Tenis » 15.06.2024 » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
ATP - SINGL: Davis Cup - Group III (Svijet) - Placement matches
14:05Barki N. A. (Ina) - Yazdani A. (Irn) 0:214:05Yasin J. (Sgp) - Alkotop Moh. (Jor) 1:2
15:40Trismuwantara G. (Ina) - Moghimi S. (Irn) 2:1
16:55Hobbs R. (Sgp) - Alkotop M. (Jor) 2:1
ATP - SINGL: Davis Cup - Group III (Svijet) - Playoff
14:10Ahmed O. (Sau) - Samrej K. (Tha) 0:215:40Alhogbani A. F. (Sau) - Jones M. (Tha) PREDANO 1:0
ATP - SINGL: Davis Cup - Group III (Svijet) - Promotion
14:05Nguyen P. V. (Vie) - Al Azmeh T. (Syr) 2:016:00Vu Ha Minh Duc (Vie) - Naw H. (Syr) 0:2
ATP - SINGL: Davis Cup - Group III (Svijet) - Relegation
14:05Kumar D. S. (Mys) - Benjamin C. (Aus) 2:015:25Kamaruzzaman N. S. (Mys) - Baudinet B. (Aus) 2:0
ATP - SINGL: Davis Cup - Group IV (Svijet)
10:05Delicata L. (Mlt) - Glauser M. (Lie) 2:010:30Tommesani F. (San) - Avanesyan M. (Arm) 0:2
11:40Degabriele A. (Mlt) - Zund S. (Lie) 2:1
12:00De Rossi M. (San) - Khachatryan S. (Arm) 2:0
ATP - SINGL: Davis Cup - Group IV (Svijet) - Placement matches
10:05Sura J. (Alb) - Davasse Vidal G. (And) 2:011:40Muedini M. (Alb) - Carrascosa P. (And) 1:2
ATP - SINGL: Halle (Njemačka) - Kvalifikacije, trava
11:30Michelsen A. (Usa) - Rehberg M. H. (Ger) 2:011:30Shevchenko A. (Kaz) - Purcell M. (Aus) 0:2
11:30Walton A. (Aus) - Hanfmann Y. (Ger) 0:2
12:50Moutet C. (Fra) - Vacherot V. (Mon) 2:0
13:05Wessels L. (Ger) - Lestienne C. (Fra) 1:2
13:20Herbert P.H. (Fra) - Bautista R. (Esp) 0:2
15:55Mensik J. (Cze) - Otte O. (Ger) 0:2
16:10Duckworth J. (Aus) - Karatsev A. (Wrl) 2:1
ATP - SINGL: London (Ujedinjeno Kraljevstvo) - Kvalifikacije, trava
16:05Daniel T. (Jpn) - Cazaux A. (Fra) 2:116:05Searle H. (Gbr) - Hijikata R. (Aus) 0:2
16:10Nardi L. (Ita) - Kokkinakis T. (Aus) 1:2
16:10Rinderknech A. (Fra) - Kovacevic A. (Usa) 2:0
17:35Jubb P. (Gbr) - McDonald M. (Usa) 0:2
ATP - SINGL: S-Hertogenbosch (Nizozemska), trava
11:10Griekspoor T. (Ned) - Korda S. (Usa) 0:211:10Humbert U. (Fra) - Brouwer G. (Ned) 2:1
13:40De Minaur A. (Aus) - Humbert U. (Fra) 2:0
ATP - SINGL: Stuttgart (Njemačka), trava
12:10Nakashima B. (Usa) - Draper J. (Gbr) 0:214:10Musetti L. (Ita) - Berrettini M. (Ita) 0:2
WTA - SINGL: Berlin (Njemačka) - Kvalifikacije, trava
12:45Papadakis L. (Ger) - Masarova R. (Esp) 0:212:45Yastremska D. (Ukr) - Sonmez Z. (Tur) 1:2
12:55Seidel E. (Ger) - Bektas E. (Usa) 0:2
14:00Makarova E. (Wrl) - Bejlek S. (Cze) 1:2
14:00OtkazanoTauson C. (Den) - Bejlek S. (Cze) -:-
15:00Siniakova K. (Cze) - Noha Akugue N. (Ger) 2:0
15:45Kudermetova V. (Wrl) - Stabel A. (Ger) 2:0
16:15Starodubtseva Y. (Ukr) - Korpatsch T. (Ger) 2:1
16:55Day K. (Usa) - Rodionova Ar. (Aus) 2:0
16:55Krunic A. (Srb) - Sasnovich A. (Wrl) 0:2
18:15Lamens S. (Ned) - Hibino N. (Jpn) 1:2
18:20Rus A. (Ned) - Ferro F. (Fra) 2:0
18:20Wang Xin. (Chn) - Guth M. (Ger) 2:0
WTA - SINGL: Billie Jean King Cup - Group III (Svijet)
09:15Magarira R. (Zim) - Kitambala H. (Bur) 2:009:15Rassil R. (Tun) - Rasendra Andrianantenaina M. (Mad) 1:2
10:20Chimedza S. N. (Zim) - Nahimana S. (Bur) 0:2
12:20Bechri C. (Tun) - Ranaivo M. (Mad) 2:1
WTA - SINGL: Billie Jean King Cup - Group III (Svijet) - Promotion
09:15Broadfoot G. (Rsa) - Wanjala C. (Ken) 2:011:10Kruger I. (Rsa) - Okutoyi A. (Ken) 2:0
WTA - SINGL: Billie Jean King Cup - Group III (Svijet) - Relegation
09:15Chan Kwai Siong A. (Mus) - Athieno P. (Uga) 1:211:50Jessoo T. (Mus) - Birungi W. (Uga) 0:2
WTA - SINGL: Billie Jean King Cup - Group IV (Svijet) - Placement matches
10:10Eloundou Nga L. C. (Cmr) - Nankulange E. M. (Tan) 2:010:10Mosimann L. (Rwa) - Joao I. A. (Moz) 2:0
10:10Zewdie E. (Eth) - Bosman Egate M. M. (Drc) 1:2
11:00Mokhele N. (Les) - Costa M. (Ang) 2:0
11:10Umumararungu G. (Rwa) - Khumalo H. (Moz) 2:0
12:05Eloundou Nga M. P. (Cmr) - Mao S. M. (Tan) 2:0
12:35Monyatsi P. (Les) - Tuluca M. (Ang) 2:0
12:45Shumet M. (Eth) - Ndeko C. (Drc) 2:0
WTA - SINGL: Billie Jean King Cup - Group IV (Svijet) - Promotion
10:10Dotse A. (Tog) - Badache M. (Alg) 0:211:25Dougah A. (Tog) - Ibbou I. (Alg) 0:2
WTA - SINGL: Birmingham (Ujedinjeno Kraljevstvo) - Kvalifikacije, trava
14:05Grey S. B. (Gbr) - Volynets K. (Usa) 0:214:10Bucsa C. (Esp) - Arango E. (Col) 2:1
14:15Gadecki O. (Aus) - Saville D. (Aus) 1:2
14:35Wang Y. (Chn) - Rajecki A. (Gbr) 0:2
17:00Fett J. (Cro) - Golubic V. (Sui) 0:2
18:20Appleton E. (Gbr) - Avanesyan E. (Wrl) 0:2
18:20Dolehide C. (Usa) - Silva E. (Gbr) 2:1
18:30Gracheva V. (Fra) - Martincova T. (Cze) 1:2
18:45Christie F. (Gbr) - Uchijima M. (Jpn) 0:2
19:15Bogdan A. (Rou) - Fruhvirtova L. (Cze) WO -:-
19:45Stojsavljevic M. (Gbr) - Osorio C. (Col) 0:2
20:00Krueger A. (Usa) - Zakharova A. (Wrl) WO -:-
WTA - SINGL: Nottingham (Ujedinjeno Kraljevstvo), trava
13:30Jones F. (Gbr) - Raducanu E. (Gbr) WO -:-15:35Jabeur O. (Tun) - Pliskova Ka. (Cze) 1:2
15:40Parry D. (Fra) - Birrell K. (Aus) 2:0
WTA - SINGL: S-Hertogenbosch (Nizozemska), trava
12:15Montgomery R. (Usa) - Alexandrova E. (Wrl) 0:215:40Galfi D. (Hun) - Andreescu B. (Can) 0:2
ATP - PAROVI: Davis Cup - Group III (Svijet) - Placement matches
18:40OtkazanoRungkat C./Wibowo T. - Elyasi S./Yazdani A. -:-19:00Barki N. A./Rungkat C. - Elyasi S./Yazdani A. 2:1
19:00OtkazanoAlam S./Yasin J. - Alkotop Moh./Alkotop M. -:-
19:30Alam S./Hobbs R. - Alkotop Moh./Alkotop M. 0:2
ATP - PAROVI: Davis Cup - Group III (Svijet) - Playoff
17:00OtkazanoAlhogbani S./Idrees B. - Isaro P./Jones M. -:-17:25Ahmed O./Alhogbani S. - Isaro P./Samrej K. 1:2
ATP - PAROVI: Davis Cup - Group III (Svijet) - Promotion
17:40OtkazanoMinh D. V. T./Truong V. - Al Azmeh T./Naw H. -:-17:50Minh D. V. T./Nguyen P. V. - Al Azmeh T./Naw H. 0:2
ATP - PAROVI: Davis Cup - Group III (Svijet) - Relegation
17:10OtkazanoKumar D. S./Yong L. - Baudinet B./Benjamin C. -:-ATP - PAROVI: Davis Cup - Group IV (Svijet)
13:40De Rossi M./Tommesani F. - Nikoghosyan H./Sofyan H. 0:214:40OtkazanoDegabriele A./Delicata L. - Glauser M./Zund S. -:-
ATP - PAROVI: Davis Cup - Group IV (Svijet) - Placement matches
15:05OtkazanoMuedini M./Ostap D. - Cervos Noguer E./Trilla Clanchet J. -:-15:05Ostap D./Sura J. - Cervos Noguer E./Trilla Clanchet J. 2:1
ATP - PAROVI: Halle (Njemačka) - Kvalifikacije, trava
17:20Bhambri Y./Olivetti A. - Medvedev D./Safiullin R. 2:018:25Mies A./Otte O. - Martinez P./Nedovyesov A. 1:2
ATP - PAROVI: S-Hertogenbosch (Nizozemska), trava
14:10Koolhof W./Mektic N. - Lammons N./Withrow J. 0:2WTA - PAROVI: Billie Jean King Cup - Group III (Svijet)
12:10OtkazanoChimedza S. N./Magarira R. - Akeza Z./Kitambala H. -:-12:20Chapepa K./Mauchi T. - Akeza Z./Kitambala H. 2:0
15:00Hamrouni N./Haouas L. - Ranaivo M./Tsantaniony I. 0:2
15:10OtkazanoHamrouni N./Haouas L. - Andriantefihasina E./Rasendra Andrianantenaina M. -:-
WTA - PAROVI: Billie Jean King Cup - Group III (Svijet) - Promotion
13:15OtkazanoBroadfoot G./Janse V. V. H. - Asumwa R./Owegi A. -:-13:30Broadfoot G./Janse V. V. H. - Okutoyi A./Wanjala C. 2:1
WTA - PAROVI: Billie Jean King Cup - Group III (Svijet) - Relegation
13:10OtkazanoChan Kwai Siong A./Desaubin R. - Nabasina Mulungi A./Namaganda M. -:-13:10Desaubin R./Jessoo T. - Athieno P./Birungi W. 0:2
WTA - PAROVI: Billie Jean King Cup - Group IV (Svijet) - Placement matches
13:30Tuyisenge O./Tuyishime S. - Joao I. A./Khumalo H. 2:013:40OtkazanoEloundou Nga L. C./Eloundou Nga M. P. - Mao S. M./Nankulange E. M. -:-
13:40OtkazanoEloundou Nga L. C./Eloundou Nga M. P. - Mfinanga E./Tarimo E. -:-
13:40Assomo A./Ngone Hagal V. M. - Mfinanga E./Tarimo E. 2:0
14:00Mohanoe M./Mokhele N. - Costa M./Tuluca M. 0:2
14:00OtkazanoMokhele N./Monyatsi P. - Costa M./Tuluca M. -:-
14:10OtkazanoKassim S. K./Zewdie E. - Bosman Egate M. M./Ndeko C. -:-
14:20Kassim S. K./Shumet M. - Bosman Egate M. M./Ndeko C. 2:0
WTA - PAROVI: Billie Jean King Cup - Group IV (Svijet) - Promotion
13:00OtkazanoDotse A./Dougah A. - Benaissa A./Ibbou I. -:-13:00Dotse A./Dougah A. - Badache M./Mebarki B. R. 0:2
WTA - PAROVI: Nottingham (Ujedinjeno Kraljevstvo), trava
12:00Burel C./Osorio C. - Dart H./Parry D. WO -:-16:45Dabrowski G./Routliffe E. - Bains N./Lumsden M. 2:0
19:15Krueger A./Zhang S. - Frech M./Kawa K. 2:1
WTA - PAROVI: S-Hertogenbosch (Nizozemska), trava
20:00Neel I./Schoofs B. - Samsonova L./Shnaider D. PREDANO 1:0CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Bratislava (Slovačka), zemlja
13:05Kovalik J. (Svk) - Rocha H. (Por) 0:214:50Kym J. (Sui) - Majchrzak K. (Pol) 1:2
CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Ilkley (Ujedinjeno Kraljevstvo) - Kvalifikacije, trava
12:00OtkazanoKudla D. (Usa) - Jasika O. (Aus) -:-12:00OtkazanoLoffhagen G. (Gbr) - Cressy M. (Usa) -:-
15:00OtkazanoMochizuki S. (Jpn) - Shimabukuro S. (Jpn) -:-
17:55Barrios Vera T. (Chi) - Bonding O. (Gbr) 2:1
17:55Dzumhur D. (Bih) - De Loore J. (Bel) 1:2
17:55Polmans M. (Aus) - Moro Canas A. (Esp) 0:2
19:55Diallo G. (Can) - Tu L. (Aus) 2:1
20:05Bu Y. (Chn) - Martineau M. (Fra) 0:2
20:05Zhukayev B. (Kaz) - Faria J. (Por) 2:1
CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Lima (Peru), zemlja
00:05Cerundolo J. M. (Arg) - Pucinelli de Almeida M. (Bra) 2:103:35Torres J. B. (Arg) - Mena F. (Arg) 2:0
22:10Boscardin Dias P. (Bra) - Casanova H. (Arg) 2:0
00:10Cerundolo J. M. (Arg) - Torres J. B. (Arg) 2:1
CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Lyon (Francuska), zemlja
14:40Collignon R. (Bel) - Muller A. (Fra) 1:216:45Gaston H. (Fra) - Jacquet K. (Fra) 2:0
CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Nottingham (Ujedinjeno Kraljevstvo), trava
15:55Pinnington Jones J. (Gbr) - Bellucci M. (Ita) 0:215:55Shang J. (Chn) - Fearnley J. (Gbr) 0:2
19:15Harris B. (Gbr) - Kukushkin M. (Kaz) PREDANO 1:0
20:15Broom C. (Gbr) - Evans D. (Gbr) 2:1
CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Perugia (Italija), zemlja
16:40Nagal S. (Ind) - Zapata Miralles B. (Esp) 2:119:45Darderi L. (Ita) - Altmaier D. (Ger) 2:0
CHALLENGER ŽENE - SINGL: Valencia (Španjolska), zemlja
11:35Tomova V. (Bul) - Shymanovich I. (Wrl) 2:114:20Li A. (Usa) - Bouzas Maneiro J. (Esp) 2:1
CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Bratislava (Slovačka), zemlja
11:05Karol M./Lanik T. - Schnaitter J./Wallner M. 0:2CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Lima (Peru), zemlja
04:50Pucinelli de Almeida M./Zanellato N. - Habib H./Hilderbrand T. 0:2CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Lyon (Francuska), zemlja
12:05Kalovelonis M./Orlov V. - Guinard M./Jacq G. 1:2CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Nottingham (Ujedinjeno Kraljevstvo), trava
20:40Mayot H./Saville L. - Goransson A./Verbeek S. 2:0CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Perugia (Italija), zemlja
14:40Andreozzi G./Reyes-Varela M. A. - Balaji N. S./Begemann A. 2:0CHALLENGER ŽENE - PAROVI: Valencia (Španjolska), zemlja
16:45Mendez S./Yashina E. - Piter K./Stollar F. 1:2ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Anseong (Južna Koreja), zemlja
04:00Ozolins K. (Lat) - Ferguson C. (Aus) 2:004:00Shin S. (Kor) - Jang Y. (Kor) 2:0
ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Chieti (Italija), zemlja
12:00Ovcharenko O. (Ukr) WO - Marmousez L. (Fra) -:-ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Hong Kong (Hong Kong), tvrda podloga
10:30Dev S D P. (Ind) - Rai A. (Nzl) 0:210:30Tiurnev E. (Wrl) - Yamanaka T. (Jpn) 2:0
ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Koszalin (Poljska), zemlja
14:00Bielinskyi V. (Ukr) - Sorger S. (Aut) 2:014:00Tkemaladze Z. (Geo) - Juszczak P. (Pol) 0:2
ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Kursumlijska Banja 7 (Srbija), zemlja
10:00Pavlovic L. (Fra) - Sharipov M. (Wrl) 2:011:30Jovanovic P. (Mne) - Obradovic D. (Srb) 2:1
ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Monastir 24 (Tunis), tvrda podloga
10:30Donnet E. (Fra) - Agafonov E. (Wrl) 0:210:30van Wyk K. (Rsa) - Sureshkumar M. (Ind) 2:0
ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Nyiregyhaza (Mađarska), zemlja
11:00Fajta P. (Hun) - Kellovsky D. (Cze) 1:211:00Roncadelli F. (Uru) - Cadenasso G. (Ita) 2:1
ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Oradea (Rumunjska), zemlja
10:00Boitan G. A. (Rou) - Ionel N. D. (Rou) 2:011:30Cretu C. (Rou) - Palosi S. (Rou) 2:0
ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 San Diego, CA 3 (SAD), tvrda podloga
23:35Altamirano C. (Usa) - Kirchheimer S. (Usa) 0:220:10Ponwith N. (Usa) - Maloney P. (Usa) 2:1
22:40Tarvet O. (Gbr) - Kirchheimer S. (Usa) 2:0
ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Santo Domingo 2 (Dominikanska Republika), tvrda podloga
15:30Pannu K. (Nzl) - Aguilar J. C. M. (Can) 2:016:30Bertran P. (Dom) - Nidunjianzan F. (Chn) 1:2
ITF MUŠKARCI - SINGL: M25 Aarhus (Danska), zemlja
18:30Gerch L. (Ger) - Holmgren A. (Den) 0:218:30Moeller E. (Den) - Martin T. (Gbr) 2:0
ITF MUŠKARCI - SINGL: M25 Elvas (Portugal), tvrda podloga
11:00Escoffier A. (Fra) - Celikbilek A. (Tur) 2:011:00Vale D. (Por) - Gengel M. (Cze) 2:0
ITF MUŠKARCI - SINGL: M25 Martos (Španjolska), tvrda podloga
10:40Vives Marcos P. (Esp) - Geerts M. (Bel) 0:212:45Bouquier A. (Fra) - Damas M. (Esp) 2:0
ITF MUŠKARCI - SINGL: M25 Rabat (Maroko), zemlja
12:00Alcala Gurri M. (Esp) - Marti Pujolras A. (Esp) 2:113:30Lopez Montagud C. (Esp) - Colson T. (Bel) 2:1
ITF MUŠKARCI - SINGL: M25 Villeneuve-Loubet+H (Francuska), zemlja
14:00Oliel Y. (Isr) - Bertola R. (Sui) 1:2ITF MUŠKARCI - SINGL: M25 Wichita, KS (SAD), tvrda podloga
17:10Gorzny S. (Usa) - Braswell M. (Usa) 0:219:10Spizzirri E. (Usa) - Quinn E. (Usa) 2:0
ITF ŽENE - SINGL: W100 Biarritz (Francuska), zemlja
16:25Hesse A. (Fra) - Rouvroy M. (Fra) 1:219:25Saito S. (Jpn) - Papamichail D. (Gre) 2:0
ITF ŽENE - SINGL: W15 Kursumlijska Banja 7 (Srbija), zemlja
10:00Laskutova K. (Wrl) - Hennemann C. W. (Swe) 0:210:00McPhee K. (Aus) - Stankovic A. (Srb) 2:0
ITF ŽENE - SINGL: W15 Madrid 2 (Španjolska), zemlja
10:00Kuhl C. (Ger) - Bouzo Zanotti N. (Esp) 1:211:00Pace F. (Ita) - Quevedo K. (Esp) 1:2
ITF ŽENE - SINGL: W15 Monastir 22 (Tunis), tvrda podloga
