REFRESH

Tenis » Sutra » Sve utakmice

ATP - SINGL: Davis Cup - World Group II (Svijet) - Preliminary

00:00Abdul Salam R. (Ven) - Wong Hong K. J. (Hkg) -:-
12:30Coulibaly E. (Ivo) - Benchetrit E. (Mar) -:-
13:30Knaff A. (Lux) - van Wyk K. (Rsa) -:-
14:00Ouattara K. (Ivo) - Moundir A. (Mar) -:-
15:00Rodesch C. (Lux) - Beckley A. (Rsa) -:-
20:30Bicknell B. (Jam) - Tamm K. (Est) -:-
22:00Phillips R. (Jam) - Zopp J. (Est) -:-

ATP - SINGL: Davis Cup - World Group I (Svijet) - Preliminary

00:30Rai A. (Nzl) - Kuzmanov D. (Bul) -:-
02:00Statham J. (Nzl) - Lazarov A. (Bul) -:-
04:30Nishioka Y. (Jpn) - Zuk K. (Pol) -:-
06:00Daniel T. (Jpn) - Michalski D. (Pol) -:-
12:30Gulbis E. (Lat) - Leshem E. (Isr) -:-
12:30Tsitsipas S. (Gre) - Andrade A. (Ecu) -:-
14:00Ozolins K. (Lat) - Cukierman D. (Isr) -:-
14:00Pervolarakis M. (Gre) - Guillen Meza A. (Ecu) -:-
18:30Rubio Fierros A. F. (Mex) - Tseng C. H. (Tpe) -:-
20:00Ramirez C. (Mex) - Hsu Yu H. (Tpe) -:-

ATP - SINGL: Davis Cup - World Group (Svijet) - Kvalifikacije

04:30Kwon S. (Kor) - Goffin D. (Bel) -:-
06:00Hong S. C. (Kor) - Bergs Z. (Bel) -:-
13:30Ruusuvuori E. (Fin) - Cerundolo F. (Arg) -:-
14:30Coric B. (Cro) - Thiem D. (Aut) -:-
14:30Griekspoor T. (Ned) - Molcan A. (Svk) -:-
15:00Virtanen O. (Fin) - Cachin P. (Arg) -:-
16:00Gojo B. (Cro) - Novak D. (Aut) -:-
16:00van Rijthoven T. (Ned) - Klein L. (Svk) -:-
16:30Garin C. (Chi) - Bublik A. (Kaz) -:-
17:30Sousa J. (Por) - Lehecka J. (Cze) -:-
18:00Jarry N. (Chi) - Skatov T. (Kaz) -:-
19:00Borges N. (Por) - Machac T. (Cze) -:-

ATP - PAROVI: Davis Cup - World Group II (Svijet) - Preliminary

11:00Coulibaly E./Ouattara K. - Benchetrit E./Lalami Laaroussi Y. -:-
12:00Knaff A./Rodesch C. - Beckley A./Klaasen R. -:-
19:00Bicknell B./Phillips R. - Raisma K./Zopp J. -:-

ATP - PAROVI: Davis Cup - World Group I (Svijet) - Preliminary

23:00Sitak A./Venus M. - Donski A./Nesterov P. -:-
03:00McLachlan B./Watanuki Y. - Kubot L./Zielinski J. -:-
11:00Gulbis E./Strombachs R. - Oliel Y./Simon S. -:-
11:00Tsitsipas P./Tsitsipas S. - Escobar G./Hidalgo D. -:-
17:00Alcocer L./Arevalo I. A. - Hsu Yu H./Jung J. -:-

ATP - PAROVI: Davis Cup - World Group (Svijet) - Kvalifikacije

03:00Nam J. S./Song M.-K. - Gille S./Vliegen J. -:-
12:00Heliovaara H./Ruusuvuori E. - Gonzalez M./Molteni A. -:-
13:00Dodig I./Mektic N. - Erler A./Miedler L. -:-
13:00Koolhof W./Middelkoop M. - Klein L./Kovalik J. -:-
15:00Tabilo A./Barrios Vera T. - Golubev A./Nedovyesov A. -:-
16:00Borges N./Cabral F. - Machac T./Pavlasek A. -:-

TIMOVI - MUŠKARCI: Davis Cup - World Group II (Svijet) - Preliminary

10:20Egipat - Paragvaj 1:1
10:20Zimbabve - Urugvaj 1:1
11:20Tunis - Cipar 1:1
14:25Jordan - El Salvador 1:1
16:25Barbados - Pacific Oceania 1:1
22:20Venezuela - Hong Kong 1:1
08:00Vijetnam - Indonezija -:-
11:00Monaco - Dominikanska Republika -:-
12:00Obala Bjelokosti - Maroko -:-
14:00Luksemburg - Južna Afrika -:-
21:00Jamajka - Estonija -:-

TIMOVI - MUŠKARCI: Davis Cup - World Group I (Svijet) - Preliminary

05:00Tajland - Rumunjska 1:1
09:15Turska - Slovenija 2:0
11:20Ukrajina - Libanon 2:0
15:20Litva - Pakistan 2:0
16:05Danska - Indija 1:1
16:20Brazil - Kina 2:0
18:15Peru - Irska 2:0
UživoNovi Zeland - Bugarska 0:1
04:00Japan - Poljska -:-
10:00Grčka - Ekvador -:-
11:00Latvija - Izrael -:-
18:00Meksiko - Chinese Taipei -:-

TIMOVI - MUŠKARCI: Davis Cup - World Group (Svijet) - Kvalifikacije

09:15Uzbekistan - SAD 0:2
14:20Mađarska - Francuska 1:1
17:20Njemačka - Švicarska 1:1
17:20Švedska - Bosna i Hercegovina 2:0
18:20Norveška - Srbija 0:2
21:20Kolumbija - Velika Britanija 1:1
UživoJužna Koreja - Belgija 0:0
14:00Hrvatska - Austrija -:-
14:00Nizozemska - Slovačka -:-
16:00Čile - Kazahstan -:-
16:00Finska - Argentina -:-
16:00Portugal - Češka -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.