Odbojka » 18.04.2024 » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
ITALIJA: SuperLega - Playoff
20:30Perugia - Monza 3:1POLJSKA: PlusLiga - Doigravanje za plasman
17:30Olsztyn - Stal Nysa 3:120:30Lublin - Gdansk 3:0
SLOVENIJA: 1. DOL - Playoff
18:00ACH Ljubljana - Calcit Kamnik 3:1AFRIKA: African Club Championship
10:00Wolaitta - Mouloudia Bousalem 0:312:00Police - Green Buffaloes 3:0
13:00Gisagare - PAD 2:3
14:00WA Tlemcen - INJS 3:0
15:00Kenya Prisons - Espoir 3:0
16:00Garde - Wolves University 2:3
17:00VCG - FUS Rabat 0:3
18:00Rukinzo - Blida 0:3
20:00Equity Bank - Al Ahly 0:3
ALBANIJA: Superliga - Playoff
19:00Erzeni - SK Tirana 0:3BELGIJA: Volley League - Playoff
20:30Maaseik - Roeselare 3:1BRAZIL: SuperLiga - Playoff
23:30Joinville - Sesi 3:2BUGARSKA: Superliga - Žene - Playoff
17:30Maritsa Plovdiv Ž - CSKA Sofia Ž 3:017:30Slaviya Sofia Ž - Levski Sofia Ž 0:3
ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga - žene - Playoff
18:00Olymp Prague Ž - Prostejov Ž 2:318:00VK Liberec Ž - Selmy Brno Ž 2:3
DANSKA: Volleyligaen - žene - Playoff
20:00ASV Elite Ž - Holte Ž 2:3GRČKA: A1 - Playoff
17:00Panathinaikos - Olympiakos 3:2IZRAEL: Premier League - Playoff
19:30M. Tel Aviv - H. Mate Asher 3:0LIBANON: 1st Division - Playoff
16:00Chikka - Chabeb Batroun 3:0NIZOZEMSKA: Eredivisie - žene - Playoff
20:00Dynamo Apeldoorn Ž - Sneek Ž 1:320:00VV Utrecht Ž - Apollo 8 Ž 3:0
PERU: LNSV - žene - Playoff
00:30Regatas Lima Ž - Alianza Lima Ž 1:3PORTUGAL: 1. Divisao - žene - Playoff
21:00FC Porto Ž - Porto Volei Ž 3:1RUMUNJSKA: Divizia A1 - žene - 5.-8. mjesto
17:30Lugoj Ž - CSM Bucuresti Ž 3:1RUSIJA: Vysshaya Liga А - Stupanj pobjednika
15:00Akademiya Kazan - Lokomotiv Izumrud 1:318:00CSKA Moscow - Barnaul 3:0
RUSIJA: Superliga - Žene - Playoff
18:00Din. Moskva Ž - Leningradka Ž 2:3RUSIJA: Superliga - Žene - Playout
13:00Nizhniy Novgorod Ž - Minchanka Ž 3:015:00Yenisey Ž - Atom-Kursk Ž 3:2
17:00Odintsovo Ž - Krasnodar Ž 0:3
SAD: PVF Women
04:00Vegas Thrill Ž - Columbus Fury Ž 3:0SLOVAČKA: Extraliga - žene - Playoff
19:00VKP Bratislava Ž - UNIZA Zilina Ž 2:3SRBIJA: Liga - žene - Playoff
19:00Jedinstvo S.P. Ž - Tent Ž 3:1ŠVICARSKA: NLA - Playoff
19:30Amriswil - Schonenwerd 3:0TURSKA: Sultanlar Ligi Women - Playoff
17:00Eczacibasi Ž - Fenerbahce Ž 3:0UKRAJINA: Superleague - žene - 5.-6. mjesto
15:00Regina Ž - Dobrodiy Meduniversitet Ž 3:2UKRAJINA: Superleague - žene - Playoff
18:00Balta Ž - Bukovynka Ž 0:3Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.