10:30Kubareva A. (Wrl) - Mansouri Y. (Fra) 2:110:30Kuzmova K. (Svk) - Tjen J. (Ina) 0:2
ITF ŽENE - SINGL: W15 Norges-la-Ville (Francuska), tvrda podloga
10:30Tholey L. (Fra) - Granwehr A. (Sui) 0:213:00Szostak M. (Fra) - Ovcharenko E. (Wrl) 0:2
ITF ŽENE - SINGL: W15 San Diego, CA 3 (SAD), tvrda podloga
20:00Crawley F. (Usa) - Cayetano E. (Usa) 2:021:30Ahn A. (Usa) - Daavettila S. (Usa) 1:2
ITF ŽENE - SINGL: W15 Santo Domingo 2 (Dominikanska Republika), tvrda podloga
15:30Vyrlan E. (Usa) - Lincer O. (Pol) 0:216:30Wiersholm K. (Usa) - Garcia J. (Mex) 2:0
ITF ŽENE - SINGL: W15 Tokyo 2 (Japan), tvrda podloga
04:00Omae A. (Jpn) - Akita S. (Jpn) 0:204:00Rioux L. (Jpn) - Saigo R. (Jpn) 1:2
ITF ŽENE - SINGL: W35 Gdansk (Poljska), zemlja
11:00Duerst J. (Sui) - Rinaldo Persson K. (Swe) 0:211:00Palicova B. (Cze) - Naito Y. (Jpn) 2:1
ITF ŽENE - SINGL: W50 Taizhou (Kina), tvrda podloga
05:10Park S. (Kor) PREDANO - Lu J. (Chn) 0:105:10Wang Q. (Chn) PREDANO - Shi H. (Chn) 1:1
ITF ŽENE - SINGL: W75 Guimaraes (Portugal), tvrda podloga
12:10Bolkvadze M. (Geo) - Jorge F. (Por) 0:213:25Hovde L. (Usa) - Sebov K. (Can) 2:0
ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Anseong (Južna Koreja), zemlja
05:30Miyoshi K./Winter E. - Cook E./Tajima N. 2:1ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Koszalin (Poljska), zemlja
12:00Baum S./Paty D. - Kielan S./Pieczonka F. 2:012:00Homola P./Zahraj P. - Staeheli L./Stepanov T. 0:2
16:30Baum S./Paty D. - Staeheli L./Stepanov T. 0:2
ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Kursumlijska Banja 7 (Srbija), zemlja
13:30Latinovic S./Pavlovic L. - Juhas K./Sharipov M. 1:2ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Monastir 24 (Tunis), tvrda podloga
14:30Saraiva Dos Santos P. A./van Wyk K. - Agafonov E./Lomakin G. 0:2ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Nyiregyhaza (Mađarska), zemlja
12:30Bermejo F./Bieldiugin T. - Vasa E./Vasa I. 1:212:30Forger A./Loof T. WO - Bodmer A./Kellovsky D. -:-
16:00Vasa E./Vasa I. - Forger A./Loof T. 2:1
ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Oradea (Rumunjska), zemlja
12:30Bass F./Pavel B. - Alvarez Sarmiento M. L./Rocens M. 2:0ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 San Diego, CA 3 (SAD), tvrda podloga
00:50Seeman J./Thayne W. - Jones A./Summers M. 2:101:20Ponwith N./Tracy J. - Anthrop J./Nakashima B. N. 2:0
00:30Ponwith N./Tracy J. - Seeman J./Thayne W. 2:0
ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Santo Domingo 2 (Dominikanska Republika), tvrda podloga
18:15Aguilar J. C. M./Muamba N. - Chopra K./Neff A. 1:2ITF MUŠKARCI - PAROVI: M25 Aarhus (Danska), zemlja
20:00Overbeck C. E./Poulsen O. B. - Holmgren A./Sigsgaard C. 2:1ITF MUŠKARCI - PAROVI: M25 Elvas (Portugal), tvrda podloga
12:30Graca J./Stoliar I. - Araujo P./Domingues J. 2:0ITF MUŠKARCI - PAROVI: M25 Rabat (Maroko), zemlja
16:00Benchakroun M./Dlimi Y. - Bertimon M./Lalami Laaroussi Y. 0:2ITF MUŠKARCI - PAROVI: M25 Villeneuve-Loubet+H (Francuska), zemlja
15:30Bertola R./Paul J. - Added D./Reymond A. 2:1ITF MUŠKARCI - PAROVI: M25 Wichita, KS (SAD), tvrda podloga
01:25Ganesan A./Kozlov B. - Kumar P./Sheehy J. 0:204:00Andrade A./Zink T. - Harper C./Spizzirri E. 1:2
22:25Harper C./Spizzirri E. - Kumar P./Sheehy J. 1:2
ITF ŽENE - PAROVI: W100 Biarritz (Francuska), zemlja
14:10Bara I./Mitu A. - Cascino E./Monnet C. 2:1ITF ŽENE - PAROVI: W15 Kursumlijska Banja 7 (Srbija), zemlja
13:30McPhee K./Pawlikowska Z. - Laskutova K./Shubladze A. 0:2ITF ŽENE - PAROVI: W15 Monastir 22 (Tunis), tvrda podloga
14:30Kuzmova K./Tkacheva M. - Paukstyte P./Refaat M. 2:0ITF ŽENE - PAROVI: W15 San Diego, CA 3 (SAD), tvrda podloga
00:30Campana A./Campana C. - Crawley F./Giavara H. 2:000:30Eraydin B./Sahdiieva A. - McGiffin T./Yang V. 2:0
19:00Eraydin B./Sahdiieva A. - Campana A./Campana C. 2:1
ITF ŽENE - PAROVI: W15 Santo Domingo 2 (Dominikanska Republika), tvrda podloga
16:00Lacasse R./Zamburek A. C. - Balu S./Bhatia R. 2:0ITF ŽENE - PAROVI: W15 Tokyo 2 (Japan), tvrda podloga
05:00Inoue A./Ozeki M. - Miyamoto A./Nagata A. 2:1ITF ŽENE - PAROVI: W35 Gdansk (Poljska), zemlja
09:30Fourlis J./Hule P. - Kubanova K./Voracova R. 1:2ITF ŽENE - PAROVI: W50 Taizhou (Kina), tvrda podloga
07:20Wang M./Yao X. - Cho I-H./Cho T. 1:2ITF ŽENE - PAROVI: W75 Guimaraes (Portugal), tvrda podloga
16:10Jorge F./Jorge M. - Chang S./McAdoo R. 1:2TIMOVI - MUŠKARCI: Davis Cup - Group III (Svijet) - Placement matches
14:05Indonezija - Iran 2:114:05Singapur - Jordan 1:2
TIMOVI - MUŠKARCI: Davis Cup - Group III (Svijet) - Playoff
14:10Saudijska Arabija - Tajland 1:2TIMOVI - MUŠKARCI: Davis Cup - Group III (Svijet) - Promotion
14:05Vijetnam - Sirija 1:2TIMOVI - MUŠKARCI: Davis Cup - Group III (Svijet) - Relegation
14:05Malezija - Pacific Oceania 2:0TIMOVI - MUŠKARCI: Davis Cup - Group IV (Svijet)
10:05Malta - Lihtenštajn 2:010:30San Marino - Armenija 1:2
TIMOVI - MUŠKARCI: Davis Cup - Group IV (Svijet) - Placement matches
10:05Albanija - Andora 2:1TIMOVI - ŽENE: Billie Jean King Cup - Group III (Svijet)
09:15Tunis Ž - Madagaskar Ž 1:209:15Zimbabve Ž - Burundi Ž 2:1
TIMOVI - ŽENE: Billie Jean King Cup - Group III (Svijet) - Promotion
09:15Južna Afrika Ž - Kenija Ž 3:0TIMOVI - ŽENE: Billie Jean King Cup - Group III (Svijet) - Relegation
09:15Mauricijus Ž - Uganda Ž 0:3TIMOVI - ŽENE: Billie Jean King Cup - Group IV (Svijet) - Placement matches
10:10Etiopija Ž - DR Kongo Ž 2:110:10Kamerun Ž - Tanzanija Ž 3:0
10:10Ruanda Ž - Mozambik Ž 3:0
11:00Lesoto Ž - Angola Ž 2:1
TIMOVI - ŽENE: Billie Jean King Cup - Group IV (Svijet) - Promotion
10:10Togo Ž - Alžir Ž 0:3Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.