REFRESH

Košarka » Sutra » Sve utakmice

FRANCUSKA: LNB

17:00Monaco - Ada Blois -:-
19:00Pau-Orthez - Nanterre -:-

HRVATSKA: Premijer liga

16:00Dinamo Zagreb - Gorica -:-
18:00Škrljevo - Bosco -:-
18:00Zadar - Alkar -:-
20:00Furnir - Cibona -:-

ITALIJA: Lega A

12:00Brindisi - Venezia -:-
17:00Brescia - Basket Napoli -:-
18:10Sassari - Milano -:-
18:30Trento - Pesaro -:-
19:00Varese - Virtus Bologna -:-
19:30Scafati - Treviso -:-
20:30Reggiana - Trieste -:-

SAD: NBA

00:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks -:-
02:00Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder -:-
02:00Toronto Raptors - Orlando Magic -:-
02:30Golden State Warriors - Houston Rockets -:-
03:00Utah Jazz - Portland Trail Blazers -:-
21:30New Orleans Pelicans - Denver Nuggets -:-
22:00San Antonio Spurs - Phoenix Suns -:-
00:00Brooklyn Nets - Boston Celtics -:-
00:00Detroit Pistons - Memphis Grizzlies -:-
00:00New York Knicks - Cleveland Cavaliers -:-
00:00Sacramento Kings - Chicago Bulls -:-
00:00Washington Wizards - Los Angeles Lakers -:-

ŠPANJOLSKA: ACB

12:30Basquet Girona - Breogan -:-
13:00Tenerife - Fuenlabrada -:-
17:00Baskonia - Murcia -:-
18:00Real Madrid - Valencia -:-
20:00Granada - Real Betis -:-

TURSKA: Super Lig

11:00Darussafaka - Konyaspor -:-
13:30Anadolu Efes - Pinar Karsiyaka -:-
16:00Gaziantep - Fenerbahce -:-

AFRIKA: Africa Cup 3x3

10:20DR Kongo 3x3 - Kenija 3x3 -:-
12:10Ruanda 3x3 - Madagaskar 3x3 -:-
12:35Bocvana 3x3 - Egipat 3x3 -:-

AFRIKA: Africa Cup 3x3 Women

10:45Ruanda 3x3 W - Egipat 3x3 W -:-
11:20Benin 3x3 W - Maroko 3x3 W -:-
11:45DR Kongo 3x3 W - Kenija 3x3 W -:-

ARGENTINA: Liga A

00:00Penarol - Riachuelo -:-
00:00Gimnasia - La Union -:-
00:00San Lorenzo - Obras -:-

AUSTRALIJA: NBL

04:00Sydney Kings - Adelaide 36ers -:-
06:00Brisbane Bullets - Tasmania JackJumpers -:-

AUSTRALIJA: WNBL Women

06:35Sydney Ž - Bendigo Ž -:-

AUSTRIJA: Superliga

17:30Swans Gmunden - Traiskirchen -:-
17:30UBSC Graz - Vienna -:-

AUSTRIJA: Zweite Liga

16:00Wagram - Steiermark -:-
19:00Vienna United - Mattersburg -:-

AUSTRIJA: Superliga Women

14:30UBI Graz Ž - Basket Flames Ž -:-
16:00Vienna United Ž - Duches Klosterneuburg Ž -:-
17:30DBB LZ OO Ž - UBSC-DBBC Graz Ž -:-

BELGIJA: Top Division Women

15:15Mechelen Ž - Kortrijk Ž -:-

BJELORUSIJA: Premier League

11:00Mogilev - Brest -:-
12:00Rubon II - Minsk 3 -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

17:00Bosna Royal - Široki Brijeg -:-
18:00Zrinjski - Borac Banja Luka -:-
19:00Leotar Trebinje - Spars Ilidža -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH Women

17:00Lavovi Ž - Čelik Zenica Ž -:-

CIPAR: Division A

15:00Apop Paphou - Apoel -:-
17:00AEK - Etha Encomi -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: NBL

