Nogomet » 08.05.2024 » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
EUROPA: Liga Prvaka - Playoff
21:00Real Madrid - Bayern -:-EUROPA: Europa Conference League - Playoff
18:45Club Brugge - Fiorentina -:-SRBIJA: Mozzart Bet Super Liga - Championship - Playoff
16:00Napredak - Partizan -:-16:00TSC Bačka Topola - Radnički 1923 -:-
18:00Vojvodina - Čukarički -:-
18:30Mladost - Crvena zvezda -:-
ALBANIJA: Superliga
16:00Din. Tirana - Egnatia -:-16:00Erzeni - Teuta -:-
16:00Kukesi - Partizani -:-
16:00Skenderbeu - Laci -:-
16:00Tirana - Vllaznia -:-
ALBANIJA: First Division
16:00Besa - Flamurtari -:-16:00Burreli - Apolonia Fier -:-
16:00Kastrioti - Korabi Peshkopi -:-
16:00Luzi - Vora -:-
16:00Tomori Berat - Lushnja -:-
ANGOLA: Girabola
16:00CD Lunda Sul - Interclube -:-16:00Santa Rita - Wiliete -:-
16:00Sao Salvador - Desportivo Huila -:-
16:00Uniao de Malanje - Kabuscorp -:-
16:30Academica - Libolo -:-
17:00Petro - Sporting de Cabinda -:-
17:00Primeiro de Agosto - Bravos do Maquis -:-
ARGENTINA: Copa Argentina
20:05Arsenal Sarandi - Estudiantes Rio Cuarto -:-23:05Colon - Los Andes -:-
ARGENTINA: Reserve League - Prva faza
00:00Independiente 2 - Talleres Cordoba 2 -:-00:00Union Santa Fe 2 - Godoy Cruz 2 -:-
20:00Deportivo Riestra 2 - River Plate 2 -:-
20:00Huracan 2 - Lanus 2 -:-
20:00Rosario Central 2 - Velez Sarsfield 2 -:-
00:00Central Cordoba 2 - Platense 2 -:-
ARMENIJA: First League
14:00Onor - Ararat 2 -:-ARUBA: Division di Honor - Relegacija
02:00La Fama - Real Koyari -:-AUSTRALIJA: NPL Queensland
12:30Gold Coast - Moreton City Excelsior -:-AUSTRALIJA: Northern NSW State League
12:00Cessnock City Hornets - Toronto Awaba Stags -:-12:00Singleton Strikers - South Cardiff -:-
12:00Thornton Redbacks - Kahibah -:-
12:00West Wallsend - Belmont Swansea Utd. -:-
AUSTRIJA: Regionalliga Central
19:30Wallern/St Marienkirchen - SPG Wels -:-AUSTRIJA: Burgenland
19:30Klingenbach - Edelserpentin -:-AUSTRIJA: Karnten
18:00SC Landskron - SV Spittal -:-18:30Donau Klagenfurt - SAK Klagenfurt -:-
19:00ATSV Wolfsberger - Bleiburg -:-
19:00Lendorf - A. Klagenfurt (Am) -:-
19:00Volkermarkt - Kottmannsdorf -:-
AUSTRIJA: Oberosterreich
19:30Weisskirchen - Dietach -:-AUSTRIJA: Salzburg
17:30Union Henndorf - Strasswalchen -:-18:00Eugendorf - Thalgau -:-
19:00Adnet - SAK 1914 -:-
19:00Grodig - Burmoos -:-
19:00Puch - UFC Hallein -:-
19:15Seekirchen - Kuchl -:-
AUSTRIJA: Tirol - Ispadanje skupina
19:00Kematen - Innsbrucker AC -:-AUSTRIJA: Vorarlberg
18:00Lochau - FC Lustenau -:-AZERBAJDŽAN: I Liqa
13:00Iravan - Difai Agsu -:-BAHREIN: Premier League
18:00Al-Muharraq - East Riffa -:-18:00Al-Rifaa - Al-Ahli Manama -:-
18:00Al-Shabbab - Al Khalidiyah -:-
BELGIJA: Pro League U21
18:00Oostende U21 - Lommel SK U21 -:-BJELORUSIJA: Kup
17:00Zhodino - Isloch -:-19:45Neman - Din. Minsk -:-
BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Women
13:00Zorka-BDU Ž - Dynamo Brest Ž -:-14:00Bobruichanka Ž - Dyussh-Polesgu Ž -:-
15:00Minsk FK Ž - FC Gomel Ž -:-
17:00Bjelorusija U19 Ž - Dnepr Mogilev Ž -:-
BOSNA & HERCEGOVINA: Kup
18:00Zrinjski - Borac Banja Luka -:-BRAZIL: Serie B
02:00Botafogo SP - Mirassol -:-BRAZIL: Gaucho 2
20:00EC Cruzeiro - GE Gloria -:-00:00Aimore - GE Bage -:-
00:00Lajeadense - Inter Santa Maria -:-
00:00Monsoon - Sao Gabriel -:-
00:30Brasil Farroupilha - Gaucho -:-
BRAZIL: Maranhense - Playoff
00:30Maranhao - Moto Club -:-BRAZIL: Rondoniense - Playoff
21:00Vilhena EC - Porto Velho -:-BRAZIL: Roraimense - Druga faza
01:00Progresso - Sao Raimundo RR -:-03:00Monte Roraima - Atl. Roraima -:-
BRAZIL: Copa Espirito Santo - Prva faza
00:00Porto Vitoria - Real Noroeste -:-BRAZIL: Brasileiro U20
20:00Athletico-PR U20 - America Mineiro U20 -:-20:00Bahia U20 - Ceara U20 -:-
20:00Botafogo U20 - Goias U20 -:-
20:00Fluminense U20 - Atletico-MG U20 -:-
20:00RB Bragantino U20 - Atletico GO U20 -:-
20:30Sao Paulo U20 - Palmeiras U20 -:-
21:00Corinthians U20 - Cuiaba U20 -:-
BRAZIL: Baiano U20
20:00Catuense U20 - Juazeirense U20 -:-20:00Jacuipense U20 - Alagoinhas U20 -:-
20:00Ypiranga U20 - Bahia de Feira U20 -:-
BRAZIL: Catarinense U20
20:00Brusque U20 - Nacao U20 -:-BRAZIL: Brasileiro - Žene
00:00Santos Ž - Gremio Ž -:-BUGARSKA: Third League - South-West
17:00Balkan Botevgrad - Vihren -:-17:00CSKA Sofia II - Minyor Pernik -:-
17:00Hebar 2 - Botev Ihtiman -:-
17:00Kostinbrod - Slivnishki Geroy -:-
17:00Levski II - CSKA 1948 Sofia III -:-
17:00Oborishte - Kyustendil -:-
17:00Razlog - Bansko -:-
17:00Slavia Sofia 2 - Septemvri Simitli -:-
17:00Vitosha Bistritsa - Septemvri Sofia 2 -:-
BUGARSKA: Third League - North-East
16:00Septemvri Tervel - Ludogorets III -:-BURUNDI: Coupe du President
15:00Le Messager Ngozi - Bumamuru -:-15:00Vital O - Deira -:-
CIPAR: Cyta Championship - Ispadanje skupina
18:00Zakakiou - Apollon -:-CRNA GORA: Druga Liga
19:00FK Podgorica - Kom Podgorica -:-CRNA GORA: Kup
16:00Rudar - Budućnost -:-17:00Jezero - Dečić -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: FNL
10:30Prostejov - Pribram -:-10:30Sparta Prag B - Lisen -:-
15:45Vyskov - Jihlava -:-
17:30Chrudim - Dukla Prag -:-
17:30Taborsko - Opava -:-
17:30Varnsdorf - Kromeriz -:-
18:00Brno - Zizkov -:-
18:00Vlasim - Sigma Olomouc B -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Division E
16:30Bzenec - Vsetin -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Division F
10:15Havirov - Jesenik -:-17:00Bridlicna - Polanka nad Odrou -:-
17:30Frenstat p. R. - Vratimov -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Jihocesky KP
10:15Olesnik - Trebon -:-15:00Protivin - FC Semice -:-
17:00Drazice - Junior Strakonice -:-
17:00Jankov - Tyn nad Vltavou -:-
17:00Malse Roudne - Trhove Sviny -:-
17:00Milevsko - Mirovice -:-
17:00TJ Osek - Trebetice -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Karlovarsky KP
15:00Touzim - Kralovske Porici -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Kralovehradecky KP
17:00Lazne Belohrad - Solnice -:-17:00Libcany - Jaromer -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Liberecky KP
17:00Lomnice nad Popelkou - Straz p. Ralskem -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Plzensky KP
14:00Zruc - Kosutka Plzen -:-ČEŠKA REPUBLIKA: U19 League
14:30Frydek-Mistek U19 - Karvina U19 -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Czech Cup Women
12:45Slavia Prag Ž - Slovacko Ž -:-ČILE: Primera Division Women
17:00S. Morning Ž - A. Italiano Ž -:-18:00Deportes Iquique Ž - Antofagasta Ž -:-
18:00Everton Ž - Coquimbo Ž -:-
21:00U. Catolica Ž - Cobresal Ž -:-
21:30U. De Chile Ž - U. Espanola Ž -:-
22:00Palestino Ž - Colo Colo Ž -:-
DR KONGO: Ligue 1 - Championship - Playoff
15:00Mazembe - Dauphins Noirs -:-15:30AS Vita Club - Maniema -:-
DR KONGO: Ligue 1 - Ispadanje skupina
14:00Celeste - AC Rangers -:-16:00Renaissance - Etoile de Kivu -:-
EGIPAT: Division 2 A - Ispadanje skupina
15:30Abu Qir Semad - Telecom Egypt -:-15:30Asyut Petroleum - Nasr Taadeen -:-
15:30Gomhoriat Shebin - Aswan SC -:-
15:30Makadi - Nogoom FC -:-
15:30Misr Elmaqasah - Dekernes -:-
EGIPAT: Division 2 A - Promocija skupina
15:30Al-Sekka - Petrojet -:-15:30Haras El Hodood - Al Qanah -:-
15:30La Viena - Tanta -:-
15:30Proxy - Ghazl El Mahallah -:-
15:30Wadi Degla - Raya -:-
EKVADOR: Serie B
02:00Guayaquil City - Cuniburo -:-22:00Vargas Torres - Nueve de Octubre -:-
ENGLESKA: League One - Playoff
21:00Peterborough - Oxford Utd -:-ESTONIJA: Kup
17:00Paide - Kalju -:-19:30Levadia - Viimsi JK -:-
EUROPA: Europsko Prvenstvo U17 - Žene
15:30Norveška U17 Ž - Francuska U17 Ž -:-18:30Švedska U17 Ž - Engleska U17 Ž -:-
FARSKI OTOCI: 1. Deild
15:00Runavik 2 - FC Suduroy -:-FARSKI OTOCI: Faroe Islands Cup
19:00Vikingur - Argir -:-FINSKA: Kakkonen - Skupina B
17:30Poxyt - Tampere Utd -:-FINSKA: Suomen Cup
17:00OLS Oulu - SJK -:-17:30Atlantis - JaPS -:-
17:30GBK Kokkola - Oulu -:-
17:30Honka - PK-35 -:-
17:30KaPa 1924 - JBK -:-
17:30Mikkeli 2 - Mikkeli -:-
17:30SalPa - Ekenas -:-
17:30Vaajakoski - KTP -:-
17:30VIFK - SJK Akatemia -:-
18:00EBK - Keski-Uusimaa -:-
18:00Haka 2 - Inter Turku 2 -:-
18:00Ilves 2 - Inter Turku -:-
18:00KPV - Jaro -:-
18:00Kultsu - Lahti -:-
18:00Lahden Reipas - Haka -:-
18:00LPS - Mariehamn -:-
18:00MiPK - PEPO -:-
18:00MuSa - TPV -:-
18:00NJS III - Kuusysi Lahti -:-
18:00Toolon Taisto - KaPa -:-
18:00VaKP - P-Iirot Rauma -:-
18:00VJS - Gnistan -:-
19:30NJS - EPS -:-
FRANCUSKA: Division 1 - Žene
16:30Bordeaux Ž - Lyon Ž -:-16:30Fleury 91 Ž - Montpellier Ž -:-
16:30Guingamp Ž - Le Havre Ž -:-
16:30Paris FC Ž - Dijon Ž -:-
16:30Reims Ž - PSG Ž -:-
16:30St Etienne Ž - Lille Ž -:-
GANA: Premier League
17:00Dreams - Bechem United -:-GIBRALTAR: National League - Championship - Playoff
21:00Magpies - Manchester 62 -:-GRČKA: Super League 2 - Ispadanje skupina
15:00Aiolikos - Kampaniakos -:-15:00Giouchtas - Panathinaikos B -:-
15:00Iraklis 1908 - Karditsa -:-
15:00Kozani - PAOK B -:-
15:00PAE Egaleo - Olympiakos B -:-
IRAN: Division 1
15:45Ario Eslamshahr - Darya Babol -:-16:00Mes Shahr Babak - Mes Kerman -:-
16:00Mes Soongoun - Saipa -:-
16:30Chadormalu - Khooshe Talaee -:-
16:30Shahre Raz - Fajr Sepasi -:-
17:00Esteghlal Molasani - Shahin Bandar Ameri -:-
17:00Kheybar Khorramabad - Astara -:-
17:00Naft M.I.S - Damash Gilan -:-
17:30Pars Janoobi Jam - Naft Gachsaran -:-
ISLAND: Besta deild Women
20:00Breidablik Ž - Stjarnan Ž -:-20:00Hafnarfjordur Ž - Throttur Ž -:-
20:00Keflavik Ž - Valur Ž -:-
JUŽNA AFRIKA: Premier League
19:30Golden Arrows - Mamelodi -:-19:30Orlando - Chippa United -:-
19:30Polokwane - Richards Bay -:-
19:30Stellenbosch - AmaZulu -:-
JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Grupna faza
00:00Caracas (Ven) - Penarol (Uru) -:-00:00Rosario (Arg) - Atletico-MG (Bra) -:-
02:00Dep. Tachira (Ven) - Libertad (Par) -:-
02:00Nacional (Uru) - River Plate (Arg) -:-
02:00Palestino (Chi) - Flamengo (Bra) -:-
04:00U. de Deportes (Per) - Junior (Col) -:-
00:00Huachipato (Chi) - Gremio (Bra) -:-
00:00Talleres Cordoba (Arg) - Barcelona SC (Ecu) -:-
JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Grupna faza
00:00Nacional Asuncion (Par) - Corinthians (Bra) -:-00:00Racing Montevideo (Uru) - Argentinos Jrs (Arg) -:-
02:00Cesar Vallejo (Per) - Ind. Medellin (Col) -:-
02:00Tomayapo (Bol) - Internacional (Bra) -:-
02:30Alianza (Col) - Cruzeiro (Bra) -:-
02:30Ameliano (Par) - Danubio (Uru) -:-
04:00Always Ready (Bol) - Defensa y Justicia (Arg) -:-
00:00Rayo Zuliano (Ven) - Athletico-PR (Bra) -:-
00:00Sp. Luqueño (Par) - Coquimbo (Chi) -:-
KAMBODŽA: CPL - Championship - Playoff
13:00Boeung Ket - Phnom Penh Crown -:-13:00Svay Rieng - Visakha -:-
KANADA: Championship
03:00Cavalry - Vancouver Whitecaps -:-KAZAHSTAN: Kup - Playoff
15:00Atyrau - Kairat Almaty -:-15:00Tobol - FC Astana -:-
17:00Ordabasy - Aktobe -:-
17:00Yelimay Semey - Kyzylzhar -:-
KENIJA: Super League
12:00Kisumu All-Stars - Assad -:-12:00Mulembe United - Rainbow -:-
KIRGISTAN: Premier Liga
14:00Alay Osh - Muras United -:-KOLUMBIJA: Copa Colombia
23:00Envigado - Real Cartagena -:-KOSTARIKA: Primera División - Clausura
01:00Liberia - Grecia -:-03:00San Carlos - Saprissa -:-
04:00Cartagines - Sporting San Jose -:-
23:00Guanacasteca - Zeledon -:-
LIHTENŠTAJN: Liechtenstein Cup
19:00Vaduz - Triesenberg -:-LITVA: Kup
17:00Viltis Vilnius - Nevezis Kedainiai -:-MALTA: FA Trophy
19:00Birkirkara - Sliema -:-MAURICIJUS: Super League
16:30Pamplemousses - Grande Riviere -:-MEKSIKO: Liga MX - Clausura - Playoff
22:00Guadalajara - Toluca -:-22:00Tigres - Monterrey -:-
MIANMAR: MNL League Cup
11:00Kachin United - Rakhine United -:-11:30Glory Goal - Rainbow -:-
MOLDAVIJA: Super Liga - Ispadanje skupina
16:00Drochia - Sparta Selemet -:-16:00Floresti - Saxan Gagauz Yeri -:-
16:00Victoria - Univer-Oguzsport -:-
NIGER: Super Ligue
17:15ASFAN - Police -:-17:15Tahoua - Douanes Niamey -:-
NIGERIJA: NPFL
17:00Kwara - Rivers United -:-NORVEŠKA: NM Cup
18:00Eidsvold - Sandnes -:-18:00Lysekloster - KFUM Oslo -:-
18:00Molde - Sarpsborg 08 -:-
18:00Raufoss - Fredrikstad -:-
18:00Stabaek - Bryne -:-
18:00Vålerenga - HamKam -:-
19:05Levanger - Viking -:-
NORVEŠKA: Kup - Žene
15:30Mjolner Ž - Honefoss Ž -:-18:00Bjornevatn Ž - Porsanger Ž 3:0
18:00Fana Ž - Fyllingsdalen Ž -:-
18:00Grei Ž - KFUM Oslo Ž -:-
18:00Klepp Ž - Viking Ž 0:3
18:00Kongsvinger Ž - Frigg Ž -:-
18:00Krokelvdalen Ž - Tromsø Ž -:-
18:00Snogg Ž - Start Ž -:-
18:00Strömsgodset Ž - Odd Ž -:-
18:00Tynset Ž - Tiller Ž -:-
18:00Volda Ž - Herd Ž -:-
19:00Grimstad Ž - Arendal Ž -:-
19:00LSK Kvinner 2 Ž - Ham-Kam Ž -:-
19:00Sandefjord Ž - Ovrevoll Hosle Ž -:-
19:00Sarpsborg 08 Ž - Nanset Ž -:-
19:00Sola Ž - Avaldsnes Ž -:-
NJEMAČKA: Regionalliga - Sjever
18:30Phönix Lübeck - HSV II -:-19:00Havelse - Kilia Kiel -:-
19:30SC Weiche-08 - Bremer -:-
NJEMAČKA: Oberliga Schleswig-Holstein
19:00Flensburg - Neumunster -:-19:00Heider SV - Nordmark Satrup -:-
19:30Hohenwestedt - Eckernforder SV -:-
NJEMAČKA: Oberliga Niedersachsen
19:00BSV Rehden - Eintracht Celle -:-19:00Eilvese - Bornreihe -:-
19:00Rotenburger - Ramlingen-Ehlershausen -:-
20:00Heeslinger - Egestorf-Langreder -:-
NJEMAČKA: Oberliga Hessen
19:15Eddersheim - Friedberg -:-19:30Hunfelder - Hanauer SC -:-
NJEMAČKA: Oberliga Baden-Württemberg
18:30Hollenbach - Essingen -:-19:00Oberachern - Offenburger -:-
19:00Reutlingen - Grossaspach -:-
NJEMAČKA: Oberliga Niederrhein
19:00SW Essen - Uerdingen -:-19:30Frintrop - Hamborn -:-
19:45Buderich - Baumberg -:-
OMAN: Professional League
15:45Sur Club - Ibri -:-18:30Sohar - Al-Shabab -:-
RUMUNJSKA: Liga 2 - Championship - Playoff
16:00Selimbar - Mioveni -:-16:30Hunedoara - Csikszereda M. Ciuc -:-
RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 1 - Ispadanje skupina
17:00Somuz Falticeni - CSM Vaslui -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 1 - Promocija skupina
17:00Bucovina Radauti - FC Bacau -:-17:00CSM Bacau - Stiinta Miroslava -:-
RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 2 - Ispadanje skupina
17:00Braila - CSM Ramnicu Sarat -:-17:00Hamangia Baia - Viitorul Ianca -:-
17:00Vointa Limpezis - Sutesti -:-
RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 2 - Promocija skupina
14:00Metalul Buzau - Unirea Branistea -:-17:00CSM Focsani - Sporting Liesti -:-
RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 3 - Ispadanje skupina
17:00Axiopolis Cernavoda - Progresul Fundulea -:-17:00Gloria Baneasa - Recolta Gh. Doja -:-
17:00Inainte Modelu - Voluntari 2 -:-
RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 3 - Promocija skupina
17:00Afumati - LPS HD Clinceni -:-17:00Calarasi - Agricola Borcea -:-
RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 4 - Ispadanje skupina
17:00CSO Plopeni - Tricolorul Breaza -:-17:00Moreni - FC Pucioasa -:-
17:00Muscel - Paulesti -:-
RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 4 - Promocija skupina
17:00CS Din. Bucuresti - Dunarea Giurgiu -:-17:00Popesti Leordeni - CS Blejoi -:-
RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 5 - Ispadanje skupina
17:00V. Curita - SR Brasov -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 6 - Ispadanje skupina
17:00Curtisoara - Calimanesti -:-17:00Sporting Rosiori - Horezu -:-
17:00Unirea Bascov - Petrolul Potcoava -:-
RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 8 - Ispadanje skupina
17:00Avantul Periam - Socodor -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 9 - Ispadanje skupina
17:00Metalurgistul Cugir - Industria Galda -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 9 - Promocija skupina
17:00ACS Medias - Unirea Ungheni -:-17:00Gloria 2018 Bistrita - Univ. din Alba Iulia -:-
RUMUNJSKA: Romanian Cup Women
13:00Vasas Odorhei Ž - Univ. Craiova Ž -:-14:00Ol. Cluj Ž - Csikszereda M. Ciuc Ž -:-
17:00Bihor Ž - Rapid Bucharest Ž -:-
17:00CSM Alexandria Ž - Gloria 2018 Bistrita Ž -:-
17:00Politehnica Timisoara Ž - Banat Ž -:-
17:00Targu Mures Ž - Farul Constanta Ž -:-
RUSIJA: FNL
16:00Alania Vladikavkaz - Rodina Moscow -:-17:00Saratov - Chernomorets Novorossijsk -:-
18:00Kamaz - Yenisey -:-
18:30Dynamo Makhachkala - Khimki -:-
RUSIJA: FNL 2 - Division A Silver - Proljetna sezona
15:00Kaluga - D. Bryansk -:-RUSIJA: FNL 2 - Division B - Group 1
15:30Nazran - Dynamo Makhachkala 2 -:-SAD: USL League One
00:30One Knoxville - Forward Madison -:-SAD: US Open Cup
01:00Pittsburgh - FC Tulsa -:-01:30Atlanta Utd - Charlotte Independ. -:-
02:00Houston Dynamo - Detroit -:-
02:30FC Dallas - Memphis -:-
04:00Orange County SC - Loudoun -:-
04:00San Jose Earthquakes - Oakland Roots -:-
04:30Sacramento Republic - Monterey Bay -:-
SAUDIJSKA ARABIJA: Division 1
17:55Al Taraji - Al Jandal -:-18:40Al Orubah - Al Arabi -:-
19:50Al-Qaisumah - Al Batin -:-
SIJERA LEONE: Premier League
18:30Bo Rangers - Bai Bureh Warriors -:-18:30Luawa - Wilberforce Strikers -:-
SLOVAČKA: 4. liga - East
10:30FK Cana - Rudnany -:-10:30Kezmarok - Sobrance-Sobranecko -:-
10:30Lok. Kosice - Kechnec -:-
10:30Medzev - Raslavice -:-
10:30Mladost Kalsa - Pavlovce n. Uhom -:-
10:30Poprad - Velky Saris -:-
10:30Sabinov - Gerlachov -:-
10:30Sokol Lubotice - Medzilaborce -:-
SLOVAČKA: 1. Liga Women - Championship - Playoff
11:00Spartak Trnava Ž - Ruzomberok Ž -:-SOMALIJA: National league
14:30Badbaado - Elman -:-SRBIJA: Mozzart Bet Prva Liga - Championship - Playoff
18:00FK Inđija - Smederevo -:-18:00Grafičar Beograd - Jedinstvo Ub -:-
18:00Mačva - OFK Beograd -:-
18:00Tekstilac Odžaci - Radnički S. Mitrovica -:-
SRBIJA: Mozzart Bet Prva Liga - Ispadanje skupina
18:00Kolubara - Dubočica -:-18:00Radnički Beograd - Mladost GAT -:-
18:00Sloboda Užice - RFK Novi Sad -:-
18:00Vršac - Metalac -:-
SVIJET: Klupske prijateljske - žene
19:00SFK Riga Ž (Lat) - Gintra Ž (Ltu) -:-ŠPANJOLSKA: Primera Federacion Women - Promocija - Playoff
18:00CA Osasuna Ž - Alhama Ž -:-19:00Espanyol Ž - SE AEM Ž -:-
ŠVEDSKA: Division 1 - Norra
19:00AFC Eskilstuna - Stockholm Internazionale -:-19:00FBK Karlstad - United Nordic -:-
19:00Karlstad - Karlbergs -:-
19:30Taby - Hammarby TFF -:-
20:00Orebro Syr. - Sollentuna -:-
ŠVEDSKA: Division 1 - Södra
18:30Ljungskile - Trollhättan -:-19:00Ariana - Rosengard -:-
ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene
19:00Hammarby Ž - Norrkoping Ž -:-19:00Vaxjo DFF Ž - Hacken Ž -:-
ŠVICARSKA: Promotion League
19:30Cham - Rapperswil -:-ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 1
20:00Terre Sainte - Lausanne II -:-ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 3
19:30Gossau - Kreuzlingen -:-TAJLAND: Thai FA Cup
13:00Kanchanaburi - Samut Sakhon City -:-14:00Bangkok Utd - Udon United -:-
TANZANIJA: Ligi Kuu Bara
15:00Mashujaa - Kinondoni MC -:-18:00Young Africans - Kagera Sugar -:-
TUNIS: Kup
15:30OC Kerkennah - Esperance Tunis -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00Ahal - Arkadag -:-14:00Kopetdag Asgabat - Merw -:-
14:00Nebitci - Altyn Asyr -:-
TURSKA: Kup
19:30Karagumruk - Trabzonspor -:-UGANDA: Premier League
15:00Bright Stars - NEC FC -:-15:00Busoga - BUL -:-
15:00Villa - Wakiso Giants -:-
18:00Vipers - Express -:-
VIJETNAM: V.League 1
12:00Quang Nam - Cong An -:-13:00Binh Dinh - Hong Linh Ha Tinh -:-
13:00Khanh Hoa - Hai Phong -:-
13:00Nam Dinh - Binh Duong -:-
14:15Ho Chi Minh - Thanh Hoa -:-
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.