Hokej » 03.04.2024 » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga - Playoff
17:00Sparta Praha - Trinec -:-SAD: NHL
00:00Buffalo Sabres - Washington Capitals -:-00:00Montreal Canadiens - Florida Panthers -:-
00:00New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins -:-
00:30New York Islanders - Chicago Blackhawks -:-
01:00Minnesota Wild - Ottawa Senators -:-
01:00Nashville Predators - Boston Bruins -:-
02:00Calgary Flames - Anaheim Ducks -:-
03:00Vegas Golden Knights - Vancouver Canucks -:-
00:00Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning -:-
00:30New York Rangers - New Jersey Devils -:-
SVIJET: Svjetsko prvenstvo - žene
16:00Danska Ž - Švedska Ž -:-20:00Finska Ž - Češka Ž -:-
00:00SAD Ž - Švicarska Ž -:-
BJELORUSIJA: Extraleague - Playoff
15:55Gomel - Zhlobin -:-ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - Play Offs
17:00Chomutov - Hokej Vyskov -:-ČEŠKA REPUBLIKA: ELJ - Playoff
19:00Karlovy Vary U20 - Trinec U20 -:-FINSKA: Mestis - Relegacija
16:30Hokki - Pyry -:-FRANCUSKA: D1 - Playoff
17:00Dunkerque Corsaires - Nantes -:-19:00Chambery - Epinal -:-
KANADA: OHL - Playoff
00:00Barrie Colts - Oshawa Generals -:-00:00Erie Otters - Kitchener Rangers -:-
00:00Flint Firebirds - London Knights -:-
00:00Ottawa 67s - Brantford Bulldogs -:-
23:30Guelph Storm - Soo Greyhounds -:-
00:00Kingston Frontenacs - North Bay Battalion -:-
00:00Owen Sound Attack - Saginaw Spirit -:-
00:05Sudbury Wolves - Mississauga Steelheads -:-
KANADA: WHL - Playoff
02:00Lethbridge Hurricanes - Swift Current Broncos -:-02:00Prince Albert Raiders - Saskatoon Blades -:-
02:00Red Deer Rebels - Medicine Hat Tigers -:-
03:05Kelowna Rockets - Wenatchee Wild -:-
03:05Spokane Chiefs - Prince George Cougars -:-
03:05Victoria Royals - Portland Winterhawks -:-
KANADA: QMJHL - Playoff
23:00Acadie-Bathurst Titan - Halifax Mooseheads -:-23:00Charlottetown Islanders - Baie-Comeau Drakkar -:-
23:00Saint John Sea Dogs - Drummondville Voltigeurs -:-
00:00Blainville-Boisbriand Armada - Sherbrooke Phoenix -:-
00:00Gatineau Olympiques - Rouyn-Noranda Huskies -:-
00:00Rimouski Oceanic - Cape Breton Eagles -:-
00:00Shawinigan Cataractes - Victoriaville Tigres -:-
00:30Chicoutimi Sagueneens - Moncton Wildcats -:-
23:00Acadie-Bathurst Titan - Halifax Mooseheads -:-
23:00Charlottetown Islanders - Baie-Comeau Drakkar -:-
23:00Saint John Sea Dogs - Drummondville Voltigeurs -:-
00:00Blainville-Boisbriand Armada - Sherbrooke Phoenix -:-
00:00Gatineau Olympiques - Rouyn-Noranda Huskies -:-
00:00Rimouski Oceanic - Cape Breton Eagles -:-
00:00Shawinigan Cataractes - Victoriaville Tigres -:-
00:30Chicoutimi Sagueneens - Moncton Wildcats -:-
NORVEŠKA: EHL - Playoff
18:00Storhamar - Frisk Asker -:-NJEMAČKA: DEL2 - Playoff
18:30Crimmitschau - Regensburg -:-18:30Kaufbeuren - Kassel -:-
NJEMAČKA: Oberliga - Playoff
19:00Hannover - Heilbronner -:-19:00Weiden - Trappers -:-
POLJSKA: Polish Hockey League - Playoff
17:30Katowice - Unia Oswiecim -:-RUSIJA: VHL - Playoff
14:00Tyumen - Almetyevsk -:-RUSIJA: WHL Women - Playoff
13:00Krasnoyarsk Ž - Dynamo Neva Ž -:-SAD: AHL
00:00Hershey Bears - Lehigh Valley Phantoms -:-01:00Rockford IceHogs - Milwaukee Admirals -:-
01:00Texas Stars - Colorado Eagles -:-
03:00Abbotsford Canucks - Manitoba Moose -:-
16:00Toronto Marlies - Springfield Thunderbirds -:-
00:00Grand Rapids Griffins - Chicago Wolves -:-
00:00Hartford Wolf Pack - Bridgeport Islanders -:-
00:05Rochester Americans - Cleveland Monsters -:-
SAD: ECHL
00:00Orlando Solar Bears - Savannah Ghost Pirates -:-16:30Wichita Thunder - Allen Americans -:-
00:00Atlanta Gladiators - Jacksonville IceMen -:-
00:00Indy Fuel - Wheeling Nailers -:-
00:00Trois-Rivieres Lions - Maine Mariners -:-
00:05Norfolk Admirals - Reading Royals -:-
00:35Cincinnati Cyclones - Kalamazoo Wings -:-
00:35Iowa Heartlanders - Toledo Walleye -:-
SAD: FPHL
00:05Elmira River Sharks - Binghamton Black Bears -:-SAD: USHL
01:05Waterloo Black Hawks - Dubuque Fighting Saints -:-SLOVAČKA: 1. liga - Playoff
17:00Dubnica - Zilina -:-SVIJET: SP IB - žene
10:30Slovačka Ž - Velika Britanija Ž -:-14:00Poljska Ž - Italija Ž -:-
17:30Latvija Ž - Slovenija Ž -:-
ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan - Playoff
18:00Brynäs - BIK Karlskoga -:-ŠVEDSKA: SuperElit U20 - Relegacija
18:00Oskarshamn U20 - Malmo U20 -:-UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Elite League
19:00Fife - Sheffield -:-19:30Cardiff - Dundee -:-
19:30Coventry - Manchester -:-
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.