m.Rezultati.com

REFRESH

Odbojka » Juče » Sve utakmice

oglasi

ARGENTINA: Serie A1

01:00Ciudad - UNTREF 2:3
01:30Personal Bolivar - River Plate 3:1
21:00UPCN - PSM Voley 3:0
23:00Obras Pocito - Libertad Burgi 2:3

AUSTRIJA: Austria Cup

14:00St. Polten - Niederosterreich 1:3
18:00Weiz - UVC Graz 0:3

AUSTRIJA: Austria Cup - žene

16:00Brunnenbau Ž - Wildcats Ž 0:3
20:00Linz-Steg Ž - UVC Graz Ž 3:2

BJELORUSIJA: Championship Women - Drugi stupanj

14:00Zhemchuzhina Ž - RGUOR Ž 3:0
16:00Lokomotiv Pribuzhe Ž - Kommunalnik Grodno Ž 3:0

BRAZIL: Superliga

23:00Sada Cruzeiro - Minas 3:1

BRAZIL: Superliga - Žene

23:30Sesi Bauru Ž - Sao Caetano Ž 3:2
00:00Fluminense Ž - Curitiba Volei Ž 3:0
00:00Pinheiros Ž - Brasilia Volei Ž 3:2

BUGARSKA: SuperLiga

17:30Levski Sofia - Dobrudja 3:2
18:00Montana - Neftohimic Burgas 2:3

BUGARSKA: Superliga - Žene

15:00Levski Sofia Ž - Beroe Ž 3:1
15:00Slaviya Sofia Ž - CSKA Sofia Ž 0:3

CIPAR: Opap Championship - Playoff

19:00Anagennisis - Omonia 0:3
19:00APOEL - Pafos 3:0

CIPAR: Opap Championship - 5.-8. mjesto

19:00Karava - Latsion 2:3

ESTONIJA: Meistriliiga - žene

18:30Saaremaa Kuressaare Ž - Noortekoondis Ž 3:1

FINSKA: Mestaruusliiga

17:30Vantaa Ducks - Akaa 0:3

FRANCUSKA: Ligue A

20:00Ajaccio - Poitiers 3:0
20:00Nice - Tours 0:3

FRANCUSKA: Ligue B

20:00CNVB - Nazaire 2:3

FRANCUSKA: Ligue A - žene

20:00Le Cannet Ž - Mougins Ž 3:1
20:00Paris Ž - Chamalierois Ž 3:1
20:00Quimper Ž - Marcq Baroeul Ž 0:3
20:00Venelles Ž - Beziers Ž 3:0

GRČKA: A1 - žene

18:00Olympiakos Ž - Makedones Axioy Ž 3:0
18:30GS Ilioupolis Ž - Pannaxiakos Ž 0:3

JUŽNA AMERIKA: South American Club Championship Women

00:00Praia Clube Ž - San Lorenzo Ž 3:0
19:00Praia Clube Ž - Olympic Ž 3:0
21:00Minas Ž - San Lorenzo Ž 3:0

JUŽNA KOREJA: Volleyball League

11:00Samsung Blue Fangs - KAL Jumbos 1:3

MAĐARSKA: NB I Women

18:00MCM Kaposvari Ž - TFSE Ž 3:0

POLJSKA: Liga Siatkowki Women

17:30Radom Ž - Bielsko-Biala Ž 2:3
20:30Bydgoszcz Ž - Wroclaw Ž 3:0

SLOVAČKA: Extraliga - Stupanj gubitnika

19:00Zvolen - Trencin 3:2

SRBIJA: Liga - Stupanj pobjednika

18:00Crvena zvezda - Mladi Radnik 3:2

SRBIJA: Liga - žene - Stupanj pobjednika

19:00Spartak Subotica Ž - Tent Ž 3:1
21:00Crvena zvezda Ž - Zeleznicar Ž 3:1

UKRAJINA: Kup - žene - Playoff

16:00Zaporizhya Ž - Ternopil Ž 3:0
18:00Khimik Ž - Volyn Lutsk Ž 3:0

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju