REFRESH

Hokej » Danas » Sve utakmice

AUSTRIJA: ICE Hockey League

18:30Bratislava - Bolzano -:-

BJELORUSIJA: Extraleague

16:45Yunost Minsk - Soligorsk -:-
18:00Brest - Baranavichy -:-
18:00Gomel - Zhlobin -:-
18:00Lokomotiv Orsha - Mogilev -:-
18:00Neman Grodno - Molodechno -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

17:30OdgođenoLitvinov - Vitkovice -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: JLA

15:00OdgođenoMountfield HK U20 - Pardubice U20 -:-
16:00OdgođenoChomutov U20 - Litvinov U20 -:-
17:00OdgođenoCeske Budejovice U20 - Salzburg U20 -:-
17:30OdgođenoOlomouc U20 - Vitkovice U20 -:-
18:00OdgođenoJihlava U20 - Slavia Praha U20 -:-
18:00OdgođenoKometa Brno U20 - Zlin U20 -:-
18:00OdgođenoSparta Praha U20 - Kladno U20 -:-
18:30OdgođenoAZ Havirov U20 - Trinec U20 -:-

DANSKA: Metal Ligaen

19:00Aalborg - Rungsted -:-
19:00Esbjerg - Rodovre -:-
19:00Frederikshavn - Odense -:-
19:00Herlev - Herning -:-

FINSKA: Liiga

17:30OdgođenoKärpät - Hämeenlinna -:-
17:30TPS Turku - Ilves -:-

FRANCUSKA: French Cup

18:00Rouen - Amiens -:-
19:30Nantes - Angers -:-
19:30Reims - Dunkerque Corsaires -:-
20:00Cholet - Anglet -:-
20:00Evry - Brest -:-
20:00Mont Blanc - Grenoble -:-
20:00Roanne - Chambery -:-
20:00Tours - Bordeaux -:-
20:15Epinal - Mulhouse -:-
20:30Colmar - Dijon -:-
20:30Gap - Briancon -:-
20:30Morzine-Avoriaz - HCMP -:-

KAZAHSTAN: Championship

14:00Kazzinc-Torpedo - Snezhnye Barsy -:-
14:00Kokshetau - Beibarys Atyrau -:-
14:00Kulager - Aktobe -:-
14:00Nomad Nur-Sultan - Altay Torpedo -:-
14:00Pavlodar - Almaty -:-
14:00OdgođenoTemirtau - Karaganda -:-

NORVEŠKA: Fjordkraft-ligaen

19:00Lillehammer - Vålerenga -:-

POLJSKA: Polish Hockey League

18:00Unia Oswiecim - Torun -:-
18:30Katowice - MMKS Podhale -:-

POLJSKA: Super Cup

18:30Tychy - Jastrzebie -:-

RUMUNJSKA: Campionatul National

17:30Gyergyoi - Steaua Bucharest -:-

RUSIJA: KHL

18:00Yaroslavl - Sp. Moscow -:-

RUSIJA: VHL

13:00Bars - Khimik -:-
14:00Novokuznetsk - Tyumen -:-
18:00Penza - Ryazan -:-
18:30Dinamo St. Petersburg - Angarsk -:-
18:30HC Rostov - Orsk -:-

RUSIJA: VHL-B

08:00Krasnoyarskie Rysi - Dyn. Altay -:-
16:00Kristall Saratov - Cheboksary -:-

RUSIJA: MHL

10:00Sakhalinskie Akuly - SKA-1946 -:-
11:30Tayfun - Dyn. Moscow -:-
13:30Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery -:-
16:00Chaika - Avto -:-
16:00Irbis - Tolpar -:-
18:00Kapitan - MHC Spartak -:-
18:00Russkie Vityazi - Mikhaylov Academy U20 -:-

RUSIJA: NMHL

12:00Dinamo Junior - Belgorod -:-
16:00Metallurg Cherepovets - Dizelist -:-
17:00Dinamo 576 - Bryansk -:-
17:00Loko Junior - Rossosh -:-
17:00Polot - Bobrov -:-
17:30Lipetsk - HC AK59 -:-
18:00Ryazan - Metallurg Serov -:-
18:00Tverichi - Sokol Novocheboksarsk -:-

RUSIJA: WHL Women

16:00Ufa Ž - Sverdlovsk Region Ž -:-

SLOVAČKA: Tipos Extraliga

18:00Kosice - DVTK -:-
18:00Nove Zamky - Zvolen -:-

SLOVENIJA: Hokejska liga

18:00Jesenice - Slavija -:-
20:00HK Olimpija - Hidria Jesenice -:-

ŠVEDSKA: SHL

19:00Leksands - Djurgardens -:-
19:00Malmo - Frolunda -:-

ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan

19:00Almtuna - Modo -:-
19:00IF Bjorkloven - Kristianstads -:-
19:00Mora - Vasterviks IK -:-

ŠVICARSKA: National League

19:45Ambri-Piotta - Lausanne -:-
19:45Biel - Bern -:-
19:45Langnau - Rapperswil -:-

ŠVICARSKA: Swiss League

19:30Ticino Rockets - Academy Zug -:-
19:45Olten - Visp -:-
20:00Lions - Langenthal -:-
20:00Sierre-Anniviers - Winterthur -:-

ŠVICARSKA: Swiss Cup

20:00Dubendorf - Zurich -:-

UKRAJINA: UHL - Playoff

17:30Kremenchuk - Donbass -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.