REFRESH

Nogomet » Juče » Sve utakmice

oglasi

AFRIKA: Afrička Liga Prvaka - Kvalifikacije

14:00OtkazanoWau Salaam (Ssu) - St. George (Eth) -:-
15:00Olympic Real de Bangui (Caf) - Setif (Alg) 0:0
17:00WAC (Ivo) - Stade Malien (Mli) 1:0
18:30Al-Hilal (Sud) - LISCR FC (Lib) 3:0

AFRIKA: Afrički Kup Konfederacija - Kvalifikacije

12:15Port Louis (Mau) - Ngazi Sport (Com) 4:1
13:30Masters Security (Mal) - Petro (Ang) 0:0
14:00Gendarmerie (Dji) - Simba (Tan) 0:1
14:00Green Buffaloes FC (Zam) - El Masry (Egy) 2:1
14:30Anse Reunion (Sey) - APR (Rwa) 1:2
15:30La Mancha (Con) - Tanda (Ivo) 1:0
16:00Deportivo Niefang (Gnq) - New Star (Cmr) 1:0
17:00Belouizdad (Alg) - Onze Createurs (Mli) 2:0
17:30Hafia (Gui) - Energie Sports (Ben) 1:1
18:30Cape Town City (Rsa) - Young Buffaloes (Swa) 1:0

ARGENTINA: Superliga

23:00Patronato - Chacarita Juniors 3:0
23:00Tigre - Defensa y Justicia 1:1
01:15Colon - Gimnasia L.P. 1:0

ARGENTINA: Primera B Nacional

01:05Aldosivi - Club Atletico Mitre 1:0

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

01:00Atletico Atlanta - San Miguel 2:0

ARGENTINA: Primera D Metropolitana

21:00Central Ballester - Argentino de Merlo 1:1
21:00CSR Espanol - Juventud Unida S. M. 1:2

AZIJA: AFC Champions League

11:00Ulsan Hyundai (Kor) - Kawasaki (Jpn) 2:1
11:30Kashiwa (Jpn) - Tianjin Quanjian (Chn) 1:1
13:00Kitchee (Hkg) - Jeonbuk (Kor) 0:6
13:00Shanghai SIPG (Chn) - Melbourne Victory (Aus) 4:1
14:00Nasaf Qarshi (Uzb) - Al Wasl (Uae) 1:0
16:10Al-Ain (Uae) - Al-Rayyan (Qat) 1:1
16:30Al-Sadd (Qat) - Persepolis (Irn) 3:1
16:30Esteghlal F.C. (Irn) - Al-Hilal (Sau) 1:0

AZIJA: AFC Kup - Kvalifikacije - Playoff

07:00Hwaebul (Prk) - Erchim (Mon) 3:0
10:00Khujand (Taj) - Ahal (Tkm) 0:2
15:30Bengaluru (Ind) - TC Sports Club (Mdv) 5:0

BAHREIN: Premier League

16:15Al-Shabbab - East Riffa 1:2
18:30Al-Ittihad - Al-Ahli Manama 2:3

BRAZIL: Campeonato Brasiliense

19:30Real FC - Bosque Formosa 2:2

BRAZIL: Campeonato Carioca - Taca Rio

23:30Volta Redonda - Portuguesa RJ 0:2

BRAZIL: Campeonato Gaucho

00:00SER Caxias - Juventude 1:1

BRAZIL: Campeonato Paulista

00:00Linense - Novorizontino 2:3
00:00Red Bull Brasil - Corinthians 1:1

BRAZIL: Campeonato Pernambucano - Prvi stupanj

00:00Nautico - Afogados da Ingazeira 2:1

BRAZIL: Copa Verde

23:30Paysandu - Interporto 4:0

ČILE: Primera División

00:00A. Italiano - Deportes Temuco 1:1

ČILE: Primera B

00:00San Felipe - S. Morning 2:3

EGIPAT: Premier League

13:30Tanta - El Raja 0:0
16:00El Daklyeh - Arab Contractors 1:2
16:00El Entag El Harby - Alassiouty 1:0
18:30Wadi Degla - El Gaish 1:0

EKVADOR: Serie A - Prvi stupanj

01:00Guayaquil City - Tecnico U. 0:0

ENGLESKA: Championship

20:45Aston Villa - Preston 1:1
20:45Barnsley - Burton 1:2
20:45Brentford - Birmingham 5:0
20:45Middlesbrough - Hull 3:1
20:45Millwall - Sheffield Wed 2:1
20:45Nottingham - Reading 1:1
20:45Sheffield Utd - QPR 2:1
21:00Bolton - Sunderland 1:0

ENGLESKA: League One

20:45Fleetwood - Portsmouth 1:2
20:45Shrewsbury - Gillingham FC 1:1

ENGLESKA: League Two

20:45Cambridge Utd - Notts County 1:0
20:45Crewe - Exeter 1:2
21:00Barnet - Carlisle 1:3

ENGLESKA: Vanarama National League

20:45Aldershot - Bromley 1:1
20:45Barrow - Gateshead 1:1
20:45Boreham Wood - Maidstone 1:0
20:45Chester - Leyton Orient 0:1
20:45Dover - Dagenham & Red. 1:0
20:45Ebbsfleet - Woking 2:1
20:45Guiseley - Fylde 1:0
20:45Halifax - Hartlepool 2:0
20:45Maidenhead - Eastleigh 3:1
20:45Solihull - Wrexham 0:0
20:45Torquay - Sutton 2:3
20:45Tranmere - Macclesfield 1:4

ENGLESKA: Vanarama National League North

20:45Harrogate - Alfreton 4:3
20:45Salford - Bradford PA 2:2
20:45OdgođenoSpennymoor - Telford -:-
20:45Stockport - Nuneaton 0:1

ENGLESKA: Vanarama National League South

20:45OdgođenoConcord - East Thurrock -:-
20:45Weston - Chelmsford 0:1

ENGLESKA: Southern Premier League

20:45Basingstoke - Stratford 2:1
20:45Kings Langley - Royston 1:0
20:45Redditch - Gosport 4:2
20:45Tiverton - Kettering 0:3
20:56Hereford - St. Neots 1:0

ENGLESKA: Northern Premier League

20:45Rushall - Stafford 1:2
20:45OdgođenoWhitby - Grantham Town -:-

ENGLESKA: Bostik League

20:45OdgođenoLeiston FC - Margate -:-

ENGLESKA: Premier League Cup

14:00Bury U23 - Bournemouth U23 1:1

EUROPA: Liga Prvaka - Playoff

20:45Bayern - Besiktas 5:0
20:45Chelsea - Barcelona 1:1

EUROPA: UEFA Youth League - Playoff

16:00PSG U19 - Barcelona U19 0:1
18:00Manchester City U19 - Inter U19 2:1pen

FRANCUSKA: Ligue 1

18:30Troyes - Dijon 0:0

GIBRALTAR: Gibraltar Cup

20:30Lincoln - Glacis United 3:0

GRČKA: Football League

14:30Chania Kissamikos - Kallithea 2:0

INDIJA: I-League

09:30Minerva - Gokulam 0:1

IRAK: Super League

12:30Baghdad - Al Minaa 1:3
12:30Karbala - Al Diwaniya 1:1

JAMAJKA: Premier League

02:35Arnett Gardens - UWI 2:2

JUŽNA AFRIKA: Premier League

18:30Platinum Stars - Supersport 0:0

JUŽNA AFRIKA: Multichoice Diski

09:00Supersport U21 - Polokwane U21 3:3

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana

23:15Sport Rosario (Per) - Cerro CA (Uru) 0:0

KOLUMBIJA: Torneo Aguila

00:00Pereira - Real Santander 2:1
02:00Barranquilla - Cucuta 1:1

MAĐARSKA: Kup

14:00Nagykanizsa - Bekescsaba 1:3
16:00Zalaegerszeg - Puskas Academy 1:0
17:00Debrecen - Dorogi 1:2
18:00DVTK - Vac 2:0
18:00OdgođenoUjpest - Paks -:-

NAMIBIJA: MTC Premiership

19:00Citizens - Tura Magic 0:6

NIZOZEMSKA: Reserve League

18:30Jong FC Eindhoven - Jong Willem II 0:2

NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest

19:30Kassel - Offenbach 1:1

NJEMAČKA: Oberliga Bremen

19:30VfL Bremen - Bremer 0:1

PARAGVAJ: Primera Division - Apertura

00:15Guarani - Dep. Capiata 2:1

PERU: Primera División - Torneo de Verano

02:00Binacional - Huancayo 2:2

RUSIJA: FNL Cup - Playoff

09:15Krasnodar 2 - Ararat Moscow 0:2
11:45Lokomotiv-Kazanka - Tyumen 0:1
14:30R. Volgograd - Sp. Moscow 2 1:2pen
17:30Yaroslavl - Ural 0:2

SAN MARINO: Coppa Titano

20:45Libertas - Virtus 1:2

SAUDIJSKA ARABIJA: Division 1

13:40Al-Kawkab - Al Mojzel 4:1
14:00Al-Hazm - Al Wehda 2:0
14:05Dhamk - Jeddah 4:0
14:20Al Watani - Al Khaleej 1:1

SLOVENIJA: Prva Liga

13:00Ankaran Hrvatini - Aluminij 1:1

SOMALIJA: Nation Link Telecom Championship

13:30Jeenyo - Horseed 0:2

SUDAN: Premier League

15:00Al Merreikh Club Nyala - Merreikh El-Fasher 0:0
15:00Wad Hashim Sennar - Hay al-Arab 2:1

SVIJET: Klupske Prijateljske

15:00Arsenal Tula (Rus) - K. Almaty (Kaz) 0:0
15:00Tosno (Rus) - Kursk (Rus) 1:0
16:00Kristiansund (Nor) - Krasnodar (Rus) 3:0

ŠKOTSKA: Championship

20:45Dumbarton - Morton 0:1

ŠKOTSKA: League One

20:45Stranraer - Arbroath 1:4

ŠKOTSKA: League Two

20:45Annan - Peterhead 3:3

TURSKA: TFF 1. Lig

14:00Rizespor - Balikesirspor 3:0
14:00Samsunspor - Ankaragucu 1:1
17:00Gaziantepspor - Altinordu 0:1

UGANDA: Premier League

14:00Soana - Jinja 2:2
14:30Bright Stars - Express FC 2:1
14:30Onduparaka FC - BUL 1:0
14:30Police - UPDF 1:2
14:30Vipers - Mbarara City 2:0

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju