REFRESH

Tenis » Juče » Sve utakmice

oglasi

ATP - SINGL: Basel (Švicarska), tvrda podloga (dvorana)

13:10Popyrin Al. (Aus) - Ebden M. (Aus) 2:0
15:00Daniel T. (Jpn) - Seppi A. (Ita) 0:2
15:15Marterer M. (Ger) - Medvedev D. (Rus) 0:2
17:10Struff J-L. (Ger) - Millman J. (Aus) 2:0
17:55Gojowczyk P. (Ger) - Jarry N. (Chi) 2:1
19:10Federer R. (Sui) - Krajinovic F. (Srb) 2:1
21:45Mayer L. (Arg) - Simon G. (Fra) 0:2

ATP - SINGL: Beč (Austrija), tvrda podloga (dvorana)

13:10Tiafoe F. (Usa) - Nishikori K. (Jpn) 1:2
13:10Verdasco F. (Esp) - Herbert P.H. (Fra) 2:1
15:40Norrie C. (Gbr) - Isner J. (Usa) 1:2
15:45Kohlschreiber P. (Ger) - Pouille L. (Fra) 1:2
18:15Dzumhur D. (Bih) - Fognini F. (Ita) 0:2
18:15Thiem D. (Aut) - Bemelmans R. (Bel) 2:0
20:20Tsonga J-W. (Fra) - Querrey S. (Usa) 1:2

WTA - SINGL: Finals - Singapore (Svijet), tvrda podloga (dvorana)

13:40Wozniacki C. (Den) - Kvitova P. (Cze) 2:1
16:20Svitolina E. (Ukr) - Pliskova Ka. (Cze) 2:1

ATP - PAROVI: Basel (Švicarska), tvrda podloga (dvorana)

13:10OtkazanoQureshi A. U. H./Tsitsipas S. - Dodig I./McLachlan B. -:-
13:10Qureshi A. U. H./Tsitsipas S. - Lindstedt R./Martin F. 2:1
16:15Laaksonen H./Margaroli L. - Peralta J./Zeballos H. 1:2
19:50Cecchinato M./Seppi A. - Inglot D./Skugor F. 0:2

ATP - PAROVI: Beč (Austrija), tvrda podloga (dvorana)

19:45Molchanov D./Zelenay I. - Kubot L./Melo M. 1:2
21:30Cabal J.S./Farah R. - Bryan M./Roger-Vasselin E. 1:2
22:05Marach O./Pavic M. - Miedler L./Novak D. 2:0

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Brest (Francuska), tvrda podloga (dvorana)

11:10Bonzi B. (Fra) - Lopez-Perez E. (Esp) 2:0
11:10Sonego L. (Ita) - Maden Y. (Ger) 2:0
12:35Hemery C. (Fra) - Barrere G. (Fra) 2:1
13:15Ymer E. (Swe) - Gakhov I. (Rus) 2:0
14:45Halys Q. (Fra) - Bolelli S. (Ita) 2:1
17:55Baldi F. (Ita) - Travaglia S. (Ita) 0:2
19:10Moutet C. (Fra) - Vanni L. (Ita) 2:1
21:15Robert S. (Fra) - Vesely J. (Cze) 1:2

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Las Vegas (SAD), tvrda podloga

23:35Rubin N. (Usa) - Rola B. (Slo) 1:2
20:05Serdarusic N. (Cro) - Bourgue M. (Fra) 0:2
20:10Majchrzak K. (Pol) - Kozlov S. (Usa) 2:0
20:10Sarkissian A. (Usa) - Jung J. (Tpe) 0:2
20:15Paul T. (Usa) - King K. (Usa) 2:0
21:30OtkazanoGojo B. (Cro) - Song E. (Usa) -:-
21:30King E. (Usa) - Robredo T. (Esp) 2:0
21:30OtkazanoOpelka R. (Usa) - Smith J-P. (Aus) -:-
21:45Kwiatkowski T. S. (Usa) - Song E. (Usa) 2:0
21:50Ruud C. (Nor) - Krueger M. (Usa) 2:1
22:20Sels J. (Ned) - Smith J-P. (Aus) 1:2
23:00OtkazanoChoinski J. (Ger) - Escobedo E. (Usa) -:-
23:10Harris G. (Rsa) - Ward J. (Gbr) 2:0
23:10Torpegaard M. (Den) - Ilkel C. (Tur) 1:2
3. setAragone J. (Usa) - Arevalo M. (Sal) 1:1 (2:6,6:4,2:1)
2. setChoinski J. (Ger) - Ortega-Olmedo R. (Esp) 0:1 (3:6,1:0)

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Lima (Peru), zemlja

02:30Bellucci T. (Bra) - Hernandez-Fernandez J. (Dom) 1:2
17:10Olivo R. (Arg) - Garin Ch. (Chi) 1:2
17:10Rodriguez C. (Col) - Barrios T. (Chi) 1:2
17:40Andreozzi G. (Arg) - Dutra Da Silva R. (Bra) PREDANO 1:1
19:25Elias G. (Por) - Londero J. I. (Arg) 0:2
19:25Varillas J. P. (Per) - Arguello F. (Arg) 0:2
19:45Melzer G. (Aut) - Lorenzi P. (Ita) 0:2
21:05Cid Subervi R. (Dom) - Andujar P. (Esp) 0:2
21:20De Greef A. (Bel) - Sousa P. (Por) 0:2
22:10Bagnis F. (Arg) - Collarini A. (Arg) 0:2
22:50Gomez E. (Ecu) - Alvarez N. (Per) 2:0

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Liuzhou (Kina), tvrda podloga

04:10Coppejans K. (Bel) - Kavcic B. (Slo) 0:2
04:10Oliveira G. (Por) - Li Z. (Chn) 1:2
04:15Nagal S. (Ind) - Ito T. (Jpn) 0:2
05:40Kecmanovic M. (Srb) - Chung Y. (Kor) PREDANO 1:0
06:00Broady L. (Gbr) - Schnur B. (Can) 1:2
06:45Fabbiano T. (Ita) - Gaio F. (Ita) 2:1
07:15Zhang Z. (Chn) - Sun F. (Chn) 2:0
08:15Tatlot J. S. (Fra) - Gunneswaran P. (Ind) 0:2
08:50Albot R. (Mda) - Te R. (Chn) 2:0
09:10Tokuda R. (Jpn) - Sugita Y. (Jpn) 0:2
09:55Valkusz M. (Hun) - Peliwo F. (Can) 2:1
11:10Davidovich Fokina A. (Esp) - Ramanathan R. (Ind) 2:0
13:10Martinez P. (Esp) - Wu Y. (Chn) 2:0

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Traralgon (Australija), tvrda podloga

01:05Mousley B. (Aus) - Bolt A. (Aus) 0:2
01:10Moriya H. (Jpn) - Saville L. (Aus) 2:1
01:10Purcell M. (Aus) - Polmans M. (Aus) 0:2
02:35Mertens Y. (Bel) - Bourchier H. (Aus) 2:1
03:10Santillan A. (Aus) - Duckworth J. (Aus) 2:0
04:15Beale J. (Aus) - Klein B. (Gbr) 0:2
04:45Vukic A. (Aus) - Wu T. (Tpe) 2:1
05:00OtkazanoDoumbia S. (Fra) - Durasovic V. (Nor) -:-
05:15Doumbia S. (Fra) - Watanuki Y. (Jpn) 2:1
06:40Kuhn N. (Esp) - Janvier M. (Fra) 1:2
06:45Uchiyama Y. (Jpn) - Reboul F. (Fra) 2:0
07:10Hoyt E. (Gbr) - Ellis B. (Aus) 2:1
07:20Fancutt T. J. (Aus) - Nishioka Y. (Jpn) 0:2

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Brest (Francuska), tvrda podloga (dvorana)

14:35Arends S./Arneodo R. - Angele J. F./Denolly C. 2:1
16:20Paes L./Reyes-Varela M. - Granollers G./Lopez-Perez E. 2:1
17:45Benchetrit E./Blancaneaux G. - Bonzi B./Lestienne C. 2:1
19:20Vavassori A./Vega Hernandez D. - Brkic T./Pavic A. 0:2

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Las Vegas (SAD), tvrda podloga

00:00Reese H./Withrow J. - Gonzales R./Lammons N. 0:2
00:10Arevalo M./Maytin R. - Kozlov S./Vance J. 2:0
01:30Koepfer D./Matsui T. - Lock C./Saraiva B. 2:0

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Lima (Peru), zemlja

23:05Krstin P./Zekic M. - Sousa P./Vervoort M. 0:2
00:10Collarini A./Coria F. - Behar A./Escobar G. 0:2
01:15Andreozzi G./Duran G. - Alvarez N./Varillas J. P. 2:0
23:15Hernandez-Fernandez J./Luz O. - Lipovsek P. T./Londero J. I. 0:2
00:00OtkazanoMolteni A./Romboli F. - Dutra Da Silva R./Lorenzi P. -:-
00:15Molteni A./Romboli F. - Sakamoto P./Seyboth Wild T. 2:0

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Liuzhou (Kina), tvrda podloga

10:45Kadhe A./Shyla Y. - Broady L./Lee D. H. 2:0

ITF MUŠKARCI - SINGL: Hamburg (Njemačka), tvrda podloga (dvorana)

11:00Celikbilek A. (Tur) - Peters F. (Ger) 2:1
11:00Dhoe B. (Bel) - Wiskandt M. (Ger) 0:2
11:00Pavlovic L. (Fra) - Geerts M. (Bel) 0:2
11:00Von Hindte L. (Ger) - Fonio G. (Ita) 0:2
12:30Bertimon M. (Fra) - Reymond A. (Fra) 1:2
12:30Dubrivnyy A. (Rus) - Crepaldi E. (Ita) 2:0
12:30Todorov M. (Ger) - Matuszewski P. (Pol) 1:2
12:30Zima L. (Ger) - Onken J. (Ger) 2:1
14:00Daljev P. (Srb) - Trinker J. (Aut) 1:2
14:00Guenther V. (Ger) - Tiurnev E. (Rus) 0:2
14:00Seifert S. (Ger) - Willems J. (Ger) 2:1
14:00Torski O. (Ger) - Wessels L. (Ger) 0:2
15:30De Valk R. (Ned) - Juarez F. (Arg) 2:1
15:30Haim M. (Aut) - Presuhn B. (Ger) 2:0
15:30Heyman C. (Bel) - Pauwels M. (Bel) 2:1
17:00Cayre P. (Fra) - Boehler D. (Ger) 0:2

ITF MUŠKARCI - SINGL: Santa Margherita Di Pula 15 (Italija), zemlja

14:00Esteve L. E. (Esp) - Fatic N. (Bih) 2:0
14:00Fornell M. (Esp) - Frinzi M. (Ita) 0:2
14:00Kiyamov T. (Rus) - Brancaccio R. (Ita) 0:2
14:00Kuzmanov D. (Bul) - Martinez M. N. (Arg) 2:0
14:00Toledo B. P. (Esp) - Jecan M. A. (Rou) 2:0
15:30Bertuccioli F. (Ita) - Tatomir L. G. (Rou) 0:2
15:30Giner M. (Esp) - Hampel L. (Aut) 2:0
15:30Lopez San Martin A. (Esp) - Winkler G. (Ita) 1:2

ITF MUŠKARCI - SINGL: Waco (SAD), tvrda podloga (dvorana)

17:00Findel-Hawkins J. (Gbr) - Svajda Z. (Usa) 2:1
17:00Roberts J. (Bah) - Tchoutakian M. (Fra) 1:2
17:00Smith R. (Usa) - Bradley J. (Irl) 2:1
17:00Zsiga M. (Hun) - Peniston R. (Gbr) 0:2
18:30Lah S. (Slo) PREDANO - Vocel M. (Cze) 0:0
18:30Redlicki Mi. (Usa) - Maginley J. (Atg) PREDANO 0:0
18:30Schretter J. (Aut) - Watson A. (Gbr) 1:2
18:30Tsygura K. (Usa) - Aguilar J. C. M. (Bol) 2:0
20:00Brown A. (Usa) - Soto M. (Chi) 0:2
20:00Hernandez J. A. (Mex) - Oliel Y. (Isr) 0:2
20:00Poullain L. (Fra) - Chang J. (Usa) 0:2

ITF ŽENE - SINGL: Bendigo (Australija), tvrda podloga

02:10Kato M. (Jpn) - Dunne K. (Gbr) 1:2
02:50Hives Z. (Aus) - Cabrera L. (Aus) 0:2
02:50Ozaki R. (Jpn) - Aiava D. (Aus) 0:2
03:05Mcphee K. (Aus) - Harris S. (Aus) 1:2

ITF ŽENE - SINGL: Macon GA (SAD), tvrda podloga

17:30Abanda F. (Can) - Karatantcheva S. (Bul) 0:2
17:30Davis L. (Usa) - Brodsky G. (Usa) 2:0
17:30Eikeri U. (Nor) - Zhuk S. (Rus) 2:0
18:30Cepede V. (Par) - Min G. (Usa) 2:1
19:40Brengle M. (Usa) - Lao D. (Usa) 0:2

ITF ŽENE - SINGL: Poitiers (Francuska), tvrda podloga (dvorana)

11:10Heise P. (Fra) - Hesse A. (Fra) 0:2
11:10Rodina E. (Rus) - Smitkova T. (Cze) 0:2
12:25Maleckova J. (Cze) - Maria T. (Ger) 0:2
12:30Voegele S. (Sui) - Loeb J. (Usa) 2:1
14:10Golubic V. (Sui) - Adler L. (Fra) 2:0
15:00Schmiedlova A. K. (Svk) - Radanovic D. (Srb) 2:0
16:20Parmentier P. (Fra) - Terziyska J. (Bul) 2:1
16:40Trevisan M. (Ita) - Garcia-Perez G. (Esp) 0:2
17:30Georges M. (Fra) - Gorgodze E. (Geo) 2:1
18:10Zvonareva V. (Rus) - Niculescu M. (Rou) 1:2

ITF ŽENE - SINGL: Saguenay (Kanada), tvrda podloga (dvorana)

16:00Kostova E. (Bul) - Bui J. (Can) 0:2
16:00Manasse M. (Usa) - Perrin C. (Sui) 0:2
16:00Moore T. (Gbr) - Ponchet J. (Fra) 0:2
17:20Lemoine Q. (Ned) - Cadantu A. (Rou) 2:0
17:50Arconada U. M. (Usa) - Anderson R. (Usa) 1:2
17:50Cako J. (Usa) - Vagramov A. (Can) 1:2
18:45Shaffer K. (Usa) - Sadikovic A. (Sui) 2:0
20:35Branstine C. (Can) - Jones F. (Gbr) 0:2
22:30Kozlova Kat. (Ukr) - Reix S. (Fra) PREDANO 1:0
2. setSebov K. (Can) - Zimmermann K. (Bel) 0:1 (0:6,3:1)

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju