REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

EUROPA: Liga Prvaka - Kvalifikacije

21:00Bodo/Glimt (Nor) - Dinamo (Cro) -:-
21:00FC Kopenhagen (Den) - Trabzonspor (Tur) -:-
21:00Rangers (Sco) - PSV (Ned) -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

21:30Central Cordoba - Colon -:-
21:30Sarmiento Junin - Godoy Cruz -:-
00:00San Lorenzo - Platense -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

02:10Ferro - Almirante Brown 1:0

ARGENTINA: Reserve League - Drugi stupanj

15:00River Plate 2 - Arsenal Sarandi 2 0:0
16:00Defensa y Justicia 2 - Barracas Central 2 3:1
16:00Rosario Central 2 - Boca Juniors 2 0:6
90+'Velez Sarsfield 2 - Aldosivi 2 2:1

ARGENTINA: Primera A Women

20:00CA Estudiantes Ž - Defensores de Belgrano Ž -:-

AUSTRALIJA: NPL Western Australia

13:30Armadale - Bayswater City 3:5

BELGIJA: Kup - Kvalifikacije

20:00Dender - Wetteren -:-

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Reserve

11:00Dnepr Mogilev 2 - Shakhter Soligorsk 2 0:3

BOLIVIJA: Division Profesional - Clausura

01:00Aurora - Royal Pari 2:1

BOSNA & HERCEGOVINA: Prva Liga - RS

20:00Sutjeska Foča - Željezničar Banja Luka -:-

BRAZIL: Copa Paulista

00:30Noroeste - Botafogo SP -:-

BRAZIL: Brasileiro Women - Playoff

01:00Flamengo Ž - Internacional Ž 1:3

BUGARSKA: Vtora liga

PoluvrijemeStrumska Slava - Krumovgrad 0:0

CRNA GORA: Meridian 1. CFL

18:00Rudar - Budućnost -:-
19:00Jedinstvo - Jezero -:-
19:00Sutjeska - Iskra -:-
20:00Arsenal Tivat - Mornar -:-
20:00OFK Petrovac - Dečić -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: MOL Cup

PoluvrijemeSK Hranice - Karvina 1:1
PoluvrijemeUhersky Brod - Vyskov 0:1
18:00Aritma Prague - Olympie Brezova -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Plzensky KP

18:00Rapid Plzen - Plzen-Cernice -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: U19 League

13:30Zlin U19 - Slavia Prag U19 1:1

ČILE: Primera B

23:30San Felipe - Barnechea 2:1
02:00Copiapo - San Luis 1:1
00:00S. Wanderers - Deportes Temuco -:-

ČILE: Kup

21:00S. Morning - Cobreloa -:-
00:00A. Italiano - U. Catolica -:-

DANSKA: 1st Division

18:30Hvidovre IF - F. Amager -:-
18:30Sonderjyske - Helsingor -:-
19:00Koge - Nykobing -:-
19:00Vendsyssel - Hobro -:-

EKVADOR: Liga Pro - Drugi stupanj

02:00Dep. Cuenca - Delfin 3:2

ENGLESKA: Championship

20:45Birmingham - Watford -:-
20:45Bristol City - Luton -:-
20:45Burnley - Hull -:-
20:45OdgođenoCoventry - Wigan -:-
20:45Norwich - Huddersfield -:-
20:45Preston - Rotherham -:-
20:45Swansea - Millwall -:-
21:00QPR - Blackpool -:-

ENGLESKA: League One

20:45Barnsley - Bristol Rovers -:-
20:45Bolton - Morecambe -:-
20:45Burton - Ipswich -:-
20:45Charlton - Plymouth -:-
20:45Exeter - Wycombe -:-
20:45Fleetwood - Cheltenham -:-
20:45Forest Green - Accrington -:-
20:45Milton Keynes - Port Vale -:-
20:45Oxford Utd - Lincoln -:-
20:45Peterborough - Sheffield Wed -:-
20:45Portsmouth - Cambridge Utd -:-
20:45Shrewsbury - Derby -:-

ENGLESKA: League Two

20:45Barrow - Walsall -:-
20:45Colchester - Bradford City -:-
20:45Crawley - Northampton -:-
20:45Crewe - Sutton -:-
20:45Doncaster - Stockport -:-
20:45Gillingham FC - Harrogate -:-
20:45Grimsby - Carlisle -:-
20:45Hartlepool - Tranmere -:-
20:45Mansfield - Wimbledon -:-
20:45Newport - Salford -:-
20:45Stevenage - Rochdale -:-
20:45Swindon - Leyton Orient -:-

ENGLESKA: National League

20:45Boreham Wood - Aldershot -:-
20:45Bromley - Torquay -:-
20:45Chesterfield - Wrexham -:-
20:45Eastleigh - Dagenham & Red. -:-
20:45Gateshead - Notts County -:-
20:45Halifax - Southend -:-
20:45Maidenhead - Altrincham -:-
20:45Maidstone - Dorking -:-
20:45Oldham - Wealdstone -:-
20:45Woking - Scunthorpe -:-
20:45Yeovil - Barnet -:-

ENGLESKA: National League North

20:45Banbury - Boston Utd -:-
20:45Buxton - Leamington -:-
20:45Chester - Hereford -:-
20:45Chorley - Blyth -:-
20:45Farsley - AFC Fylde -:-
20:45Gloucester - Peterborough Sports -:-
20:45Kettering - Telford -:-
20:45Kidderminster - Curzon Ashton -:-
20:45King’s Lynn - Brackley Town -:-
20:45Scarborough - Bradford PA -:-
20:45Southport - Darlington -:-
20:45Spennymoor - Alfreton -:-

ENGLESKA: National League South

20:45Braintree - Hemel Hempstead -:-
20:45Chippenham - Oxford City -:-
20:45Concord - Dulwich Hamlet -:-
20:45Dartford - Havant & W -:-
20:45Dover - Tonbridge -:-
20:45Eastbourne Boro - Ebbsfleet -:-
20:45Farnborough - Taunton -:-
20:45Hampton & Richmond - Bath -:-
20:45Slough - Chelmsford -:-
20:45St. Albans - Hungerford -:-
20:45Welling - Cheshunt -:-
20:45Weymouth - Worthing -:-

ENGLESKA: NPL Premier Division

20:45Ashton Utd - South Shields -:-
20:45Atherton - Stafford -:-
20:45Bamber Bridge - Marske -:-
20:45Belper Town - FC United -:-
20:45Gainsborough - Hyde -:-
20:45Marine - Lancaster -:-
20:45Morpeth - Guiseley -:-
20:45Nantwich - Warrington Rylands -:-
20:45Radcliffe - Matlock -:-
20:45Stalybridge - Warrington -:-
20:45Whitby - Liversedge -:-

ENGLESKA: Southern League Central Division

20:45AFC Rushden & Diamonds - Hitchin -:-
20:45Basford - Nuneaton -:-
20:45Bromsgrove - Alvechurch -:-
20:45Hednesford - Stourbridge -:-
20:45Mickleover - Coalville -:-
20:45Needham Market - St. Ives -:-
20:45Royston - Leiston -:-
20:45Tamworth - Rushall -:-

ENGLESKA: Southern League South Division

20:45Dorchester - Plymouth Parkway -:-
20:45Hanwell Town - Chesham -:-
20:45Hayes & Yeading - Hendon -:-
20:45Merthyr Town - Tiverton -:-
20:45Met. Police - Beaconsfield Town -:-
20:45North Leigh - Winchester -:-
20:45Salisbury - Hartley Wintney -:-
20:45Weston-super-Mare - Yate Town -:-

ENGLESKA: Isthmian League Premier Division

20:45Bowers & Pitsea - Margate -:-
20:45Brightlingsea - Canvey Island -:-
20:45Folkestone - Hastings -:-
20:45Haringey - Herne Bay -:-
20:45Hornchurch - Enfield Town -:-
20:45Horsham FC - Corinthian-Casuals -:-
20:45Lewes - Carshalton -:-
20:45Potters Bar - Bishop's Stortford -:-

ENGLESKA: Professional Development League

12:00Colchester U21 - Sheffield Wed U21 3:1
13:00Cardiff U21 - Peterborough U21 2:1
14:00Bristol City U21 - Hull U21 4:2
14:00Ipswich U21 - Wigan U21 3:1
14:00Millwall U21 - Barnsley U21 4:0

ESTONIJA: Kup

18:15Tallinna Kalev - Soccernet -:-
18:30Tammeka - Parnu -:-
19:00Olympic Tallinn - Saae Latte -:-
19:30Tallinna Wolves - Maksatransport -:-

FINSKA: Ykkonen

29'Mikkeli - KTP 1:0

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

29'Vaajakoski - Komeetat 0:2

INDIJA: Durand Cup

15:30Mohammedan - Goa 3:1

ISLAND: Urvalsdeild Women

20:00Selfoss Ž - Thor/KA Ž -:-
20:00Throttur Ž - IBV Vestmannaeyjar Ž -:-
21:15Afturelding Ž - Keflavik Ž -:-

IZRAEL: Toto Cup

19:30Ashdod - Hapoel Jerusalem -:-
19:30Nes Tziona - H. Tel Aviv -:-

JAPAN: J2 League

12:00Yokohama FC - Kusatsu 1:0

JUŽNA AFRIKA: Premier League

19:30Cape Town City - Maritzburg Utd -:-

JUŽNA KOREJA: K League 2

12:00Anyang - Bucheon 4:2
12:00Busan - Seoul E. 1:0

KATAR: QSL

74'Al Arabi - Al Markhiya 1:0
18:35Al-Duhail - Al-Rayyan -:-

KINA: Super League

13:30Shanghai Port - Shenzhen 2:0
14:00OdgođenoCangzhou - Zhejiang Professional -:-

KINA: Jia League

09:30Shanghai Jiading Huilong - Beijing Technology 3:1
13:30Zibo Cuju - Heilongjiang Ice City 2:1

KIRGISTAN: Premier Liga

14:00Kaganat - Talant -:-

KOLUMBIJA: Primera A - Clausura

00:20La Equidad - America De Cali 0:0

KOLUMBIJA: Primera B - Clausura

02:35Leones - Cucuta 1:1
00:00Huila - Chico -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

03:00Zeledon - Puntarenas FC 1:2

LIHTENŠTAJN: Liechtenstein Cup

20:00Ruggell B - Vaduz B -:-
20:00Triesenberg - Triesen -:-
20:00Vaduz C - Schaan -:-
20:15Eschen B - Balzers -:-

LITVA: Kup

18:00Jonava - Hegelmann -:-

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura

00:05Zacatecas Mineros - Atletico La Paz -:-

MEKSIKO: Liga MX U20 - Apertura

90+'Atlas U20 - Juarez U20 4:1
PoluvrijemeMazatlan U20 - Queretaro U20 0:0

MEKSIKO: Liga MX Women - Apertura

00:00Toluca Ž - Cruz Azul Ž 2:0
02:00Pachuca Ž - Queretaro Ž 4:1
04:00Mazatlan FC Ž - Tigres Ž 0:8
04:00Santos Laguna Ž - U.N.A.M. Ž 1:2

NORVEŠKA: Division 3 - Group 1

19:00Nordstrand - Grorud 2 -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 2

20:00Raufoss 2 - Kongsvinger 2 -:-

NORVEŠKA: Division 3 - Group 4

18:00Pors - Start 2 -:-

NORVEŠKA: Nasjonal U19 CL - Playoff

17:00Stabaek U19 - Brann U19 -:-

NORVEŠKA: Nasjonal U19 CL - Stupanj gubitnika

15:00Sogndal U19 - Rosenborg U19 3:1
17:00Bodo/Glimt U19 - Mjondalen U19 -:-

NJEMAČKA: Regionalliga - Sjever

18:30Norderstedt - HSV II -:-

NJEMAČKA: Oberliga Hessen

19:30Stadtallendorf - Friedberg -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

00:30Tacuary - Resistencia 1:1

PARAGVAJ: Division Intermedia

23:00San Lorenzo - Rubio Nu 4:1
01:15Sp. Luqueño - Sportivo Iteno 2:2

PERU: Liga 1 - Clausura

02:00Melgar - AD Cantolao 3:1

PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Preliminarna runda

18:00Farense U23 - Benfica U23 -:-
18:00Portimonense U23 - Estoril U23 -:-

RUMUNJSKA: Liga 2

PoluvrijemeDin. Bucharest - Otelul 1:1

SAD: MLS Next Pro

02:00Minnesota 2 - Tacoma Defiance 2:1

SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF League

00:00Miguelito (Pan) - Tauro (Pan) -:-

SLOVAČKA: Kup

17:00Tovarniky - Myjava -:-

SOMALIJA: Nation Link Telecom Championship

14:30Dekedda - Gaadiidka -:-

SVIJET: Klupske Prijateljske

10:00Astra (Rou) - Tunari (Rou) 0:7
17:00Dibba Al Hisn (Uae) - Al Sahel (Kuw) -:-
19:00Bruhl SG (Sui) - St. Gallen (Sui) -:-
19:00Huesca (Esp) - Sabadell (Esp) -:-
19:00Melilla (Esp) - Mar Menor (Esp) -:-

SVIJET: Islamic Solidarity Games - Playoff

13:00Azerbajdžan U23 - Alžir U23 1:0pen
90+'Turska U23 - Saudijska Arabija U23 1:0

SVIJET: Klupske prijateljske - žene

18:00Barcelona Ž (Esp) - Bayern Ž (Ger) -:-
21:00Paris SG Ž (Fra) - Manchester Utd Ž (Eng) -:-

ŠVEDSKA: Superettan

19:00Öster - Örebro -:-
19:00Västerås SK - Trelleborg -:-

ŠVEDSKA: Svenska Cupen - Žene - Kvalifikacije

19:00Bergdalens IK Ž - Ulricehamns IFK Ž -:-
19:00Ope IF Ž - Sundsvall Ž -:-
19:00Örebro Ž - Ravasens IK Ž -:-
19:00Rimbo Ž - Uppsala Ž -:-
19:30Qviding Ž - Alingsas FC Ž -:-

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

13:00Singida Big Star - Tanzania Prisons 1:0
15:00Polisi Tanzania - Young Africans 1:2

TURKMENISTAN: Yokary Liga

15:00Ahal - Sagadam -:-
15:00Altyn Asyr - Kopetdag Asgabat -:-
15:00Energetik - FC Asgabat -:-
15:00Nebitci - Merw 3:2

TURSKA: Rezerv Lig

16:00Kasimpasa 2 - Fenerbahce 2 -:-

UZBEKISTAN: Super League

16:00Kokand 1912 - Navbahor Namangan 1:1
PoluvrijemeLok. Tashkent - Bunyodkor 0:0

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.