REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

EUROPA: Europa Conference League - Playoff

21:00Olympiakos - Fiorentina -:-

SRBIJA: Mozzart Bet Super Liga - Relegacija

18:00Tekstilac Odžaci - Javor 1:0

ANDORA: Primera Divisió - Relegacija

23'Carroi - FC Rangers 0:1

ANGOLA: Girabola

16:30Academica - Sporting de Cabinda 2:1
16:30CD Lunda Sul - Desportivo Huila 2:2
16:30Libolo - Kabuscorp 2:0
16:30Petro - Wiliete 3:0
16:30Sagrada - Bravos do Maquis 3:1
16:30Sao Salvador - Santa Rita 2:0
16:30Uniao de Malanje - Primeiro de Agosto 2:1

ARGENTINA: Copa Argentina

23'El Porvenir - Godoy Cruz 0:1

ARGENTINA: Reserve League - Prva faza

00:00Talleres Cordoba 2 - Union Santa Fe 2 2:2
PoluvrijemeArgentinos Jrs 2 - Deportivo Riestra 2 0:0
PoluvrijemeBarracas Central 2 - Instituto 2 1:0
PoluvrijemeInd. Rivadavia 2 - Belgrano 2 0:0
PoluvrijemeRacing Club 2 - Velez Sarsfield 2 0:0
PoluvrijemeRiver Plate 2 - Rosario Central 2 1:1
PoluvrijemeSan Lorenzo 2 - Gimnasia L.P. 2 1:1

AUSTRALIJA: NPL Northern NSW

12:00Edgeworth E. - Adamstown Rosebud 7:0
12:00Maitland - Charlestown Azzurri 2:2

AUSTRALIJA: NPL NSW

12:15Central Coast Mariners U23 - St George Saints 3:3

AUSTRALIJA: Northern NSW State League

11:00West Wallsend - Wallsend Red Devils 3:1
12:00Cessnock City Hornets - Toronto Awaba Stags -:-
12:00Singleton Strikers - South Cardiff 1:0

AUSTRIJA: Regionalliga - Zapad

18:00Dornbirner SV - RW Rankweil 3:2
90+'SC Imst - TSV St. Johann 1:2
19:30Schwaz - Wals-Grunau -:-

AUSTRIJA: Burgenland

67'Bad Sauerbrunn - Klingenbach 1:0

AUSTRIJA: Karnten

18:00Bleiburg - St. Jakob/Ros 0:1
18:00SAK Klagenfurt - Treibach 1:1
18:00SC Landskron - Atus Ferlach 2:2
90+'ATSV Wolfsberger - SV Spittal 1:2
90+'Lendorf - KAC 1909 4:0
90+'SV Kraig - Kottmannsdorf 2:1

AUSTRIJA: Niederosterreich

45+'Langenrohr - Retz 1:2

AUSTRIJA: Salzburg

90+'Adnet - Strasswalchen 1:4
72'SAK 1914 - UFC Hallein 0:0
65'Puch - Seekirchen 0:8

AUSTRIJA: Tirol - Ispadanje skupina

18:30Vols - Innsbrucker AC 2:0
64'SC Kundl - Telfs 1:0
62'SV Worgl - Kematen 0:1

AUSTRIJA: Tirol - Promocija skupina

18:30Fugen - Tirol (Am) 2:3

AUSTRIJA: Vorarlberg

18:30Hard - Gofis 4:2
18:30Lochau - Rotenberg 2:0
90+'Alberschwende - A. Lustenau (Am) 3:0
90+'Andelsbuch - Hochst 1:2

BANGLADEŠ: Premier League

12:00Abahani Limited - Mohammedan 1:2
12:00Bangladesh Police - Brothers U. 2:0
12:00Fortis - Chittagong Abahani 3:1
12:00Rahmatgonj MFS - Sheikh Jamal 2:0
12:00Sheikh Russel - Bashundara Kings 1:3

BJELORUSIJA: Kup

17:00Leskhoz - Lokomotiv Gomel 1:5
17:00Polotsk - Niva Dolbizno 0:14
17:30Ivatsevichi - Belshina 0:6
17:30Stanles Pinsk - Molodechno 2:3
18:00Krechet - Maxline 1:8
PenaliTraktor Minsk - Lida 2:2

