REFRESH

Nogomet » Danas » Tečajevi

ARGENTINA: Copa Argentina

23:05OdgođenoAldosivi - Newells Old Boys -:-
90+'Gimnasia L.P. - Flandria 2:0

ARGENTINA: Reserve League - Drugi stupanj

15:00Banfield 2 - Boca Juniors 2 -:-
16:00Estudiantes 2 - Arsenal Sarandi 2 -:-
16:00Lanus 2 - Union Santa Fe 2 -:-

AZIJA: AFC Kup

11:00Kaya (Phl) - Bali United (Ina) -:-
12:00Eastern AA (Hkg) - Taiwan Steel (Tpe) -:-
12:00OtkazanoEastern AA (Hkg) - Chao Pak Kei (Mac) -:-
12:00Viettel (Vie) - Hougang (Sgp) -:-
14:00Kuala Lumpur City (Mys) - Tampines (Sgp) -:-
15:00Kedah (Mys) - Visakha (Cam) -:-
16:00Khujand (Taj) - Dordoi Bishkek (Kgz) -:-
16:00Phnom Penh Crown (Cam) - Young Elephant (Lao) -:-
16:00Sogdiana (Uzb) - Altyn Asyr (Tkm) -:-
19:00CSKA Pomir Dushanbe (Taj) - Neftchi Kochkor-Ata (Kgz) -:-

BANGLADEŠ: Premier League

12:00Mohammedan - Bashundara Kings -:-

BRAZIL: Serie B

PoluvrijemeNautico - Criciuma 1:1
02:30CRB - Tombense -:-
02:30Novorizontino - Vasco -:-

BRAZIL: Campeonato Carioca 2 - Drugi stupanj

PoluvrijemeVolta Redonda - Macae 2:1

BRAZIL: Copa do Brasil

00:00America MG - Botafogo RJ -:- [ 2.00 | 3.20 | 4.00 ]

BRAZIL: Brasileiro U23

20:00Botafogo RJ U23 - Sport Recife U23 -:-
20:00Brasil de Pelotas U23 - Gremio U23 -:-
20:00Criciuma U23 - Parana U23 -:-
20:00CSA U23 - Cuiaba U23 -:-
20:00Nautico U23 - Fluminense U23 -:-
20:00Paysandu U23 - Fortaleza U23 -:-
20:00Ponte Preta U23 - Juventude U23 -:-

BRAZIL: Brasileiro U20

20:00Fortaleza U20 - Ceara U20 -:-
00:00America Mineiro U20 - Flamengo U20 -:-

ČILE: Segunda Division

00:00Lautaro - San Antonio Unido -:-

EKVADOR: Copa Ecuador

21:30CD Aampetra - U. Catolica -:-

ESTONIJA: Esiliiga

17:00Levadia U21 - Flora U21 -:-
18:00Paide Linnameeskond U21 - Elva -:-
18:00Parnu - Harju Jalgpallikooli -:-
18:00Tulevik - FC Alliance -:-

ESTONIJA: Kup

18:30Soccernet - Jogeva Wolves -:-
18:30Olympic Tallinn - Maardu Aliens -:-

ETIOPIJA: Premier League

09:00Welayta Dicha - Wolkite Kenema -:-
15:00Sidama Bunna - Hadiya Hossana -:-

EUROPA: Europsko Prvenstvo U19 - Žene

15:00Italija U19 Ž - Francuska U19 Ž -:-
15:00Norveška U19 Ž - Njemačka U19 Ž -:-
17:30Češka U19 Ž - Španjolska U19 Ž -:-
17:30Švedska U19 Ž - Engleska U19 Ž -:-

FIDŽI: Premier League

09:00Nadroga - Navua -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

17:30Klubi 04 - Ilves 2 -:-

ISLAND: Inkasso-deildin

20:00Thor Akureyri - Throttur Vogar -:-
20:30Fjolnir - Kopavogur -:-

JAMAJKA: Premier League - Playoff

PoluvrijemeWaterhouse - Harbour View 1:0
02:30Dunbeholden - Cavalier -:-

JORDAN: Premier League

17:00Al Jazeera Amman - Moghayer Al Sarhan -:-
19:30Al Wehdat - Al Sareeh -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Playoff

45+'Cerro Porteno (Par) - Palmeiras (Bra) 0:0 [ 5.50 | 3.25 | 1.75 ]
45+'Talleres Cordoba (Arg) - Colon (Arg) 0:0 [ 1.95 | 3.25 | 4.33 ]
02:30Tolima (Col) - Flamengo (Bra) -:- [ 3.30 | 3.20 | 2.30 ]
02:30Velez Sarsfield (Arg) - River Plate (Arg) -:- [ 3.75 | 3.20 | 2.15 ]

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Playoff

45+'The Strongest (Bol) - Ceara (Bra) 1:0 [ 1.75 | 3.20 | 5.75 ]
02:30Dep. Cali (Col) - Melgar (Per) -:- [ 1.60 | 3.75 | 6.00 ]
02:30Dep. Tachira (Ven) - Santos (Bra) -:- [ 3.00 | 3.00 | 2.50 ]
00:15Ind. del Valle (Ecu) - Lanus (Arg) -:- [ 1.66 | 3.80 | 5.25 ]

KAMERUN: Elite One - Playoff

17:00Eding Sport - Canon Yaounde -:-
19:30Les Astres - Cotonsport -:-

KANADA: Canadian Premier League

01:00Forge - Valour -:-
00:30HFX Wanderers - Atl. Ottawa -:-

KINA: Super League

11:30Guangzhou FC - Wuhan Three Towns -:- [ 29.00 | 13.00 | 1.05 ]
13:30Beijing Guoan - Chengdu Rongcheng -:- [ 1.95 | 3.30 | 4.20 ]
13:30Hebei - Wuhan FC -:- [ 11.00 | 5.25 | 1.30 ]

KINA: Jia League

09:30Shaanxi Changan - Qingdao Manatee -:-
10:00Hebei Kungfu - Suzhou Dongwu -:-
13:30Shanghai Jiading Huilong - Beijing Sport University -:-

LATVIJA: Optibet Virsliga

17:00Valmiera - Spartaks -:-
18:00RFS - BFC Daugavpils -:-

LITVA: I Lyga

18:30Riteriai 2 - Siauliai 2 -:-

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura

PoluvrijemeTapatio - Alacranes 1:1
02:05Tlaxcala - Cimarrones de Sonora -:-
04:05Raya2 - Atl. Morelia -:-

MIANMAR: National League

10:30GFA - Yadanarbon -:-

MONGOLIJA: Premier League

07:00FC Ulaanbaatar - Khaan Khuns-Erchim -:-
10:00Khovd - Tuv Buganuud -:-
13:00Athletic 220 - BCH Lions -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 5

18:00OdgođenoMelhus - Rosenborg 2 -:-

NORVEŠKA: NM Cup

18:00Brann - Fredrikstad -:- [ 1.33 | 5.75 | 7.50 ]
18:00KFUM Oslo - Sogndal -:- [ 2.15 | 3.60 | 3.10 ]
18:00Sandnes - Rosenborg -:- [ 5.50 | 4.33 | 1.53 ]
18:00Ull/Kisa - Ranheim -:- [ 3.20 | 3.80 | 2.05 ]

OBALA BJELOKOSTI: Ligue 1

16:30Stella Adjame - ASI d'Abengourou -:-
17:30Bouake - San Pedro -:-
21:30SO Armee - ASEC Mimosas -:-

SAD: MLS

01:30Cincinnati - New York City -:- [ 3.00 | 3.60 | 2.25 ]
01:30Toronto FC - Columbus Crew -:- [ 2.37 | 3.60 | 2.87 ]
02:00Chicago Fire - Philadelphia Union -:- [ 2.55 | 3.40 | 2.70 ]
04:00Seattle Sounders - CF Montreal -:- [ 1.80 | 3.60 | 4.20 ]
04:30Los Angeles FC - FC Dallas -:- [ 1.72 | 3.80 | 4.50 ]
04:30Los Angeles Galaxy - Minnesota -:- [ 1.70 | 4.00 | 4.50 ]
04:30Portland Timbers - Houston Dynamo -:- [ 1.75 | 3.80 | 4.50 ]

SAD: USL Championship

01:30Charleston - Atlanta United 2 -:-
02:30Rio Grande - El Paso -:-
04:00San Diego Loyal - Orange County SC -:-

