Nogomet » 09.05.2024 » Tečajevi
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Oklade koje nudi bet365 - Kladi se sada!
EUROPA: Europa League - Playoff
21:00Atalanta - Marseille -:- [ 1.83 | 3.50 | 4.50 ]21:00Bayer Leverkusen - AS Roma -:- [ 1.65 | 3.75 | 5.50 ]
EUROPA: Europa Conference League - Playoff
21:00Olympiakos - Aston Villa -:- [ 5.00 | 3.75 | 1.67 ]ALBANIJA: First Division
16:00Bylis - AF Elbasani -:-ARGENTINA: Copa Argentina
23:05Colon - Los Andes -:-ARGENTINA: Reserve League - Prva faza
00:00Central Cordoba 2 - Platense 2 -:-20:00Argentinos Jrs 2 - Atletico Tucuman 2 -:-
20:00Gimnasia L.P. 2 - Barracas Central 2 -:-
20:00Instituto 2 - Ind. Rivadavia 2 -:-
20:00Tigre 2 - Newells Old Boys 2 -:-
00:00Boca Juniors 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
ARMENIJA: Premier League
14:00Pyunik - Van -:-17:00Ararat - Noah -:-
ARMENIJA: First League
13:00OdgođenoBKMA 2 - Noah 2 -:-13:00OdgođenoFC Gandzasar - Pyunik 2 -:-
13:00OdgođenoLernayin Artsakh - Ararat-Armenia 2 -:-
13:00OdgođenoMika Jerevan - Ararat 2 -:-
13:00OdgođenoNikarm - Alashkert 2 -:-
13:00OdgođenoOnor - Urartu 2 -:-
13:00OdgođenoShirak 2 - Syunik -:-
14:00Mika Jerevan - Alashkert 2 -:-
AUSTRIJA: Regionalliga - Istok
17:30Leobendorf - Neusiedl -:-AUSTRIJA: Regionalliga - Zapad
16:00Bischofshofen - Saalfelden -:-AUSTRIJA: Karnten
10:30Atus Velden - St. Jakob/Ros -:-11:00KAC 1909 - Atus Ferlach -:-
11:00SV Kraig - Treibach -:-
AUSTRIJA: Oberosterreich
15:00Friedburg - Bad Ischl -:-16:00Pregarten - Mondsee -:-
17:00SPG Wels II - Perg -:-
AUSTRIJA: Salzburg
14:30Golling - USK Anif -:-17:00UFC Siezenheim - TSU Bramberg -:-
AUSTRIJA: OFB Cup Women
14:00St. Polten Ž - Austria Vienna Ž -:-AZERBAJDŽAN: I Liqa
14:00Araz Saatli - Moik Baku -:-14:30Shamakhi - Karvan -:-
15:00Imisli FK - Lokbatan -:-
15:00Mingachevir - Zaqatala -:-
AZIJA: AFC Asian Cup Women U17
10:00Filipini U17 Ž - Sjeverna Koreja U17 Ž -:-13:00Južna Koreja U17 Ž - Indonezija U17 Ž -:-
BAHREIN: Premier League
18:00Al-Hala - Sitra -:-18:00Al-Hidd - Busaiteen -:-
18:00Al-Najma - Manama Club -:-
BELGIJA: Kup
15:30Royale Union SG - Antwerp -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.50 ]BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Women
13:30Smorgon Ž - Vitebsk Ž -:-BRAZIL: Serie B
02:00America MG - Vila Nova -:-BRAZIL: Gaucho 2
00:00Aimore - GE Bage -:-00:00Lajeadense - Inter Santa Maria -:-
00:00Monsoon - Sao Gabriel -:-
00:30Brasil Farroupilha - Gaucho -:-
00:30Frederiquense - Veranopolis -:-
00:30Passo Fundo - Esportivo -:-
BRAZIL: Maranhense - Playoff
00:30Maranhao - Moto Club -:-BRAZIL: Copa Espirito Santo - Prva faza
00:00Porto Vitoria - Real Noroeste -:-BRAZIL: Brasileiro U20
20:15Cruzeiro U20 - Internacional U20 -:-00:00Fortaleza U20 - Santos U20 -:-
00:00Gremio U20 - Flamengo U20 -:-
BRAZIL: Brasileiro A3 - Žene
21:30Porto Velho Ž - Rio Negro Ž -:-BURUNDI: Coupe du President
15:00Lumiere de Ngozi - Flambeau du Centre -:-15:00Rukinzo - Kayanza -:-
ČILE: Primera B
01:00San Luis - U. De Concepcion -:-DANSKA: Landspokal Cup
17:00Silkeborg - Aarhus -:- [ 3.00 | 3.25 | 2.35 ]DR KONGO: Ligue 1 - Ispadanje skupina
13:30Sanga Balende - Tshinkunku -:-EGIPAT: Premier League
15:00Ismaily - El Daklyeh -:-18:00Smouha - ZED -:-
18:00Zamalek - Enppi -:-
EKVADOR: Serie B
02:00Manta - San Antonio -:-ENGLESKA: League Two - Playoff
21:00Milton Keynes - Crawley -:-ENGLESKA: Professional Development League
14:00Wigan U21 - Crewe U21 -:-ESTONIJA: Meistriliiga Women
19:00Viimsi JK Ž - Saku Sporting Ž -:-ETIOPIJA: Premier League
14:00Fasil Kenema - Bahir Dar Kenema -:-17:00Dire Dawa - Adama City -:-
EUROPA: Europsko Prvenstvo U17 - Žene
13:00Belgija U17 Ž - Portugal U17 Ž -:-15:30Španjolska U17 Ž - Poljska U17 Ž -:-
FARSKI OTOCI: Faroe Islands Cup
15:00TB Tvoroyri - Toftir -:-16:00B36 Torshavn - Runavik -:-
17:00Streymur - HB Torshavn -:-
FINSKA: Suomen Cup
14:00Jazz Pori - TPS Turku -:-17:00PuiU - GrIFK -:-
FINSKA: Kansallinen Liiga Women
13:15KuPS Ž - HJK Ž -:-GRČKA: Super League 2 - Promocija skupina
15:00Athens Kallithea - PAE Chania -:-15:00Ilioupoli - Kalamata -:-
GRUZIJA: Liga 3
14:00Betlemi - Zestafoni -:-14:00Gardabani - Bakhmaro -:-
14:00Matchakhela - Gonio -:-
14:00Merani Martvili - Borjomi -:-
14:00Merani Tbilisi - Loco. Tbilisi 2 -:-
14:00Meshakhte Tkibuli - Gori -:-
14:00Varketili - Guria -:-
18:00Orbi - Iberia 1999 2 -:-
IRAK: Stars League
17:00Al Naft - Erbil -:-17:00Al Shorta - Baghdad -:-
17:00Al Wasat - Al Kahraba -:-
17:00Naft Missan - Al-Hudod -:-
ISLAND: Division 1
18:00Njardvik - Dalvik/Reynir -:-18:00Thor Akureyri - Afturelding -:-
ISLAND: Besta deild Women
18:00Tindastoll Ž - Fylkir Ž -:-18:00Vikingur Reykjavik Ž - Thor/KA Ž -:-
IZRAEL: Ligat ha'Al - Championship - Playoff
18:30H. Beer Sheva - Maccabi Bnei Raina -:-18:30H. Haifa - Sakhnin -:-
JORDAN: Premier League
17:00Al Salt - Aqaba -:-17:00Shabab Al Ordon - Al Ahli -:-
19:45Al Hussein - Al Jalil -:-
JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Grupna faza
00:00Huachipato (Chi) - Gremio (Bra) -:-00:00Talleres Cordoba (Arg) - Barcelona SC (Ecu) -:-
02:00A. Lima (Per) - Cerro Porteno (Par) -:-
02:30Botafogo RJ (Bra) - LDU Quito (Ecu) -:-
02:30Cobresal (Chi) - Sao Paulo (Bra) -:-
04:00Millonarios (Col) - Bolivar (Bol) -:-
00:00Liverpool M. (Uru) - Palmeiras (Bra) -:-
00:00San Lorenzo (Arg) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Grupna faza
00:00Rayo Zuliano (Ven) - Athletico-PR (Bra) -:-00:00Sp. Luqueño (Par) - Coquimbo (Chi) -:-
02:00Cuiaba (Bra) - Metropolitanos (Ven) -:-
02:00Nacional Potosi (Bol) - Fortaleza (Bra) -:-
02:30Sportivo Trinidense (Par) - Boca Juniors (Arg) -:-
00:00Belgrano (Arg) - Delfin (Ecu) -:-
KANADA: Championship
01:00Atl. Ottawa - Pacific FC -:-KAZAHSTAN: First Division
12:00Aktobe 2 - Kairat Almaty 2 -:-12:00Okzhetpes - Altai -:-
15:00Kaisar Kyzylorda 2 - Arys -:-
15:00Turkistan - Ekibastuz -:-
KIRGISTAN: Premier Liga
14:00Abdish-Ata - Alga -:-14:00Neftchi Kochkor-Ata - Aldier -:-
KOLUMBIJA: Copa Colombia
23:00Envigado - Real Cartagena -:-02:30Pereira - Fortaleza -:-
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
23:00Guanacasteca - Zeledon -:-03:00AD Santos - Alajuelense -:-
04:00Herediano - Puntarenas FC -:-
LIBANON: Premier League - Stupanj gubitnika
15:00Al Hikma - Al Ghazieh -:-15:00Al Sahel - Al Ahli Nabatiya -:-
15:00Tadamon - Tripoli -:-
LUKSEMBURG: Luxembourg Cup
19:30Hesperange - Niedercorn -:-MIANMAR: MNL League Cup
11:00Ayeyawady - Dagon -:-11:00Dagon Port - Silver Stars -:-
11:00Thitsar Arman - Rakhapura United -:-
11:30Yadanarbon - Myawady -:-
NORVEŠKA: Division 3 - Group 1
13:00Stord - Floro -:-NORVEŠKA: Division 3 - Group 2
14:00Vidar - Vindbjart -:-NORVEŠKA: NM Cup
18:00Strömsgodset - Lilleström -:-NORVEŠKA: Kup - Žene
13:00Steinkjer Ž - Bossmo & Ytteren Ž -:-16:00Raufoss Ž - Sogndal Ž -:-
NJEMAČKA: Oberliga Westfalen
15:00Münster 2 - Brunninghausen -:-NJEMAČKA: Oberliga Baden-Württemberg
15:30Bietigheim-Bissingen - Nottingen -:-15:30Denzlingen - Normannia Gmund -:-
15:30Goppinger - Backnang -:-
15:30Mutschelbach - Villingen -:-
15:30Pforzheim - Ravensburg -:-
15:30VfR Mannheim - FC Holzhausen -:-
NJEMAČKA: DFB Pokal - Žene
16:00Bayern Ž - Wolfsburg Ž -:-SAD: MLS Next Pro
01:00Orlando City B - New York Red Bulls 2 -:-01:30Atlanta United 2 - Carolina Core -:-
01:30Crown Legacy - New England Revolution II -:-
04:00Real Monarchs - Houston Dynamo 2 -:-
SAD: USL League One
00:30One Knoxville - Forward Madison -:-SAD: USL League Two
01:30Midwest United - Union FC Macomb -:-04:00Monterey Bay 2 - San Francisco City -:-
SAD: NISA
04:30Capo - LA Force -:-SAD: US Open Cup
01:00Charleston - Tormenta -:-01:00Indy Eleven - San Antonio -:-
01:00North Carolina - Phoenix Rising -:-
01:30New York City II - Colorado Springs -:-
01:30Tampa Bay - Birmingham -:-
02:00Union Omaha - Sporting Kansas City -:-
03:00New Mexico - Real Salt Lake -:-
04:30Las Vegas Lights - Los Angeles FC -:-
04:30Seattle Sounders - Louisville City -:-
SAD: NWSL Women
02:00Houston Dash Ž - Gotham Ž -:-04:00San Diego Wave Ž - Utah Royals Ž -:-
04:00Seattle Reign Ž - Kansas City Current Ž -:-
SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League
17:00Al Feiha - Al Fateh -:-17:00Al Riyadh - Al-Taawon -:-
20:00Al Akhdoud - Al Nassr Riyadh -:-
SIJERA LEONE: Premier League
18:30Freetown City - East End Lions -:-SOMALIJA: National league
14:30Sahafi - Dekedda -:-ŠVEDSKA: Division 1 - Norra
12:00Umeå - Stocksund -:-14:00Friska Viljor - Assyriska FF -:-
14:30Pitea - Vasalund -:-
ŠVEDSKA: Division 1 - Södra
13:00Eskilsminne - Onsala -:-13:00Olympic - Angelholm -:-
13:00Torslanda - Falkenberg -:-
13:00Tvaaker - Norrby -:-
14:00Torns - Jonkoping -:-
16:00Oskarshamn - Lunds -:-
ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Götaland
14:00Ahlafors IF - Kumla -:-14:00IFK Skovde - Motala -:-
14:00Saffle SK - Kongahalla -:-
ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene
15:00IF Brommapojkarna Ž - Pitea Ž -:-15:00Örebro Ž - Kristianstad Ž -:-
15:00Trelleborg Ž - AIK Ž -:-
15:00Vittsjo Ž - Linköping Ž -:-
ŠVICARSKA: Challenge League
18:00Aarau - Sion -:-18:00Nyonnais - Bellinzona -:-
18:00Wil - Baden -:-
TANZANIJA: Ligi Kuu Bara
13:00Mtibwa Sugar - Tabora United -:-15:00Ihefu - JKT Tanzania -:-
17:15Azam - Simba -:-
19:30Namungo - Geita Gold -:-
UKRAJINA: Premier League
14:30Kolos Kovalivka - Zorya -:-UZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Dostlik Tashkent - Mashal Muborak -:-15:00Shortan Guzor - Kokand 1912 -:-
VIJETNAM: V.League 1
12:00Gia Lai - Song Lam Nghe An -:-14:15Hanoi FC - Viettel -:-
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.