m.Rezultati.com

REFRESH

Odbojka » Sutra » Sve utakmice

oglasi

ARGENTINA: Serie A1

00:30Ciudad - River Plate -:-
01:30Personal Bolivar - UNTREF -:-

ARGENTINA: Liga Women

01:00River Plate Ž - San Jose Ž -:-
01:00Universitario de Cordoba Ž - Club Rosario Ž -:-
00:00Banco Provincia Ž - Velez Sarsfield Ž -:-
00:00Universitario de Cordoba Ž - Villa Dora Ž -:-

BELGIJA: EuroMillions League - Prvi stupanj

18:00Guibertin - Prefaxis Menen -:-

BELGIJA: Liga A Women

17:30Michelbeke Ž - Charleroi Ž -:-
17:30Oudegem Ž - Lendelede Ž -:-

BJELORUSIJA: Division A

10:00Bgu Bate Borisov - Soligorsk -:-
10:00Energia - Legion Obuhovo -:-
10:00Mapid Minsk - Marco Vitebsk -:-
10:00RGUOR - Zapadnij Bug -:-
11:30Mogilev - Stroitel Minsk -:-

BJELORUSIJA: Championship Women - Drugi stupanj

10:00Zhemchuzhina Ž - Minsk 2 -:-
11:00Lokomotiv Pribuzhe Ž - Mogilev Ž -:-

BRAZIL: Superliga

23:00SESC-RJ - UM Itapetininga -:-
00:30Funvic - Sesi -:-

BUGARSKA: Superliga - Žene

15:00Perun Varna Ž - Beroe Ž -:-

DANSKA: Volleyligaen

14:00Ikast - Gentofte -:-

DANSKA: 1. Divizija - Zapad

14:00Lyseng - Randers -:-

DANSKA: Volleyligaen - žene

15:00Frederiksberg Ž - Koge Ž -:-
16:00Ikast Ž - Gentofte Ž -:-

DANSKA: 1. Divizija - Zapad - Žene

12:00Ikast 2 Ž - Skovbakken Ž -:-

ENGLESKA: Super 8 - žene - Stupanj pobjednika

13:30Durham Ž - London Orcas Ž -:-
17:45Tendring Ž - Malory Eagles Ž -:-

FINSKA: Mestaruusliiga

14:30ETTA - VaLePa -:-
16:00Lakkapaa - Hurrikaani -:-
16:00Loimu - Vantaa Ducks -:-

FINSKA: Mestaruusliiga - žene

16:00LiigaPloki Ž - WoVo Ž -:-

HRVATSKA: Superliga Women - Stupanj pobjednika

17:00Kaštela Ž - Rijeka Ž -:-

HRVATSKA: Prva Liga Women - Stupanj pobjednika

17:00Split Ž - ZOK Osijek Ž -:-

HRVATSKA: Prva Liga Women - Stupanj gubitnika

16:15Velika Gorica Ž - Drenova Ž -:-
16:30Kostrena Ž - Dinamo Zagreb Ž -:-

IRAN: Super League - Playoff

13:30Javaheri Gonbad - Matin Varamin -:-
13:30Kalleh Mazandaran - Ardakan Arman -:-
13:30Saipa Alborz - Paykan -:-
13:30Shahrara Mashhad - Sirjan -:-

ITALIJA: Serie A1

18:00BCC-NEP Castellana - Latina -:-
18:00Modena - Vibo Valentia -:-
18:00Monza - Perugia -:-
18:00Ravenna - Sora -:-
18:00Siena - Lube Civitanova -:-
18:00Verona - Milano -:-

ITALIJA: Serie A2 - Prvi stupanj

17:00Santa Croce - Leverano -:-
18:00Brescia - Monini Spoleto -:-
18:00Cantu - Club Italia Roma -:-
18:00Grottazzolina - Gioia del Colle -:-
18:00Materdomini Castellana - Bergamo -:-
18:00Mondovi - Livorno -:-
18:00Potenza Picena - Roma -:-
18:00Reggio Emilia - Alessano -:-
19:00Lamezia - Macerata -:-
19:00Ortona - Piacenza -:-
19:00Taviano - Tuscania -:-

ITALIJA: Serie A1 - žene

17:00Brescia Ž - Casalmaggiore Ž -:-
17:00Club Italia Ž - Conegliano Ž -:-
17:00Filottrano Ž - Bergamo Ž -:-
17:00Firenze Ž - S. Bernardo Cuneo Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 - žene - Playoff

17:00Marignano Ž - Caserta Ž -:-
17:00Perugia Ž - Soverato Ž -:-
17:00Trentino Ž - Zambelli Orvieto Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 - žene - Playout

17:00Cutrofiano Ž - Roma Ž -:-
17:00Givova Baronissi Ž - Marsala Ž -:-
17:00Olbia Ž - Sorelle Ramonda Ž -:-
17:00Sassuolo Ž - Eurospin Ford Sara Pinerolo Ž -:-