BRAZIL: Serie B

00:00Amazonas - Mirassol 1:0

BRAZIL: Serie C - Prva faza

01:00Floresta EC - Ferroviario 1:2
23:30EC Sao Jose - Volta Redonda -:-

BRAZIL: Serie D

00:30Democrata SL - Real Noroeste 1:1

BRAZIL: Carioca 2

PoluvrijemeOlaria - Audax RJ 0:0

BRAZIL: Maranhense - Playoff

00:30Sampaio Correa - Maranhao -:-

BRAZIL: Rondoniense - Playoff

21:30Barcelona RO - Porto Velho -:-

BRAZIL: Roraimense - Druga faza - Playoff

01:00Sao Raimundo RR - Nautico FC 5:1
03:00GAS - Monte Roraima 2:1pen

BRAZIL: Copa Espirito Santo - Prva faza

00:00Desportiva Ferroviaria - Capixaba SC -:-

BRAZIL: Brasileiro U20

PoluvrijemeFlamengo U20 - Atletico GO U20 2:0
20:00OdgođenoGremio U20 - Athletico-PR U20 -:-
PoluvrijemePalmeiras U20 - America Mineiro U20 0:0
23'Goias U20 - Ceara U20 0:0
21:00Corinthians U20 - RB Bragantino U20 -:-
21:30Santos U20 - Atletico-MG U20 -:-

BRAZIL: Acreano U20

00:00Galvez U20 - Sao Francisco U20 1:0

BRAZIL: Alagoano U20

20:00Coruripe U20 - Sao Domingos U20 -:-

BRAZIL: Brasiliense U20

20:00Gremio Valparaiso U20 - Planaltina U20 -:-

BRAZIL: Catarinense U20

PoluvrijemeJoinville U20 - Nacao U20 1:0

BRAZIL: Matogrossense U20

21:00Rondonopolis EC U20 - Dom Bosco U20 -:-
21:00Santa Cruz MT U20 - Campo Novo U20 -:-

BUGARSKA: Third League - South-East

17:00Botev II - Zagorets 2:3
18:00Sozopol - Karnobat 2:1

BUGARSKA: Third League - South-West

17:00Levski II - CSKA Sofia II 3:0
17:00Septemvri Sofia 2 - Kostinbrod 3:0

BUGARSKA: Third League - North-East

15:00Dunav Ruse II - Spartak II 0:3

BUGARSKA: Third League - North-West

17:00Partizan Cerven Brjag - Akademik Svishtov 0:4
18:00Lok. Gorna - OFK Levski 2:0

ČAD: Premiere Division - LPFN

16:45OdgođenoAiglons - Stars J. Talents -:-
16:45OdgođenoAS Psi - AS Farcha -:-
16:45Gazelle - Aiglons 0:3
16:45OdgođenoGazelle - As Dgssie -:-
16:45Tourbillon - Algoy 1:1
17:00Elect Sport - AS Farcha 0:1

ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group A

18:00Bohemians 1905 B - Povltavska FA 4:0

ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group B

18:00Kolin - Brozany 3:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Division D

18:00Brno B - Nove Mesto na Morave 2:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Jihomoravsky KP

18:00Bystrc - Rajecko 3:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Pardubicky KP

17:30Litomysl - Prelouc 1:2
17:30Vysoke Myto B - Svitavy 1:2

ČEŠKA REPUBLIKA: Zlinsky KP

17:30Bystrice pod Hostynem - Kvasice 2:4

ČEŠKA REPUBLIKA: U19 League

11:00Frydek-Mistek U19 - Liberec U19 1:1

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF

22:00Atletico Pantoja - Vega Real -:-

DR KONGO: Ligue 1 - Championship - Playoff

15:30Mazembe - Aigles du Congo 3:1

EGIPAT: Egypt Cup

16:00Arab Contractors - Tersana 0:1
19:00OdgođenoAl Ahly - Al Aluminium -:-
90+'El Gaish - Bur Fouad 1:0

EKVADOR: Serie B

02:00Ind. Juniors - San Antonio 2:0
22:00Chacaritas - Cuniburo -:-
22:00Nueve de Octubre - Gualaceo -:-

ESTONIJA: Meistriliiga

18:00Paide - Levadia 0:1
18:00Tallinna Kalev - Flora 2:3

EUROPA: Europsko Prvenstvo U17 - Playoff

16:30Češka U17 - Danska U17 1:2pen
90+'Austrija U17 - Srbija U17 2:3

FARSKI OTOCI: Faroe Islands Cup

17:30TB Tvoroyri - B36 Torshavn 1:0
65'HB Torshavn - Vikingur 1:0

FILIPINI: PFL

09:00One Taguig - Maharlika 3:1
11:45Kaya - Tuloy 9:0
14:30Philippine Army - Manila Montet 5:0

