REFRESH

Tenis » Sutra » Sve utakmice

ATP - SINGL: French Open (Francuska), zemlja

11:00Barrere G. (Fra) - Dimitrov G. (Bul) -:-
11:00Bautista R. (Esp) - Gasquet R. (Fra) -:-
11:00Dellien H. (Bol) - Berankis R. (Ltu) -:-
11:00Djere L. (Srb) - Anderson K. (Rsa) -:-
11:00Djokovic N. (Srb) - Ymer M. (Swe) -:-
11:00Garin C. (Chi) - Kohlschreiber P. (Ger) -:-
11:00Halys Q. (Fra) - Giron M. (Usa) -:-
11:00Harris G. (Rsa) - Popyrin Al. (Aus) -:-
11:00Humbert U. (Fra) - Polmans M. (Aus) -:-
11:00Johnson S. (Usa) - Carballes Baena R. (Esp) -:-
11:00Laaksonen H. (Sui) - Cuevas P. (Uru) -:-
11:00Lajovic D. (Srb) - Mager G. (Ita) -:-
11:00Martin A. (Svk) - Sousa J. (Por) -:-
11:00Mayot H. (Fra) - Davidovich Fokina A. (Esp) -:-
11:00Monteiro T. (Bra) - Basilashvili N. (Geo) -:-
11:00Munar J. (Esp) - Tsitsipas S. (Gre) -:-
11:00Pospisil V. (Can) - Berrettini M. (Ita) -:-
11:00Querrey S. (Usa) - Rublev A. (Rus) -:-
11:00Shapovalov D. (Can) - Simon G. (Fra) -:-
11:00Uchiyama Y. (Jpn) - Balazs A. (Hun) -:-

WTA - SINGL: French Open (Francuska), zemlja

11:00Babos T. (Hun) - Bogdan A. (Rou) -:-
11:00Brady J. (Usa) - Tauson C. (Den) -:-
11:00Diyas Z. (Kaz) - Jabeur O. (Tun) -:-
11:00Ferro F. (Fra) - Watson H. (Gbr) -:-
11:00Goerges J. (Ger) - Riske A. (Usa) -:-
11:00Hibino N. (Jpn) - Kostyuk M. (Ukr) -:-
11:00Kasatkina D. (Rus) - Tan H. (Fra) -:-
11:00Kozlova Kat. (Ukr) - Badosa G. P. (Esp) -:-
11:00Martic P. (Cro) - Doi M. (Jpn) -:-
11:00Niculescu M. (Rou) - Collins D. R. (Usa) -:-
11:00Ostapenko J. (Lat) - Brengle M. (Usa) -:-
11:00Parmentier P. (Fra) - Kudermetova V. (Rus) -:-
11:00Rakhimova K. (Rus) - Sakkari M. (Gre) -:-
11:00Rybakina E. (Kaz) - Cirstea S. (Rou) -:-
11:00Sabalenka A. (Blr) - Pegula J. (Usa) -:-
11:00Samsonova L. (Rus) - Kenin S. (Usa) -:-
11:00Sherif M. (Egy) - Pliskova Ka. (Cze) -:-
11:00Siegemund L. (Ger) - Mladenovic K. (Fra) -:-
11:00Stephens S. (Usa) - Diatchenko V. (Rus) -:-
11:00Van Uytvanck A. (Bel) - Peterson R. (Swe) -:-
11:00Vekic D. (Cro) - Bara Irina M. (Rou) -:-

ATP - PAROVI: French Open (Francuska), zemlja

11:00Albot R./Basilashvili N. - Mayer L./Pella G. -:-
11:00Behar A./Escobar G. - Monroe N./Paul T. -:-
11:00Cabal J.S./Farah R. - Denolly C./Jacquet K. -:-
11:00Bolelli S./Gonzalez M. - Gonzalez S./Skupski K. -:-
11:00Bonzi B./Hoang A. - Klaasen R./Marach O. -:-
11:00Gaston H./Humbert U. - Cuevas P./Lopez F. -:-
11:00Evans D./Hurkacz H. - Demoliner M./Middelkoop M. -:-
11:00Cacic N./Lajovic D. - De Minaur A./Reid M. -:-
11:00Herbert P.H./Mahut N. - Purcell M./Saville L. -:-
11:00Cazaux A./Mayot H. - Kubot L./Melo M. -:-
11:00Bambridge L./McLachlan B. - Koolhof W./Mektic N. -:-
11:00Krawietz K./Mies A. - Bublik A./Kukushkin M. -:-
11:00Duckworth J./Millman J. - Chardy J./Martin F. -:-
11:00Berankis R./Nishioka Y. - Bedene A./Novak D. -:-
11:00Molteni A./Nys H. - Gille S./Vliegen J. -:-
11:00Couacaud E./Olivetti A. - Melzer J./Roger-Vasselin E. -:-
11:00Arevalo M./O'Mara J. - Mager G./Ramos A. -:-
11:00Daniell M./Oswald P. - Pavic M./Soares B. -:-
11:00Mannarino A./Paire B. - Tiafoe F./Withrow J. -:-
11:00Nielsen F./Puetz T. - Sonego L./Travaglia S. -:-
11:00Johnson S./Querrey S. - Granollers M./Zeballos H. -:-
11:00Guinard M./Rinderknech A. - Inglot D./Qureshi A. U. H. -:-
11:00Ram R./Salisbury J. - Barrere G./Halys Q. -:-
11:00McDonald M./Sandgren T. - Fucsovics M./Norrie C. -:-
11:00Bopanna R./Shapovalov D. - Pospisil V./Sock J. -:-
11:00Krajicek A./Skugor F. - Soonwoo K./Sharan D. -:-
11:00Murray J./Skupski N. - Londero J. I./Vesely J. -:-
11:00Kontinen H./Struff J-L. - Dodig I./Polasek F. -:-
11:00Rojer J-J./Tecau H. - Garin C./Martinez P. -:-
11:00Lindstedt R./Thompson J. - Haase R./Sousa J. -:-
11:00Peers J./Venus M. - Kecmanovic M./Ruud C. -:-
11:00Sitak A./Zelenay I. - Coria F./Schwartzman D. -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Biella (Italija), zemlja

11:00Cid Subervi R. (Dom) - Bagnis F. (Arg) -:-
11:00Collarini A. (Arg) - Arnaboldi A. (Ita) -:-
11:00Felline G. (Ita) - Muller A. (Fra) -:-
11:00Garcia-Lopez G. (Esp) - Ficovich J. P. (Arg) -:-
11:00Istomin D. (Uzb) - Marchenko I. (Ukr) -:-
11:00Lacko L. (Svk) - Horansky F. (Svk) -:-
11:00Lorenzi P. (Ita) - Napolitano S. (Ita) -:-
11:00Ramanathan R. (Ind) - O'Connell C. (Aus) -:-
11:00Varillas J. P. (Per) - Alcaraz C. (Esp) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Split (Hrvatska), zemlja

11:00Blanch U. (Usa) - Ferreira Silva F. (Por) -:-
11:00Escobedo E. (Usa) - Cerundolo F. (Arg) -:-
11:00Etcheverry T. M. (Arg) - Celikbilek A. (Tur) -:-
11:00Jaziri M. (Tun) - Kovalik J. (Svk) -:-
11:00Klahn B. (Usa) - Polansky P. (Can) -:-
11:00Klizan M. (Svk) - Lestienne C. (Fra) -:-
11:00Krstin P. (Srb) - Van De Zandschulp B. (Ned) -:-
11:00Serdarusic N. (Cro) - Giannessi A. (Ita) -:-
11:00Troicki V. (Srb) - Ito T. (Jpn) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Biella (Italija), zemlja

11:00Arnaboldi A./Baldi F. - Arneodo R./Vega Hernandez D. -:-
11:00Cid Subervi R./Collarini A. - Merino A./Varillas J. P. -:-
11:00Bagnis F./Galdos S. - Balaji N. S./Margaroli L. -:-
11:00Glasspool L./Lawson A. - Gabashvili T./Istomin D. -:-
11:00Gaio F./Lorenzi P. - Fratangelo B./Harris A. -:-
11:00Martos Gornes S./Ramanathan R. - Moroni M./Pellegrino A. -:-
11:00Golubev A./Vavassori A. - Barrientos N./Rola B. -:-
11:00Heliovaara H./Walkow S. - Buscaglione P./Carpano C. -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Split (Hrvatska), zemlja

11:00Galloway R./Hach H. - Gojo B./Poljicak M. -:-
11:00Klizan M./Kolar Z. - Martinez L. D./Reyes-Varela M. -:-
11:00Delic M./Krstin P. - Huey T. C./Lammons N. -:-
11:00Luz O./Matos R. - Romboli F./Zielinski J. -:-
11:00Klahn B./Polansky P. - Dzumhur D./Petrovic D. -:-
11:00Goransson A./Reese H. - Krueger M./Menezes J. -:-
11:00Sabanov I./Sabanov M. - Jaziri M./Sousa P. -:-
11:00Brkic T./Troicki V. - Jakic M./Krolo K. -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.