18:00Usti n. Labem - Pardubice -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

17:00Srsni Pisek - Lynx Liberec -:-
17:30Polabi - USK Prag B -:-
18:00Brno U23 - Novy Jicin -:-
18:00Pelhrimov - Jindrichuv Hradec -:-

ČILE: Copa Chile - Playoff

00:30U. De Concepcion - CD Puerto Varas -:-
22:30Ancud - Valdivia -:-

DANSKA: Basketligaen

15:30Bears Academy - Herlev Wolfpack -:-

EUROPA: ABA League

17:00Studentski Centar - Crvena zvezda -:-
19:00Partizan - Budućnost -:-
21:00Igokea - MZT Skopje -:-

EUROPA: BNXT League

15:00Okapi Aalst - Mechelen -:-

EUROPA: WBBL Women

12:00Kibirkstis Vilnius Ž - Aistes LSU Kaunas Ž -:-
13:00OdgođenoRSU Merks Ž - Tallinn University Ž -:-
15:00Siauliai Ž - LCC Ž -:-
16:00TTT Riga Ž - BJBS Riga Ž -:-

FILIPINI: Commissioners Cup - Kvalifikacije - Playoff

11:30NLEX Road Warriors - Rain Or Shine Paint. -:-

FINSKA: I Divisioona A

16:00Helsingin NMKY - Huima -:-
16:00Kipina - Kouvot 2 -:-
16:00Raiders Basket - Pyrinto Tampere 2 -:-

FINSKA: I Divisioona Women

12:00Jyvaskyla BA Ž - HyPo Ž -:-
12:00Kataja Ž - Espoo Team II Ž -:-
12:30Pyrinto II Ž - HBA Ž -:-
13:00Tapiolan Honka II Ž - Turun NMKY Ž -:-
16:00BC Nokia Ž - HNMKY Ž -:-
16:00Pantterit Ž - Lahti Basketball Ž -:-

FRANCUSKA: Espoirs U21

13:30Monaco U21 - Ada Blois U21 -:-

FRANCUSKA: LFB - žene

14:00La Roche Ž - Landerneau Bretagne Ž -:-
15:30Angers Ž - Landes Ž -:-
16:00Tarbes GB Ž - Lyon Ž -:-
16:00Toulouse Ž - Union Hainaut Ž -:-
19:00Flammes Carolo Ž - Lattes Montpellier Ž -:-

GRČKA: Basket League

14:45Aris - Lavrio -:-
18:15AS Karditsas - PAOK -:-

GRČKA: Elite League

14:00NE Megaridas - Panerythraikos -:-

GRČKA: A1 Women

11:30Esperides Kalliotheas Ž - Giannina Ž -:-
12:00GAS Evnikos Ž - Panathlitikos Ž -:-
13:00Chania Ž - Proteas Voulas Ž -:-
16:00Lefkadas Ž - Dafni Ž -:-

GRČKA: A2 Women

11:30Asteras Kavalas Ž - Lasani Kozanis Ž -:-
12:00Apollon Ptolemaidas Ž - Apollon Kalamarias Ž -:-
12:00Aspis 2001 Ž - Kavala Ž -:-
12:00Panseraikos Ž - Pierikos Arhelaos Ž -:-
13:00Ioannina Ž - Anagennisi Ž -:-
13:30Atromitos Piraeus Ž - Aris Kalamatas Ž -:-
13:45Panorama Ž - Iraklis Ž -:-
14:00Pylaia Ž - Neapoli Ž -:-
15:00Aegeas Chios Ž - AEK Peristeriou Ž -:-
15:00Porfyras Ž - Amilla Peristeriou Ž -:-
16:00Amyntas Ž - Promitheas Ž -:-
16:00Danaoi Argous Ž - Athinaikos Ž -:-
16:00Hanth Ž - Aris Ž -:-
16:00Ionikos Ž - Melission Ž -:-
16:00Kronos Ž - Phoenix Piraeus Ž -:-
18:30Agia Paraskevis Ž - Terpsithea Glyfadas Ž -:-

