Contractors -:-EGIPAT: Division 2 A - Promocija - Playoff
16:00Haras El Hodood - Tersana -:-16:00Suez SC - Alexandria SC -:-
EKVADOR: Serie B
22:00Ind. Juniors - Nueve de Octubre -:-ETIOPIJA: Premier League
14:00Shashemene Kenema - Fasil Kenema -:-17:00Hawassa - Wolkite Ketema -:-
FINSKA: Ykkosliiga
18:00SJK Akatemia - KTP -:-FINSKA: Ykkonen
17:30KuPS Akatemia - VIFK -:-FINSKA: Kakkonen - Skupina B
17:30HJS - Poxyt -:-18:00Ilves-Kissat - Ilves 2 -:-
IRAN: Hazfi Cup
18:30Mes Rafsanjan - Sepahan -:-ISLAND: Division 1
20:00Afturelding - Vestmannaeyjar -:-21:15IR Reykjavik - Fjolnir -:-
21:15Keflavik - Throttur -:-
ISLAND: Besta deild Women
20:00Vikingur Reykjavik Ž - Breidablik Ž -:-JUŽNA KOREJA: WK League Women
09:00Boeun Sangmu Ž - Seoul Ž -:-12:00Changnyeong Ž - Incheon Hyundai Steel Ž -:-
12:00Hwacheon Ž - Suwon FC Ž -:-
12:00Sejong Sportstoto Ž - Gyeongju Ž -:-
KANADA: Canadian Premier League
01:00York Utd - Pacific FC -:-KAZAHSTAN: First Division
14:00Kairat Almaty 2 - Kaisar Kyzylorda 2 -:-16:00Kaspij Aktau - Taraz -:-
16:00Okzhetpes - Aktobe 2 -:-
KOLUMBIJA: Primera B - Apertura - Playoff
02:00Llaneros - Orsomarso -:-KOLUMBIJA: Liga Women - Promocija skupina
23:00Alianza Ž - Santa Fe Ž -:-21:00Llaneros Ž - Millonarios Ž -:-
23:00America de Cali Ž - Dep. Cali Ž -:-
LATVIJA: Virsliga
17:00Tukums 2000 - FK Liepaja -:-18:00Valmiera - Metta -:-
LIBANON: Premier League - Stupanj pobjednika
15:00Al Ansar - Safa -:-15:00Nejmeh SC - Al Ahed -:-
15:00Racing - Bourj FC -:-
MONGOLIJA: Premier League
13:15Khaan Khuns-Erchim - Brera Ilch -:-NORVEŠKA: Division 3 - Group 5
18:00Aalesund 2 - Molde 2 -:-18:30Skjetten - Lokomotiv Oslo -:-
RUSIJA: FNL 2 - Division B - Group 3
17:00Kompozit - Arsenal Tula 2 -:-SAD: MLS
01:30CF Montreal - New York Red Bulls -:- [ 3.25 | 3.60 | 2.05 ]01:30Charlotte - Orlando City -:- [ 2.20 | 3.60 | 3.10 ]
01:30DC United - Atlanta Utd -:- [ 1.95 | 3.80 | 3.40 ]
01:30Inter Miami - Columbus Crew -:- [ 2.25 | 3.75 | 2.90 ]
01:30Toronto FC - Nashville SC -:- [ 2.30 | 3.50 | 2.90 ]
01:45Cincinnati - Philadelphia Union -:- [ 1.85 | 3.70 | 4.00 ]
02:30Austin FC - Los Angeles FC -:- [ 3.50 | 4.00 | 1.90 ]
02:30FC Dallas - Minnesota -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.60 ]
02:30Houston Dynamo - Seattle Sounders -:- [ 2.10 | 3.60 | 3.10 ]
02:30Sporting Kansas City - Real Salt Lake -:- [ 2.63 | 3.40 | 2.55 ]
02:30St. Louis City - Colorado Rapids -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.80 ]
04:30Los Angeles Galaxy - New York City -:- [ 2.00 | 3.70 | 3.40 ]
04:30San Jose Earthquakes - Portland Timbers -:- [ 1.90 | 3.80 | 3.50 ]
SAD: USL Championship
01:30Pittsburgh - Louisville City -:-02:00Birmingham - San Antonio -:-
02:30FC Tulsa - Miami FC -:-
04:00Oakland Roots - El Paso -:-
SAD: USL League One
01:00Greenville - Charlotte Independ. -:-SAD: USL League Two
23:00Swan City - Miami -:-00:00Charlotte Independ. 2 - West Virginia -:-
00:00North Carolina FC U23 - Salem City -:-
01:00Boston City - Black Rock -:-
01:00Buffalo - Fort Wayne -:-
01:00Cedar - Morris Elite -:-
01:00Inter Gainesville - Brave SC -:-
01:00Nona - Brooke House -:-
01:00RC New Jersey - West Chester Utd -:-
01:00St. Petersburg FC - Sarasota Paradise -:-
01:00Tobacco Road - Wake FC -:-
01:30Midwest United - Flint City -:-
01:30Northern Virginia - Virginia Beach -:-
02:00AHFC Royals - Corpus Christi FC -:-
02:00Blue Goose - Little Rock Rangers -:-
02:00Dothan United - East Atlanta -:-
02:00Marin - Davis Legacy -:-
04:00Capo II - Southern California -:-
04:00FC Olympia - Portland U23 -:-
04:00Tacoma Stars - United PDX -:-
SAD: NISA
01:00Maryland Bobcats - Savannah Clovers -:-SAD: NWSL Women
01:00Gotham Ž - San Diego Wave Ž -:-04:00Angel City Ž - Racing Louisville Ž -:-
SOMALIJA: National league
14:30Heegan - Kigs -:-SUDAN: Super League
15:00Al-Hilal Omdurman - Al Wadi -:-15:00Al-Merreikh - Tuti -:-
SVIJET: Klupske Prijateljske
13:00Lilleström (Nor) - Göteborg (Swe) -:-14:00Rapid Bucharest (Rou) - Gloria Buzau (Rou) -:-
14:00Torpedo Moskva (Rus) - Yaroslavl (Rus) -:-
17:00Tikveš (Mkd) - Struga (Mkd) -:-
ŠVEDSKA: Division 1 - Norra
18:00Vasalund - Stockholm Internazionale -:-19:00Stocksund - Hammarby TFF -:-
19:30Karlbergs - Nordic United -:-
ŠVEDSKA: Division 1 - Södra
19:00Eskilsminne - Ariana -:-19:00Falkenberg - Lunds -:-
19:00Tvaaker - Onsala -:-
ŠVEDSKA: Division 2 - Norrland
19:00Gottne - Umeå -:-19:00IFK Ostersund - Kiruna -:-
19:00Skelleftea - Ytterhogdal -:-
ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Götaland
19:30Grebbestad - Vanersborgs IF -:-19:30IFK Skovde - Saffle SK -:-
19:30Kumla - Lidkoping -:-
19:30Motala - Gauthiod -:-
ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Svealand
15:45Gute - Arlanda -:-19:00Skiljebo - Jarfalla -:-
ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Götaland
19:00Rappe GOIF - IFK Berga -:-19:30Karlskrona - Hassleholms IF -:-
19:30Simrishamn - IFK Karlshamn -:-
ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Svealand
19:00Atvidaberg - Sylvia -:-19:30Sleipner - Mjolby AI FF -:-
ŠVEDSKA: Division 2 - Västra Götaland
19:00Frölunda - Astrio -:-19:00Lindome - Varbergs GIF -:-
19:00Tord - Qviding -:-
19:30Husqvarna - Jonsereds -:-
19:30Savedalen - Bergdalens IK -:-
ŠVEDSKA: Svenska Cupen - Kvalifikacije
19:00Huddinge - Nacka FC -:-19:15Stegeborg - Nykopings -:-
ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene
19:00Rosengard Ž - Örebro Ž -:-19:00Trelleborg Ž - Hacken Ž -:-
ŠVEDSKA: Elitettan Women
17:30Kalmar Ž - Gamla Upsala Ž -:-18:00Uppsala Ž - Alingsas Ž -:-
19:00Eskilstuna Utd Ž - Örebro Ž -:-
19:00Mallbacken Ž - Lidkoping Ž -:-
19:30Umeå IK Ž - Sundsvall Ž -:-
ŠVEDSKA: Svenska Cupen - Žene - Kvalifikacije
19:30Trollhättan Ž - Lidkoping Ž -:-UZBEKISTAN: Super League
17:00Nasaf Qarshi - Neftchi Fargona -:-17:00Navbahor Namangan - Qizilqum -:-
VIJETNAM: V.League 1
13:00Binh Dinh - Hanoi FC -:-13:00Binh Duong - Gia Lai -:-
13:00Nam Dinh - Hong Linh Ha Tinh -:-
14:15Cong An Ha Noi - Hai Phong -:-
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.