REFRESH

Hokej » Danas » Sve utakmice

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

15:00Sparta Praha - Liberec 4:1
15:30Litvinov - Vitkovice 3:4pen
15:30Trinec - Olomouc 5:1
16:00Mlada Boleslav - Zlin 3:1
16:30Plzen - Kladno 4:1
3. trećinaKometa Brno - Mountfield HK 1:3

NJEMAČKA: DEL

14:00Augsburg - Köln 4:5pen
14:00Ingolstadt - Straubing 8:1
14:00Schwenninger - Bietigheim/Bissingen 2:5
16:30Iserlohn - Bremerhaven 5:6
16:30Krefeld - Düsseldorf 6:3
17:00Mannheim - Munchen 3:2prod.
1. trećinaEisbaren Berlin - Nurnberg 0:0

RUSIJA: KHL

08:00Khabarovsk - Ufa 2:1
08:00Vladivostok - Sochi 2:8
11:30Novosibirsk - Ekaterinburg 3:1
12:00Sp. Moskva - Din. Moskva 4:1
15:00Jokerit - Yaroslavl 2:0
15:00Niznekamsk - Kazan 2:3pen
15:10Dynamo Minsk - Traktor Chelyabinsk 2:1
16:00Dinamo Riga - CSKA Moskva 2:3
PauzaKunlun - Magnitogorsk 1:3

SAD: NHL

00:00Florida Panthers - Seattle Kraken 1:4
01:00Detroit Red Wings - Buffalo Sabres 3:2prod.
01:00Los Angeles Kings - Ottawa Senators 4:2
01:00Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens 3:6
01:00Vegas Golden Knights - Edmonton Oilers 2:3
02:00Arizona Coyotes - Dallas Stars 2:3
02:00St. Louis Blues - Columbus Blue Jackets 6:3
03:00Colorado Avalanche - Nashville Predators 6:2
04:00Calgary Flames - Winnipeg Jets 2:4
1. trećinaCarolina Hurricanes - Washington Capitals 0:0
20:00Minnesota Wild - Tampa Bay Lightning -:-
00:00OdgođenoNew York Rangers - New York Islanders -:-

AUSTRIJA: ICE Hockey League

16:00Vienna - Black Wings Linz 5:4
16:30Salzburg - HK Olimpija 2:3pen
3. trećinaKlagenfurt - Fehervar AV19 1:1
3. trećinaZnojmo - Bolzano 9:2
2. trećinaValpusteria - Villach 1:1

BJELORUSIJA: Extraleague

12:00Molodechno - Vitebsk 1:4
12:00Soligorsk - Novopolotsk 1:2prod.
12:00Yunost Minsk - Lokomotiv Orsha 3:2

DANSKA: Metal Ligaen

15:00Esbjerg - Aalborg 5:4

ESTONIJA: Hokiliiga

15:30HC Vipers - Viru Sputnik 12:6
16:00Valk 494 - Everest -:-

EUROPA: BeNe League

2. trećinaLeuven - Heerenveen 1:1
1. trećinaLimburg - Mechelen 1:1
20:00Herentals - Zoetermeer -:-

FINSKA: Suomi-sarja

15:00Hunters - JHT 4:1
15:00Muik Hockey - D-Kiekko 1:5
16:00Titaanit - HCIK 4:3
16:30Riemu - Laser HT 8:1

FINSKA: Naisten Liiga

11:00Kärpät Ž - Kuortane Ž 4:2
13:00Hämeenlinna Ž - Sport Ž 5:3
13:30TPS Turku Ž - KalPa Ž 5:2

FRANCUSKA: Ligue Magnus

PauzaBordeaux - Amiens 1:2
PauzaNice - Gap 1:0

ITALIJA: IHL

2. trećinaVarese - Eppan 5:1
1. trećinaPergine - Unterland 2:0

JAPAN: Japan Cup

07:00East Hokkaido Cranes - Nikko Icebucks 2:3
07:00Oji Eagles - Yokohama Grits 6:1

KANADA: OHL

01:00Erie Otters - Guelph Storm 2:3
01:00Flint Firebirds - Sarnia Sting 3:4
01:05Saginaw Spirit - Windsor Spitfires 6:5prod.
01:30Barrie Colts - Niagara IceDogs 5:4pen
01:30Owen Sound Attack - London Knights 4:5pen
20:00Guelph Storm - Erie Otters -:-
20:00Mississauga Steelheads - Kingston Frontenacs -:-
20:05Peterborough Petes - Ottawa 67s -:-
20:05Sarnia Sting - Soo Greyhounds -:-
20:05Sudbury Wolves - Barrie Colts -:-
00:05Oshawa Generals - Hamilton Bulldogs -:-

KANADA: WHL

02:00Brandon Wheat Kings - Prince Albert Raiders 1:2
02:00Moose Jaw Warriors - Swift Current Broncos 6:2
03:00Red Deer Rebels - Regina Pats 4:2
03:00Winnipeg Ice - Medicine Hat Tigers 7:2
03:05Everett Silvertips - Kamloops Blazers 2:3
03:05Seattle Thunderbirds - Tri-City Americans 5:1
04:05Kelowna Rockets - Prince George Cougars 4:1
04:05Spokane Chiefs - Vancouver Giants 1:3
1. trećinaCalgary Hitmen - Regina Pats 0:0
00:00Edmonton Oil Kings - Saskatoon Blades -:-
00:00Winnipeg Ice - Prince Albert Raiders -:-

KANADA: QMJHL

00:00Halifax Mooseheads - Blainville-Boisbriand Armada 5:4prod.
00:00Saint John Sea Dogs - Baie-Comeau Drakkar 5:4prod.
20:00Acadie-Bathurst Titan - Baie-Comeau Drakkar -:-
20:00Cape Breton Eagles - Rouyn-Noranda Huskies -:-
20:00Charlottetown Islanders - Blainville-Boisbriand Armada -:-
21:00Drummondville Voltigeurs - Victoriaville Tigres -:-
21:00Shawinigan Cataractes - Chicoutimi Sagueneens -:-
21:00Sherbrooke Phoenix - Val-d'Or Foreurs -:-

KANADA: LNAH

01:00Assurancia de Thetford Mines - Jonquiere Marquis 5:2

KANADA: U Sports

23:15Brock - Ryerson 2:3prod.
00:00Moncton - Acadia 3:4
00:00Saint Marys - UNB 1:4
00:00UBC - Saskatchewan 6:3
00:00UPEI - Dalhousie 4:3
01:00UQTR - Carleton 5:2
01:00Waterloo - Guelph 4:6
01:30Windsor - Western 6:3
03:00Alberta - Manitoba 6:2
21:00Ottawa WGK - McGill -:-
21:00UOIT - Queens -:-

KAZAHSTAN: Championship

12:00OdgođenoKaraganda - Snezhnye Barsy -:-
12:00Kazzinc-Torpedo - Pavlodar 8:1

LITVA: Lietuvos Cempionatas

12:50BA-Klaipeda - Kaunas City 5:4pen
15:15Punks Vilnius - LTeam Select 5:2

MAĐARSKA: Erste Liga

14:00MAC Ujbuda - DVTK 3:1
PauzaCsikszereda - Brasov 7:1
2. trećinaFerencvaros - DEAC 2:1
2. trećinaUjpest - Gyori ETO 0:0

NORVEŠKA: Fjordkraft-ligaen

15:30Stjernen - Stavanger 0:5
PauzaGruner - Manglerud 1:3

NORVEŠKA: Division 1

12:45Furuset - Nidaros 2:8
17:00Comet - Gjovik 4:2

NJEMAČKA: DEL2

3. trećinaLausitzer Fuchse - Kaufbeuren 4:1
PauzaFrankfurt Lowen - Selber 1:1
2. trećinaFreiburg - Dresdner Eislowen 0:0
PauzaHeilbronner - Bad Nauheim 1:1
PauzaTolzer Lowen - Ravensburg 0:2

NJEMAČKA: Oberliga North

16:00Erfurt - Rostock 2:4
18:00Leipzig - EC Hannover -:-
18:30Essen - Diez-Limburg -:-
18:30Hammer Eisbaren - Crocodiles Hamburg -:-
18:30Herner - Krefelder EV -:-
19:00Hannover - Herford -:-
19:00Trappers - Halle -:-

NJEMAČKA: Oberliga South

17:00Rosenheim - Passau -:-
18:00Lindau - Riessersee -:-
18:00Memmingen - Regensburg -:-
18:00Peiting - Hochstadter EC -:-
18:30Weiden - Landsberg -:-
18:45Deggendorfer - Fussen -:-

POLJSKA: Polish Hockey League

17:00MMKS Podhale - Jastrzebie 1:2
17:00Torun - Tychy 2:4
17:00Unia Oswiecim - Krakow 4:2
2. trećinaSanok - Zaglebie 2:1

RUMUNJSKA: Campionatul National

3. trećinaGyergyoi - Fenestela 2:3
3. trećinaSteaua Bucharest - Sapientia U23 3:0

RUSIJA: VHL

13:00Perm - Lada 3:4
13:00Toros Neftekamsk - CSK VVS 4:0
14:00Izhevsk - Bars 3:2pen
15:00Dinamo St. Petersburg - Gornyak 4:3
15:00Khimik - Mechel Chelyabinsk 2:3
15:00SKA Neva St. Petersburg - Kurhan 0:1

RUSIJA: VHL-B

07:00Krasnoyarskie Rysi - Cheboksary 2:1
15:00Chelny - Dyn. Altay 4:5prod.

RUSIJA: MHL

08:00Omskie Yastreby - Tolpar 0:2
09:00Avto - Molot Perm 2:3
11:00Irbis - Mamonty Yugry 3:4
11:00Ladya - Sarmaty 2:3pen
12:00HC Riga - Krasnaya Armiya 2:6

RUSIJA: NMHL

11:00Bryansk - Arktika 3:4pen
11:00Mikhaylov Academy U20 - SKA-GUOR Karelia 3:4
14:00Progress Glazov - Olympia 3:1
15:00Bobrov - Dinamo 576 5:3

RUSIJA: WHL Women

11:00Tornado Ž - Sverdlovsk Region Ž 6:2
12:00Vanke Rays Ž - Beliye Medvedi Ž 1:0

SAD: AHL

23:05Colorado Eagles - Stockton Heat 5:1
00:00Charlotte Checkers - Utica Comets 0:1
00:05Wilkes-Barre/Scranton - Providence Bruins 1:5
01:00Belleville Senators - Laval Rocket 7:3
01:00Syracuse Crunch - Rochester Americans 2:4
01:05Lehigh Valley Phantoms - Bridgeport Islanders 1:4
02:00Chicago Wolves - Rockford IceHogs 3:2pen
03:00OdgođenoOntario Reign - San Jose Barracuda -:-
03:00Tucson Roadrunners - Abbotsford Canucks 5:4
04:00Bakersfield Condors - San Diego Gulls 1:2
21:00Charlotte Checkers - Utica Comets -:-
21:00Manitoba Moose - Texas Stars -:-
22:00Chicago Wolves - Grand Rapids Griffins -:-
22:00Henderson Silver Knights - Iowa Wild -:-
23:00OdgođenoHershey Bears - Lehigh Valley Phantoms -:-
23:00Rockford IceHogs - Milwaukee Admirals -:-

SAD: ECHL

01:00Adirondack Thunder - Maine Mariners 5:3
01:00Indy Fuel - Fort Wayne Komets 2:3
01:00Jacksonville IceMen - Florida Everblades 1:3
01:00Kalamazoo Wings - Cincinnati Cyclones 4:2
01:00Orlando Solar Bears - Norfolk Admirals 4:3pen
01:30Atlanta Gladiators - South Carolina Stingrays 1:2
02:00Iowa Heartlanders - Wheeling Nailers 2:4
02:05Tulsa Oilers - Utah Grizzlies 1:3
02:05Wichita Thunder - Rapid City Rush 6:4
03:10Idaho Steelheads - Allen Americans 2:4
21:00Orlando Solar Bears - Norfolk Admirals -:-
21:05South Carolina Stingrays - Atlanta Gladiators -:-
21:05Worcester Railers - Newfoundland -:-
23:05Tulsa Oilers - Utah Grizzlies -:-
23:05Wichita Thunder - Rapid City Rush -:-

SAD: FHL

00:05Carolina Thunderbirds - Danbury Hat Tricks 2:3prod.
01:00Delaware Thunder - Binghamton Black Bears 4:5pen
01:30Watertown Wolves - Columbus River Dragons 9:0
21:00Delaware Thunder - Danbury Hat Tricks -:-

SAD: SPHL

00:30Macon Mayhem - Evansville Thunderbolts 3:2
02:10Quad City Storm - Vermilion County Bobcats 5:1

SAD: USHL

01:05Fargo Force - Tri-City Storm 5:4prod.
01:05Omaha Lancers - Lincoln Stars 2:1
01:05Sioux Falls Stampede - Sioux City 2:0
01:10Muskegon Lumberjacks - Madison Capitols 5:4
02:05Cedar Rapids - Waterloo Black Hawks 5:3
02:05Dubuque Fighting Saints - Des Moines Buccaneers 7:5
02:05Green Bay Gamblers - SAD U18 2:5
22:05SAD U18 - Chicago Steel -:-
23:05Omaha Lancers - Sioux City -:-

SLOVAČKA: Extraliga

16:00Slovan Bratislava - Poprad 4:2
17:00L. Mikulas - B. Bystrica 1:3
17:00OdgođenoPresov - Michalovce -:-
3. trećinaTrencin - Zvolen 2:2
18:00OdgođenoKosice - Spisska Nova Ves -:-

ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan

15:00BIK Karlskoga - Almtuna 4:1
15:00Mora - IF Bjorkloven 1:4
15:00Vasterviks IK - Vita Hasten 6:4
16:30AIK - Troja/Ljungby 4:1
2. trećinaHV 71 - Kristianstads 1:1
2. trećinaModo - Vasteras 3:1
2. trećinaTingsryds - Sodertalje 1:4

ŠVEDSKA: SuperElit U20

10:00Mora U20 - Skelleftea U20 2:4
11:00Leksands U20 - Lulea U20 3:5
2. trećinaBrynäs U20 - AIK U20 2:3

ŠVEDSKA: SDHL Women

12:00Linkopings Ž - Göteborg Ž 4:1
13:00Brynäs Ž - Lulea Ž 3:1
13:00Leksands Ž - Modo Ž 1:3
15:00Djurgardens Ž - HV 71 Ž 2:1

ŠVICARSKA: National League

15:45Rapperswil - Ajoie 6:3

ŠVICARSKA: Swiss League

15:45Academy Zug - Sierre 3:1
16:00Winterthur - Chaux-de-Fonds 1:6
3. trećinaLangenthal - Kloten 1:4
3. trećinaOlten - Ticino Rockets 5:1
PauzaVisp - Thurgau 2:3

ŠVICARSKA: MySports League

3. trećinaChur - Thun 2:5

TURSKA: Super Lig

13:30Buz Adamlar - Gumus Patenler 9:1
14:30Izmir - Zeytinburnu Istanbul 1:11
16:30Istanbul BB - Yukselis -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Elite League

3. trećinaBelfast - Dundee 1:3
3. trećinaNottingham - Fife 2:4
PauzaManchester - Glasgow 1:1
1. trećinaCoventry - Cardiff 0:0
1. trećinaGuildford - Sheffield 0:2

UKRAJINA: UHL

12:00OtkazanoKramatorsk - Rulav Oddr -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.