HRVATSKA: Premijer Liga Women

14:30Orka Ž - Trešnjevka 2009 Ž -:-
15:15Split Ž - KAŽL Split Ž -:-
17:00Medveščak Ž - Šibenik Ž -:-

ISLAND: Premier League Women

19:15Fjolnir Ž - Breidablik Ž -:-
20:15Grindavik Ž - Haukar Ž -:-
20:15Njardvik Ž - IR Reykjavik Ž -:-
21:15Keflavik Ž - Valur Ž -:-

ITALIJA: Serie A2

12:00Trapani - Basket Torino -:-
17:00Baltur Cento - Pistoia -:-
18:00Agrigento - Treviglio -:-
18:00Chiusi - Mantova -:-
18:00Fortitudo Bologna - Ravenna -:-
18:00Monferrato - JuVi Cremona -:-
18:00Rimini - Cividale -:-
18:00San Severo - Forli -:-
18:00Udine - Chieti Basket -:-

ITALIJA: Serie A1 - žene

15:00Ragusa Ž - Virtus Bologna Ž -:-
18:00Basket Crema Ž - Brixia Ž -:-
18:00Campobasso Ž - Valdarno Ž -:-
18:00San Giovanni Ž - Faenza Ž -:-
18:00San Martino Ž - Sassari Ž -:-
19:30Schio Ž - Venezia Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 Women - North

18:00Broni Ž - Itas Alperia Bolzano Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 Women - South

15:30Spezia Ž - Cagliari Ž -:-
16:00Patti Ž - Savona Ž -:-
18:00Battipaglia Ž - Firenze Ž -:-
18:00Empoli Ž - Umbertide Ž -:-

IZRAEL: Super League

17:30Bnei Herzliya - Hapoel Eilat -:-
18:00Galil Elyon - H. Haifa -:-

JAPAN: B.League

05:05Niigata - Sendai -:-
06:05Hokkaido - Shiga -:-
07:05Chiba - Akita -:-
07:05Diamond Dolphins - Toyama -:-
07:05Ibaraki Robots - Gunma -:-
07:05Kyoto - Shinshu -:-
07:05Nagoya Fighting Eagles - Ryukyu -:-
07:05NeoPhoenix - Alvark -:-
07:05Osaka - Hiroshima D. -:-
07:05SeaHorses Mikawa - Sun Rockers Shibuya -:-
07:05Utsunomiya Brex - Yokohama -:-
12:05Brave Thunders - Shimane -:-

JUŽNA AMERIKA: Južnoamerička Liga - Final Four

01:00Obera TC - San Martin -:-

JUŽNA KOREJA: KBL

06:00Goyang - LG Sakers -:-
06:00Seoul Thunders - Anyang -:-
08:00Suwon KT - KoGas -:-

JUŽNA KOREJA: WKBL - žene

10:00Samsung Blue Minx Ž - S-Birds Ž -:-

KANADA: U Sports

00:00Ontario Univ. - TMU -:-
02:00Brandon - Winnipeg -:-
02:00Laurentian - Laurier -:-
02:00Manitoba - Saskatchewan -:-
02:00Nipissing - Waterloo -:-
02:00Queens - Toronto -:-
02:00UBC Okanagan - Regina -:-
02:00West. Ontario Univ. - Guelph -:-
02:00Windsor - Lakehead -:-
02:00York - McMaster -:-
03:00Lethbridge - Calgary -:-
03:00UBC - Alberta -:-
04:00Trinity Western - UFV -:-
04:00Victoria - Mount Royal -:-
04:30Thompson Rivers - MacEwan -:-
21:00Brock - University of Ottawa -:-
22:00Carleton - Algoma -:-

