REFRESH

Hokej » Danas » Gotove

FINSKA: Liiga

16:00Ässät - Ilves 2:4
16:00Kärpät - Hämeenlinna 3:0
16:00Lukko - KalPa 3:4pen
16:00SaiPa - Sport 3:4pen
16:00Tappara - Pelicans 3:2

RUSIJA: KHL

16:00Cherepovets - Niznekamsk 6:5prod.
16:00Omsk - Novosibirsk 4:3
16:00Podolsk - Dinamo Riga 3:4prod.

SAD: NHL

01:00New Jersey Devils - Chicago Blackhawks 4:3prod.
01:00Philadelphia Flyers - Vancouver Canucks 4:5pen
04:00Anaheim Ducks - Minnesota Wild 1:2

ŠVEDSKA: SHL

15:15Brynäs - Lulea 2:4
15:15Leksands - Orebro 2:0
15:15Malmo - Skelleftea 3:2pen
15:15Rogle - Farjestads 5:2

BJELORUSIJA: Extraleague

11:10Lokomotiv Orsha - Yunost Minsk 4:3prod.
16:00Novopolotsk - Soligorsk 0:2
16:00Vitebsk - Molodechno 2:3pen

ČEŠKA REPUBLIKA: Chance Liga

17:00HC Vrchlabi - Trebic 4:2
17:00Kadan - Frydek-Mistek 1:8
17:00Litomerice - Slavia Prag 4:3
17:00Poruba - Prostejov 1:5
17:00Prerov - Sokolov 4:2
17:00Sumperk - Benatky 4:5

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - North

17:00Hronov - Mostecti Lvi 5:6prod.
17:00Letnany - Dvur Kralove 9:2

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - South

17:00Pisek - Cheb 3:2

ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga - East

17:00Koprivnice - Velke Mezirici 3:5
17:00Valasske Mezirici - Hodonin 3:0

ČEŠKA REPUBLIKA: ELJ

12:00Chomutov U20 - Ceske Budejovice U20 7:6pen
12:00Jihlava U20 - Plzen U20 2:4
12:00Kladno U20 - Mountfield HK U20 0:6
12:00Trinec U20 - Liberec U20 7:3
12:00Zlin U20 - Olomouc U20 4:2
13:00Kometa Brno U20 - Vitkovice U20 3:2
13:00Litvinov U20 - Salzburg U20 7:0
13:00Sparta Praha U20 - Pardubice U20 4:3
14:45AZ Havirov U20 - Mlada Boleslav U20 3:2pen
17:15Slavia Praha U20 - Karlovy Vary U20 3:4

ČEŠKA REPUBLIKA: ULLH

12:00UK Prague - Cavaliers Brno 5:1

ESTONIJA: Hokiliiga

17:00Narva PSK - Kurbads 4:9

FINSKA: Mestis

16:00Hokki - K-Vantaa 3:2prod.
16:00IPK - SaPKo 2:1prod.
16:00Kettera - TUTO 5:1
16:00Kiekko-Espoo - Peliitat 3:1
16:00RoKi - KeuPa 5:3

FINSKA: Suomi-sarja

15:00Hunters - S-Kiekko 7:3
15:00JHT - Pyry 11:3
16:00Titaanit - Riemu 2:6
16:45Laser HT - D-Kiekko 0:11

FINSKA: SM-sarja U20 - Prvi stupanj

11:30Kärpät U20 - IFK Helsinki U20 1:5
11:30Lukko U20 - Pelicans U20 2:3pen
11:30SaiPa U20 - Tappara U20 0:2
12:30Jukurit U20 - Kiekko-Espoo U20 6:2
12:40RoKi U20 - Jokerit U20 1:7
13:45Ilves U20 - Sport U20 4:8
14:30Jyväskylä U20 - TPS U20 1:6
15:00Hämeenlinna U20 - KalPa U20 5:4prod.
16:00TUTO U20 - KooKoo U20 1:3

FINSKA: Naisten Liiga

12:15Sport Ž - Ilves Ž 1:7
12:30TPS Turku Ž - Kärpät Ž 1:3
13:00Hämeenlinna Ž - RoKi Ž 1:2
14:00Kuortane Ž - KalPa Ž 5:1

JAPAN: Japan Cup

10:00Tohoku F. Blades - Oji Eagles 1:2

KANADA: OHL

01:00Hamilton Bulldogs - Niagara IceDogs 4:0
01:00Kingston Frontenacs - Sudbury Wolves 5:4
01:00North Bay Battalion - Mississauga Steelheads 7:1
01:00Ottawa 67s - Oshawa Generals 1:4
01:30Guelph Storm - Soo Greyhounds 2:4
01:30Kitchener Rangers - Sarnia Sting 5:1
01:30London Knights - Windsor Spitfires 5:1

KANADA: WHL

03:00Calgary Hitmen - Red Deer Rebels 1:8
03:00Edmonton Oil Kings - Lethbridge Hurricanes 4:0
03:00Prince Albert Raiders - Moose Jaw Warriors 1:4
03:00Regina Pats - Winnipeg Ice 2:4
03:00Saskatoon Blades - Medicine Hat Tigers 4:0
04:05Kelowna Rockets - Kamloops Blazers 4:2
04:05Seattle Thunderbirds - Everett Silvertips 4:5prod.
04:05Tri-City Americans - Spokane Chiefs 0:3

KANADA: QMJHL

00:00Halifax Mooseheads - Shawinigan Cataractes 6:4
00:00Saint John Sea Dogs - Cape Breton Eagles 4:5pen
01:00Baie-Comeau Drakkar - Sherbrooke Phoenix 6:7
01:00Rouyn-Noranda Huskies - Quebec Remparts 2:6
01:00Val-d'Or Foreurs - Blainville-Boisbriand Armada 3:2
01:00Victoriaville Tigres - Drummondville Voltigeurs 0:6
01:30Chicoutimi Sagueneens - Gatineau Olympiques 3:0

KANADA: LNAH

02:00Assurancia de Thetford Mines - Sorel-Tracy 1:2
02:00Jonquiere Marquis - Riviere-du-Loup 3L 5:2
02:00Saint-Georges - Petroliers du Nord 6:4

KANADA: U Sports

00:00Acadia - Moncton 3:2
00:00UNB - Saint Marys 5:2
00:00UPEI - StFX 4:3
03:00Calgary - Manitoba 5:2
03:00Mount Royal - Alberta 3:1
03:00Regina - MacEwan 3:4
04:00UBC - Trinity Western 5:1

KAZAHSTAN: Championship

13:00Kulager - Karaganda 0:3

LATVIJA: Optibet Hokeja Liga

12:00Liepaja - HK Olimp 0:3
12:00OdgođenoRiga Prizma - HS Riga -:-
16:00Zemgale - Mogo 1:2

MAĐARSKA: Erste Liga

14:15Fehervari Titanok - Gyori ETO 1:5

MAĐARSKA: Hungarian Cup

14:00Worm Angels - Zempleni Hiuzok 7:1
17:15DAB - Ujpest 2 8:2

NORVEŠKA: Fjordkraft-ligaen

16:00Manglerud - Frisk Asker 0:5
16:00Ringerike - Stjernen 6:7
16:00Sarpsborg - Vålerenga 2:1pen

NORVEŠKA: Division 1

16:00Comet - Nidaros 3:2pen
16:00Furuset - Gjovik 5:6pen
16:00Lorenskog - Haugesund 8:1
17:00Hasle/Loren - Narvik 2:9

RUSIJA: VHL

14:00Toros Neftekamsk - Perm 4:3
14:00Tyumen - Khimik 1:2prod.
16:00Zvezda Moscow - SKA Neva St. Petersburg 2:6

RUSIJA: VHL-B

16:00Chelny - Cheboksary 0:3

RUSIJA: MHL

12:00Din. St. Petersburg - Tayfun 7:1
12:00SKA-Varyagi - Sakhalinskie Akuly 5:4
14:00Mamonty Yugry - Omskie Yastreby 4:6

RUSIJA: NMHL

12:00Metallurg Cherepovets - Dizelist 3:2prod.
12:00Rossosh - Mikhaylov Academy U20 2:0
12:00Tverichi - Kristall BDK 3:2pen
16:00Sokol Novocheboksarsk - GUOR 5:3

RUSIJA: WHL Women

10:00Beliye Medvedi Ž - Nizhny Novgorod Ž 1:5
12:00Sverdlovsk Region Ž - Ufa Ž 2:7

SAD: AHL

01:00Cleveland Monsters - Syracuse Crunch 4:6
01:00Grand Rapids Griffins - Rockford IceHogs 6:1
01:00Hartford Wolf Pack - Bridgeport Islanders 2:1
01:00Laval Rocket - Belleville Senators 6:2
04:00Henderson Silver Knights - Colorado Eagles 5:4pen
04:00Stockton Heat - Tucson Roadrunners 0:1prod.

SAD: SPHL

01:05Roanoke Dawgs - Fayetteville Marksmen 1:4
01:35Knoxville Ice Bears - Macon Mayhem 3:1
02:00Huntsville Havoc - Birmingham Bulls 7:4
02:00OdgođenoVermilion County Bobcats - Peoria Rivermen -:-
02:10Quad City Storm - Evansville Thunderbolts 3:5

SAD: USHL

01:05SAD U18 - Madison Capitols 5:8
01:10Muskegon Lumberjacks - Chicago Steel 6:5prod.
02:05Dubuque Fighting Saints - Green Bay Gamblers 4:2
02:05Fargo Force - Lincoln Stars 2:4
02:05Omaha Lancers - Waterloo Black Hawks 2:1pen
02:05Sioux Falls Stampede - Sioux City 3:4

SLOVENIJA: Hokejska liga

15:15HK Olimpija - MK Bled 1:5

ŠPANJOLSKA: LNHH

15:00Barcelona - Puigcerda 2:5

ŠVEDSKA: HockeyEttan Norra

15:00Kalix - Sundsvall 9:1
15:00Kiruna - Ostersund 2:3
15:00Vännäs - Bodens 1:7

ŠVEDSKA: SuperElit U20

12:00AIK U20 - Timra U20 4:0
13:00HV 71 U20 - Frolunda U20 6:4
14:00Oskarshamn U20 - Orebro U20 3:10
14:00Vaxjo U20 - Farjestads U20 5:0
15:00Djurgardens U20 - Modo U20 5:2
15:00Karlskrona U20 - Sodertalje U20 1:5
15:45Malmo U20 - Linkopings U20 1:2pen

ŠVEDSKA: SDHL Women

15:30AIK Ž - Lulea Ž 2:3pen
17:30SDE HF Ž - Modo Ž 3:4prod.

ŠVICARSKA: Swiss League

17:00Lions - Thurgau 4:2
17:30Langenthal - Chaux-de-Fonds 2:6
17:30Winterthur - Kloten 1:6

ŠVICARSKA: MySports League

17:00Lyss - Arosa 2:0

UKRAJINA: UHL

12:00Bilyi Bars - Rulav Oddr 0:1
15:00Sokil Kyiv - Kramatorsk 4:2

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.