REFRESH

Tenis » Sutra » Sve utakmice

ATP - SINGL: Basel (Švicarska), tvrda podloga (dvorana)

11:00Albot R. (Mda) - Lajovic D. (Srb) -:-
11:00Copil M. (Rou) - Bautista R. (Esp) -:-
11:00Cuevas P. (Uru) - Wawrinka S. (Sui) -:-
11:00Djere L. (Srb) - Krajinovic F. (Srb) -:-
11:00Fritz T. (Usa) - Zverev A. (Ger) -:-
11:00Garin Ch. (Chi) - Opelka R. (Usa) -:-
11:00Goffin D. (Bel) - Cilic M. (Cro) -:-
11:00Londero J. I. (Arg) - Gasquet R. (Fra) -:-
11:00Paire B. (Fra) - Laaksonen H. (Sui) -:-
11:00Struff J-L. (Ger) - Kecmanovic M. (Srb) -:-
11:00Tiafoe F. (Usa) - Evans D. (Gbr) -:-
11:00Tsitsipas S. (Gre) - Ramos A. (Esp) -:-

ATP - SINGL: Beč (Austrija), tvrda podloga (dvorana)

11:00Basilashvili N. (Geo) - Verdasco F. (Esp) -:-
11:00Berrettini M. (Ita) - Edmund K. (Gbr) -:-
11:00Carreno-Busta P. (Esp) - Shapovalov D. (Can) -:-
11:00Chung H. (Kor) - Raonic M. (Can) -:-
11:00Dimitrov G. (Bul) - Dzumhur D. (Bih) -:-
11:00Fucsovics M. (Hun) - Sonego L. (Ita) -:-
11:00Hurkacz H. (Pol) - Khachanov K. (Rus) -:-
11:00Kukushkin M. (Kaz) - Coric B. (Cro) -:-
11:00Lopez F. (Esp) - Simon G. (Fra) -:-
11:00Novak D. (Aut) - Monfils G. (Fra) -:-
11:00Pella G. (Arg) - Bedene A. (Slo) -:-
11:00Querrey S. (Usa) - Mannarino A. (Fra) -:-
11:00Rublev A. (Rus) - Auger-Aliassime F. (Can) -:-
11:00Schwartzman D. (Arg) - Herbert P.H. (Fra) -:-
11:00Sinner J. (Ita) - Kohlschreiber P. (Ger) -:-
11:00Thiem D. (Aut) - Tsonga J-W. (Fra) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Brest (Francuska), tvrda podloga (dvorana)

12:30Gabashvili T. (Rus) - Rodionov J. (Aut) -:-
12:30Serdarusic N. (Cro) - Blancaneaux G. (Fra) -:-
14:00Roumane R. (Fra) - Karlovskiy E. (Rus) -:-
14:30Reymond A. (Fra) - Janvier M. (Fra) -:-
16:00Kolar Z. (Cze) - Ward J. (Gbr) -:-
16:30Muller A. (Fra) - Kavcic B. (Slo) -:-
17:30Trungelliti M. (Arg) - Grenier H. (Fra) -:-
18:30Benchetrit E. (Fra) - Karatsev A. (Rus) -:-
19:00Denolly C. (Fra) - Cachin P. (Arg) -:-
20:00Added D. (Fra) - Bourgue M. (Fra) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Hamburg (Njemačka), tvrda podloga (dvorana)

10:00Basic M. (Bih) - Darcis S. (Bel) -:-
10:00Ilkel C. (Tur) - Haerteis J. (Ger) -:-
10:00Kopriva V. (Cze) - Moroni M. (Ita) -:-
10:00Lacko L. (Svk) - Van De Zandschulp B. (Ned) -:-
10:00Lenz J. (Ger) - Altmaier D. (Ger) -:-
10:00Marcora R. (Ita) - Stebe C-M. (Ger) -:-
10:00Masur D. (Ger) - Wessels L. (Ger) -:-
10:00Menendez A. (Esp) - Napolitano S. (Ita) -:-
10:00Molcan A. (Svk) - Robredo T. (Esp) -:-
10:00Nedovyesov A. (Kaz) - Kamke T. (Ger) -:-
10:00Neuchrist M. (Aut) - Pellegrino A. (Ita) -:-
10:00Smith J-P. (Aus) - Bemelmans R. (Bel) -:-
10:00Welte M. (Ger) - Choinski J. (Gbr) -:-
10:00Zapata Miralles B. (Esp) - Zverev M. (Ger) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Lima (Peru), zemlja

17:00Alvarez N. (Per) - Gutierrez Oscar J. (Bra) -:-
17:00Cerundolo F. (Arg) - Blanch U. (Usa) -:-
17:00Cervantes I. (Esp) - Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra) -:-
17:00Chazal M. (Fra) - Quiroz R. (Ecu) -:-
17:00Clezar G. (Bra) - Panta J. (Per) -:-
17:00Cuevas M. (Uru) - Olivo R. (Arg) -:-
17:00Escobar G. (Ecu) - Echazu M. (Per) -:-
17:00Ficovich J. P. (Arg) - Velotti A. (Arg) -:-
17:00Galan Riveros D. E. (Col) - Hidalgo D. (Ecu) -:-
17:00Hernandez-Fernandez J. (Dom) - Sakamoto P. (Bra) -:-
17:00Huertas Del Pino A. (Per) - Etcheverry T. M. (Arg) -:-
17:00Krstin P. (Srb) - Villanueva G. (Arg) -:-
17:00Lindell Ch. (Swe) - Luz O. (Bra) -:-
17:00Roca Batalla O. (Esp) - Seyboth Wild T. (Bra) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Liuzhou (Kina), tvrda podloga

04:00Gao X. (Chn) - Rawat S. (Ind) -:-
04:00Reboul F. (Fra) - He Y. (Chn) -:-
05:30Gojo B. (Cro) - Van Rijthoven T. (Ned) -:-
05:30Tokuda R. (Jpn) - Cui J. (Chn) -:-
05:30Xia Z. (Chn) - Noguchi R. (Jpn) -:-
05:30Yevseyev D. (Kaz) - Mo Y. C. (Chn) -:-
07:00Barrientos N. (Col) - Sun F. (Chn) -:-
07:00Kalenichenko D. (Ukr) - Takahashi Y. (Jpn) -:-
07:00Shimizu Y. (Jpn) - Nedelko I. (Rus) -:-
08:30Chung Y. (Kor) - Niki T. (Jpn) -:-
08:30Ochi M. (Jpn) - Doumbia S. (Fra) -:-
08:30Sultanov K. (Uzb) - Wang A. (Chn) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Traralgon (Australija), tvrda podloga

01:00Corbett J. (Aus) - Green C. (Aus) -:-
02:30Hardt N. (Dom) - Ma W. (Aus) -:-
02:30Kelly D. (Aus) - Grills J. (Aus) -:-
02:30Klein B. (Gbr) - Fanselow S. (Ger) -:-
04:00Barrios T. (Chi) - Brymer G. (Usa) -:-
04:00Crnokrak A. (Aus) - Saville L. (Aus) -:-
04:00Niklas-Salminen P. (Fin) - Schoolkate T. (Aus) -:-
05:30Rosenkranz M. (Ger) - Fancutt T. J. (Aus) -:-
05:30Sweeny D. (Aus) - Zakharov A. (Rus) -:-
05:30Trongcharoenchaikul W. (Tha) - Castelnuovo L. (Sui) -:-
07:00Gerch L. (Ger) - Orlov V. (Ukr) -:-
07:00Romios M. C. (Aus) - Mousley B. (Aus) -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.