KINA: WCBA - žene

03:00Inner Mongolia Ž - Shanghai Ž -:-
06:30Zhejiang Golden Bulls Ž - Shandong Ž -:-
09:30Guangdong Ž - Xinjiang Ž -:-
12:30Sichuan Ž - Jiangsu Phoenix Ž -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Peja - Bashkimi -:-
19:00Sigal Prishtina - Rahoveci -:-

KOSOVO: Superliga Women

15:00Vellaznimi Ž - Trepca Ž -:-

LITVA: LKL

16:20Nevezis - Prienai -:-
17:30Rytas - Pieno Zvaigzdes -:-
18:30Gargzdai - Juventus -:-

LUKSEMBURG: Total League

18:00Soleuvre - Bertrange -:-

LUKSEMBURG: Total League Women

15:30Soleuvre Ž - Esch Ž -:-

MAĐARSKA: Division 1 - žene

15:00Miskolc Ž - Cegledi Ž -:-
17:00Sopron Ž - UNI Gyor Ž -:-

NIZOZEMSKA: DBL Cup

16:00Utrecht - Den Bosch -:-

NORVEŠKA: BLNO

15:00Fyllingen - Bærum -:-
16:00Kongsberg Miners - Tromso -:-

NORVEŠKA: Kvinneligaen - Žene

15:30Bergen Ž - Midtbyen Ž -:-

NJEMAČKA: Pro A

16:00Leverkusen - Bremerhaven -:-
17:00Artland - Kirchheim -:-
17:30PS Karlsruhe - Tubingen -:-

NJEMAČKA: Pro B

15:00Wolmirstedt - Giessen Pointers -:-
16:00Coburg - Leitershofen/Stadtbergen -:-
16:00RSV Eintracht - Vechta 2 -:-
17:00OrangeAcademy - Hanau -:-

NJEMAČKA: Kup

15:00Oldenburg - Heidelberg -:-
18:00Bayern - Bayreuth -:-
20:30Gottingen - Alba Berlin -:-

NJEMAČKA: DBBL - žene

15:00Saarlouis Ž - Osnabruck Ž -:-
16:00Freiburg Ž - Eigner Angels Nordlingen Ž -:-
16:00Keltern Ž - Halle Ž -:-
16:00Rheinland Lions Ž - Alba Berlin Ž -:-
16:00TK Hannover Ž - Marburg Ž -:-

POLJSKA: Energa Basket Liga

13:30Trefl Sopot - Lancut -:-
15:30Dabrowa Gornicza - Szczecin -:-
17:30Spojnia Stargard - Ostrow Wielkopolski -:-
19:00GTK Gliwice - Slask Wroclaw -:-

POLJSKA: 1. Liga

15:00Pelplin - Bytom -:-

POLJSKA: Energa Basket Liga - žene

14:00Basket 25 Bydgoszcz Ž - Sosnowiec Ž -:-
18:00AZS Poznan Ž - Polkowice Ž -:-
18:00Sleza Wroclaw Ž - Arka Gdynia Ž -:-

PORTUGAL: LPB

16:00CAB Madeira - Lusitania -:-
18:00Esgueira - FC Porto -:-

RUMUNJSKA: Divizia A - Prvi stupanj

17:00Voluntari - Municipal Galati -:-
18:00SCM Craiova - CSM Targu Jiu -:-

RUSIJA: VTB United League

12:30Unics Kazan - CSKA Moskva -:-
14:30Zenit Petersburg - Astana -:-

RUSIJA: Kup - žene - Playoff

13:00UMMC Ekaterinburg Ž - Enisey Krasnoyarsk Ž -:-

SAD: NBA G League - Preliminarna runda

00:00College Park Skyhawks - Raptors 905 -:-
01:00Fort Wayne Mad Ants - Windy City Bulls -:-
01:00Motor City Cruise - Iowa Wolves -:-
01:00Westchester - Capital City Go-Go -:-
02:30Rio Grande Valley Vipers - Lakeland Magic -:-
04:00Stockton Kings - Santa Cruz Warriors -:-
20:00College Park Skyhawks - Maine Celtics -:-
21:00Oklahoma City Blue - Agua Caliente Clippers -:-
22:00Sioux Falls Skyforce - Wisconsin Herd -:-
00:00Birmingham Squadron - Mexico City Capitanes -:-