JAPAN: V Premier League

04:00JTEKT - Gosei Trefuerza -:-
04:00Osaka Sakai - Nagano -:-
07:00FC Tokyo - Oita Miyoshi -:-
07:00Panasonic Panthers - Toray Arrows -:-

JUŽNA KOREJA: Volleyball League

06:00Rush & Cash - Woori -:-

JUŽNA KOREJA: Volleyball League - žene

08:00Daejeon KGC Ž - Hyundai E&C Hillstate Ž -:-

KINA: CVL - Playoff

09:00Shanghai - Beijing -:-
13:30Shandong - Jiangsu -:-

LATVIJA: Nacionala Liga Women - Playoff

18:00Gulbene Ž - Marupes Ž -:-

MAĐARSKA: NB I - Stupanj pobjednika

17:00Penzugyor - Fino Kaposvar SE -:-
17:00Vegyesz - Debrecen -:-

MAĐARSKA: NB I Women

18:00Palota RSC Ž - Penta-Godolloi RC Ž -:-
18:00SZBBRA Ž - Budaors Ž -:-
18:45DVTK Ž - MTK Budapest Ž -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - Stupanj pobjednika

16:30Zaanstad - Sliedrecht -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - žene - Stupanj pobjednika

14:00Zwolle Ž - Sneek Ž -:-
15:30Flynth Flamingos Ž - Sliedrecht Ž -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

14:00Askim - Koll -:-
16:00Randaberg - Førde -:-

NORVEŠKA: Eliteserien - žene

13:00Oslo Ž - Viking TIF Ž -:-
14:00Randaberg Ž - NTNUI Volley Ž -:-

NJEMAČKA: DVV Cup

13:30Luneburg - Friedrichshafen -:-

NJEMAČKA: DVV Cup - žene

16:15SC Schweriner Ž - Stuttgart Ž -:-

POLJSKA: PlusLiga

14:45Belchatow - Zawiercie -:-
17:30Olsztyn - Rzeszow -:-

POLJSKA: Liga Siatkowki Women

17:00Rzeszow Ž - MKS Kalisz Ž -:-

PORTUGAL: Campeonato Honda

17:00Esmoriz GC - Viana -:-
17:00SC Caldas - Clube K -:-
18:00Benfica - Famalicense -:-
18:00Vitoria Guimaraes - A. J. F. Bastardo -:-
19:00Academica de Espinho - Sporting CP -:-
19:00Sporting de Espinho - Castelo Maia GC -:-
20:00Mamede - Leixoes SC -:-

PORTUGAL: 1. Divisao - žene

15:00Ponta Delgada Ž - Vilacondense Ž -:-
17:00AA Jose Moreira Ž - Boavista Ž -:-
17:00Braga Ž - Belenenses Ž -:-
17:00Eanes Lobato Ž - Leixoes Ž -:-
17:00Lusofona Ž - Castelo Maia Ž -:-
17:00Porto Volei Ž - Famalicao Ž -:-

RUMUNJSKA: Divizia A1 - žene

16:00Stiinta Bacau Ž - Alba Blaj Ž -:-

RUSIJA: Superliga

13:00Ufa - Yaroslavl -:-
14:00Novokuybyshevsk - Zenit Kazan -:-
16:00Zenit St. Petersburg - Novosibirsk -:-

RUSIJA: Vysshaya League А

11:00Barnaul - Sterlitamak -:-
13:00Groznyj - Avtomobilist -:-
13:00Orenburg - Gazprom Stavropol -:-
15:00Akademiya Kazan - Tyumen -:-
15:00MGTU Moscow - Chelyabinsk -:-
16:00ASK N. Novgorod - Odintsovo -:-

SLOVAČKA: Extraliga - Stupanj gubitnika

18:00Komarno - Myjava -:-

SLOVENIJA: 1. DOL - žene

18:00Zok Ljutomer Ž - Calcit Kamnik II Ž -:-

ŠVEDSKA: Elitserien - Stupanj pobjednika

16:00Linkopings - Orkelljunga -:-
17:00Falkenberg - Hylte/Halmstad -:-

ŠVEDSKA: Elitserien - Stupanj gubitnika

16:00Habo - Vingaker -:-

ŠVEDSKA: Elitserien - Žene - Stupanj gubitnika

13:00Linkopings Ž - Svedala Ž -:-
15:00Lunds VK Ž - Sollentuna Ž -:-

TURSKA: Division 1

13:30Belediye Plevne - Kula Bld. -:-
15:00Arhavi Bld. - Inegol -:-

TURSKA: Division 1 - žene

14:00Ankara Karayollari Ž - Canakkale Ž -:-
14:00Besiktas Ž - Thy Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju