REFRESH

Nogomet » Juče » Sve utakmice

AFRIKA: Afričko Prvenstvo - Kvalifikacije

15:00Uganda - Burundi 3:0
15:00Zambija - Eswatini 2:2
15:30Ruanda - Etiopija 1:1
16:00Namibija - Madagaskar 2:0
17:00Nigerija - Togo 2:0
21:00Maroko - Alžir 3:0

ALBANIJA: Superliga

14:00Luftetari Gjirokastra - Bylis 1:1
17:00Skenderbeu - Kukesi 0:0
17:00Tirana - Laci 2:1
17:00Vllaznia - Partizani 1:3

ALBANIJA: First Division

14:00Burreli - Korabi Peshkopi 0:0
14:00Cerrik - Devolli 2:0
14:00Din. Tirana - Erzeni 0:2
14:00Iliria Kruja - Besa 1:1
14:00Koplik - Egnatia Rrogozhine 1:0
14:00Shenkolli - Apolonia Fier 0:0
14:00Shkumbini Peqin - Kastrioti 2:2
14:00Terbuni - Beselidhja Lezha 1:1

ALŽIR: Ligue 2

16:00Amal Bou Saada - MO Bejaia 1:0
16:00Arzew - Tadjenant 2:1
16:00ASM Oran - Annaba 1:1
16:00Relizane - Arba 1:2
18:00Tlemcen - Skikda 3:1
19:00Eulma - Medea 0:4

ANGOLA: Girabola

16:00Primeiro de Agosto - Caala -:-

ARGENTINA: Superliga

00:00Arsenal Sarandi - River Plate 3:3
02:10Boca Juniors - Racing Club 0:1
18:15Banfield - Atl. Tucuman 1:2
20:30Independiente - Argentinos Jrs 0:1
22:45Patronato - Newells Old Boys 1:3

ARGENTINA: Primera Nacional

20:30Nueva Chicago - Alvarado 0:1
22:10Estudiantes Rio Cuarto - Belgrano 1:1

ARGENTINA: Torneo Federal A

02:00Cipolletti - Sol de Mayo 2:0
02:00Ferro Gen. Pico - Sansinena 1:0
02:15Deportivo Maipu - Desamparados 3:0
19:30CDJU Gualeguaychu - Douglas Haig 0:0
20:30Deportivo Madryn - Sportivo Estudiantes 0:1
21:00OdgođenoCamioneros Buenos Aires - Circulo Deportivo -:-
21:00Gimnasia E.R. - Crucero del Norte 1:1
22:00Club Sportivo Penarol - Huracan Las Heras 1:2
22:00San Martin Formosa - Club A. Guemes 1:1
22:00Villa Mitre - Juventud Unida Universitario 0:1
00:00Defensores Belgrano VR - Chaco For Ever 2:0
00:00Sportivo Belgrano - Union Sunchales 2:2

ARGENTINA: Primera B Metropolitana - Apertura

18:10Acassuso - UAI Urquiza 2:2
20:30Argentino de Quilmes - Talleres (R.E) 1:1
20:30Colegiales - Defensores Unidos 1:2

ARGENTINA: Primera C Metropolitana - Apertura

17:00Midland - Excursionistas 2:0
20:45Central Cordoba - San Martin Burzaco 3:0

ARGENTINA: Primera D Metropolitana

16:00Liniers - Puerto Nuevo 0:0
17:00Def. de Cambaceres - CSR Espanol 2:3
20:30Deportivo Muniz - Argentino de Rosario 0:0

ARMENIJA: Premier League

13:00Shirak - Ararat 2:1

AUSTRALIJA: A-League

08:00Western United - Perth Glory 1:1
10:30Central Coast Mariners - Newcastle Jets 1:1

AUSTRIJA: Tipico Bundesliga

17:00Altach - Admira 1:4
17:00LASK Linz - Mattersburg 7:2
17:00Sturm Graz - Salzburg 1:1

AUSTRIJA: 2. Liga

14:30Liefering - Ried 0:1
16:00Dornbirn - FC Juniors 2:2

AUSTRIJA: Regionalliga - Istok

16:00Wiener Viktoria - Wiener 3:2
18:00Leobendorf - Admira (Am) 0:1

AUSTRIJA: Regionalliga Central

15:00AC Wolfsberger (Am) - Ried (Am) 2:1
16:00Union Gurten - WSC Wels 0:1
17:30Allerheiligen - ATSV Wolfsberger 4:3
19:00St. Anna - Deutschlandsberger 0:0

AUSTRIJA: Regionalliga West - Tyrol

16:30Kitzbuhel - Kufstein 2:2

AUSTRIJA: Regionalliga West - Salzburg

15:00USK Anif - Bischofshofen 2:0
16:00A. Salzburg - Grodig 1:1

AUSTRIJA: Regionalliga West - Vorarlberg

14:00Dornbirner S. - Rothis 0:3
16:00Hohenems - Bregenz 1:1
16:00Langenegg - A. Lustenau (Am) 2:1
17:00Lauterach - RW Rankweil 4:1

AUSTRIJA: Bundesliga Women

14:00Innsbruck Ž - Bergheim Ž 0:0

AZERBAJDŽAN: Premier League

15:00Gabala - Qarabag 1:1
17:15Keshla - Sabah Baku 1:1

BELGIJA: Jupiler League

18:00St. Liege - Genk 1:0
20:00Kortrijk - Waregem 2:0
20:00Oostende - Eupen 2:3
20:30Gent - Waasland-Beveren 2:0

BELGIJA: Proximus League

17:00KSV Roeselare - St. Gilloise 3:0
20:30Beerschot VA - Virton 2:1

BELGIJA: First Amateur Division

19:30Dessel - La Louviere 5:2
19:30Thes Sport - RFC Liege 1:1
20:00Heist - Deinze 0:3
20:00OC Charleroi - Lierse K. 1:1
20:00Tubize - Seraing 1:2
20:00Vise - Dender 3:1

BELGIJA: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy 3:0
20:00Namur - Francs Borains 1:2
20:00RAAL La Louviere - Stockay-Warfusee 1:3

BELGIJA: Second Amateur Division Group VFV A

19:30Petegem - Menen 0:0
20:00KRC Gent - Temse 1:1
20:00Ronse - Dikkelvenne 1:3

BELGIJA: Second Amateur Division Group VFV B

19:30Hades - Duffel 1:1
20:00Hoogstraten - Hasselt 0:1

BELGIJA: 1st National - Žene

14:00Aalst Ž - Tienen Ž 2:0
15:00Genk II Ž - Famkes Merkem Ž 4:1
15:00Massenhoven Ž - GBA Kontich Ž 3:0
15:00Moldavo Ž - Femina Woluwe Ž 1:5
16:00OdgođenoZwevezele Ž - Leuven II Ž -:-
16:30St. Liege 2 Ž - SG-Tertre Hautrage Ž 0:0
16:45Mechelen Ž - Zulte Waregem Ž 1:2

BENIN: Ligue 1

17:00ASPAC - Upi Onm -:-
17:00Real Sport - ASVO -:-
17:00Tonnerre - USS Krake -:-

BERMUDSKI OTOCI: Premier League

20:00Somerset - North Village Rams -:-

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga

13:00Slavia Mozyr - Neman 0:1
15:00BATE - Gomel 1:1
17:00Din. Minsk - Vitebsk 0:2
18:00FC Minsk - Torpedo Minsk 3:0

BJELORUSIJA: Pershaya Liga

13:00Chimik Svetlogorsk - Rukh Brest 0:2
13:00FC Slonim - Krumkachy 0:1
14:00Baranovici - Smorgon 0:0
14:00Mikashevichi - Orsha 3:1
14:00Smolevichi - Lida 4:1
14:00Sputnik - Naftan 2:0
15:00Volna Pinsk - Belshina 2:3

BOCVANA: Premier League

15:30Gaborone Utd - Notwane 0:0
15:30Morupule - Extension Gunners 0:1
15:30Security Systems - Prisons XI Gaborone 5:0
15:30Tafic FC - BDF XI 1:3
15:30Township Rollers - Gilport Lions 3:1

BOLIVIJA: Division Profesional - Clausura

00:15J. Wilstermann - Real Potosi 3:1
02:30Nacional Potosi - San Jose 1:1
02:30Oriente Petrolero - Always Ready 1:1
21:00The Strongest - Aurora 2:2
23:15Sport Boys - Blooming 2:3

BOLIVIJA: Nacional B

21:00Stormers - Wils. Cooperativas 2:2

BOSNA & HERCEGOVINA: Premier League

15:00Tuzla City - Radnik Bijeljina 0:3
15:00Velež Mostar - Zrinjski 1:0
15:00Zvijezda 09 - Borac Banja Luka 0:2
18:00Željezničar - Mladost DK 2:1

BOSNA & HERCEGOVINA: FBiH

14:30Bratstvo Gracanica - Olimpic Sarajevo 2:3
14:30Budućnost B. - HNK Orasje 2:0
14:30Capljina - Kakanj 1:0
14:30Gorazde - Igman K. 2:0
14:30Jedinstvo Bihac - Travnik 3:1
14:30Metalleghe - Hadzici 1:0
14:30Zvijezda Gradacac - Slaven Živinice 0:1

BOSNA & HERCEGOVINA: RS

14:30Krupa - Jedinstvo Brcko 4:0
14:30Podrinje Janja - Modrica 2:0
14:30Rudar Prijedor - Slavija 2:1
14:30Tekstilac - Kozara 1:2

BRAZIL: Serie A

22:00Fortaleza - Gremio 2:1
00:00Corinthians - Cruzeiro 1:2

BRAZIL: Serie B

00:15Criciuma - CRB 0:1
02:30Vitoria - Londrina 0:1
21:30Oeste - America MG 0:1
21:30Ponte Preta - Bragantino 1:1
21:30Vila Nova - Coritiba 2:2
00:00Operario - Sao Bento 2:1
00:00Parana - Figueirense 0:1

BUGARSKA: Parva Liga

16:30Botev Plovdiv - Ludogorets 0:1
19:00Levski - Arda 2:1

BUGARSKA: Vtora liga

15:00Kariana Erden - CSKA 1948 Sofia 3:2
15:00Lok. Gorna - Montana 2:1
15:00Strumska Slava - Spartak 3:0
16:30Litex Lovech - Botev Galabovo 3:0
16:30Neftochimic Burgas - Hebar 2:1
17:00Pirin Blagoevgrad - Pomorie 3:1

BURKINA FASO: Premier League

17:30ASEC Koudougou - ASFA Yennega 1:1
17:30Bobo-Dioulasso - US Ouagadougou 2:2
17:30Kadiogo - Sonabel Ouagadougou 0:3

CIPAR: First Division

17:30APOEL - Doxa 2:0
19:00Achnas - Apollon 1:0

CIPAR: Division 2

14:30Anagennisi - Digenis 1:1
14:30Aris - Omonoia Psevda 6:0
14:30Chloraka - Sotiras 2:2
14:30Ermis - Othellos Athienou 1:0
14:30Karmiotissa - Omonia Aradippou 1:0
14:30Ypsonas - Alki Oroklini 0:0
14:30Zakakiou - Xylotympou 1:1

CRNA GORA: Prva Crnogorska Liga

13:30Kom Podgorica - Buducnost 2:3
13:30Rudar - Titograd 3:1
13:30Zeta - OFK Petrovac 1:1
14:30Iskra - Sutjeska 2:0
17:00FK Podgorica - Grbalj 1:1

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

14:30Liberec - Jablonec 2:2
16:30Sigma Olomouc - Ceske Budejovice 1:3
16:30Zlin - Mlada Boleslav 0:2
19:00Slavia Prag - Pribram 3:1

ČEŠKA REPUBLIKA: FNL

10:15Pardubice - Trinec 1:0
10:15Sokolov - Lisen 1:2
10:15Vysehrad - Jihlava 1:1
14:30Prostejov - Zizkov 2:1

ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group A

10:00Pribram B - Vltavin 0:1
10:15Benesov - Plzen B 3:2
10:15Motorlet Prague - Admira Prague 1:0
11:00Stechovice - Slavia Prag B 1:3

ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group B

10:15Jablonec B - Zivanice 3:2
15:30Usti nad Orlici - Hradec Kralove B 1:0
15:30Velvary - Brozany 1:0

ČEŠKA REPUBLIKA: MSFL

10:15Frydek-Mistek - Vyskov 1:0
10:15Odra Petrkovice - Ostrava B 0:1
14:30Hlucin - Zlin B 3:0
14:30Rosice - Dolni Benesov 1:0
14:30Uhersky Brod - Unicov 2:2

ČEŠKA REPUBLIKA: Division A

10:15Petrin Plzen - Rokycany 3:1
10:30Jindrichuv Hradec - Katovice 0:5
13:30Cizova - Prestice 0:1pen
15:30Doubravka - Myto 1:2pen
15:30Horovicko - Beroun 1:2pen
15:30Sobeslav - Ceske Budejovice B 2:3pen
17:00Hvezda Cheb - Marianske Lazne 0:3

ČEŠKA REPUBLIKA: Division B

10:15Steti - Aritma Prague 2:1pen
10:15Tatran Rakovnik - Chomutov 1:2
15:00Brezova - Neratovice 1:2pen
15:30Cesky Brod - Sous 1:0pen
15:30Ostrov - Kladno 2:1
15:30Slany - Brandys n. Labem 2:1pen

ČEŠKA REPUBLIKA: Division C

10:15Kutna Hora - Hlinsko 2:1
15:30Horky nad Jizerou - Caslav 2:0
15:30Nachod - Dvur Kralove 2:1
15:30Ostra - Kolin 1:0
15:30Trutnov - Letohrad 3:2
15:30Vysoke Myto - Libis 3:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Division D

10:15Havlickuv Brod - Zbrojovka Brno B 1:4
14:30Breclav - Tasovice 0:3
14:30Bystrice n. Pern. - Stara Rise 5:2

ČEŠKA REPUBLIKA: Division E

14:30Bzenec - Brumov 2:2
14:30Hranice - Sumperk 0:1
14:30Nove Sady - Prerov 4:1
14:30Skastice - Vsetin 1:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Division F

14:30Hermanice - Novy Jicin 2:3

ČEŠKA REPUBLIKA: Prazsky prebor

10:15Ujezd Prague - Treboradice 5:0
10:30Dukla JM - Kolovraty 2:4
10:30Hostivar - Predni Kopanina 2:4
10:30Kralovice - Vysehrad B 2:1
10:30US Prague - Ujezd nad Lesy 0:5
10:30Zlicin - Admira Prague B 4:2
15:30Olympia Radotin - Podoli 0:4

ČEŠKA REPUBLIKA: Stredocesky KP

10:30FK Komarov - Vlasim B 5:0
15:30Dobrovice - Klicany 1:3
15:30Kosmonosy - Hrebec 3:4
15:30Nove Straseci - Bohemia Podebrady 2:1pen
15:30Porici n. S. - Velim 3:4pen
15:30Tuchlovice - Hvozdnice 2:3pen

ČEŠKA REPUBLIKA: Jihocesky KP

10:15Mas Taborsko B - Jankov 1:1
15:00Protivin - Sokol Lom 0:0
15:30Blatna - Junior Strakonice 0:1
15:30Osek - Olesnik 3:3
15:30Rudolfov - Milevsko 2:2
15:30Sezimovo Usti - Cesky Krumlov 1:7

ČEŠKA REPUBLIKA: Plzensky KP

15:30Bolevec - Meclov 1:2pen
15:30Chotikov - Sokol Lhota 2:1pen
15:30Domazlice B - Nyrsko 3:2
15:30Horni Briza - Holysov 3:0
15:30Stribro - Vejprnice 2:0
15:30Zruc - Nepomuk 5:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Karlovarsky KP

10:15Loko K. Vary - Horni Slavkov 2:1
15:30Hroznetin - Zlutice 5:1
15:30Kralovske Porici - Frantiskovy Lazne 2:0
15:30Nova Role - Touzim 2:1pen
15:30Nove Sedlo - Chodov 3:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Ustecky KP

10:30Horni Jiretin - Kadan 0:1pen
15:30Domousice - Modlany 0:2
15:30FK Jilove - Mostecky FK 0:1
15:30Krupka - Lovosice 2:1
15:30Litomericko - Oldrichov 2:0
15:30Srbice - Vilemov 3:2pen
15:30Zatec - Perstejn 0:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Liberecky KP

15:30Chrastava - Visnova 2:1
15:30Desna - Novy Bor 3:1
15:30Doksy - Skalice 1:0
15:30Sedmihorky - Straz p. Ralskem 2:0
15:30Zelezny Brod - Rovensko p. Tr. 2:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Kralovehradecky KP

10:15Slavia Hradec - Dobruska 1:0pen
12:30Jicin - Police nad Metuji 2:1
15:30Libcany - Kostelec n. O. 5:2
15:30Vysoka n. Labem - Novy Bydzov 1:2

ČEŠKA REPUBLIKA: Pardubicky KP

10:15Chrudim B - Chocen 2:2
10:15Litomysl - Ceska Trebova 2:1
15:00Policka - Lanskroun 0:5
15:00Tremosnice - Moravska Trebova 2:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Vysocina KP

14:30Namest n. Oslavou - Velke Mezirici B 3:1
14:30Sperice - Pelhrimov 0:2
14:30Zirovnice - Chotebor 2:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Jihomoravsky KP

14:30Bosonohy - Moravsky Krumlov 8:0
14:30Bystrc - Mutenice 3:0
14:30Ivancice - Bohunice 1:2
14:30Lisen B - Svratka Brno 1:1
14:30Moravska Slavia - Rajecko 1:2
14:30Ratiskovice - Sparta Brno 2:7
14:30SK Krumvir - Rousinov 2:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Olomoucky KP

14:30Jesenik - Kralice na Hane 1:0
14:30Litovel - Usti 1:4
14:30Mohelnice - SK Lipova 4:2
14:30Zelatovice - Bohunovice 0:2

ČEŠKA REPUBLIKA: Zlinsky KP

10:30Holesov - Borsice 3:1
14:30Batov - Bystrice pod Hostynem 4:1
14:30Provodov - Morkovice 2:1pen
14:30Slusovice - Kvasice 0:1
14:30Velke Karlovice - Stitna nad Vlari 2:3pen

ČEŠKA REPUBLIKA: Moravskoslezsky KP

14:00Bridlicna - Bystrice 7:2
14:00Cesky Tesin - Brusperk 4:1
14:00Haj ve Slezsku - Petrovice 3:2
14:00Hlubina - Krnov 0:1

ČEŠKA REPUBLIKA: U19 League

11:00Ceske Budejovice U19 - Pribram U19 1:4
11:00Mlada Boleslav U19 - Slavia Prag U19 1:6
12:00Opava U19 - Hradec Kralove U19 1:0pen
12:30Plzen U19 - Brno U19 3:0
13:00Slovacko U19 - Pardubice U19 1:0pen

ČEŠKA REPUBLIKA: Liga - žene

11:00Lok. Brno Ž - Slovacko Ž 1:1
11:00Plzen Ž - Slavia Prag Ž 0:8

ČILE: Primera División

17:30OdgođenoPalestino - U. Espanola -:-
22:30OdgođenoA. Italiano - Cobresal -:-

ČILE: Primera B

23:00Barnechea - Deportes Temuco 1:0
01:30Nublense - D. Puerto Montt 2:0
20:00La Serena - San Felipe 4:0
21:00OdgođenoMagallanes - Cobreloa -:-
21:00Rangers - S. Wanderers 0:1
22:00OdgođenoMelipilla - Copiapo -:-
00:00CD Santa Cruz - Valdivia 1:1
00:00OdgođenoSan Luis - S. Morning -:-

DANSKA: 1st Division

16:15Vejle - Kolding 3:0

DANSKA: 2nd Division - Group 1

13:00Vanløse - Slagelse 2:1
13:45FA 2000 - Avarta 1:0
14:00Hillerod - Bronshoj 1:1
15:00OdgođenoSkovshoved - Hellerup -:-

DANSKA: 2nd Division - Group 2

14:00Aarhus Fremad - Vejgaard 3:0
14:00Brabrand - Middelfart 2:0
14:00Jammerbugt - Sydvest 4:0
14:00Næsby - VSK Aarhus 1:0

DANSKA: Elitedivisionen Women

13:00KoldingQ Ž - Farum BK Ž 1:0
13:00Odense Q Ž - Thisted Ž 1:7

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF - Clausura - Playoff

22:00Atlantico - Cibao 0:1

DR KONGO: Ligue 1

16:30Bukavu - RCK -:-
16:30Sanga Balende - Nyuki -:-

EGIPAT: Premier League

20:00OdgođenoAl Ahly - Zamalek -:-
20:00Zamalek - Arab Contractors 2:1

EKVADOR: Liga Pro

02:15Olmedo - U. Catolica 0:0
20:00Ind. del Valle - Aucas 4:0
22:15Guayaquil City - El Nacional 0:1
00:30Macara - Dep. Cuenca 1:1

EKVADOR: Serie B

17:30Manta - Clan Juvenil 3:0
23:00Gualaceo - Atl. Porteno 2:1
23:00LDU Portoviejo - Santo Domingo 2:0

ENGLESKA: Premier League

13:30Everton - West Ham 2:0
16:00Aston Villa - Brighton 2:1
16:00Bournemouth - Norwich 0:0
16:00Chelsea - Newcastle 1:0
16:00Leicester - Burnley 2:1
16:00Tottenham - Watford 1:1
16:00Wolves - Southampton 1:1
18:30Crystal Palace - Manchester City 0:2

ENGLESKA: Championship

13:30Blackburn - Huddersfield 2:2
16:00Barnsley - Swansea 1:1
16:00Brentford - Millwall 3:2
16:00Charlton - Derby 3:0
16:00Hull - QPR 2:3
16:00Leeds - Birmingham 1:0
16:00Luton - Bristol City 3:0
16:00Middlesbrough - WBA 0:1
16:00Reading - Preston 1:0
16:00Stoke - Fulham 2:0

ENGLESKA: League One

16:00Bolton - Rochdale 1:3
16:00Doncaster - Bristol Rovers 2:0
16:00Fleetwood - Burton 4:1
16:00Gillingham FC - Peterborough 1:2
16:00Milton Keynes - Coventry 0:0
16:00Rotherham - Oxford Utd 1:2
16:00Wimbledon - Portsmouth 1:0
16:00Wycombe - Sunderland 1:0

ENGLESKA: League Two

16:00Bradford City - Crawley 2:1
16:00Cambridge Utd - Exeter 4:0
16:00Colchester - Morecambe 0:1
16:00Crewe - Swindon 3:1
16:00Forest Green - Mansfield 2:2
16:00Grimsby - Leyton Orient 0:4
16:00Newport - Scunthorpe 2:1
16:00Northampton - Salford 2:0
16:00Oldham - Macclesfield 0:1
16:00Plymouth - Carlisle 2:0
16:00Port Vale - Stevenage 1:1
16:00Walsall - Cheltenham 1:2

ENGLESKA: National League North

16:00Alfreton - Farsley 2:4
16:00Blyth - Chester 2:2
16:00OdgođenoBrackley Town - Spennymoor -:-
16:00Gloucester - Bradford PA 1:0
16:00OdgođenoKettering - Altrincham -:-
16:00OdgođenoKing’s Lynn - Leamington -:-
16:00Telford - Guiseley 4:1

ENGLESKA: National League South

16:00OdgođenoBillericay - Wealdstone -:-
16:00OdgođenoChippenham - Hemel Hempstead -:-
16:00Concord - Hungerford 0:2
16:00St. Albans - Bath 0:1
16:00Tonbridge - Chelmsford 1:2

ENGLESKA: NPL Premier Division

16:00Ashton Utd - Gainsborough 3:1
16:00Atherton - FC United 2:3
16:00Bamber Bridge - Scarborough 1:2
16:00OdgođenoBasford - Nantwich -:-
16:00Basford - Stafford 3:1
16:00Buxton - Witton 2:0
16:00Hyde - Morpeth 1:1
16:00Mickleover - Lancaster 1:3
16:00Radcliffe - Matlock 1:0
16:00South Shields - Grantham 1:1
16:00OdgođenoStafford - Whitby -:-
16:00Warrington - Stalybridge 1:2

ENGLESKA: Southern League Central Division

16:00Alvechurch - St. Ives 1:0
16:00Banbury - Biggleswade Town 3:2
16:00Bromsgrove - Nuneaton 1:3
16:00OdgođenoCoalville - Kings Langley -:-
16:00Leiston - Hitchin 3:1
16:00OdgođenoLowestoft - Stourbridge -:-
16:00Lowestoft - Needham Market 0:2
16:00Redditch - Barwell 0:1
16:00OdgođenoRoyston - Stratford -:-
16:00Rushall - AFC Rushden & Diamonds 1:1
16:00OdgođenoTamworth - Needham Market -:-

ENGLESKA: Southern League South Division

16:00Beaconsfield Town - Merthyr T 0:0
16:00Blackfield - Hartley Wintney 0:0
16:00Chesham - Wimborne 1:0
16:00Dorchester - Yate Town 2:0
16:00Farnborough - Gosport 0:1
16:00OdgođenoHayes & Yeading - Poole -:-
16:00Met. Police - Weston-super-Mare 2:1
16:00Salisbury - Harrow 3:1
16:00Tiverton - Swindon S 2:0
16:00Truro - Hendon 2:1
16:00Walton Casuals - Taunton 1:5

ENGLESKA: Isthmian League Premier Division

16:00Enfield Town - Cheshunt 2:1
16:00Folkestone - Bognor Regis 1:2
16:00Horsham FC - Merstham 4:0
16:00Leatherhead - Hornchurch 2:1
16:00Lewes - Cray 2:3
16:00Worthing - Brightlingsea 3:0

ENGLESKA: FA Cup - Kvalifikacije

13:30Potters Bar - Barnet 1:1
14:00Chesterfield - Wrexham 1:1
16:00AFC Fylde - Peterborough Sports 6:1
16:00Barrow - Solihull Moors 0:1
16:00Bowers & Pitsea - Chichester 1:2
16:00Bromley - Aldershot 4:3
16:00Carshalton - Dagenham & Red. 2:1
16:00Chorley - Spennymoor 2:0
16:00Dartford - Kingstonian 2:3
16:00Ebbsfleet - Woking 1:1
16:00Gateshead - Colne 5:0
16:00Halifax - Harrogate 1:2
16:00NapuštenoHaringey - Yeovil 0:1
16:00Hartlepool - Brackley Town 1:0
16:00Havant & W - Dulwich Hamlet 1:2
16:00Hayes & Yeading - Poole 1:1
16:00Hednesford - Boston Utd 0:1
16:00Maidenhead - Wealdstone 1:1
16:00Maidstone - Kings Langley 4:1
16:00Nantwich - King’s Lynn 1:0
16:00Notts County - Belper Town 2:1
16:00Oxford City - Margate 2:1
16:00Royston - Maldon & Tiptree 1:3
16:00Southport - Altrincham 1:3
16:00Sutton - Billericay 1:1
16:00Tamworth - Darlington 0:3
16:00Torquay - Boreham Wood 3:2
16:00Welling - Eastleigh 0:0
16:00Weymouth - Dover 1:2
16:00Whitby - Stourbridge 1:1
16:00Whyteleafe - Chippenham 0:3
18:20York - Stockport 2:0

ENGLESKA: Premier League 2

14:00Manchester City U23 - Brighton U23 0:1

ENGLESKA: Premier League U18

12:00Arsenal U18 - Tottenham U18 2:2
12:00Swansea U18 - Fulham U18 1:5
12:00West Ham U18 - Brighton U18 1:1
13:00Blackburn U18 - WBA U18 2:2
13:00Chelsea U18 - Norwich U18 3:2
13:00Wolverhampton U18 - Everton U18 0:3
13:30Aston Villa U18 - Reading U18 1:2
13:30Manchester Utd U18 - Middlesbrough U18 1:1
13:30Southampton U18 - Leicester U18 2:3
14:00Liverpool U18 - Newcastle Utd U18 3:0
14:00Sunderland U18 - Derby U18 0:3

ENGLESKA: Women's League Cup

20:30Aston Villa Ž - Sheffield Utd Ž 3:1

ESTONIJA: Meistriliiga

12:00Levadia - Kuressaare 2:1
12:00Paide - Tallinna Kalev 2:1
15:00Narva - Maardu 5:2

ESTONIJA: Esiliiga

12:00Rakvere - Legion 0:4
18:00Parnu JK Vaprus - Tartu Welco 3:0

EUROPA: Premier League (Crimea)

14:00Kafa - SKCHF Sevastopol 1:4
14:00Kyzyltash - Yevpatoriya 0:2
14:00Ocean Kerch - TSK Simferopol 1:3
16:00Krymteplytsia - Inkomport 2:1

FILIPINI: PFL

09:30Global FC - Stallion -:-
10:00Kaya - Ceres 0:3
13:00Green Archers - Philippine Air Force 1:0

FINSKA: Veikkausliiga - Championship - Playoff

14:00Honka - Mariehamn 3:0
14:00Ilves - HJK 2:1
14:00Inter Turku - KuPS 0:2

FINSKA: Veikkausliiga - Ispadanje skupina

14:00HIFK - Rovaniemi 2:0
14:00KPV - VPS 2:3
14:00SJK - Lahti 0:0

FINSKA: Kakkonen - Skupina A - Stupanj pobjednika

12:00JIPPO - Viikingit 1:1
13:00JaPS - Mikkeli 1:1

FINSKA: Kakkonen - Skupina B - Stupanj pobjednika

13:00Espoo - Gnistan 3:1

FINSKA: Kakkonen - Skupina C - Stupanj pobjednika

13:00JBK - SJK Akatemia 1:3

FINSKA: Liiga Women - Ispadanje skupina

13:00ONS Oulu Ž - Myran Ž 1:2
13:00TPS Ž - Ilves Ž 0:1

FRANCUSKA: Ligue 1

17:30Lyon - Dijon 0:0
20:00Angers - Brest 0:1
20:00Metz - Nantes 1:0
20:00Nimes - Amiens 1:1
20:00Reims - Montpellier 1:0
20:00Toulouse - Lille 2:1

FRANCUSKA: Ligue 2

15:00Le Havre - Lorient 2:2

FRANCUSKA: National 2 - Group A

15:00Lusitanos - Bastia 2:1
15:00Schiltigheim - Haguenau 3:0
16:00Lens II - Lille II 2:2
18:00Bobigny - Sedan 0:1
18:00Epinal - ASM Belfort 3:1
18:00IC Croix - Reims II 1:4
18:00Sainte-Genevieve - JA Drancy 1:1
18:00St Quentin - Mulhouse 1:1

FRANCUSKA: National 2 - Group B

15:00Mantes - Stade Briochin 0:2
17:00Lorient II - Vitre 2:2
18:00Angers II - Chartres 1:1
18:00Granville - Poissy 2:1
18:00Rouen - Fleury-Merogis 2:0
18:00Saint-Malo - Guingamp II 1:1
18:30Gobelins - Oissel 2:1
18:30Vannes - Sannois 1:0

FRANCUSKA: National 2 - Group C

18:00Bourges - Bergerac 0:1
18:00Chamalieres - Blois 0:2
18:00Colomiers - St Etienne II 3:1
18:00Romorantin - Nantes II 1:1
18:00Saint-Pryve - Stade Bordelais 2:3
18:00Sete - Les Herbiers 1:1
18:00Trelissac - Montpellier II 1:2

FRANCUSKA: National 2 - Group D

18:00Frejus - Hyeres 1:0
18:00Grasse - Lyon II 2:0
18:00Jura Sud - Monaco II 1:0
18:00Marseille Endoume - Marignane 1:2
18:00Martigues - Marseille II 2:1
18:00Monts - Annecy 1:2
18:00Moulins-Yzeure - Nimes II 2:0
18:00Saint Priest - Louhans Cuiseaux 1:1

FRANCUSKA: Division 1 - Žene

14:30Bordeaux Ž - Marseille Ž 3:0
14:30Fleury 91 Ž - Soyaux Ž 1:1
14:30Montpellier Ž - Metz Ž 3:0
14:30Reims Ž - Guingamp Ž 0:1
20:45Paris SG Ž - Paris FC Ž 2:0

GIBRALTAR: National League

16:00Boca Juniors - Europa Point 1:1
18:15Magpies - Mons Calpe 1:3

GRČKA: Super League

18:30Olympiakos - OFI Crete 2:1
19:00Panetolikos - AEL Larissa 2:2

GRČKA: Football League

14:00Kalamata - Ionikos 1:0
15:00O. Volos - Thesprotos 1:1

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 1

15:00Orfeas Xanthi - Kilkisiakos -:-

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 3

15:00Iraklis Larissa - Atalanti 3:0

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga

13:00Torpedo Kutaisi - Saburtalo Tbilisi 0:2
16:00Din. Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi 0:1

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

19:00Siquinala - Sanarate 1:2

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

22:00OdgođenoReal du Cap - Cosmopolites -:-

HONG KONG: Premier League

08:30Guangzhou R&F - Yuen Long 8:0
08:30Tai Po - Kitchee 1:1

HRVATSKA: 1. HNL

15:00Varaždin - Istra 1961 1:0
17:30Slaven Belupo - Rijeka 1:2

HRVATSKA: 2. HNL

13:00Orijent 1919 - Rudeš 2:0
15:00Cibalia - Osijek 2 0:2
15:00Solin - Dubrava 0:2

INDONEZIJA: Liga 1

13:30TIRA Persikabo - Bhayangkara Utd 0:2

IRSKA: Premier Division

20:45Sligo Rovers - Derry City 1:2

ITALIJA: Serie A

15:00Lazio - Atalanta 3:3
18:00Napoli - Verona 2:0
20:45Juventus - Bologna 2:1

ITALIJA: Serie B

15:00Entella - Trapani 1:1
15:00Juve Stabia - Pordenone 4:2
15:00Pescara - Spezia 1:2
15:00Venezia - Salernitana 1:0
18:00Benevento - Perugia 1:0

ITALIJA: Serie C - Group A

15:00Pianese - Monza 1:1
15:00Pro Patria - Pro Vercelli 1:1
20:45Arezzo - Alessandria 1:1

ITALIJA: Serie C - Group B

15:00Sudtirol - Gubbio 3:0
18:30Ravenna - ArzignanoChiampo 1:2
20:45Sambenedettese - Virtus Verona 1:2

ITALIJA: Serie C - Group C

16:00Picerno - Virtus Francavilla 0:0
18:30Viterbese - Rende 6:1

ITALIJA: Serie D - Group B

15:00Bolzano - Brusaporto 1:1

ITALIJA: Serie D - Group D

15:00Sasso Marconi - Mezzolara 0:2

ITALIJA: Serie D - Group E

15:00Trestina - Bastia 1:2

ITALIJA: Serie D - Group H

15:30Bitonto - Taranto 3:0

ITALIJA: Primavera 1

11:00Genoa U19 - Inter U19 4:3
13:00Napoli U19 - AS Roma U19 1:2
15:00Bologna U19 - Sampdoria U19 2:0

ITALIJA: Primavera 2

11:00Ascoli U19 - Benevento U19 2:1
11:00Livorno U19 - Pisa U19 0:1
11:00Trapani U19 - Crotone U19 0:0
11:30Entella U19 - Udinese U19 2:1
15:00AC Milan U19 - Cremonese U19 2:1
15:00Brescia U19 - Spezia U19 2:3
15:00Lecce U19 - Salernitana U19 5:0
15:00Perugia U19 - Frosinone U19 2:2
15:00Pordenone U19 - Cittadella U19 0:0
15:00SPAL U19 - Venezia U19 6:3
15:00Verona U19 - Parma U19 3:1

ITALIJA: Serie A Women

15:00AC Milan Ž - Tavagnacco Ž 2:0
15:00Empoli Ž - Orobica Ž 4:1
15:00Florentia Ž - Bari Ž 3:2
15:00Sassuolo Ž - Fiorentina Ž 1:2
15:00Verona Ž - AS Roma Ž 0:4

IZRAEL: Ligat ha'Al

17:00H. Tel Aviv - H. Kfar Saba 2:1
18:00Hapoel Hadera - Netanya 1:0
18:00H. Beer Sheva - Shmona 2:1
19:30Nes Tziona - B. Jerusalem 0:4

IZRAEL: Liga Alef North

14:00Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara - Daburiya Osama 1:1

IZRAEL: Liga Alef South

19:45M. Ironi Ashdod - M. Herzliya 3:2

JAPAN: J1 League

06:00Kobe - Tokyo 1:3
07:00G-Osaka - Kawasaki 2:2
07:00Nagoya - Vegalta Sendai 0:2
07:00Shimizu - Hiroshima 1:2
07:00Yokohama M. - Shonan 3:1
08:00Iwata - Sagan Tosu 2:2

JAPAN: J2 League

07:00Avispa Fukuoka - Albirex Niigata 2:1
07:00Kyoto - Yokohama FC 3:0
08:00Verdy - Kofu 2:1
09:00Omiya Ardija - Tokushima 2:3

JAPAN: Nadeshiko League Women

06:00Kunoichi Ž - Nojima Stella Ž 3:0
08:00JEF United Ž - Parceiro Nagano Ž 2:0

JUŽNA AFRIKA: GladAfrica Championship

15:00Swallows - Ajax Cape Town 3:2
15:30Free State Stars - Cape Umoya United 0:0
15:30Pretoria U. - Mbombela 2:0
15:30Royal Eagles - Uthongathi 1:2
15:30Steenberg United - Tshakhuma 2:0
15:30TS Sporting - Jomo Cosmos 2:0

JUŽNA AFRIKA: Multichoice Diski

10:00Baroka U21 - Amazulu U21 0:2
10:00Mamelodi U21 - Cape Town City U21 1:0
10:00Orlando U21 - Polokwane U21 2:0
10:00Stellenbosch U21 - Golden Arrows U21 2:1
12:00Highlands U21 - Maritzburg Utd U21 1:1

JUŽNA AFRIKA: Telkom Knockout

15:00Cape Town City - Kaizer 1:2pen
15:00Golden Arrows - Polokwane 1:0prod.
18:00Orlando - Stellenbosch 1:0
20:15Supersport - Baroka 2:1pen

JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Žene

00:00Colo Colo Ž - Huila Ž 1:3
00:00Penarol Ž - Cerro Porteno Ž 0:1
02:30Caracas Ž - Mundo Futuro Ž 2:0
02:30Ferroviaria Ž - Dep. Cuenca Ž 1:2
00:00Nanas Ž - America de Cali Ž 1:6
00:00Sportivo Limpeno Ž - Corinthians Ž 2:2

JUŽNA KOREJA: K League 1 - Ispadanje skupina

07:00Suwon - Gyeongnam 2:1
09:00Seongnam - Incheon 0:1
11:00Sangju Sangmu - Jeju 2:1

JUŽNA KOREJA: K League 2

06:00Gwangju - Anyang 4:0
08:00Jeonnam - Bucheon 0:1
10:00Asan Mugunghwa - Daejeon 0:1

JUŽNA KOREJA: National League

08:00Busan Kyotong - Mokpo City 1:0
08:00Cheonan City - Daejeon Korail 2:1

KAMBODŽA: C-League

10:30Kirivong Sok Sen Chey - Angkor Tiger 1:2
13:00NagaWorld - Sports Academy 5:0
13:00Phnom Penh Crown - Electricite Du Cambodge 7:0

KANADA: Canadian Premier League - Fall Season

19:30York 9 - HFX Wanderers 0:2
22:00Cavalry - Edmonton 3:1
00:30Pacific FC - Valour 2:0

KANADA: CSL - Playoff

22:00Scarborough B. - Kingsman 4:2

KANADA: U Sports

00:15Cape Breton - StFX 3:1
00:15Mount Allison - UNB 2:7
02:00Laurier - Algoma 5:0
02:15Concordia - Montreal 1:1
02:15Guelph - McMaster 1:1
02:15Laval - UQTR 1:2
02:15Sherbrooke - McGill 3:2
02:15Western - York 0:1
03:15Trinity Western - UBC 4:1
04:00UFV - Victoria 0:1
20:00MacEwan - Lethbridge 1:1
20:15Cape Breton - Memorial 1:0
20:15Laurentian - Queens 2:3
20:15Moncton - Acadia 2:0
20:15Nipissing - RMC 1:0
21:00UNBC - Thompson Rivers 0:4
21:15Brock - Waterloo 4:1
21:15Trent - UOIT 1:2
21:30Carleton - Ryerson 1:0
22:00Alberta - Saskatchewan 1:2
22:15Calgary - Mount Royal 1:0
00:15Saint Marys - UPEI 2:2

KATAR: QSL

16:25Al-Rayyan - Qatar SC 5:0
16:25Al Sailiya - Al-Wakra 3:1
18:35Al Ahli Doha - Al-Shahaniya 2:2

KAZAHSTAN: Premier League

12:00Atyrau - Zhetysu 0:3
12:00Ertis Pavlodar - Kaisar 2:1

KENIJA: Premier League

09:00Tusker - Sony Sugar 2:0
13:00Wazito - Kakamega Homeboyz 2:4
14:00OdgođenoBandari - Chemelil -:-
14:00Kisumu All-Stars - Mathare Utd. 1:2
14:00Nzoia Sugar - Sofapaka 2:1
14:00Ulinzi Stars - Kenya CB 0:0
14:00Zoo - Posta Rangers 0:0
15:15Leopards - Western Stima 1:1

KINA: Super League

11:30Guangzhou R&F - Shandong Luneng 1:3
13:35Beijing Guoan - Shanghai SIPG 0:2

KINA: Jia League

09:30Qingdao Huanghai - Beijing Baxy 1:0
13:30Liaoning - Guangdong Tigers 1:3
13:30Meizhou Hakka - Heilongjiang Lava 1:2
13:30Nei Mongol - Shanghai Shenxin 3:1
13:30Shijiazhuang - Guizhou Zhicheng 2:1
13:30Sichuan Annapurna - Xinjiang Tianshan 4:2
13:30Zhejiang Greentown - Nantong Zhiyun 1:2

KINA: Yi League - Playoff

09:00Shenyang Urban FC - Chengdu Qianbao 2:0

KIRGISTAN: Premier Liga

10:30Akademiy Futbola - Alay Osh 1:2
10:30Neftchi Kochkor-Ata - Ilbirs 3:1

KOLUMBIJA: Liga Aguila - Clausura

01:00Envigado - La Equidad 0:0
03:00Bucaramanga - Jaguares de Cordoba 4:0
21:00Patriotas - Pasto 1:0
23:00Once Caldas - Huila 1:1
00:00America De Cali - Atl. Nacional 2:1

KOLUMBIJA: Torneo Aguila - Clausura - Quadrangular

02:30Cortulua - Quindio 1:0
03:00Pereira - Tigres 1:1

KOSOVO: Superliga

14:00Flamurtari - Drenica 0:0

KUVAJT: Premier League

16:45Al Kuwait - Al Tadamon 6:2
19:00Al Sahel - Al Qadisiya 1:1

LATVIJA: Optibet Virsliga

13:00Ventspils - Riga FC 2:1
15:00RFS - BFC Daugavpils 2:0

LATVIJA: 1. Liga

13:00Auda - New Project 2:1
13:00FK Smiltene - Grobina 5:0
13:00Super Nova - Tukums 2000 3:2
15:00Rezekne - Balvu 5:2
17:00Riga/Staicele - Alberts JDFS 0:2

LESOTO: Premier League

13:00Liphakoe - Likhopo 1:4
15:00Kick4Life - LCS 0:1
15:00Lioli - Linare 2:0
15:00Mazenod - Defence Force 0:2

LIBANON: Premier League

14:30OdgođenoAl Akhaa Al Ahli - Salam Zgharta -:-
14:30OdgođenoTadamon - Safa -:-
15:00OdgođenoAl Sahel - Bourj FC -:-

LITVA: A Lyga

12:00Riteriai - Kauno Zalgiris 0:0
16:00FK Panevezys - Atlantas 1:1
18:00Zalgiris - Stumbras 3:0

LITVA: I Lyga

14:00Banga - Kupiskis 5:1

LUKSEMBURG: National Division

18:30Differdange - Niedercorn 1:5

MAĐARSKA: OTP Bank Liga

17:00Debrecen - DVTK 2:1
17:00Kaposvar - Kisvarda 0:2
17:00Mezokovesd - MOL Fehervar 0:0
17:00Puskas Academy - Paks 4:2
17:00Zalaegerszeg - Honved 0:1
19:30Ferencvaros - Ujpest 1:0

MAĐARSKA: NB I Women

13:00Ferencvaros Ž - Szent Mihaly Ž 9:1

MALAVI: Super League

14:30Karonga United - Mighty Tigers 0:1
14:30Mighty Wanderers - Civil 2:0
14:30Mlatho Mponela - Big Bullets 0:0
14:30Moyale Barracks - Blue Eagles 0:0

MALEZIJA: Malaysia Cup - Playoff

15:00Johor DT - Selangor 2:1
15:00Kedah - Pahang 3:3

MALTA: Premier League

15:00Sirens - Floriana 1:4
17:15Birkirkara - Gzira 1:3

MALTA: Division 1

15:00Mqabba FC - Zejtun Corinthians 2:3
17:15Qormi - Zebbug 1:2

MAROKO: Botola Pro

20:00OdgođenoBerkane - Tanger -:-
20:00OdgođenoFAR Rabat - Difaa El Jadidi -:-
20:00OdgođenoKhemis Zemamra - Rapide Oued Zem -:-
20:00OdgođenoKhouribga - Wydad -:-
20:00OdgođenoMoghreb Tetouan - Safi -:-
20:00OdgođenoMouloudia Oujda - Youssoufia Berrechid -:-
20:00OdgođenoRaja Beni Mellal - FUS Rabat -:-
20:00OdgođenoRaja Casablanca - Agadir -:-

MAROKO: Botola 2

20:00OdgođenoChabab Benguerir - Dcheira -:-
20:00OdgođenoChabab Rif Hoceima - TAS Casablanca -:-
20:00OdgođenoFes - Marrakech -:-
20:00OdgođenoKenitra - Chabab Mohammedia -:-
20:00OdgođenoKhemisset - Maghreb Fez -:-
20:00OdgođenoRAC Casablanca - Sidi Kacem -:-
20:00OdgođenoSale - Chabab Atlas Khenifra -:-
20:00OdgođenoSalmi - Widad Temara -:-

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

02:00Puebla - Atlas 0:1
04:00Veracruz - Tigres 1:3
04:06Santos Laguna - Tijuana 4:1
00:00Cruz Azul - Monarcas 2:3

MEKSIKO: Ascenso MX - Apertura

00:00UAEM Potros - Cafetaleros de Chiapas 2:3
02:00Zacatecas Mineros - Leones Negros 2:1
04:00Venados - Tampico Madero 2:4

MEKSIKO: Liga Premier Serie A

01:00Murcielagos - Saltillo 0:1
02:30Reynosa - Gavilanes de Matamoros 3:0
03:00Alacranes - Correcaminos 2 4:0
03:00Nayarit - Tecos FC 2:0
23:00Pioneros - Cruz Azul Hidalgo 3:4pen
23:00U.N.A.M. 2 - Inter Playa Del Carmen 1:1
00:00Atl. Bahia - UA Zacatecas 1:0
00:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Irapuato 2:3pen
00:00La Piedad - Canamy 2:1
00:00Yalmakan - Cafessa 1:4

MEKSIKO: Liga Premier Serie B

03:00Cafessa - Ciervos 6:1
18:00Zacatecas 2 - La Paz 2:3
23:00Chapulineros - Dorados 2 4:0
23:00Uruapan - San Francisco 0:0
00:00Tlayacapan - Calor De San Pedro 0:2

MEKSIKO: Liga MX Women - Apertura

23:00Necaxa Ž - Toluca Ž 1:2
17:00Monterrey Ž - Cruz Azul Ž 2:0
18:00Atlas Ž - Guadalajara Ž 1:1
18:00U.N.A.M. Ž - Leon Ž 1:0
23:00Monarcas Morelia Ž - Queretaro Ž 2:0

MOLDAVIJA: Divizia Nationala

13:00Dinamo-Auto - Zimbru 4:0
15:00Milsami - S. Tiraspol 1:1

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Costa do Sol - ENH Vilankulo 2:1

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura

23:30Juventus Managua - Jalapa 1:0
00:00Diriangen - Managua FC 2:2

NIZOZEMSKA: Eredivisie

18:30Alkmaar - Heerenveen 2:4
18:30Waalwijk - Ajax 1:2
19:45Twente - Willem II 0:1
20:45Utrecht - PSV 3:0
20:45Venlo - Vitesse 0:4

NIZOZEMSKA: Tweede Divisie

15:30GVVV - AFC 1:3

NIZOZEMSKA: Derde Divisie

14:30Excelsior 31 - Hoek 2:3

NIZOZEMSKA: KNVB Beker

14:30FC 's-Gravenzande - SteDoCo 1:3

NIZOZEMSKA: Eredivisie U19

14:00PSV U19 - Twente U19 2:1
14:30Ajax U19 - Den Haag U19 3:2
14:30Heerenveen U19 - Utrecht U19 1:3
14:30Vitesse U19 - Feyenoord U19 2:1
14:45NEC/Oss U19 - Groningen U19 2:2
15:00Alkmaar U19 - Almere U19 6:1
16:00Sparta Rotterdam U19 - Breda U19 3:3

NORVEŠKA: Eliteserien

18:00Kristiansund - Rosenborg 2:2
20:30Vålerenga - Stabaek 0:2

NORVEŠKA: OBOS-ligaen

15:30Kongsvinger - Ham-Kam 2:1

NORVEŠKA: Division 2 - Group 1

13:00Arendal - Vidar 1:0
13:00Byåsen - Hodd 1:1
13:00Egersunds - Stjordals Blink 2:3
13:00Fredrikstad - Halden 2:0
13:00Levanger - Bryne 1:1
13:00Nardo - Brattvag 0:0
13:00Sola - Moss 3:0

NORVEŠKA: Division 2 - Group 2

13:00Alta - Grorud 2:3
13:00Åsane - Mjolner 3:0
13:00Asker - Floro 2:0
13:00Baerum Sportsklubb - Senja 1:3
13:00Fram - Kjelsås 1:1
13:00Oppsal - Elverum 4:1
13:00Sotra - Odd 2 1:2

NORVEŠKA: Division 3 - Group 1

13:00Aalesund 2 - Traeff 2:0
13:00Arvoll - Stabaek 2 1:1
13:00Herd - Lørenskog 0:0
13:00Nordstrand - Krakeroy 0:1
13:00Rommen SK - Eidsvold 1:2
13:00Sarpsborg 08 2 - Spjelkavik 2:1
13:00Sunndal - Molde 2 0:2

NORVEŠKA: Division 3 - Group 2

13:00Drobak-Frogn - Lyn 0:1
13:00Frigg - Ready 1:4
13:00Grei - Lokomotiv Oslo 1:0
13:00Mjondalen 2 - Halsen 5:0
13:00Tonsberg - Norild 6:0
13:00Ullern - Follo 0:2
13:00Vålerenga 2 - Orn 1:1

NORVEŠKA: Division 3 - Group 3

13:00Bryne 2 - Viking 2 2:7
13:00Donn - Storm BK 3:0
13:00Flekkeroy - Mandalskameratene 7:0
13:00Flint - Vindbjart 0:3
13:00Madla IL - Staal Jorpeland 4:1
13:00Pors Grenland - Start 2 1:2
13:00Vardeneset - Brodd 1:1

NORVEŠKA: Division 3 - Group 4

13:00Brann 2 - Vestfossen 5:1
13:00Djerv 1919 - Fjora 3:4
13:00Fana - Fyllingsdalen 3:0
13:00OS - V. Haugesund 1:3
13:00Sogndal 2 - Bergen Nord 4:0
13:00Strømsgodset 2 - Lysekloster 1:1
13:00Valdres - Stord 0:6

NORVEŠKA: Division 3 - Group 5

13:00Kongsvinger 2 - Ranheim 2 5:1
13:00Raufoss 2 - Orkla 6:0
13:00Rosenborg 2 - Melhus 3:1
13:00Steinkjer - Nybergsund 1:3
13:00Strindheim - Gjovik-Lyn 5:4
13:00Tiller - Brumunddal 2:3
13:00Verdal - Kolstad 4:0

NORVEŠKA: Division 3 - Group 6

13:00Finnsnes - Skjervoy 2:1
13:00Floya - Harstad 4:1
13:00Honefoss - Tromsø 2 4:2
13:00Junkeren - Bodo/Glimt 2 2:3
13:00Lillestrom 2 - Gjellerasen 0:2
13:00Melbo - Leknes 3:0
13:00Skjetten - Ull/Kisa 2 0:2

NORVEŠKA: Toppserien - Žene

15:00Avaldsnes Ž - Sandviken Ž 3:2
15:00Fart Ž - Vålerenga Ž 0:1
15:00RØA Ž - Klepp Ž 1:4
15:00Stabaek Ž - Lyn Ž 1:0

NOVI ZELAND: National League Women

02:00Canterbury United Ž - Northern Football Ž 1:3
02:00Southern United Ž - Capital Football Ž 4:2

NJEMAČKA: Bundesliga

15:30Augsburg - Bayern 2:2
15:30F. Dusseldorf - Mainz 1:0
15:30RB Leipzig - Wolfsburg 1:1
15:30Union Berlin - Freiburg 2:0
15:30W. Bremen - Hertha 1:1
18:30Bor. Dortmund - B. Monchengladbach 1:0

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

13:00J. Regensburg - Sandhausen 1:0
13:00St. Pauli - Darmstadt 0:1
13:00Wehen - Heidenheim 0:0

NJEMAČKA: 3. Liga

14:001860 München - Uerdingen 0:1
14:00Braunschweig - Unterhaching 0:0
14:00Ingolstadt - Chemnitzer 1:1
14:00Magdeburg - H. Rostock 0:1
14:00Mannheim - Hallescher 0:4
14:00Munster - Grossaspach 1:1

NJEMAČKA: Regionalliga - Sjever

13:00Hannover II - Norderstedt 0:1
16:00Jeddeloh - Hamburger SV II 1:3

NJEMAČKA: Regionalliga Nordost

13:30Altglienicke - Halberstadt 4:1
13:30Auerbach - Nordhausen 5:2
13:30Lichtenberg - Viktoria Berlin 1:1
13:30Meuselwitz - Berliner AK 07 1:4
13:30Rathenow - BFC Dynamo 2:1

NJEMAČKA: Regionalliga - Zapad

14:00Bergisch Gladbach - RW Essen 1:2
14:00Fortuna Koln - Lotte 2:0
14:00Lippstadt - Homberg 2:2
14:00Oberhausen - Rodinghausen 1:0
14:00Schalke II - Haltern 1:2
14:00Wattenscheid - F. Dusseldorf II 3:0
14:30B. Monchengladbach II - Wuppertaler 4:1
14:30Bonner - Bor. Dortmund II 1:1

NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest

14:00Aalen - Alzenau 1:0
14:00Bahlinger - Saarbrucken 3:4
14:00Elversberg - Walldorf 3:1
14:00Freiburg II - Giessen 3:1
14:00Homburg - Balingen 4:2
14:00Offenbach - Mainz II 1:3
14:00Pirmasens - FSV Frankfurt 0:0
14:00Steinbach Haiger - TuS RW Koblenz 1:1
14:00Ulm - Hoffenheim II 3:1

NJEMAČKA: Regionalliga Bayern

14:00Aschaffenburg - Illertissen 3:0
14:00Burghausen - Aubstadt 0:2
14:00Garching - Augsburg II 0:2
14:00Heimstetten - SpVgg Bayreuth 0:3
14:00Rain/Lech - Eichstatt 0:3
14:00Rosenheim - Furth II 0:2
14:00Schalding - Nurnberg II 0:3

NJEMAČKA: Oberliga NOFV-Nord

13:00Blau Weiss Berlin - Pampow 2:0
14:00Ludwigsfelder - Hertha Zehlendorf 0:3
14:00Torgelower Greif - Hansa Rostock II 2:4

NJEMAČKA: Oberliga NOFV - Jug

13:00Krieschow - Martinroda 5:0
14:00Grimma - Plauen 1:2
15:00Halle - Sandersdorf 2:2

NJEMAČKA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Eutin - Oldenburger 1:1
14:00OdgođenoNeumunster - Bordesholm -:-
14:00TSV Kropp - Lubeck II 3:4
16:00Inter Turkspor Kiel - Eichede 2:0
16:15OdgođenoSC Weiche-08 II - Flensburg -:-

NJEMAČKA: Oberliga Hamburg

14:00Curslack-Neuengamme - TSV Buchholz 08 4:2

NJEMAČKA: Oberliga Bremen

13:00BTS Neustadt - Aumund-Vegesack 3:3
13:00W. Bremen III - Borgfeld 1:2

NJEMAČKA: Oberliga Niedersachsen

16:00Arminia Hannover - Lupo-Martini Wolfsburg 0:1
16:00Delmenhorst - Heeslinger 4:2
16:00Eintracht Celle - Emden 1:3

NJEMAČKA: Oberliga Westfalen

15:00Eintracht Rheine - Kaan-Marienborn 2:0

NJEMAČKA: Oberliga Hessen

14:00Kassel - Viktoria Griesheim 6:0
15:00Fernwald - Eddersheim 0:1
15:00Friedberg - Ginsheim 1:1
15:00Hessen Dreieich - Neuhof 3:0
15:00TUS Dietkirchen - SV Steinbach 2:1
15:00Waldgirmes - Stadtallendorf 1:1

NJEMAČKA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:30Schott Mainz - Arminia Ludwigshafen 4:1
15:00Diefflen - Trier 2:0
15:30Mechtersheim - Hassia Bingen 3:2
15:30Pfeddersheim - Karbach 2:3
16:30Koblenz - Dudenhofen 1:5

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Nord

14:00Seligenporten - Bamberg 4:0
15:00Bayern Hof - Cham 1:0
15:00Vilzing - Spvgg Ansbach 09 2:0
15:00Wurzburger FV - Kahl 7:0
16:00Grossbardorf - Abtswind 0:2
16:00Karlburg - Ammerthal 0:1

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Süd

14:00Dachau - Landsberg 0:1
14:00Kottern-St. Mang - Pullach 4:1
15:00Deisenhofen - TSV 1880 Wasserburg 2:1
16:00Hankofen-Hailing - Kirchanschoring 0:0
16:00Pipinsried - Donaustauf 4:3

NJEMAČKA: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Reutlingen - Sandhausen II 3:1
14:00TSV Ilshofen - Dorfmerkingen 0:3
15:30Linx - Freiburger 1:2
15:30Neckarsulmer - Ravensburg 1:2
15:30Nottingen - Goppinger SV 0:1
15:30Oberachern - Freiberg 0:1
15:30Stuttgart II - Bissingen 2:2
18:30Villingen - Stuttgarter Kickers 2:1

NJEMAČKA: Oberliga Niederrhein

16:00TVD Velbert - Schonnebeck 1:2

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Sjever

11:00Hamburger SV U19 - RB Leipzig U19 2:0
11:00Kiel U19 - Dresden U19 3:1
13:00Niendorfer TSV U19 - St. Pauli U19 0:4
13:00Union Berlin U19 - Wolfsburg U19 2:3
13:30Chemnitzer FC U19 - Hertha U19 0:6

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Jug

11:00Mainz U19 - E. Frankfurt U19 3:1
13:00Augsburg U19 - Stuttgart U19 0:3
13:00Bayern U19 - Furth U19 4:0
13:00Heidenheim U19 - Ingolstadt U19 1:1
13:30Hoffenheim U19 - Offenbach U19 3:1

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Zapad

11:00Koln U19 - B. Monchengladbach U19 1:1
13:00Alemannia Aachen U19 - Leverkusen U19 2:5
13:00Bochum U19 - Viktoria Koln U19 3:1

PALESTINA: West Bank League

15:30Ahli Qalqilyah - Palestinian Forces -:-
15:30Al Amari - Ahli Al-Khalil -:-
15:30Al Quds - Jabal Al Mukaber -:-
15:30Shabab Alsamu - Albirah -:-
15:30Wadi Al-Nes - Thaqafi Tulkarem -:-

PANAMA: LPF - Apertura

03:00San Francisco - Independiente 2:1
23:00Miguelito - Chiriqui 2:0

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

01:00Nacional Asuncion - Diaz 0:0
23:10Libertad - Sol De America 1:0

PARAGVAJ: Division Intermedia

00:00Independiente F.B.C. - Atyra 1:2
14:0012 de Octubre - Ovetense FC 0:2

PERU: Liga 1 - Clausura

03:00A. Lima - Carlos Mannucci 2:2
22:30Ayacucho - Union Comercio 1:1
00:45AD Cantolao - Garcilaso 1:2

PERU: Liga 2

22:00OtkazanoSanta Rosa - Sport Victoria -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

15:00Korona - Plock 0:1
17:30Legia - Lech 2:1
20:00Jagiellonia - Cracovia 3:2

POLJSKA: Division 1

17:00Ol. Grudziadz - Radomiak Radom 2:2
17:45Warta - Sosnowiec 2:3
18:00Podbeskidzie - GKS Jastrzebie 0:2
19:00Termalica B-B. - Belchatow 2:1

POLJSKA: Division 2

13:00Garbarnia - Gryf Wejherowo 1:1
14:00Elana Torun - S. Wola 1:1
15:00Skra - Elblag 0:2
15:00S. Rzeszow - Blekitni Stargard 3:1
15:30Legionowo - Bytovia Bytow 1:1
16:00Polkowice - R. Rzeszow 2:2
19:10Widzew Lodz - Katowice 1:1

POLJSKA: III Liga - Group I

14:00Biala Piska - T. Mazowiecki 2:0
14:00Grodzisk M. - Wasilkow 1:1
14:00Ursus Warszawa - Swit 1:1
14:00Zambrow - Skierniewice 2:4
15:00Concordia Elblag - Bron Radom 2:3
15:00Sokol Aleksandrow L. - Legia II 1:1
18:00Ostroda - Radomsko 1:2

POLJSKA: III Liga - Group II

14:00Grom Nowy Staw - Pogon Szczecin II 2:0
15:00Gornik Konin - Koszalin 1:2
15:00Gwardia Koszalin - Unia Janikowo 1:6
15:00Mieszko - Swit Skolwin 1:0
15:00Nielba Wagrowiec - B. Gdynia 2:4
15:00Starogard Gdanski - Chemik Police 2:1
15:30Jarocin - Stezyca 0:0
18:00KKS Kalisz - Kleczew 2:1
18:00Kotwica Kolobrzeg - Sroda 3:0

POLJSKA: III Liga - Group III

14:30Zaglebie 2 - Legnica 2 1:1
15:00Brzeg - Pniowek 1:1
15:00Gwarek Tarnowskie Gory - Bielsko-Biala 3:0
15:00Piast Zmigrod - Foto-Higiena Gac 0:3
15:00Polonia B. - Z. Gora 4:0
15:00ROW Rybnik - Ruch 0:2
15:00Zdzieszowice - Starowice Dolne 2:0

POLJSKA: III Liga - Group IV

14:00Podhale Nowy Targ - Sokol Sieniawa 2:1
14:00Wolka Pelkinska - Jutrzenka Giebultow 4:3
15:00Avia Swidnik - Wisla Pulawy 0:1
15:00Biala Podlaska - Sandomierz 0:6
15:00Hetman Zamosc - Wisloka Debica 0:2
15:00Ostrowiec - Chelmianka Chelm 3:0
17:00Lublin - Korona 2 4:4

POLJSKA: Central Youth League

11:00Pogon Szczecin U18 - Slask U18 1:3
12:00Korona U18 - Hutnik Krakow U18 2:0
12:00Legia U18 - Jagiellonia U18 4:0
12:00UKS SMS Lodz U18 - Lech U18 3:2
12:00Zaglebie U18 - Arka U18 3:1

POLJSKA: Ekstraliga Women

11:30Medyk Konin Ž - Mitech Zywiec Ž 12:0
12:00AZS Wroclaw Ž - Leczna Ž 0:4
12:00Bydgoszcz Ž - AZS PWSZ Walbrzych Ž 1:1
12:00UJ Krakow Ž - Katowice Ž 2:0
15:00Biedrzychowice Ž - Olimpia Szczecin Ž 2:5
15:00UKS SMS Lodz Ž - Czarni Sosnowiec Ž 0:1

PORTUGAL: Taça de Portugal

12:15Condeixa - Rio Ave 0:1
15:00Sintra - Guimaraes 2:1pen
16:00Academico Viseu - Real SC 3:1
16:00Amora - Sanjoanense 0:1
16:00Fabril do Barreiro - Moreirense 1:3
16:00Louletano - Ferreira 1:2prod.
16:00Pevidem - Belenenses 0:2
16:00Sp. Espinho - Vilafranquense 2:1
17:00Penafiel - Gil Vicente 0:2
18:00Farense - Aves 5:2
18:00Feirense - Tondela 3:0
19:00Academica - Portimonense 2:1
19:45Coimbroes - Porto 0:5
21:45Leca - Braga 1:3

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

12:00Benfica U23 - Sporting U23 2:1
12:00Braga U23 - CD Cova da Piedade U23 1:2
16:00Academica U23 - Setubal U23 2:0

PORTUGAL: Liga BPI Women

18:00Benfica Ž - Sporting Ž 3:0

RUMUNJSKA: Liga 1

19:30CFR Cluj - U Craiova 2:0

RUMUNJSKA: Liga 2

10:00Calarasi - Turnu Magurele 3:2
10:00Metaloglobus - CSM Resita 1:0
10:00SCM Gloria - Viitorul Tg. Jiu 0:0
10:00Sportul Snagov - Pandurii 3:2
10:30Petrolul - Concordia 3:0
15:00Csikszereda M. Ciuc - Rapid Bucharest 1:0

RUSIJA: Premier League

13:00Tambov - Ural 1:2
15:30Sp. Moscow - Rubin Kazan 0:0
18:00Zenit - FK Rostov 6:1

RUSIJA: FNL

08:00Luch - Yenisey 0:1
08:00SKA Khabarovsk - Tomsk 1:1
14:00Kursk - Tekstilshtik 2:1
14:00M. Saransk - Krasnodar 2 0:3
14:00Nizhny Novgorod - Khimki 1:0
16:00Armavir - R. Volgograd 0:0
16:00FK Chayka - Sp. Moscow 2 2:1
16:00F. Voronezh - Yaroslavl 0:4
17:00Baltika - Neftekhimik 1:0
17:00T. Moscow - Chertanovo M. 0:1

RUSIJA: PFL - Center

12:00R. Volgograd 2 - D. Bryansk 0:3
13:00Khimik Novomoskovsk - Ryazan 4:2
13:00Krasnogorsk - Ararat Moscow 4:2
13:30Saratov - Salyut-Belgorod 2:1
14:00Kvant - Kaluga 0:4
17:00FK Strogino Moscow - M. Lipetsk 0:2

RUSIJA: PFL - South

13:30Legion Dynamo - Anzhi 2:0
14:00Nalchik - SKA Rostov 0:1
15:00Chernomorets Novorossijsk - Urozhay 4:0
15:00Krasnodar 3 - Maykop 4:2
15:00Mashuk - Inter Cherkessk 0:0
17:00Alania Vladikavkaz - Biolog 3:1

RUSIJA: PFL - West

12:00Znamya Truda - Kolomna 2:0
14:00Leningradets - Olimp Khimki 0:0
15:00Dolgoprudny - Zenit 2 2:1
15:00Vladimir - Zvezda St. Peterburg 2:1
16:00Murom - Luki-Energiya 5:1

RUSIJA: Youth League

10:30Arsenal Tula U19 - Sochi U19 1:1
12:00FK Orenburg U19 - Samara U19 0:1

SAD: MLS - Playoff

19:00Atlanta United - New England Revolution 1:0
21:30Seattle Sounders - FC Dallas 4:3prod.
00:00Toronto FC - DC United 5:1prod.

SAD: USL Championship

02:30Rio Grande - Portland 2 2:1
04:30Phoenix Rising - Oklahoma City Energy 3:1
20:00Charleston - Bethlehem 5:1
21:00Real Monarchs - Sacramento Republic 3:0
22:00Tulsa Roughnecks - Reno 0:3

SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:15El Vencedor - Metapan 2:2

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Prvi stupanj

15:00Cailungo - Cosmos 2:1
15:00Tre Penne - Fiorentino 4:2
15:00Virtus - Libertas 2:4

SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League

17:05Al Shabab - Al-Ettifaq 2:1
17:10Al-Raed - Al Nasr Riyadh 0:2
19:00Al Wehda - Al-Ittihad FC 1:0

SEJŠELI: First Division League

13:00La Passe - St Michel Utd -:-
13:30Cote d'Or - Red Star -:-
14:00Northern Dynamo - Anse Reunion -:-

SINGAPUR: Kup

11:30Balestier Khalsa - Tampines 0:2
11:30Geylang - Albirex Niigata 0:2
11:30Hougang - DPMM 0:1
11:30Warriors - Home Utd 2:2

SJEVERNA IRSKA: NIFL Premiership

16:00C. Rangers - Dungannon 1:0
16:00Crusaders - Coleraine 0:2
16:00Institute - Cliftonville 0:3
16:00Linfield - Ballymena 2:1
16:00Warrenpoint - Glenavon 1:3

SJEVERNA IRSKA: NIFL Championship

16:00Ballinamallard - H&W Welders 4:2
16:00Ballyclare - Ards 1:1
16:00Dundela - Loughgall 1:3
16:00Knockbreda - Queens Univ. 1:3
16:00Portadown - Dergview 2:0
16:00PSNI - Newry City 1:6

SJEV. MAKEDONIJA: 1. MFL

14:30Borec - Shkupi 2:1
14:30Makedonija GP - Vardar 1:1
14:30Rabotnicki - Struga Trim & Lum 1:2
14:30Sileks - Renova 3:0

SLOVAČKA: Fortuna liga

17:00Nitra - Ruzomberok 1:2
17:00Sered - Trnava 2:1
17:00Slovan Bratislava - Pohronie 2:1
17:00Zilina - Michalovce 1:1

SLOVAČKA: 2. liga

14:30Banska Bystrica - Trebisov 4:0
14:30Dubnica - Petrzalka 3:2
14:30FC Kosice - S. Bratislava B 3:0
14:30Komarno - Bardejov 1:0
14:30L. Mikulas - Zilina B 2:1

SLOVAČKA: Divison C - Zapad

11:00Kalna n. Hronom - Myjava 1:1
14:00FK Nove Zamky - Belusa 0:2

SLOVAČKA: Divison C - Istok

14:00FK Humenne - 1.FK Svidnik 1:1
14:00Presov - Poprad B 4:0
14:00Spisska Nova Ves - V. Revistia 3:1
14:00Stropkov - Giraltovce 2:0
14:00Vranov - Krompachy 2:1

SLOVAČKA: Divison C Central

14:00Cadca - Oravske Vesele 0:4
14:00Rakytovce - Kovacova 1:1
14:00R. Sobota - Novohrad Lucenec 3:0
14:00Zvolen - Krasno 1:1

SLOVAČKA: Divison C Bratislava

15:00Bahon - Rohoznik 0:3
15:00Devinska N. Ves - Ivanka pri Dunaji 1:0

SLOVENIJA: Prva Liga

14:30Mura - Triglav 2:2
16:45O. Ljubljana - Rudar 6:0
18:45Celje - Domžale 2:1

SLOVENIJA: 2. SNL

15:00Fuzinar - Koper 2:1
15:00Jadran Dekani - Dravograd 5:1
15:00Krško - Dob 1:3
15:00NK Krka - Beltinci 2:0
15:00Radomlje - Bilje 1:2
15:00Rogaska - Drava 3:2
18:00ND Gorica - Nafta 1:3

SRBIJA: Super Liga

15:00Mladost - Partizan 1:0
18:00FK Vozdovac - Macva 2:0
18:00Javor - Backa Topola 3:2
18:00Proleter - Radnik 2:1
18:00Radnički Niš - Napredak 4:1
18:00Spartak Subotica - Indjija 3:0

SRBIJA: Prva Liga

15:00Buducnost Dobanovci - Zlatibor Cajetina 1:2
15:00Graficar Beograd - Sindjelic Beograd 1:0
15:00Radnicki Pirot - Backa 3:0
15:00Zemun - Radnicki 1923 0:0

SVIJET: Klupske Prijateljske

15:00Abahani Chittagong (Ban) - TC Sports Club (Mdv) -:-

ŠKOTSKA: Premiership

16:00Celtic - Ross County 6:0
16:00Hamilton - Hibernian 1:1
16:00Kilmarnock - Livingston 2:1
16:00Motherwell - Aberdeen 0:3
16:00St. Mirren - St. Johnstone 2:0

ŠKOTSKA: Championship

16:00Arbroath - Morton 1:0
16:00Dundee FC - Partick Thistle 1:3
16:00Dunfermline - Ayr 3:2
16:00Inverness - Alloa 2:2
16:00Queen of South - Dundee Utd 4:0

ŠKOTSKA: League One

16:00Airdrieonians - Montrose 1:3
16:00Clyde - Raith 2:2
16:00East Fife - Forfar 1:0
16:00Falkirk - Peterhead 4:0
16:00Stranraer - Dumbarton 0:0

ŠKOTSKA: Highland League

16:00Fraserburgh - Keith 4:0
16:00Huntly - Forres Mechanics 1:4
16:00Lossiemouth - Deveronvale 0:2
16:00Nairn County - Wick Academy 1:0

ŠKOTSKA: Scottish Cup

15:30Auchinleck Talbot - Cove Rangers 1:0
15:30OdgođenoPenicuik - Stenhousemuir -:-
16:00Albion Rovers - Fort William 1:1
16:00Annan - Brechin 2:2
16:00Clachnacuddin - Brora Rangers 0:7
16:00Cowdenbeath - Broxburn Athletic 1:1
16:00East Kilbride - Gretna 2008 3:1
16:00Elgin - Berwick 3:1
16:00Formartine Utd - Gala Fairydean 2:2
16:00Lochee United - BSC Glasgow 1:1
16:00Rothes - Inverurie Loco Works 1:3
16:00Spartans - Queen's Park 0:2
16:00Stirling - Strathspey Thistle 2:0

ŠPANJOLSKA: LaLiga

13:00Eibar - Barcelona 0:3
16:00Atl. Madrid - Valencia 1:1
18:30Getafe - Leganes 2:0
21:00Mallorca - Real Madrid 1:0

ŠPANJOLSKA: LaLiga2

16:00Alcorcon - Almeria 2:2
16:00Ponferradina - Numancia 1:1
18:00Elche - S. Gijon 0:1
18:00Lugo - Huesca 3:2
20:00Extremadura UD - Rayo Vallecano 0:3

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 2

16:00R. Union - Ath. Bilbao B 0:1
16:30Amorebieta - UD Logrones 0:1
16:30Osasuna B - Unionistas 2:0
17:00Valladolid Promesas - Alaves B 1:0
18:00Arenas Club - Burgos CF 0:2

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 3

17:30Llagostera - Barcelona B 1:1
18:00Levante B - Cornella 3:1
18:00Villarreal B - Lleida 1:3

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 2

16:45Real Aviles - Praviano 2:4

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 3

16:45Solares - Vimenor 2:1
17:00Atletico Albericia - Selaya 1:1
17:00UD Samano - Union Montanesa Escobedo 2:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 4

16:00CD Vitoria - Durango 3:0
16:30Pasaia - Santurtzi 1:1
17:00Beasain - Balmaseda 3:1
18:00Sodupe - Ariznabarra 2:1
18:00Somorrostro - Gernika 2:0
19:30SD Deusto - San Ignacio 0:2

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 5

18:00Igualada - CE Manresa 3:0
18:00Santfeliuenc - Terrassa 1:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 6

17:00Atzeneta - Paterna 1:2
18:15Roda - Vilamarxant 3:1
18:15Saguntino - Novelda CF 1:2
18:30Beniganim - Hercules B 1:3

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 7

18:00Flat Earth - San Fernando 1:3

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 8

16:30Santa Marta Tormes - Atl. Astorga 0:0
17:00La Granja - Numancia B 1:4
17:00La Virgen - Zamora 1:4
17:00Salamanca B - Almazan 3:2

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 9

13:00Melilla CD - Huetor Tajar 1:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 10

18:00Pozoblanco - CD Gerena 2:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 11

16:00Ibiza Islas Pitiusas - Poblense 0:0
16:00Platges de Calvia - Portmany 1:0
16:00San Rafael - Llosetense 3:0
17:30Manacor - Constancia 1:2
17:45Ferriolense - Collerense 3:0
18:00Mallorca B - Esporles 2:2

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 12

13:30Union Viera - Ibarra 1:2
16:45Santa Ursula - La Cuadra 1:1
17:30Las Palmas C - Mensajero 2:4
18:00CD Buzanada - Tamaraceite 1:2
18:00Panaderia - Vera 4:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 13

18:00Olimpico de Totana - CAP Ciudad de Murcia 3:2

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 15

16:30Cortes - Mutilvera 0:0
16:30Lourdes - Beti Kozkor 1:2
16:30Pamplona - Burlades 0:2
16:30Subiza - CD Corellano 3:0
16:30Txantrea - Cirbonero 2:2
17:00Valle Egues - Beti Onak 1:2
18:00AD San Juan - Fontellas 2:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 16

16:00Comillas - Anguiano 1:5
16:30Berceo - Arnedo 2:2
18:30Yague - Varea 0:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 18

18:00Guadalajara - Tarancon 0:2

ŠPANJOLSKA: Primera Division Women

11:00Athletic Bilbao Ž - Betis Ž 2:1
13:00Huelva Ž - Dep. La Coruna Ž 0:1
18:30Tenerife Ž - Real Sociedad Ž 0:0

ŠVEDSKA: Allsvenskan

13:30Helsingborg - Hacken 0:2
16:00Östersunds - Sirius 2:0

ŠVEDSKA: Superettan

13:30GAIS - Varbergs 0:1
16:00Brommapojkarna - Dalkurd 2:1
16:00Västerås SK - Mjallby 2:2

ŠVEDSKA: Division 1 - Norra

14:00Forward - Gefle 4:2
15:00Sandvikens - Nykopings 1:3
16:00Linkoping City - Karlslunds 6:1
16:00Sylvia - Carlstad 2:2