SAD: NCAA

23:00East. Washington - North Dakota St. -:-
23:00Grambling St. - Incarnate Word -:-
23:00Hampton - Howard -:-
23:00Loyola MD - Coppin State -:-
23:00Marshall - Ohio -:-
23:00New Orleans - La Lafayette -:-
23:00Rhode Island - Providence -:-
23:00Santa Clara - Sacramento State -:-
23:00UC Santa Barbara - Pacific -:-
23:00Vanderbilt - Wofford -:-
23:30Western Carolina - USC Upstate -:-
00:00Drake - Illinois (Chi.) -:-
00:00Holy Cross - Central Conn. St. -:-
00:00Northern Kentucky - Robert Morris -:-
00:00North Texas - Nebraska O. -:-
00:30Stony Brook - Yale -:-
00:30Xavier - West Virginia -:-
01:00Eastern Illinois - Blackburn -:-
01:00Fairfield - St. Peters -:-
01:00Old Dominion - Norfolk State -:-
01:00Texas A&M - Boise State -:-
01:00William & Mary - Richmond -:-
01:30Memphis - Ole Miss -:-
02:00Idaho State - Southern Utah -:-
02:00Missouri State - Bradley -:-
02:00Pepperdine - Northern Arizona -:-
02:00Portland - North Dakota -:-
02:00St. Thomas (Minn.) - Crown College -:-
02:00UMKC - Lindenwood -:-
02:00Wisc. Milwaukee - IUPUI -:-
02:30Alabama - South Dakota St. -:-
03:00Cal Poly - California Baptist -:-
03:00Kansas State - Wichita State -:-
03:00OdgođenoNew Mexico State - New Mexico -:-
03:00UC Irvine - Fresno State -:-
03:00Weber State - Utah Tech -:-
03:30Houston - St. Marys (CA) -:-
04:00Loyola Marymount - Nevada -:-
04:00San Diego Toreros - UNLV -:-
16:30Marist - Maine -:-
18:00Cincinnati - Bryant University -:-
19:00Cornell - Lafayette -:-
19:00Iona - Canisius -:-
19:00Kentucky - Michigan -:-
19:00Louisville - Miami -:-
19:00Wright State - Youngstown State -:-
20:00Akron - Muskingum -:-
20:00Columbia - Sarah Lawrence -:-
20:00Florida - Stetson -:-
20:00Hartford - Brown -:-
20:00Harvard - Tufts Jumbos -:-
20:00Illinois State - Belmont -:-
20:00Manhattan - Monmouth (N.J.) -:-
20:00Merrimack Warriors - Vermont -:-
20:00Northeastern - Georgia State -:-
20:00Radford - George Washington -:-
20:00UAB - South Alabama -:-
20:00UCF Knights - Samford -:-
20:00Valparaiso - Murray State -:-
20:30Eastern Michigan - Florida Atlantic -:-
21:00Chicago St - Southern Indiana -:-
21:00Houston Christian - Southwest Adventist -:-
21:00Iowa State - St. Johns -:-
21:00Quinnipiac - Niagara -:-
21:00Texas State - Rice -:-
21:00Virginia Tech - North Carolina -:-
21:00Washington - Colorado -:-
22:00Bellarmine - Alice Loyd -:-
22:00Denver - TX A&M Commerce -:-
22:00Missouri - SE Missouri State -:-
22:00Washington State - Utah Utes -:-
22:30Creighton - Nebraska -:-
22:30Northwestern St. - Southern Miss -:-
23:00Arizona - California -:-
23:00CS Northridge - Whittier -:-
23:00Purdue - Minnesota -:-
23:00UCLA - Oregon -:-
00:00Florida Gulf Coast - Florida Intl -:-
00:00Tennessee - Alcorn State -:-

SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga

18:00FMP Akademija - Strumica -:-

SJEV. MAKEDONIJA: Prva Liga Women

13:00Grizli Ž - Probasket Ž -:-

SLOVENIJA: Liga Nova KBM

20:00Šenčur - Helios Domžale -:-

SRBIJA: First League

18:30Tamis - Dynamic -:-

SRBIJA: 1. ZLS Women

18:30Radnicki Kragujevac Ž - Vrbas Ž -:-
20:00Subotica Ž - Novosadska Novi Sad Ž -:-

ŠPANJOLSKA: LEB Oro

12:30Estudiantes - MoraBanc Andorra -:-

ŠPANJOLSKA: LEB Plata

12:00Algeciras - Moron -:-
12:00Cartagena - Prat Joventut -:-
18:00Tizona Burgos - Talavera -:-
18:15Salou - Cornella -:-
18:30Alginet - Benicarlo -:-
18:30Ponferrada - Tormes -:-
18:30Zamora - La Roda -:-

ŠPANJOLSKA: Liga Femenina - žene

12:00Gernika Bizkaia Ž - Ciudad de La Laguna Ž -:-
12:00Jairis Ž - Uni Girona Ž -:-
12:30Perfumerias Avenida Ž - Estudiantes Ž -:-
17:45Barcelona CBS Ž - IDK Gipuzkoa Ž -:-
18:00Ensino Ž - Leganes Ž -:-
19:00Araski Ž - Zaragoza Ž -:-
19:00Cadi La Seu Ž - Valencia Ž -:-
20:00Gran Canaria Ž - Bembibre Ž -:-

ŠVEDSKA: Basketligan

16:04KFUM Kalmar - BC Lulea -:-

ŠVEDSKA: Basketettan Women

13:00Lulea Stars Ž - KFUM Uppsala Ž -:-
13:30Helsingborg Ž - RIG Mark Ž -:-
14:00Fryshuset Basket Ž - Umeå IK Ž -:-
15:00Sodertalje 2 Ž - Norrkoping 2 Ž -:-

ŠVICARSKA: SB League

16:00Geneva Lions - Lugano -:-

ŠVICARSKA: SB League Women

16:00Nyon Ž - BBC Troistorrents Ž -:-

TAJVAN: P. League+

07:30Kaohsiung Steelers - New Taipei Kings -:-
10:00Hsinchu Jko Lioneers - Taoyuan Pauian Pilots -:-

TAJVAN: T1 League

07:00Kaohsiung Aquas - Taoyuan Leopards -:-
09:30TaiwanBeer HeroBears - Tainan TSG GhostHawks -:-

TURSKA: TBL

12:00Ankara Kolejliler - Antalya Gunesi -:-
13:45Fenerbahce 2 - OGM Ormanspor -:-
15:30Yalovaspor - Sigortam.net ITU -:-

TURSKA: TB2L - Prvi stupanj

13:00Anadolu Basket - Istanbul Basket -:-
13:00Konya BBSK - Nef Istanbul -:-
16:00Lima Spor - Kapakli Spor -:-

TURSKA: KBSL Women

12:00Cankaya Ž - Fenerbahce Ž -:-
12:30Besiktas Ž - CBK Mersin Ž -:-
13:00Bellona Kayseri Ž - Bursa Ž -:-
13:30Galatasaray Ž - Botas Ž -:-
14:00Nesibe Aydin Ž - Emlak Konut Ž -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL

18:00Caledonia Gladiators - Plymouth City Patriots -:-
18:30Cheshire Phoenix - Surrey Scorchers -:-

UKRAJINA: Superleague Women

09:30Frankivsk Halichina Ž - Vinnytski Blyskavky 2 Ž -:-
12:00Odessa Ž - BC Rivne Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.