FINSKA: Ykkonen

18:00Klubi 04 - Keski-Uusimaa 4:0

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

17:30EBK - Tampere Utd 0:1
17:30Inter Turku 2 - Ilves-Kissat 2:3
17:30Poxyt - TPV 1:2
18:00Honka - HJS 3:1
18:00Ilves 2 - P-Iirot Rauma 4:1

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

18:00TP-47 - OTP 1:0

GAMBIJA: GFA League

18:30Falcons - Brikama U. 1:0
18:30Samger - Fortune 0:0
18:30Steve Biko - Banjul Utd -:-
18:30TMT - Bombada 0:1

GRČKA: Gamma Ethniki - Relegation Play-offs

15:00OdgođenoAfantou - Proodeftiki -:-
15:00OdgođenoNiki Efkarpias - Asteras Petriti -:-

ITALIJA: Coppa Italia Serie D

16:00Follonica Gavorrano - Trapani 0:2

IZRAEL: Leumit League - Relegacija

90+'H. Kfar Saba - MS Tira 0:0

JAPAN: J1 League

12:00Yokohama M. - Kashiwa 4:0

JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Grupna faza

00:00Atletico-MG (Bra) - Caracas (Ven) 4:0
00:00Junior (Col) - Botafogo RJ (Bra) 0:0
00:00LDU Quito (Ecu) - U. de Deportes (Per) 2:0
00:00Penarol (Uru) - Rosario (Arg) 2:1
02:00Bolivar (Bol) - Palestino (Chi) 3:1
02:00Flamengo (Bra) - Millonarios (Col) 3:0
00:00Estudiantes (Arg) - Huachipato (Chi) -:-
00:00Gremio (Bra) - The Strongest (Bol) -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Grupna faza

00:00Argentinos Jrs (Arg) - Nacional Asuncion (Par) 2:1
00:00Corinthians (Bra) - Racing Montevideo (Uru) 3:0
02:30Coquimbo (Chi) - Bragantino (Bra) 1:1
02:30Delfin (Ecu) - Tomayapo (Bol) 4:3
02:30Internacional (Bra) - Belgrano (Arg) 1:2
02:30Racing Club (Arg) - Sp. Luqueño (Par) 3:0
00:00Lanus (Arg) - Cuiaba (Bra) -:-
00:00Metropolitanos (Ven) - Deportivo Garcilaso (Per) -:-

JUŽNA KOREJA: K League 1

12:30Daejeon - Jeju 0:1
12:30Gangwon - Jeonbuk 2:1
12:30Incheon - Ulsan HD 1:1
12:30Suwon FC - Daegu 2:0

KAZAHSTAN: Kup - Playoff

15:00Tobol - Atyrau 1:0
17:00Aktobe - Yelimay Semey 2:0

KOLUMBIJA: Primera B - Apertura - Quadrangular

23:00Orsomarso - Tigres 4:1
02:30Real Cartagena - Huila 2:0

KOLUMBIJA: Liga Women

22:30Pasto Ž - Ind. Medellin Ž -:-

LATVIJA: Virsliga

17:00FK Liepaja - Grobina 3:0
17:00Metta - RFS 0:6
90+'Riga FC - Tukums 2000 3:0

LATVIJA: Kup

23'LSPA - Riga United 1:0

LITVA: Kup

18:00Nemunas - Kauno Zalgiris 0:7

MAURICIJUS: Super League

16:30AS Vacoas - Chebel Citizens 1:0

MAURITANIJA: Ligue 1

00:20Ksar - Nouadhibou 0:3

NIGERIJA: Federation Cup

14:00El Kanemi - Shooting Stars 1:0
14:00Ikorodu City - Inter Lagos 1:2pen
14:00Kwara - Abia Warriors 1:2pen
17:00Katsina Utd - Kano -:-
17:00Kebbi - Akwa United 1:0
17:00Sokoto - Enyimba 1:0
17:00Sunshine Stars - Rivers United 1:0
17:00Wikki Tourist - EFCC 0:1

NIZOZEMSKA: Tweede Divisie - Relegacija

PoluvrijemeBlauw Geel - Kozakken Boys 0:1
PoluvrijemeHarkemase Boys - SteDoCo 1:1
PoluvrijemeTEC - Genemuiden 0:0
45+'USV Hercules - Excelsior Maassluis 1:1

NIZOZEMSKA: Derde Divisie - Relegacija

74'AZSV - Huizen 0:1
73'Smitshoek - AWC 0:1
45+'Dongen - GVV Unitas 1:1
PoluvrijemeHalsteren - FC 's-Gravenzande 1:2
PoluvrijemeRaalte - Hoogeveen 0:0
PoluvrijemeWatergraafsmeer - Staphorst 0:0
45+'Westlandia - Achilles Veen 0:1
23'HBC - VV Scherpenzeel 0:0

