REFRESH

Košarka » 09.07.2022 » Sve utakmice

AUSTRALIJA: NBL1 East

07:00Canberra - Maitland M. -:-
11:00Manly W. - Albury-Wodonga Bandits -:-
11:00Sutherland - Central Coast Crusaders -:-
11:15Newcastle Falcons - Hills Hornets -:-
11:30Illawarra Hawks - Bankstown Bruins -:-

AUSTRALIJA: NBL1 East Women

09:00Canberra Ž - Maitland Mustangs Ž -:-
09:00Manly W. Ž - Albury Ž -:-
09:00Newcastle Falcons Ž - Hills Hornets Ž -:-
09:00Sutherland Ž - Central Coast Ž -:-

AUSTRALIJA: NBL1 North

11:00Brisbane Capitals - Suncoast Clippers -:-
11:00Gold Coast Rollers - Northside Wizards -:-
11:30Rockhampton Rockets - Southern District -:-
11:30USC Rip City - Red City Roar -:-
12:00Cairns Marlins - North Gold Coast Seahawks -:-
13:00Darwin Salties - Ipswich Force -:-

AUSTRALIJA: NBL1 North Women

09:00Brisbane Capitals Ž - Sunshine Coast Phoenix Ž -:-
09:00Gold Coast Rollers Ž - Northside Wizards Ž -:-
09:30Rockhampton Ž - Southern District Spartans Ž -:-
09:30USC Rip City Ž - Red City Roar Ž -:-
10:00Cairns Ž - North Gold Coast Seahawks Ž -:-
11:00Darwin Salties Ž - Ipswich Force Ž -:-

AUSTRALIJA: NBL1 South

11:00Geelong - Waverley -:-
11:30Casey Cavaliers - Frankston -:-
11:30Knox - Bendigo Braves -:-
11:30Nunawading - Hobart Chargers -:-
12:00Ballarat - Keilor Thunder -:-
12:00Dandenong - Kilsyth -:-
12:00Diamond Valley - Mt Gambier -:-
12:00Eltham - NW Tasmania -:-

AUSTRALIJA: NBL1 South Women

09:00Geelong Ž - Waverley Ž -:-
09:30Casey Cavaliers Ž - Frankston Ž -:-
09:30Knox Ž - Bendigo Ž -:-
09:30Nunawading Ž - Hobart Chargers Ž -:-
10:00Ballarat Ž - Keilor Thunder Ž -:-
10:00Dandenong Rangers Ž - Kilsyth Ž -:-
10:00Diamond Valley Ž - Mt. Gambier Ž -:-
10:00Eltham Ž - Launceston Ž -:-

AUSTRALIJA: NBL1 Central

12:30Forestville Eagles - Woodville Warriors -:-
12:45North Adelaide Rockets - Eastern Mavericks -:-
12:45South Adelaide Panthers - Central Districts Lions -:-
12:45Sturt Sabres - Southern Tigers -:-
12:45West Adelaide Bearcats - Norwood Flames -:-

AUSTRALIJA: NBL1 Central Women

10:45Forestville Eagles Ž - Woodville Warriors Ž -:-
11:00North Adelaide Rockets Ž - Eastern Mavericks Ž -:-
11:00South Adelaide Panthers Ž - Central Districts Lions Ž -:-
11:00Sturt Sabres Ž - Southern Tigers Ž -:-
11:00West Adelaide Bearcats Ž - Norwood Flames Ž -:-

AUSTRALIJA: NBL1 West

13:00East Perth Eagles - Kalamunda Eastern Suns -:-
13:00Mandurah Magic - Willetton Tigers -:-
13:00Perth Redbacks - Geraldton Buccaneers -:-
13:30Goldfields Giants - South West Slammers -:-
14:00Rockingham Flames - Warwick Senators -:-

AUSTRALIJA: NBL1 West Women

11:00East Perth Eagles Ž - Kalamunda Eastern Suns Ž -:-
11:00Mandurah Magic Ž - Willetton Tigers Ž -:-
11:30Goldfields Giants Ž - South West Slammers Ž -:-
12:00Rockingham Flames Ž - Warwick Senators Ž -:-

BOLIVIJA: Libobasquet

01:00And 1 La Paz - Leones de Potosi -:-
02:00La Salle Tarija - San Simon -:-

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LNB - Stupanj pobjednika

01:00Reales de la Vega - Indios -:-
02:00Titanes Del Licey - Leones -:-

EUROPA: Europsko Prvenstvo U20 - Žene

13:00Latvija U20 Ž - Portugal U20 Ž -:-
13:30Litva U20 Ž - Poljska U20 Ž -:-
15:15Švedska U20 Ž - Belgija U20 Ž -:-
15:45Bugarska U20 Ž - Španjolska U20 Ž -:-
17:30Irska U20 Ž - Srbija U20 Ž -:-
18:00Nizozemska U20 Ž - Mađarska U20 Ž -:-
19:45Češka U20 Ž - Francuska U20 Ž -:-
20:15Finska U20 Ž - Italija U20 Ž -:-

EUROPA: Europsko Prvenstvo U20 B - Žene

14:15Grčka U20 Ž - Albanija U20 Ž -:-
14:15Rumunjska U20 Ž - Hrvatska U20 Ž -:-
16:30Norveška U20 Ž - Slovenija U20 Ž -:-
16:30Ukrajina U20 Ž - Turska U20 Ž -:-
18:45Armenija U20 Ž - Gruzija U20 Ž -:-
18:45Kosovo U20 Ž - Sj. Makedonija U20 Ž -:-
21:00Njemačka U20 Ž - Izrael U20 Ž -:-
21:00Slovačka U20 Ž - Island U20 Ž -:-

FILIPINI: Kup

11:15NLEX Road Warriors - Rain Or Shine Paint. -:-
13:15NorthPort - Converge FiberXers -:-

KANADA: CEBL

01:30Ottawa Blackjacks - Fraser Valley Bandits -:-
19:30Newfoundland Growlers - Saskatchewan Rattlers -:-
22:00Edmonton Stingers - Hamilton Honey Badgers -:-

MEKSIKO: CIBACOPA - Playoff

05:15Rayos de Hermosillo - Astros -:-

NOVI ZELAND: NBL

09:30Nelson Giants - Southland Sharks -:-

NOVI ZELAND: Tauihi Women

07:00Mainland Pouakai Ž - Northern Kahu Ž -:-

SAD: NBA Las Vegas Summer League

23:00Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs -:-
00:00Indiana Pacers - Charlotte Hornets -:-
01:00Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets -:-
02:00New York Knicks - Golden State Warriors -:-
03:00Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets -:-
04:00Los Angeles Lakers - Phoenix Suns -:-
21:30Philadelphia 76ers - Toronto Raptors -:-
22:00Sacramento Kings - Orlando Magic -:-
23:30Miami Heat - Boston Celtics -:-
00:00Washington Wizards - Detroit Pistons -:-

SAD: BIG3 (3x3)

02:00Bivouac - Triplets -:-
03:00Killer 3's - Ghost Ballers -:-
04:003's Company - Power -:-

SVIJET: Svjetsko Prvenstvo U17 - žene

12:00Australija U17 Ž - Slovenija U17 Ž -:-
12:30Egipat U17 Ž - Južna Koreja U17 Ž -:-
14:30Francuska U17 Ž - Argentina U17 Ž -:-
15:00Kanada U17 Ž - Španjolska U17 Ž -:-
17:00Njemačka U17 Ž - Novi Zeland U17 Ž -:-
17:30Mađarska U17 Ž - Belgija U17 Ž -:-
19:30Meksiko U17 Ž - Japan U17 Ž -:-
20:00SAD U17 Ž - Mali U17 Ž -:-

TAJLAND: TBL

05:00Chaophraya Thunder - Ban Bueng Devil Rays -:-
07:00Dunkin Raptors - Bangkok Tiger Thunder -:-
09:00SWU BC - Bangkok C. -:-
11:00Airforce Madgoat - Thai General -:-
13:00Shoot it Dragon - T-REX -:-

VENEZUELA: Superliga

01:00Cocodrilos - Marinos -:-
23:00Guaiqueries - Spartans -:-
23:00Toros de Aragua - Gaiteros del Zulia -:-
00:00Gladiadores - Supersonicos -:-
00:00Llaneros - Brillantes -:-
00:00Trotamundos - Heroes de Falcon -:-

VIJETNAM: VBA

12:00Nhatrang Dolphins - Ho Chi Minh City Wings -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.