REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

ALŽIR: Ligue 1

23:30JS Kabylie - Oran -:-

ALŽIR: U21 League

17:00Kabylie U21 - Oran U21 1:0

ARGENTINA: Primera Nacional

02:10Gimnasia Mendoza - Nueva Chicago 0:1
20:10Dep. Riestra - Almirante Brown 1:2

ARMENIJA: Premier League

14:00Noah - Shirak 3:0
17:30Pyunik - Ararat-Armenia 0:0
17:30Urartu - Van 2:1

ARMENIJA: First League

10:00OtkazanoAlashkert 2 - Sevan -:-
14:00Ararat 2 - Noravank 3:2

AUSTRALIJA: NPL Queensland

11:30Eastern Suburbs - Redlands 2:0

AUSTRIJA: Tipico Bundesliga - Ispadanje skupina

18:30Ried - Admira 0:0
18:30St. Polten - Altach 3:3
20:30Austria Vienna - Hartberg 3:1

AZIJA: AFC Kup - Kvalifikacije - Playoff

18:05OdgođenoBengaluru (Ind) - Club Eagles (Mdv) -:-

BANGLADEŠ: Premier League

12:00Arambagh - Sheikh Jamal 3:1
15:00Sheikh Russel - Abahani Chittagong 0:2
17:00Saif Sporting Club - Muktijoddha Sangsad 4:1

BELGIJA: Super League Women - Stupanj gubitnika

20:00Femina Woluwe Ž - Aalst Ž 1:3
20:00Zulte Waregem Ž - Charleroi Ž 2:0

BELGIJA: Super League Women - Stupanj pobjednika

19:00St. Liege Ž - Gent Ž 0:1

BOLIVIJA: Division Profesional

02:00Tomayapo - Aurora 1:2

BOSNA & HERCEGOVINA: Premier League

18:00Sarajevo - Sloboda 0:0
20:00Borac Banja Luka - Zrinjski 2:1

BRAZIL: Campeonato Cearense - Drugi stupanj

20:30Atletico-CE - Pacajus 1:1
20:30Ferroviario - Caucaia 1:0

BRAZIL: Campeonato Paulista - Playoff

83'Corinthians - Inter de Limeira 3:1

BRAZIL: Campeonato Pernambucano - Playoff

01:00Sport Recife - Salgueiro 1:0

BRAZIL: Campeonato Roraimense - Prvi stupanj

23:00Atl. Roraima - Rio Negro -:-

BUGARSKA: Parva liga - Championship - Playoff

18:30Lok. Plovdiv - Beroe 0:0

BUGARSKA: Vtora liga

16:00Hebar - Dobrudzha 1:1
17:00Ludogorets II - Lok. Gorna 2:0

BURUNDI: Primus League

13:30Les Elephants - Dynamik -:-
15:00Royal de Muramvya - Bumamuru -:-
15:00Rukinzo - Inter Star -:-

CIPAR: First Division - Ispadanje skupina

18:00Ermis - Paralimni 4:2

ČILE: Primera B

00:00Deportes Temuco - CD Santa Cruz 0:1
02:30Rangers - Barnechea 2:0

DANSKA: 1st Division - Ispadanje skupina

19:00Hobro - Skive IK 3:0
19:00Vendsyssel - Kolding 3:0

DANSKA: 1st Division - Promotion Group

19:00Koge - Helsingor 0:5

DR KONGO: Ligue 1

16:30JSK - Simba 2:0

EKVADOR: Liga Pro - Prvi stupanj

02:00Guayaquil City - Manta 0:3

ENGLESKA: Premier League

19:00Manchester Utd - Leicester 1:2
70'Southampton - Crystal Palace 2:1

ENGLESKA: National League

20:00Aldershot - Yeovil 2:0
20:00Solihull Moors - Weymouth 2:1
20:00Stockport - Dagenham & Red. 1:1
20:45Chesterfield - King’s Lynn 4:1
20:45Maidenhead - Notts County 0:4
20:45Wealdstone - Bromley 0:1
85'Sutton - Woking 3:1

ENGLESKA: Professional Development League

16:00Sheffield Utd U23 - Wigan U23 4:1

ENGLESKA: Premier League U18

12:00Aston Villa U18 - Norwich U18 3:2
14:00Newcastle Utd U18 - Sunderland U18 4:3

ESTONIJA: Meistriliiga

17:00Legion - Parnu JK Vaprus 7:1

ESTONIJA: Kup

19:00Flora - Narva 2:1

ETIOPIJA: Premier League

09:00Welayta Dicha - Jimma Aba Jifar 1:1
14:00Sidama Bunna - St. George 2:0

FINSKA: Veikkausliiga

17:30Ilves - HJK 0:3
17:30Lahti - KuPS 2:4

GIBRALTAR: National League - Championship - Playoff

20:30Europa FC - Lions Gibraltar 4:0

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga

15:00Telavi - Torpedo Kutaisi 0:4
16:00Dila Gori - Samgurali 1:2

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

13:00Bolnisi - Shevardeni Tbilisi 3:0
13:00FC Gareji Sagarejo - Zugdidi 3:0
13:00Merani Martvili - Rustavi 2:0

HONG KONG: Premier League

14:00Hong Kong Rangers - Pegasus 0:2

HRVATSKA: 1. HNL

17:00Istra 1961 - Lokomotiva 1:1
19:05Osijek - Šibenik 3:0

HRVATSKA: 2. HNL

14:55Rudeš - Hr. Dragovoljac 0:2

HRVATSKA: 3. HNL Središte

17:00Lučko - Vrbovec 2:3

IRAK: Super League

15:00Al Diwaniya - Naft Al-Basra 0:0
15:00Al-Hudod - Al Simawa 0:0
15:00Al-Qassim - Alsinaat Alkahrabaiya 1:0
15:00Baghdad - Al Minaa 0:1
15:00Zakho - Al Zawraa 1:1
88'Al Talaba - Naft Missan 1:1

ISLAND: Urvalsdeild Women

20:00Thor/KA Ž - Selfoss Ž 0:2
70'Stjarnan Ž - Keflavik Ž 0:0

ITALIJA: Serie A

20:45Napoli - Udinese 5:1

ITALIJA: Primavera 2

15:00Crotone U19 - Pescara U19 2:1
15:30Benevento U19 - Cosenza U19 -:-

IZRAEL: Liga Alef North - Ispadanje skupina

10:30Bnei Majdal Krum United - Hapoel Bueine 1:4

IZRAEL: State Cup

19:30OdgođenoH. Tel Aviv - Beitar Shimshon -:-

JUŽNA AFRIKA: Premier League

15:00AmaZulu - Baroka 0:1
15:00Stellenbosch - Orlando 0:0

JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores

00:15Dep. Tachira (Ven) - Internacional (Bra) -:-
00:15Santos (Bra) - Boca Juniors (Arg) -:-
00:15The Strongest (Bol) - Barcelona SC (Ecu) -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Grupna faza

00:15Bragantino (Bra) - Emelec (Ecu) -:-
00:15Metropolitanos (Ven) - Athletico-PR (Bra) -:-

JUŽNA KOREJA: K League 1

12:30Incheon - Pohang 1:1
12:30Suwon City - Gwangju 2:1

KAZAHSTAN: First Division

12:00Maqtaaral - Kairat Academy 1:0
13:00Aksu - Kyzylzhar Academy 5:0
13:00FK Kyran - Baykonur Kyzylorda 8:2
13:00Okzhetpes - Shakhtar Bulat 2:1

KINA: Super League - Prvi stupanj

12:00Dalian Pro - Tianjin Jinmen Tiger 1:0
14:00Shanghai Port - Changchun Yatai 0:0

KINA: Jia League - Prvi stupanj

09:30Guizhou - Heilongjiang Ice City 0:1
13:35Chengdu Rongcheng - Beijing Baxy 4:1
13:35Shenyang Urban FC - Wuhan Three Towns 1:3

KINA: Super League Women

08:15Henan Songshan Longmen Ž - Guangdong Meizhou Ž 1:4
08:15Shandong SL Ž - Wuhan Jiangda Ž 0:4
10:00Jiangsu Suning Ž - Shanghai RCB Ž 0:0
10:30Sichuan Ž - Beijing Beikong Ž 0:2
10:30Zhejiang Ž - Changchun Dazhong Ž 0:2

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

23:00Sporting San Jose - Alajuelense 1:2

KUVAJT: Premier League - Championship - Playoff

20:30Al-Fahaheel - Al Arabi 1:5
20:30Al Kuwait - Al Qadisiya 1:3
20:30Al Sahel - Al Salmiya 3:5
20:30Kazma SC - Al Shabab 1:1
20:30Khaitan - Al Naser 4:2

LIBIJA: Premier League

23:00Asswehly - Al Shat 1:0
23:00Mahalla Tripoli - Al-Athad 2:2
23:00Olympic Azzaweya - Al Ittihad 0:1
22:30Al-Nasr - Al Akhdar -:-
23:00Al Madina - Abu Salim -:-
23:00Rafeeq - Al Wehda -:-

LITVA: A Lyga

17:00FK Panevezys - Zalgiris 0:2

MAROKO: Botola Pro

00:00Difaa El Jadidi - Safi -:-
00:00Mouloudia Oujda - Rapide Oued Zem -:-
00:00Tanger - Agadir -:-
00:00OdgođenoYoussoufia Berrechid - Wydad -:-

MEKSIKO: Liga MX Women - Clausura - Playoff

23:00Atlas Ž - Pachuca Ž 3:1
01:00Guadalajara Ž - Toluca Ž 3:0
03:00Tigres Ž - Club America Ž 2:0
04:30Monterrey Ž - U.N.A.M. Ž 2:1

MOLDAVIJA: Divizia Nationala

15:00CSCA Buiucani - Petrocub 1:2
17:00Speranta Nisporeni - Floresti 1:3

NIZOZEMSKA: Eredivisie - Žene - Ispadanje skupina

19:30Excelsior Ž - VV Alkmaar Ž 3:2

NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest

19:00Balingen - Ulm 0:4

POLJSKA: Division 2

16:00Blekitni Stargard - Katowice 0:0

PORTUGAL: Primeira Liga

17:00Santa Clara - Rio Ave 1:0
17:00Tondela - Belenenses 1:3
19:00Nacional - Benfica 1:3
54'Sporting - Boavista 1:0

PORTUGAL: Taca Revelacao U23

16:00Estoril U23 - Braga U23 2:1

RUANDA: Premier League

15:00APR - Bugesera FC 2:1
15:00Kiyovu - Gasogi United 4:1
15:00Muhanga - Gorilla 1:2
15:00Rayon Sport - Rutsiro 1:1

RUMUNJSKA: Kup

19:15Din. Bucharest - Astra 1:1pen

RUSIJA: PFL - Group 1

15:00Anzhi - FK Makhachkala 2:2

RUSIJA: PFL - Group 2

11:00Chita - Luki-Energiya 1:0
12:00Kolomna - Rodina Moscow 3:3
12:00Leningradets - Tver 1:0
12:00Lokomotiv-Kazanka - Zenit 2 0:1
14:00OtkazanoZenit Irkutsk - Smolensk -:-
15:00Olimp-Dolgoprudny - Din. Moscow 2 2:0
17:00Murom - Zvezda St. Peterburg 2:2
17:00Vladimir - Znamya Truda 1:2

RUSIJA: PFL - Group 4

12:00Samara 2 - Zvezda Perm 0:1
16:00Ulyanovsk - Lada Togliatti 5:0
16:00Zenit-Izhevsk - Orenburg 2 6:0
17:30Kamaz - Nosta 3:1

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Playoff

20:45Folgore - Libertas 3:1

SIJERA LEONE: Premier League

18:15Anti Drugs Strikers - East End Tigers 1:1
21:30East End Lions - Old Edwardians -:-

SJEVERNA IRSKA: Kup

20:45Ballymena - Dergview 5:0
20:45Glentoran - Crusaders 0:1
20:45Larne - C. Rangers 2:1
20:45Loughgall - Linfield 1:3

SVIJET: Klupske prijateljske - žene

16:15Vålerenga Ž (Nor) - Stabaek Ž (Nor) 3:2

ŠKOTSKA: Championship - Relegacija - doigravanje

ProdužeciAirdrieonians - Cove Rangers 2:2
ProdužeciMorton - Montrose 2:1

ŠKOTSKA: League One - Relegacija - doigravanje

20:45Dumbarton - Stranraer 1:0
20:45Edinburgh City - Elgin 2:2

ŠPANJOLSKA: LaLiga

19:00Osasuna - Cadiz 3:2
20:00Elche - Alaves 0:2
43'Levante - Barcelona 0:2

ŠVEDSKA: Superettan

18:30Östers - Sundsvall 0:2

ŠVICARSKA: Super League

18:15Vaduz - Young Boys 0:2
20:30Basel - Lugano 2:0

ŠVICARSKA: Challenge League

19:15Aarau - Kriens 4:0
20:00Thun - Schaffhausen 1:0
20:00Wil - Chiasso 3:2

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

15:00Mwadui - Kagera Sugar 0:3
18:00OdgođenoSimba - Coastal Union -:-

TURSKA: Super Lig

16:00Konyaspor - Trabzonspor 1:1
19:30Alanyaspor - Erzurum BB 2:3
19:30Basaksehir - Kayserispor 0:0
19:30Besiktas - Karagumruk 1:2
19:30Denizlispor - Galatasaray 1:4
19:30Fenerbahce - Sivasspor 1:2
19:30Gaziantep - Rizespor 4:5
19:30Genclerbirligi - Goztepe 5:3
19:30Kasimpasa - Ankaragucu 3:1
19:30Yeni Malatyaspor - Hatayspor 1:1

UGANDA: Premier League

15:00Bright Stars - Mbarara City 3:1
15:00Busoga - Wakiso Giants 1:1
15:00Onduparaka FC - Villa 1:0
15:00UPDF - Myda 1:1

UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: UAE League

20:00Al-Ain - Hatta 1:0
20:00Al Fujairah - Ajman 1:2
20:00Al-Jazira - Khorfakkan 3:1
20:00Al Nasr - Al-Ahli Dubai 2:3
20:00Al Wasl - Al Dhafra 2:1
20:00Bani Yas - Al-Wahda 1:1
20:00Ittihad Kalba - Al Sharjah 1:0

UKRAJINA: Druha Liga

16:00Tavriya - Peremoga Dnipro 1:1

UZBEKISTAN: Super League

15:50Lok. Tashkent - Metallurg Bekabad 1:3
15:55Sogdiana - Andijan 4:1

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.