NORVEŠKA: Eliteserien

90'Bodo/Glimt - Sandefjord 1:1
90+'Brann - Kristiansund 1:1
19:00Tromsø - Fredrikstad 3:0

NJEMAČKA: Regionalliga Play Offs

90+'Würzburger Kickers - Hannover II 1:0

NJEMAČKA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

18:30RW Koblenz - Morlautern 0:1
88'Engers - Gonsenheim 2:5

NJEMAČKA: Oberliga Bayern - Relegation

Čeka se
ažuriranje
Fortuna Regensburg - Garching 4:1
18:30Grossbardorf - Wurzburger FV 0:0
18:30Turkspor Augsburg - Gundelfingen 1:0

NJEMAČKA: Oberliga Play Offs - Promocija

53'Altona - Todesfelde 3:2

PARAGVAJ: Division Intermedia

01:30San Lorenzo - Rubio Nu 3:2

POLJSKA: Division 2 - Promocija - Playoff

16:00KKS Kalisz - Polonia B. 1:0
18:45S. Wola - Chojniczanka 2:1

POLJSKA: III Liga - Group III

17:00Goczalkowice Zdroj - Starowice Dolne 3:0

RUSIJA: Premier League - Relegacija

16:00Ural - Akron Togliatti 0:2
18:15Pari NN - Arsenal Tula 1:2

RUSIJA: FNL 2 - Division A Silver - Proljetna sezona

15:00Kaluga - S. Kostroma 2:1
15:00Miass - Khimik 2:0
16:00Ulyanovsk - Kursk 3:0
17:30D. Bryansk - Omsk 0:3
17:30Tekstilshtik - Mashuk 1:1

SAD: USL League Two

01:00Athens United - Asheville City 0:4
01:00Lansing City - Union FC Macomb 3:2
01:00Vermont Green - Black Rock 1:0
02:00Birmingham 2 - Dothan United 1:0
02:30Tennessee - East Atlanta 2:4
00:00Christos - Virginia Beach -:-
00:00Tampa Bay U23 - Sarasota Paradise -:-
00:30Swan City - St. Petersburg FC -:-
00:30Weston - Miami -:-

SIJERA LEONE: Premier League

18:30Kallon - Old Edwardians 3:4

SLOVAČKA: 4. liga - East

17:00FK Cana - Rudnany 4:2

SVIJET: Klupske Prijateljske

12:30Verdy (Jpn) - Real Sociedad (Esp) 0:2

SVIJET: Internacionalne Prijateljske - Žene

01:00Curacao Ž - Aruba Ž 2:3
11:00Moldavija U19 Ž - Rumunjska U19 Ž 2:2
13:00Poljska U23 Ž - Njemačka U20 Ž 2:3
15:00Mali Ž - Sejšeli Ž 9:0
17:00Slovačka U19 Ž - Češka U19 Ž 3:1
18:00Gvineja U20 Ž - Liberija U20 Ž 0:0
18:00Tanzanija Ž - Južni Sudan Ž 3:0
90+'Švedska U23 Ž - Australija U23 Ž 3:0
21:00Kolumbija U20 Ž - Japan U20 Ž -:-
21:00Senegal U20 Ž - Guinea Bissau U20 Ž -:-
23:00Gvatemala Ž - Chile Ž -:-

ŠPANJOLSKA: Primera RFEF - Play Offs

21:00Dep. La Coruna - Castellon -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

90+'Mjallby - Hacken 2:1

ŠVEDSKA: Svenska Cupen - Kvalifikacije

90+'IK Franke - Taby 0:2
19:00Styrso - Trollhättan 0:5
63'Haninge - Stockholm Internazionale 0:1

ŠVICARSKA: 1.Liga Classic Play Offs

63'Sion II - Schotz 0:0
PoluvrijemeRotkreuz - Grand-Saconnex 1:1
PoluvrijemeVevey - Tuggen 1:0
45+'YF Juventus - Black Stars 0:1

UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: UAE League

16:15Ajman - Bani Yas 1:1
16:15Emirates Club - Al Bataeh 1:3
86'Al-Ain - Al Wasl 2:4
90+'Hatta - Al-Ahli Dubai 2:5

UKRAJINA: Premier League - Relegacija

14:30Epitsentr - Veres-Rivne 1:1
17:00Obolon - Livyi Bereg 1:0

UZBEKISTAN: Super Cup

16:00Pakhtakor - Nasaf Qarshi 1:2pen

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.