SAD: USL League One

01:00Greenville - North Carolina -:-
04:00Tucson - Richmond Kickers -:-

SAD: USL League Two

23:00Chicago United - St. Louis -:-
23:00New Jersey Copa - Hudson Valley -:-
01:00Cedar - Westchester -:-
01:00Christos - Lionsbridge -:-
01:00Motown - Morris Elite -:-
01:00Nona - FC Florida U23 -:-
01:00North Carolina Fusion U23 - West Virginia -:-
01:00South Bend Lions - Toledo Villa -:-
01:00Tampa Bay U23 - Florida Elite -:-
01:00Tobacco Road - Charlotte Independ. 2 -:-
01:05RC New Jersey - Reading -:-
01:30Ann Arbor - Flint City -:-
01:30Boston Bolts - AC Connecticut -:-
01:30Tormenta II - Southern Soccer Academy -:-
01:30West Chester Utd - Ocean City -:-
02:00AHFC Royals - Corpus Christi FC -:-
02:00Chicago Dutch Lions - Chicago City -:-
02:00Euro New York - Long Island -:-
02:00Louisiana - Texas United -:-
02:00Minneapolis City - Manitoba -:-
04:00San Francisco City - Marin -:-

SAD: US Open Cup

01:00Orlando City - Nashville SC -:-

SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Championship U20 - Playoff

01:00Dominikanska Republika U20 - Jamajka U20 -:-
04:00Gvatemala U20 - Meksiko U20 -:-

SOMALIJA: Nation Link Telecom Championship

14:00Raadsan - Heegan -:-
14:00Badbaado - Gaadiidka -:-

SVIJET: Klupske Prijateljske

09:15Botev II (Bul) - Ludogorets II (Bul) -:-
11:00Akron Togliatti (Rus) - Samara (Rus) -:-
11:00Sparta Prag (Cze) - Opava (Cze) -:-
14:00Europa FC (Gib) - Hearts (Sco) -:-
14:00Midtjylland (Den) - Aalborg (Den) -:-
14:00Mura (Slo) - Vojvodina (Srb) -:-
14:00Radomiak Radom (Pol) - Lechia (Pol) -:-
14:00UTA Arad (Rou) - Partizani (Alb) -:-
15:00Mashuk (Rus) - Dynamo Makhachkala (Rus) -:-
15:00Petrolul (Rou) - Darica Genclerbirligi (Tur) -:-
15:30Gaziantep (Tur) - FC Hermannstadt (Rou) -:-
16:00Basel (Sui) - Botosani (Rou) -:-
16:00Šibenik (Cro) - O. Ljubljana (Slo) -:-
17:00Amstetten (Aut) - Wiener Viktoria (Aut) -:-
17:00Botev Vratsa (Bul) - APOEL (Cyp) -:-
17:00Ingolstadt (Ger) - Lugano (Sui) -:-
17:00Rodinghausen (Ger) - Jena (Ger) -:-
17:00UTA Arad (Rou) - Radnički Niš (Srb) -:-
17:00Yantra Gabrovo (Bul) - Dunav Ruse (Bul) -:-
17:30Dun. Streda (Svk) - Paks (Hun) -:-
17:30Karlsruher (Ger) - Sepsi Sf. Gheorghe (Rou) -:-
18:00Katowice (Pol) - Ruzomberok (Svk) -:-
18:00Napredak (Srb) - Skalica (Svk) -:-
18:30Amstetten (Aut) - Leobendorf (Aut) -:-
18:30Crvena zvezda (Srb) - Koper (Slo) -:-
20:45Tuzla City (Bih) - Maritsa Plovdiv (Bul) -:-

SVIJET: Mediterranean Games

18:00Maroko U18 - Španjolska U18 -:-
18:00Portugal U18 - Grčka U18 -:-
18:00Turska U18 - Italija U18 -:-
21:00Alžir U18 - Francuska U18 -:-

SVIJET: Internacionalne Prijateljske - Žene

18:00Švicarska Ž - Engleska Ž -:-

ŠVEDSKA: Division 1 - Norra

19:00Pitea - Team TG FF -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Götaland

19:30Rappe GOIF - Rosengard -:-

ŠVEDSKA: Svenska Cupen - Kvalifikacije

19:00Angelholm - Tvaaker -:- [ 2.37 | 4.00 | 2.25 ]

UZBEKISTAN: Super League

16:00Metallurg Bekabad - Lok. Tashkent -:-
17:00Nasaf Qarshi - Olympic -:-

VENEZUELA: Primera Division

22:00OdgođenoCarabobo - Puerto Cabello -:-
22:00OdgođenoEstudiantes M. - Zulia -:-
22:00OdgođenoMetropolitanos - Hermanos Colmenares -:-
22:00OdgođenoMineros - Caracas -:-
22:00OdgođenoMonagas - La Guaira -:-
22:00OdgođenoPortuguesa - Dep. Tachira -:-
22:00OdgođenoUniversidad Central - Aragua -:-
22:00OdgođenoZamora - Lara -:-
22:30Aragua - Metropolitanos -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.