ŠVEDSKA: Division 1 - Södra

14:00Tvaakers - Lunds 2:2
15:00Ljungskile - Oddevold 2:1
15:00Oskarshamns - Torns 2:1
16:00Atvidabergs - Lindome 0:0
16:00Skövde - Utsiktens 1:2

ŠVEDSKA: Division 2 - Promotion Group

14:00Grebbestads - Olympic 1:2pen

ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene

15:00Kungsbacka Ž - Örebro Ž 1:5
18:00Eskilstuna United Ž - Kristianstads Ž 5:0

ŠVEDSKA: Elitettan Women

12:30IF Brommapojkarna Ž - Hammarby Ž 1:1
15:00Uppsala Ž - Mallbackens Ž 3:0
16:00AIK Ž - Kalmar Ž 3:1

ŠVICARSKA: Super League

19:00Basel - Thun 3:1
19:00Young Boys - Xamax 4:1

ŠVICARSKA: Challenge League

17:00Chiasso - Kriens 0:1
17:00Lausanne Ouchy - Wil 0:3
18:00Winterthur - Vaduz 1:0
19:00Schaffhausen - Grasshoppers 1:1

ŠVICARSKA: Promotion League

16:00Basel II - Nyonnais 0:2
16:00OdgođenoBavois - Koniz -:-
16:00Breitenrain - Sion II 2:1
16:00Bruhl SG - Yverdon 2:4
16:00Cham - Bellinzona 2:1
17:00Etoile-Carouge - Zurich II 2:2
17:00Rapperswil - YF Juventus 3:1

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 1

16:00Young Boys II - Chenois 3:1
16:30Martigny - Lancy 0:1
17:00Azzurri Lausanne - Oberwallis Naters 0:2
17:00La Chaux-De-Fonds - Terre Sainte 0:2
17:00OdgođenoMeyrin - Lausanne II -:-
17:00Olympique de Geneve - Echallens 3:3
17:30Vevey - Bulle 4:3

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 2

16:00Baden - Solothurn 2:0
16:00Luzern II - Bassecourt 0:0
16:00Schotz - Muttenz 3:0
16:00Wohlen - Zug 2:0
17:00OdgođenoLangenthal - Grasshopper II -:-
18:00Buochs - Goldau 6:3

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 3

15:00Linth - St. Gallen II 2:1
16:00Eschen - Winterthur II 1:1
16:00Gossau - Thalwil 1:1
16:00Hongg - Red Star Zurich 3:3
16:00Wettswil-Bonstetten - Tuggen 0:2

ŠVICARSKA: Nationalliga A Women

16:00St. Gallen Ž - Servette Ž 0:3
16:00Zurich Ž - Luzern Ž 3:1
17:00Basel Ž - Young Boys Ž 5:0
19:30FF Lugano 1976 Ž - Grasshoppers Ž 0:6

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

15:00Kinondoni MC - Simba -:-
15:00Mbao - Ruvu Shooting 1:1
15:00Namungo - Lipuli 1:0
15:00Ndanda - Mtibwa Sugar 0:1
15:00Tanzania Prisons - Kagera Sugar 1:1
18:00Azam - JKT Tanzania -:-

TUNIS: Ligue 2

15:30CO Medenine - Ariana 1:1
15:30ES Jerba - Marsa 2:0
15:30Gabes - Sporting Ben Arous 2:1
15:30Msaken - Zarzis 0:0
15:30Olympique Beja - Sbikha 2:1
15:30Rades - Menzel Bourguiba 1:0
15:30Sidi Bouzid - Sfax Railways 1:0

TURKMENISTAN: Yokary Liga

13:00FC Asgabat - Altyn Asyr 1:3
13:00Merw - Energetik 2:3
13:30Sagadam - FC Balkan 2:1

TURSKA: Super Lig

14:00Antalyaspor - Genclerbirligi 0:6
16:30Basaksehir - Goztepe 2:1
16:30Trabzonspor - Gaziantep 4:1
19:00Ankaragucu - Besiktas 0:0

TURSKA: 1. Lig

13:00Hatayspor - Adana Demirspor 2:1
15:30Bursaspor - Umraniyespor 2:1
18:00Menemen Belediye - Erzurum BB 0:0

TURSKA: 2. Lig White Group

13:30Hacettepe - H.Trabzon 1:0
14:00Manisa FK - Pendikspor 4:2
14:00Sancaktepe - Sariyer 1:0

TURSKA: 2. Lig Red Group

13:00FK Vanspor - Sivas Belediyespor 0:0
14:00Eyupspor - Ankara Demirspor 0:2
14:00Tuzlaspor - Bodrumspor 3:2

TURSKA: 3. Lig Group 1

13:30Cankaya FK - Yomraspor 2:2
14:00Silivrispor - Hopaspor 1:5

TURSKA: 3. Lig Group 2

14:00Tepecik - Elaziz Bld. 1:0

UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: UAE League

16:30Al-Ahli Dubai - Bani Yas 2:0
16:30Al-Ain - Hatta 2:1
16:30Al-Wahda - Al Nasr 1:3
16:30Khorfakkan - Al-Jazira 1:3
19:00Al Wasl - Al Sharjah 1:5

UKRAJINA: Premier League

13:00Karpaty - Lviv 0:0
16:00Zorya - Desna 2:1

UKRAJINA: Persha Liga

13:00Ahrobiznes Volochysk - Ch. Odessa 2:0
14:00Balkany - Kremin 1:1
14:00Cherkashchyna - Prykarpattya 0:0
14:00Hirnyk-Sport - Volyn Lutsk 2:4
14:00Minaj - Kramatorsk 2:0
15:30Metalist 1925 - Obolon Brovar Kyjev 2:1

UKRAJINA: Druha Liga

13:00Hirnyk Kryvyi Rih - Krystal 1:2
14:00Nyva Ternopil - Kalush 0:3
14:00Nyva Vinnytsya - Kyiv-Sviatoshyn 2:0
14:00Tavriya - Alliance 0:2
14:00Veres-Rivne - Uzhhorod 3:0
14:00VPK-Agro - Mykolaiv 2 3:0
14:00Zhytomyr - Dinaz Vyshgorod 1:0

UKRAJINA: Youth League

12:00Din. Kiev U21 - Oleksandriya U21 1:3
16:00Mariupol U21 - Dnipro-1 U21 4:2

URUGVAJ: Primera Division - Clausura

21:00Fenix - Plaza Colonia 0:2
21:00Progreso - Danubio 2:1
00:00Nacional - Cerro CA 2:0

URUGVAJ: Segunda Division

15:00Albion - Villa Espanola 0:1
15:00Bella Vista - CA Torque 0:2
15:00Central Esp. - Villa Teresa 1:0
15:00Maldonado - Tacuarembo 3:1
15:00Sud America - Rentistas 2:2
21:00Atenas - Cerrito 0:2

UZBEKISTAN: Super League

12:15Termez Surkhon - Navbahor Namangan 0:0
13:30Din. Samarkand - Pakhtakor 1:4
13:30Lok. Tashkent - Buxoro 2:0
14:30Nasaf Qarshi - Andijan 3:0

VENEZUELA: Primera Division - Clausura

23:00Aragua - Lara 2:2
23:00Monagas - Estudiantes Caracas 0:1

VENEZUELA: Segunda Division - Clausura - Playoff

21:00Universidad Central - Angostura 1:1
21:30Hermanos Colmenares - Titanes 1:0
21:30Yaracuyanos - Petroleros de Anzoategui 3:0

VIJETNAM: V.League 1

12:00Da Nang - Binh Duong 0:2
12:00Hanoi FC - BHTS Quang Nam 2:2
12:00Ho Chi Minh - Gia Lai 1:2
12:00Khanh Hoa - Sai Gon FC 0:0
12:00Nam Dinh - Hai Phong 2:1
12:00Song Lam Nghe An - Than Quang Ninh 0:0
12:00Thanh Hoa - The Cong 1:3

WALES: Premier League

15:30Airbus - Newtown 2:0
15:30Bala Town - Barry 1:1
15:30Cardiff Metropolitan - Connah's Q. 0:1
15:30Penybont - TNS 2:3

WALES: Division 1

15:30Caldicot - Dinas Powys 3:2
15:30OdgođenoCroesyceiliog - Port Talbot -:-
15:30OdgođenoGarden Village - Monmouth -:-
15:30OdgođenoPontardawe - Aberbargoed -:-
15:30Port Talbot - Llwydcoed 1:1
15:30OdgođenoRisca - Abergavenny Town -:-
15:30OdgođenoTon Pentre - Llwydcoed -:-
15:30OdgođenoTrefelin - Penydarren -:-

WALES: FA Cup

15:00Aberbargoed - Aberaeron 3:1
15:00Abertillery Bluebirds - Penparcau FC 3:1
15:00Afan Lido - Monmouth 3:1
15:00Ammanford - Cardiff Draconians 4:1
15:00Bangor 1876 - Penycae 4:3pen
15:00Blaenau - Buckley 0:2
15:00Briton Ferry - Undy 2:3pen
15:00Builth W. - Ton Pentre 2:3
15:00Cefn Cribwr - Tredegar Town 2:1prod.
15:00Chepstow - Taffs Well 3:1
15:00Chirk AAA FC - Llannefydd 0:3
15:00Coedpoeth - Gresford 0:5
15:00Conwy Borough - Ruthin 1:2
15:00Corwen - Colwyn Bay 2:3
15:00Croesyceiliog - Abergavenny Town 2:1
15:00Cwmaman Institute - STM Sports 2:6
15:00Cwmbran Celtic - Pontardawe 2:3prod.
15:00Flint - Four Crosses 9:0
15:00Garden Village - Goytre United 1:3
15:00Greenfield - Caersws 3:1
15:00Guilsfield - Brymbo 2:1
15:00Haverfordwest - Penlan Club 5:3
15:00Holyhead - Montgomery 4:2
15:00Holywell - Llandudno 2:3
15:00OdgođenoLlanberis - Porthmadog -:-
15:00OdgođenoLlanelli - Cwmamman United -:-
15:00Llanrhaeadr - Prestatyn 1:4
15:00OdgođenoLlanrug - Aberffraw -:-
15:00Llantwit Major - Llandrindod 0:1
15:00OdgođenoMynydd Isa - Llanfair United -:-
15:00Nantlle Vale FC - Rhydymwyn 2:0
15:00Nefyn United - Bangor City 0:2
15:00Penrhyncoch - Cardiff Corries 2:1prod.
15:00Pontypridd - Caerau Ely 3:1
15:00Prestatyn Sports - Queens Park 2:3
15:00Rhyl - Llangefni 2:0
15:00Swansea University - Caerleon 4:1
15:00Trefelin - Llanidloes 2:3pen
15:00Waterloo - Mold Alexandra 1:8

ZAMBIJA: Super League

14:00Kansanshi - Lusaka Dynamos 1:1
15:00Kabwe - Nkana 2:2
15:00Lumwana Radiants - Kabwe Youth Academy 3:0
15:00Mufulira - Red Arrows 0:2
15:00Nakambala Leopards - Buildcon 2:0
15:00Power Dynamos - Nkwazi 0:0

ZIMBABVE: Premier Soccer League

15:00Herentals - Black Rhinos 3:0
15:00Mushowani Stars - Triangle 3:1
15:00TelOne - Chapungu Utd 0:0
15:00Yadah - Manica 3:3

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.